|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 14:50:40   
india
da vam gre v enem dnevu vse total narobe?
Moj dan je danes tako napet, ne vem kaj še bo, a povsod okoli mene so natempirane bombe, bog ne daj, da kdo stopi malo glasneje kot je treba, vse me moti, celo otroški smeh in jok, kar me drugače ne moti..., nihče me ne sme niti pogledat in če mi kdo kaj reče, mu ne verjamem, četudi me prosi za deci vode...v vse dvomim in enostavno mi nič ne paše:(:(:(:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
15.7.2005 15:07:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 15:31:48   
Anonimen

Brez panike.. za soncem je dez in obratno..

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 15:40:24   
ena mama
MISKA01, pusti vse za par minut, naredi par dihalnih vaj s pozitivnimi afirmacijami, boš videla enostavneje bo vse skupaj. In, če ne smo tu, pa si daj duška. Jutri je pa nov dan. :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 15:40:45   
rija
ja miska, danes. Sem uspela tako porinit ključ v ključavnico, da se je potem sosednji ključ nekak zapičil v zgornji del ključavnice in nikak nisem dobla ne enega ne drugega ven:grrr:. pa še bližnje srečanje sem mela z eno blesavo staro babo:hudicek:, ki se vedno vame vtikuje in mi ne da miru, tako da si še jutranje kave v miru nisem mogla spiti! Kaj češ....

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 15:56:13   
SABILA
tudi današnji dan bo minil miška01 in jutri ko se boš zbudila boš rekla jupi nov dan je in vse bolš

drugač ti pa lahko garantiram da ima vsak takšen dan nekateri imajo takšne dni kar zaporedoma:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 16:03:20   
lenika
Ja meni je bil včeraj en tak dan. Najprej so nam na vikend vdrli,nato sva poklicala policijo, ko je policija svoje opravila,so rekli naj se čez nekaj časa še zglasimo na policijski postaji, da bomo podpisali zapisnik. Nato sem se jaz usdela na smolo in sem hotela sprat dol, ampak dol ni šlo, hlače so bile pa vseeno mokre da jih nisem mogla nazaj blečt. Ker nisem imela nič za oblečt, sem šla v avto kar v spodnjih hlačah in sem se pokrila z mokro trenirko. Na policijski postaji seveda nisem izstopila, in sem čakala dragega v avtomobilu, nato pa nam je na avtu še guma počila, nato pa sem le mogla izstopit iz avta in se obleč mokro trenirko, da je dragi zamenjal gumo. Nato sva prišla domov in si nisem upala več nič naredit, da ne bi šlo kaj narobe in semsamo še TV gledala.
Ampak je mimo in danes je bolje.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 16:53:00   
Moyca_
meni danes tudi- ko so mi avto odpeljali pujsi

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 17:33:44   
Primoza
a) kruh pade na tla vedno z namazano stranjo;
b) če popraviš datum na dokumentu naključno bo vedno dan sobota ali nedelja ali praznik;
c) zbiram predloge

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 17:37:46   
Pupica
O MISKA01 ravno prežveto:((
Ja se zgodi, ampak živimo dalje, kaj čmo...:(

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 18:29:06   
zoya_
midva sva se danes v 2 urah dvakrat za bedarije spičla.... sploh ne vem, kva mi je... kr neki, ma oba sva smotana nekaj :grrr:
Tamale sta pa pridne, ne moreš verjet, gledata risanko in sta čist pridne... jest pa težim... svašta :zmeden2:

Sladoled bi jedla zdele... :bravo:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 19:34:37   
kalimero
Pa kaj je to ta teden???
Mi smo tudi vsi fertik, ker že tri dni pogrešamo našo mucko. Meni gre ves čas na jok, vsi kar nekaj blodimo okrog in samo kdo kaj reče, napademo. Saj ni prav, ampak pride tako. Saj bo bolje. Eno :rozica: vsem.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 20:01:04   
mihelca
Miska,mislim da rabis nekaj minut za sebe.Da se odpocijes od vsega.Ce rabis malo miru in pogovor se mi javi.Lahko prides jutri popoldan kaj na Tezno in pri meni spijemo kavico.Otroci pa se brez skrbi igrajo.Imamo dosti igral za nase soncke.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 20:26:15   
daisy
Miska, ja danes je RES en tak "naroben" dan!!
Kaj se je zgodilo meni: pred sosednjim blokom sem sedela na klopci (z vozickom) in so se našle ene tečne babe, ki so me sterale s klopi, češ naj grem pred svoj blok sedet:zmeden: Mislim halo!! Men gre kar na jok zaradi takih omejenih ljudi!

Mislim, da je za take in drugačne nesporazume res kriv današnji dan...a je ful nizek pritisk...kako pa je z luno? Najbolje je, da prespimo in bomo jutri videli, da se nobena župa ne poje tako vroča kot se skuha.
lp

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 20:29:58   
corfu
Ženske danes je mlaj oz, je bil včeraj:zmeden2:!!!!!!!

Halo, komaj čakam, da današnji dan mine!!!!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 21:43:49   
Pia73
Men se je tudi že zjutraj začel dogajat, ko so mi na socialni narobe nakazal,... pa se je nadeljeval,... ampak tamal je bil pa skoz zadovoljen se mu je danes full dogajalo. In je pol meni tudi fajn. Dan je pa pri koncu,... tako, da vse mine!

Miska01 tele so zate,... :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ali se vam kdaj zgodi...
15.7.2005 22:31:33   
india
Pia73 in vse ostale,hvala za tolažbo in :rozica:!
Upam, da res mine ta tečnoba, ki se v meni danes nabira čimprej, saj grem kmalu spat:bravo:

Pa morda jutri v gozdu najdem malo pozitivne energije :bravo:

Mihelca, hvala, a jutri popoldan bom na vrtu, med ribezom, fižolom, paradajzom in še čem ;), morda pa drugi teden..oz skorajda verjetno ;)

Hvala in lepši vikend kot je bil petek vsem skupaj!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ali se vam kdaj zgodi...
16.7.2005 10:49:06   
wallery
Se zgodi včasih tudi tak dan,ko bi se kar v zemljo zakopal,mislim pa da imamo vsi take dneve,upam da bo danes bolje.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ali se vam kdaj zgodi...
16.7.2005 14:08:26   
mihelca
Miska,vsekakor velja za drugi teden.Telefonsko st.ti posljem na privat.:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ali se vam kdaj zgodi...
18.7.2005 16:10:24   
Jutra
...žal DA8)
Potem pa težim svojemu :love: naj me malo carta in spravi v dobro voljo. Sam kaj, ko nisem več edina ljubica v njegovem življenju8) Mora svoj cajt malo porazdeliti...

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?