|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
3.6.2010 8:47:05   
zaspancek1
Zal se vedno ni (in se nekaj casa ne bo) prostora v vrtcih za vse ljubljanske otroke (pa naj Jankovic se tako naklada). Tako so marsikje izviseli tudi tisti, ki so dobili vse tocke za stalnost in so bili ze prejsnje leto na cakalni listi.

Stevilo potrebnih tock pa je ocitno zelo razlicno od vrtca do vrtca (pac glede na to koliko je oblegan). Zaenkrat izgleda, da je bilo navec tock potrebnih za Vrhovce (87+ cim visja starost), oblegana sta tudi Galjevica in Trnovo (potrebnih prek 81 tock), za kaksne drug pa je bilo dovolj precej manj pik, zato bi bilo dobro izvedet se za druge vrtce v LJ - sama namrec vem, da naslednje leto pac ne bom vec tvegala, da spet ne bomo dobili, privat varstva za dva si res ne bomo mogli privosciti user posted image . Bomo pac vozili tudi na cisto drug konec mesta.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
3.6.2010 8:51:59   
majana79
lenca, to je pač zato, ker je imel (najbrž) vrtec zahtevanih toliko manj točk kot drugi... mislim da so v tej temi napisale al v eni drugi, da si v nekatere prišel z 69 točkami.

Letošnji sistem je sicer bolj pravičen po točkah, ni pa pravičen po tem, da si lahko dal samo eno vlogo, ker si prej imel večjo možnost dobit vsaj nekje vrtec.

Županu pa pač ne verjamem, ker se samo duva in nabira politične točke.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
3.6.2010 9:28:59   
yenny
Mene najbolj moti,zakaj so pri vpisu dali na voljo tri možnosti.
Kaj mi pomaga vrtec pod točko 2,ali pa tretja možnost vrtec kjerkoli?
Že pod točko ena je otrok več kot preveč in to so sigurno vedeli
Kaj nam potem vzbujajo neko lažno upanje.
Ne vem,a je tako težko malo slediti statistiki,koliko otrok je bilo novo rojenih,koliko jih je ostalo še od lani.
madona,saj še jaz kot laik vem,da če že lansko leto niso imeli kam z otroci,bo letos še slabše.
Halo,a ni logično!?
Zdaj je itak junij,potem poletje,počasi bo september in potem bodo mogoče začeli počasi vklapljati možganče,če bi mogoče še kje odprli kaj dodatno.
Kamorkoli se obrneš pa je edina stvar,ki jo znajo povedati-delamo na tem!user posted image
A res?
Dragi moji,na tem bi morali delati že od prejšnjega septembra naprej!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
3.6.2010 9:41:13   
julam
A otroci, katerih EN STARŠ ni prijavljen dovolj časa v LJ, pa nimajo pravice do javnega vrtca??? Sej vem, da smo sami krivi, ampak to se mi zdi totalno mimo. Še bolj bi pa besnela, če bi oba izpolnjevala pogoje, pa bi še vedno zviseli, tako kot marsikatera tukaj. Komi čakam volitve, pa upam, da gre Zoki gradit štadijone in druge "osebne spomenike" drugam, mogoče pa nov župan poštima zadeve tako, da bo za vse prav. Pa seveda naš ata bo postal LJubljančan user posted image !

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
3.6.2010 15:17:06   
mavo

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy
majana, poznam privat varuško v Šiški - na začetku Litostrojske. Ona je našo punčko pazila, dokler ni dobila vrtca. Če te zanima, ti pošljem na ZS njen GSM, pa preveri, če ima še fraj.


Mi smo iz Šentvida, pa bi tudi zelo lepo prosila za kontakt varuške iz Šiške, ter varuške iz Tacna. Rabimo za dva otroka, sta oba izvisela v vrtcu Šentvid. user posted image Zelo bom hvaležna. Ko pa bo shod, se pa tudi mi pridružimouser posted image

_____________________________

Nekoč bomo tudi mi dobili vrtec...

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
3.6.2010 16:56:26   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1



Verjameteuser posted image ? Sem že na kar nekaj temah zapisala, da tudi sami nismo dobili vrtca, kljub izpolnjevanju kriterija za stalnost bivanja (+ da imamo enega otroka že v vrtcu), pa močno dvomim v obljubo našega župana g. Jankovića, da bo zagotovil vrtec vsem ljubljanskim otrokom. Sama poznam namreč primer, ko je mamica šele letos spremenila naslov (iz druge občine se je prijavila v MOL) in dobila mesto v vrtcu za 1.starostno obdobjeuser posted image .


Če ti bo lažje jo pa prijavi... nekomu povej, da je to pač narobe.


_____________________________

So what....

