|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakiselnost telesa
26.5.2010 13:27:27   
tažana
Zadnje čase imam vse več težav s kožo (alergije, mozolji, ni da ni). Bolj berem po netu bolj opažam, da je nekaj na tem zakiselnosti...
ali ima že kdo izkušnjo z razkiselnostjo? Očitno se bom morala tega lotit pa se moram najprej poslovit od moje droge (čokolade )user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČE ima kdo izkušnjo s tem naj se javi! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakiselnost telesa
26.5.2010 16:19:59   
Hope2
Jaz sem bila 1 leto na taki dieti. V tem času počutje ful izboljšalo, koža boljša, prebava boljša, več energije, kri-hemoglobin več kot odličen. Začela pa sem jo zaradi neplodnosti- ma dolga zgodba- po nasvetu zdravnikov. Stvar je delovala tudi na tem področju več kot perfektno.

Od čokolade se ne rabiš poslovit, zamenjaš jo za črno, začneš uživat v okusu in ne v nažiranju. sladice si prirediš- npr ajdove palačinke z naribanim jabolkom in cimetom, mletimi oreški... še pa još. vse kar je potrebno pri tej dieti je iznajdljivost pri kuhi, znajne v kuhariji, priprava hrane, ki je očem slastno. Vse se da, s časoma nič ne pogrešaš.

Je pa tako, če se več grešiš, ej špotrebno dlje časa dieto držat, če imaš zelo strogo varianto, je čas hitrejši. Ampak začet je treba postopoma, ne na bum.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 26.5.2010 16:20:26 >

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakiselnost telesa
26.5.2010 19:57:26   
tažana
a obstaja kakšna knjiga al kaj podobnega s čimer si lahko pomagam in izdelam plan.
Saj v kuhinji sem popolnoma neiznajdljiva, bom mogla še na tem delat...
A kavo si tut lahko sladkam?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakiselnost telesa
26.5.2010 20:24:04   
jar
mogoče ti bo najbolj pomagala GLINA. uporabi jo za pitje in maske za obraz. osnovno znanje si preberi tukaj: http://www.bolus.si/main.php in potem še poguglaj....
meni zelo pašejo alge, ki enako kot glina vežejo strupene snovi, izboljšajo prebavo in kožo. pri algah je rezulatat viden po 3 tednih, pred tem se (tako kot pri glini) stanje lahko celo malenkost poslabša. probaj eno ali drugo.
hkrati s tem pa še pazi na prehrano, npr. jej živila z nizkim glikemičnim indeksom oz. se prehranjuj po montignacovem načelu 2. stopnje (tj brez bele moke, sladkorja, mleka, .... )




(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakiselnost telesa
27.5.2010 7:17:42   
Hope2
Ja, montignac je še najbolj podoben taki dieti. Sladkor ukineš oz, nadomestiš  s fruktozo. Ali ap piješ kavo z riževim/sojinim mlekom in ti mleki sta že itak sladki, tak da ne rabiš nobenega cukra. Sam okus pa je fuj, tak da sem jaz hitro prešaltala jutranji čajuser posted image . Kave se tudi glih ne priporoča. Sem pa tudi jaz vmes jedla algea tablete.

Na MON-u imaš posebno temo na to, odgovarja zdravilec. Tam najdeš veliko uporabnih stvari- forum je zdravilstvo. Na netu pa je tudi ogromno napisanega, tudi receptiuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 27.5.2010 7:19:59 >

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakiselnost telesa
3.6.2010 15:41:29   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: tažana

Zadnje čase imam vse več težav s kožo (alergije, mozolji, ni da ni). Bolj berem po netu bolj opažam, da je nekaj na tem zakiselnosti...
ali ima že kdo izkušnjo z razkiselnostjo? Očitno se bom morala tega lotit pa se moram najprej poslovit od moje droge (čokolade )user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČE ima kdo izkušnjo s tem naj se javi! user posted image



Piši ZS!

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakiselnost telesa
4.6.2010 21:00:02   
nanč
Lepo prosim kaj je to zakiselnost telesa??
Mene
že par let mantra alergija in nimam pojma na kaj sem alergična...Pojavljaja se srbečica,oteženo dihanje,predvsem pa me motijo mozolji,najbolj po obrazu,ki se jih nikakor ne morem znebiti!!!!!!!!!!Komaj enega rešim,je že drugi na poti in ni in ni koncauser posted image . Pred 14 dnevi pa sem naenkrat dobila rdeče pikice po nogi,nato pod desno pazduho in na desni zadnjici in na podlahti in to v veliki količini.Mažem z kremo diprogen in ne izgine popolnoma.Imam pa rada sladko-čokolado.


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakiselnost telesa
4.6.2010 21:41:08   
tažana
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Lepo prosim kaj je to zakiselnost telesa??
Mene
že par let mantra alergija in nimam pojma na kaj sem alergična...Pojavljaja se srbečica,oteženo dihanje,predvsem pa me motijo mozolji,najbolj po obrazu,ki se jih nikakor ne morem znebiti!!!!!!!!!!Komaj enega rešim,je že drugi na poti in ni in ni koncauser posted image . Pred 14 dnevi pa sem naenkrat dobila rdeče pikice po nogi,nato pod desno pazduho in na desni zadnjici in na podlahti in to v veliki količini.Mažem z kremo diprogen in ne izgine popolnoma.Imam pa rada sladko-čokolado.



no zelo podobno imam jaz. user posted image S tem, da me pikice in fleki ZELOOOOO srbijo!!!

http://www.ionlife.si/ContentPage.aspx?page_id=10

http://www.vivalis.si/index.php?option=com_content&task=view&id=47

tole je samo nekaj tega. na netu je ogromno različnih stvari.
Jaz sem se lotila diete ampak na blag način, ker še vedno dojim. Izključila sem ves sladkor (edina pregreha mi je pol žličke sladkorja v kavi) in čim več sadja. zraven pa pijem napitek molkosan in prečiščeno jedilno glino. s tem upam, da bom vsaj za začetek dobila kakšen odziv in da mi vsaj malo izginejo pike in fleki po telesu.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakiselnost telesa
4.6.2010 22:33:26   
nanč
no zelo podobno imam jaz. user posted image S tem, da me pikice in fleki ZELOOOOO srbijo!!!

http://www.ionlife.si/ContentPage.aspx?page_id=10

http://www.vivalis.si/index.php?option=com_content&task=view&id=47

tole je samo nekaj tega. na netu je ogromno različnih stvari.
Jaz sem se lotila diete ampak na blag način, ker še vedno dojim. Izključila sem ves sladkor (edina pregreha mi je pol žličke sladkorja v kavi) in čim več sadja. zraven pa pijem napitek molkosan in prečiščeno jedilno glino. s tem upam, da bom vsaj za začetek dobila kakšen odziv in da mi vsaj malo izginejo pike in fleki po telesu.
O,hvala!!!  Bom prebrala ko bom imela čas..očitno bom morala dieto vzeti resno,ker mi to dela težaveuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakiselnost telesa
6.6.2010 7:14:53   
robinzon
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ja, montignac je še najbolj podoben taki dieti. Sladkor ukineš oz, nadomestiš  s fruktozo.

V zadnjem VIPu je članek o fruktozi, kako je škodljiva. Po daljšem uživanju škodi jetrom podobno kot alkohol. Enako javorjev ali agavin sirup.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?