|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:25:20   
mateja33
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mmmmmmmmm zdaj še pa pridejo naktarine na vrstouser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:27:01   
Anonimen
No ve kar povejte svojim dedcom, da so meni na morfologiji rekli, da je 99% punčka ampak čez 14dni ji je pa nekaj zrastlo. Punčka ne izključuje fantka, fantek pa kao izključi punčko.

Mmmm jaz imam pa pred sabo mlečni rogljiček, tekoči jogurt pa za posladek imam čokoladni krof. Mnjami user posted image

(odgovor članu mateja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:30:02   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: mateja33

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mmmmmmmmm zdaj še pa pridejo naktarine na vrstouser posted image


zdej se pa še sam o kakšnih marelicah ali pa češnjah začni pogovarjat, pa pridem kr k tebi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:30:30   
mateja33
T.Z.-dober tekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:32:00   
mateja33
lidik-tiste sm pa učeri jedla mi kr neki sadje paše bolj ko ne.user posted image

saj boš ti tud kmal mela malco ka si boš pa prvošla?

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:33:43   
Anonimen
eto, rogljička ni več user posted image

mmmm jaz si bom pa danes za domov za večerjo nesla melono. se mi jo je že včeraj zluštalo.

(odgovor članu mateja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:37:00   
lidik
mateja33 veš kaj se je pa meni zdaj naredilo. Prej predno sem zanosla sem pojedla kupe sadja in zelenjave - pa ni važno kaj je bilo. Zdaj pa dobesedno nekaterega sadja in nekatere zelenjave videt več ne smem. Tako da od sadja ki ga sedaj lahko jem imam na izbiro: nektarine, breskve, marelice, lubenice, grozdje, češnje, jagode. Bog ne daj, da vidim ali zavoham pomaranče, banane, jabolka,....

Drugače pa jaz sedaj na malico hodim tu v osnovno šolo. Imajo možnost da lahko tudi zunanji pridejo na njihovo malico - oz. za otročeke kosilo. In mislim da danes so kroketi, goveji zrezek v omaki, solata in puding. tako da ja njami še urco in grem papcat. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:38:57   
lidik
Aha še to sem vaju pozabila vprašati. Sta vidve na začetku nosečnosti al pa še zdaj no, imele kakšen odpor do katerekoli hrane, katero sta prej imeli radi. Oziroma vama po kateri hrani ni bilo dobro? Ker kot sem že zgoraj napisala meni določeno sadje prav na bruhanje sili, pa prav tako zelenjava. Aja pa nikjer ne smem imeti čebula ali česna (niti tega praženega čebula ne), ker se mi potem skoz spahuje, pa peče v želodcu da je za znoreti. user posted image A to mislita da potem mine, ali ostane celo nosečnost tako? user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:39:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

Drugače pa jaz sedaj na malico hodim tu v osnovno šolo. Imajo možnost da lahko tudi zunanji pridejo na njihovo malico - oz. za otročeke kosilo. In mislim da danes so kroketi, goveji zrezek v omaki, solata in puding. tako da ja njami še urco in grem papcat. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ok KAM TOČNO ti to hodiš?!?! Tole se mi sliši.... mmmmm... user posted image

Drugače pa pazite s sadjem, naj bo dobro oprano. Pa solate tudi. Pa izogibajte se kakšnih domačih suhih salam (ali na splošno domačega mesa, ker ni pregledano). Paaa stran od mačk - vsaj dokler ne dobite rezultatov za toksoplazmo!!!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:41:32   
TMS82
...čveke, nehajte se pogovarjati o hrani. meni je gin. nastela kaj vse ne smem jesti, meni so se pa kar sline cedile.
Meni pašejo jagode, maline, nektarine, .... mmmmmmm grem hladilnik pozdravit.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:45:42   
Anonimen
Glede odpora do hrane pa tako: meni se je ustavila samo vložena pesa - ta mi je med kosilom prismrdela čez celo kuhinjo. Ajaaaaa pa ene 3x mi je bilo slabo po čokoladi ampak to je bilo verjetno od tega, ker sem jo preprosto preveč pojedla. user posted image  Pa samo enkrat mi je postalo slabo, ko sem pražila čebulo. Ampak tisto še zdaj ne vem ali ker sem bila na vročem že nekaj časa ali ker mi je padel pritisk ali res zaradi vonja.
Drugače pa jaz sploh ne vem kaj je nosečniška slabost, jaz sem se do zdaj počutila super. No saj se še zdaj, samo malce bolj okrogla in okorna sem.

Aja, poslušaj svoje telo. Druge ni. Npr. jaz sem prve 3 mesece VSAK VEČER za večerjo pojedla veliiiiiiko skledo mešane solate s tuno pa sirom. Potem pa kot da bi odrezal. Potem zdaj si ne predstavljam dneva brez vsaj 3dcl jogurta. Mislim... telo res samo pove kaj mu manjka in kaj mu paše. Mesa pa kljub temu, da naj bi imela fantka ne spravim po grlu. Razen kakšnih puranjih zrezkov ali pa kaj podobnega; svinjina pa govedina mi pa tako nikoli ni preveč dišala...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:48:22   
MojaV
Kdaj te pa testirajo za toksoplazmo?