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
3.6.2010 21:06:31   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1



Verjameteuser posted image ? Sem že na kar nekaj temah zapisala, da tudi sami nismo dobili vrtca, kljub izpolnjevanju kriterija za stalnost bivanja (+ da imamo enega otroka že v vrtcu), pa močno dvomim v obljubo našega župana g. Jankovića, da bo zagotovil vrtec vsem ljubljanskim otrokom. Sama poznam namreč primer, ko je mamica šele letos spremenila naslov (iz druge občine se je prijavila v MOL) in dobila mesto v vrtcu za 1.starostno obdobjeuser posted image .


Če ti bo lažje jo pa prijavi... nekomu povej, da je to pač narobe.


Saj v tem primeru ni bilo nič narobe. Ona je dobila mesto za svojega otroka, ker ga je vpisala v vrtec, kjer je za sprejem bilo potrebnih zelo malo točk (so imeli veliko srečo, ker ni bilo tolikšnega vpisa).

Moti me namreč to, da župan obljublja vrtec za vse ljubljanske otroke (ki imajo prednost pred tistimi, ki ne izpolnjuje kriterija za stalnost bivanja), po drugi strani pa vidimo, da je finta pravzaprav v izbiri vrtca, ki smo ga starši navedli na vpisni vlogi kot 1. izbira (razlike v točkah, ki so bile potrebne za sprejem v posamezen vrtec, so ogromne-tudi 20 točk in več)

Tudi, če bi se pojavile nepravilnosti pri sprejemu kakega otroka in bi sama na to opozorila-se zaradi tega ne bi počitila nič bolje (to mi namreč ne bi nič pomagalo in moj otrok bi bil še vedno brez vrtca).

Onasiss-če se prav spomnim imaš dva otroka v vrtcu Galjevica (za 2. ste bili sprva zavrnjeni, potem pa so vas poklicali, da imajo prosto mesto)-tudi sami upamo na takšen čudež (z veseljem bi sprejeli vrtec kjerkoli v Lj., ker letos klica iz Galjevice sigurno ne bomo dočakali-smo preveč zadaj na čakalni listiuser posted image ).

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
4.6.2010 13:44:09   
Greenie
Evo, še eni, ki nismo dobili mesta v vrtcu - gre za Pedenjped v Zalogu. Naša punčka bo septembra stara 17 mesecev. Jaz sem 25 let Ljubljančanka, moji starši so Ljubljančani, punčka je Ljubljančanka, edino naš ati živi že 8 let v najemu v Ljubljani in ima samo začasni naslov tukaj. Pa nas prehiti par, ki se je dve leti nazaj preselil v Lj in dobi točke za stalnost bivanja. Zame je to nesmisel.

Še več, punčka je stara 13 mesecev, vlogo smo oddali takoj po njenem rojstvu ... in ker obravnavajo vloge le enkrat letno, se je 15 dni prepozno rodila in nam sploh niso upoštevali, da smo vlogo oddali že lani, tako smo na 123. mestu in verjetno tudi naslednje leto ne pridemo not user posted image Ja kaj bo vrtec dobila šele pri treh letih??? In ker nimam možnosti varstva pri sorodnikih (moja mami in tašča bosta še 10 let v službi), bo morala v privat varstvo.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
4.6.2010 13:47:56   
Greenie
znam namreč primer, ko je mamica šele letos spremenila naslov (iz druge občine se je prijavila v MOL) in dobila mesto v vrtcu za 1.starostno obdobjeuser posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1



Verjetno je tudi kwazi samohranilka. Midva s partnerjem živiva v izvenzakonski skupnosti in komot bi na takšen način goljufala državo, pa sem na svojo nesrečo preveč poštena. Če bi bila prijavljena kot samohranilka bi vrtec seveda dobila, saj bi imela tako vsaj 25 točk več.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
4.6.2010 14:22:50   
mini86
moj je ljubljančan js sm tukaj že 6 let, žal za stalno prijavljena od lanskega avgusta..in nismo dobili vrtca..jah pa kaj nej..loh se na glavo postavim pa študeram kdo je kvazi samohranilka in kdo ne-BTW je blo zgoraj napisano zakaj je tista mamica dobila vrtec kljub temu da ni stalna ljubljančanka..pa kljub vsemu ne bom dobila mesta..tko pač je vsako leto nekdo izpade..

ne me narobe razumet pa zdj napadt..marsikdo k je v službi si lahko privošči privat varstvo al pa ne glih privošči ampak..no ne vem kako nj se izrazim-"se bo našel denar" tako ali drugače..pri meni k sm študentka žal te možnosti ni..




