|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novemberke
16.7.2005 9:18:17   
cuma
Čau sonosečke :bravo:
Kako se imate?
Danes je pa res vrooooče, pravo poletno jutro :)
Včeraj so se začele razprodaje in jaz še nisem šla nič pogledat :zmeden2: ... sicer imam še čas... kaj pa vi?
Moj trebuh je lep okrogel in dojenček veselo brca. Edino moj :love: še ne čuti, ko položi roko na trebuščka :(( .Tudi to bo najbrž že čez kak teden možno.
Moje počutje je trenutno zelo dobro.:bravo: Edini problem je utrujenost zvečer, ko ne morem več sedet - me tišči trebušček - in sem komot samo, ko ležim.
Hrana mi ful paše - trenutno sem na +3kg.:)
Ta teden bom nabavila voziček - odločila sem se za peg perego - pliko3 temno moder karirast.:miska:
Previjalno komodo pa moram tudi še naročit, ker mi je trgovka rekla, naj pred dopusti računam na kasnejšji rok dobave. Še vedno mi je najbolj všeč bela komoda Kaja od Lipa Poljčane.
Kaj pa boste ostale? Jaz dobim sposojene oblekice in za darilo voziček in prenosno posteljico.
Lepo se imejte in uživajte poletje s svojimi bušiji! :metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   novemberke
16.7.2005 9:24:40   
Teni_
Sem zgoraj tako dolgop pisala, da si me malo prehitela. Bom kar sem kopirala pri naslednjem postu.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   novemberke
16.7.2005 9:25:37   
Teni_
Malo me tipkovnica zafrkava, ker mi jo je Teja včeraj polila, zato se ze v naprej opravičujem za napake. Kako ste kaj? Pri meni vse po starem - torej vse ok. Ze 3 dni čistim kot zmešana, ker imamo danes predajo starega stanovanja, pa danes prideta moja babica in deda na kosilo, pa čistim na veliko. Upam, da se bom ta teden kaj odpravila pogledat, če je po trgovinag kaj pametnega. Da kupim vsaj nekaj za svojo dušo za:duda: , glede na to, da tako ali tako vse imamo. LP,Mojca:nosecka:

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   novemberke
16.7.2005 9:37:10   
Morgaine
Sem ravnokar jaz hotela odpreti novo temo za nas novemberke, ker se že nekaj časa nisem oglasila, saj nisem imela dostopa do interneta, pa si me ti cuma prehitela. :)
Tudi jaz že gibe čutim vsak dan! Sploh zvečer ko se umirim. Nasljedni teden imam pregled - morfologijo in že komaj čakam!
Tudi jaz nisem šla še nič na razprodaje, sem pa si v začetku tega tedna kupila v H&M ene nosečniške kavbojke, so jih imeli 50% znižane, tako da sem za njih dala samo 3.500 SIT.
Zredila pa sem se do zdaj 6 kg.


LP,
Morgaine 20t4d

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   novemberke
16.7.2005 9:39:32   
Morgaine
MojcaH tudi jaz sem iz Ruš. Mogoče si celo kje blizu mene! Si v blokih ali hiši? :)

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   novemberke
16.7.2005 10:20:43   
Teni_
V bloku, ul. Pohorskega Bataljona 4. Me veseli, da je še ena iz Ruš. Se lahko kdaj srečava, samo jaz pripelpjem eno odreno zraven:)-. Aja, jaz sem se zredila za 2 kg. Upam, da bo šlo tako lepo naprej. LP, Mojca:nosecka:

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   novemberke
16.7.2005 20:22:21   
Teja N
Joj, kako ste pridne! :bravo:

Jaz pa sem že 9 kil gor dobila....:ups:

Mali pridno brca in ravno ta teden ga je tudi moj dragi začutil.:love: Sem bila še bolj vesela kot on.

Tudi Timotej je tako sladek, ko boža "dojenčka" (beri - moj trebuh) in mu da lupčka:)

Sicer pa mi je vroče, vroče, vroče! Za vsako kapljico dežja sem hvaležna, samo, da malo ohladi.

Lp,
Teja:)

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   novemberke
16.7.2005 21:26:49   
NinaŠ
Živjo!

Danes smo prišli z :morje: , seveda je bilo super... sploh za Anžeta, ki smo ga zvečer komaj spravili v posteljo. Ta prava vročina nas je na srečo dobila le za dva dni, tako da je bilo fletn tud za mene ;)

Jaz se pridno redim, sedaj imam že +5 kg (s tistimi izgubljenimi na začetku že +10 kg :ups: ), trebušček mi je zadnje 14 dni kar explodiral - joj mene, ampak mislim, da imam nad popkom zametke strij :(( (sploh nisem vedela, da so tam mogoče) . Brcike pa seveda delajo veselje vsem trem, še posebaj Anžetu se dobro zdi, ko mu rečem, da ga dojenček tako boža.
Muči me pa grozno boleč hrbet :( in ponoči huda bolečina od križa navzdol po celi nogi (ko se premaknem v postelji, vstanem za WC,... ) :(( - čez dan vkolikor ne ležim tega na srečo ni.

Ja, tko se mamo... :sloncek:

LP Nina

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?