(odgovor članu TMS82)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:48:51   
mateja33
TMS82 jutro se že kej vid user posted image

glede hrane v nosečnosti-ma js tud česna pa čebule ne smem,drgač nekih posebnih luštov nimam,da bi mi strikno kaj zasmeredl pa tud ne.
tist pa vem da je treba zelenjavo urnk oprat pa sadje,me je ginekologinja opozorila,ker nism še prebolela toksoplazme pa stran od mačk.nardila sm pa že test za tokso in je rezultat negativen

(odgovor članu TMS82)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:50:32   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: lidik

Drugače pa jaz sedaj na malico hodim tu v osnovno šolo. Imajo možnost da lahko tudi zunanji pridejo na njihovo malico - oz. za otročeke kosilo. In mislim da danes so kroketi, goveji zrezek v omaki, solata in puding. tako da ja njami še urco in grem papcat. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ok KAM TOČNO ti to hodiš?!?! Tole se mi sliši.... mmmmm... user posted image

Drugače pa pazite s sadjem, naj bo dobro oprano. Pa solate tudi. Pa izogibajte se kakšnih domačih suhih salam (ali na splošno domačega mesa, ker ni pregledano). Paaa stran od mačk - vsaj dokler ne dobite rezultatov za toksoplazmo!!!


V Šentjur v osnovno šolo hodim. Imajo res ful dobre malice. Pa vedno raznolike, nič se ne ponavlja. Tako da sem kr žalostna, ko bodo kmalu počitnice. Ker pol pa ne vem kam naj se spravim.

Drugače pa hvala za opozorilo za sadje in zelenjavo in mačke in seveda suhe salame. Sej suhih salam se izogibam - do sedaj sem mislim da samo enkrat par rezin pojedla. Pri pranju sadja in zelenjave pa tudi pazim. No rezultate za tokso pa bom zvedela 23.6. ko imam pregled. Samo mislim da ne bo nič slabega, ker mi je itak G rekel, da če bi bilo kaj sumljivega bi me poklicali. Pa glede na to da sem dala 14. maja kri, verjetno so že rezultati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:51:05   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: TMS82

...čveke, nehajte se pogovarjati o hrani. meni je gin. nastela kaj vse ne smem jesti, meni so se pa kar sline cedile.
Meni pašejo jagode, maline, nektarine, .... mmmmmmm grem hladilnik pozdravit.



kaj pa ne smeš jesti?

(odgovor članu TMS82)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:52:06   
mateja33
MojaV-ta test sem js pri svoji G nardila,ko ti vzame kri pa vodo za pregledat,pri prvem pregledu sm js to mela

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:53:25   
lidik
Ja T.Z. sej se poskušam držati tega načela, da česar se mi zlušta to tudi pojem. In tudi jaz imam zdaj takšne bolj čudne večerje. Velikokrat jem paradižnik, papriko in tuno. Se mi je pa zdaj velikokrat naredilo tudi, d ase mi je zluštalo mlečnega grisa za večerjo. user posted image No moram priznati, da to prej ni bila ravno priljubljena hrana pri meni. user posted image user posted image user posted image user posted image Tako da tisto kr mi paše, tisto pojem. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:55:22   
binabina
OOO a ti tud tle gor ????


(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:55:49   
lidik
MojaV meni je tudi na prvem pregledu vzela kri za tokso in sifilis. Ker za ostalo sem imela že izvide (krvno skupino,....), ker sem bila pred tem v bolnici zaradi izcedkov v petem oz. šestem tednu in sem sedaj rabila samo še to dvoje. Bom pa zvedela na naslednjem pregledu kakšni so bili rezultati. 

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:58:16   
mateja33
binabina-na katero je to letel?user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 10:59:39   
lidik
to sem se tudi jaz vprašala. Pa gled ena koliko še ima do PDP predvidevam da na T.Z. Bi rekla, da sta mogoče onidve kje skupaj na kakšni drugi temi.

T.Z. ti me boš imela kmalu poln kufer. V vsako temo bi te porinila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:01:23   
Anonimen
Za tokso ti vzamejo kri po prvem pregledu, če si pozitivna naredijo preiskave ali je okužba stara ali je nastala med nosečnostjo. Če je stara je super, če si se okužila med nosečnostjo pa greš na antibiotike pa ne vem kaj vse. Če si negativna imaš en odvzem krvi za tokso v vsakem tromesečju. Če si negativna pa RES RES stran od mačk. Ker če pogledaš kakšne lahko ima toksa posledice, če se med nosečnostjo okužiš... user posted image  Jaz sem imela že 2 testiranji, sem upala, da sem jo že prebolela glede na to, da imam celo življenje okoli sebe mačke ampak sem negativna. Tako da zdaj se res pazim. Ni vredno...

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:02:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

to sem se tudi jaz vprašala. Pa gled ena koliko še ima do PDP predvidevam da na T.Z. Bi rekla, da sta mogoče onidve kje skupaj na kakšni drugi temi.

T.Z. ti me boš imela kmalu poln kufer. V vsako temo bi te porinila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne vem na koga je letelo, mogoče res na mene. Ampak glede ostalega maš pa prav... sva skupaj na sept.2010 user posted image
In če je letelo na mene - ma saj samo tu pa na sept. sodelujem. Pa mi je tu bolš!!!user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:06:47   
lidik
Ja T.Z. veš jaz tudi potiho upam, da sem jo res prebolela. Ker se mi zdaj naš mačkonar tako smili, ker me včasih tako žalostno pogleda zakaj se nič več ne carkljava, da me je strah, da bo enega lepega dne od žalosti šel od doma. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:07:56   
Anonimen
Ej a bi se tvoj mačkonar tud 3x bolj crtljal pri tebi kot prej? Ker moj sam da me vidi že mjavka...

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?