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
4.6.2010 17:26:14   
Greenie
Ja vsako leto kdo izpade, mi pa vsaj 2 leti ne bomo dobili vrtca. In tudi jaz sem študentka, tik pred diplomo, tako da niti prek študenta ne morem več delat, kot sem do sedaj.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
7.6.2010 7:28:36   
NANA123
mini 86 tudi zaposleni si ne moremo privoščiti privat varstva če gre cela plača za varstvo ena za položnice kaj bomo pa jedli se strinjam tudi študenti si ne morete privoščiti privat varstva vendar tudi marsikateri zaposleni ne. 

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
8.6.2010 20:55:01   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1


V glavnem no, vrtec so očitno dobili tisti, ki so bili lansko leto zavrnjeni in so zaradi tega letos dobili tistih dodatnih 10 točk, Julam, a veš. Predvidevam...


Točno takšen odgovor smo mi dobili, ko smo šli podpisovat v vrtec. VSI TISTI, KI SMO BILI LANI ZAVRNJENI, SMO LETOS DOBILI. Tako je danes ravnateljica rekla nam mamicam. Zdej me pa zanima, a je tuki mogoče katera, da je bila v vrtcu V rhovci drugič zavrnejna?


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
9.6.2010 6:40:09   
tijati
jaz sem bila zavrnjena ...ker nism neki priložila zravn in bi imela veliko točk takoj za sprejemje rekla ravnateljica.....sedaj sm se pritožila če bodo ugodili...user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
9.6.2010 20:55:28   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1


V glavnem no, vrtec so očitno dobili tisti, ki so bili lansko leto zavrnjeni in so zaradi tega letos dobili tistih dodatnih 10 točk, Julam, a veš. Predvidevam...


Točno takšen odgovor smo mi dobili, ko smo šli podpisovat v vrtec. VSI TISTI, KI SMO BILI LANI ZAVRNJENI, SMO LETOS DOBILI. Tako je danes ravnateljica rekla nam mamicam. Zdej me pa zanima, a je tuki mogoče katera, da je bila v vrtcu V rhovci drugič zavrnejna?


Vrhovci sicer ne, smo bili pa drugič zavrnjeni. Se pravi, da nismo dobili.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
10.6.2010 11:09:04   
zaspancek1
Tole za Vrhovce pa ne bo drzalo - zavrnjenih je bilo tudi nekaj taksnih, ki so bili ze lani zavrnjeni. Ker 87 tock (50 za stalno bivalisce + 20 za stalnost + 10 za čakalno vrsto + 7 za starost 1.septembra od 11 mesecev do 2 let), kolikor jih je bilo potrebnih, je imelo kar nekaj otrok, potem pa so pac razvrstili po starosti.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
10.6.2010 15:09:43   
Tinca Malinca
Tudi mi smo bili zavrnjeni, v Črnučah. Je tu še kdo iz tega konca? 

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
10.6.2010 15:11:12   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

Tudi mi smo bili zavrnjeni, v Črnučah. Je tu še kdo iz tega konca? 

jaz imam sicer oba otroka v vrtcu. Ste daleč na čakalni listi? Vem, da bo vsaj eno dodatno prosto mesto - tudi to se kdaj zgodi, da se starši še pred začetkom vrtca premislijo in mesto odstopijo drugim.

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
11.6.2010 10:19:06   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy


majana, poznam privat varuško v Šiški - na začetku Litostrojske. Ona je našo punčko pazila, dokler ni dobila vrtca. Če te zanima, ti pošljem na ZS njen GSM, pa preveri, če ima še fraj.


Evo, nam pa še na čakalno listo ne uspe prit, ker še ne moremo oddati popolne vloge za našga 15 mesecev starega pokovca. Se tud jaz priporočam za info o kakem dobrem privat varstvu v Šiški in Dravljah.

Za info - sem pisala tudi zasebnim vrtcem in tudi tisti so, kljub cenam, za naslednje leto polni.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
11.6.2010 16:54:34   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

Tudi mi smo bili zavrnjeni, v Črnučah. Je tu še kdo iz tega konca? 

jaz imam sicer oba otroka v vrtcu. Ste daleč na čakalni listi? Vem, da bo vsaj eno dodatno prosto mesto - tudi to se kdaj zgodi, da se starši še pred začetkom vrtca premislijo in mesto odstopijo drugim.


Hm, 53. mesto na čakalni listi. Ne izgleda preveč obetajoče, a ne user posted image .
Kako pa je drugače v črnuškem vrtcu? Imate dobre izkušnje?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
11.6.2010 22:26:44   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca

Sem ti poslala ZS.

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
12.6.2010 6:49:12   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca
Kako pa je drugače v črnuškem vrtcu? Imate dobre izkušnje?

Moj starejši sin je bil v vrtcu Črnuče, v enoti Sapramiška. Resda je od tega že kar nekaj let (v vrtcu je bil od januarja 1999 do avgusta 2003), vendar sva bila takrat oba (jaz in on) zelo zadovoljna (imel je vzgojiteljici Minko in Tinko user posted image ).

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?