|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:08:06   
Arwenko
A se lahko jaz tudi tu pofočkam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:10:01   
mateja33
saj koker so men povedal se moreš bolj pazit mačjim iztebkom,ko pa mačke same, pa baje u zemjo ni fajn rit,po kakem vrtu ko mački iztrebljajo

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:10:44   
lidik
Ja meni se tudi zdi da bi se rad bolj cartal. Pa ne vem ali se mi samo zdi, ker pač vem da ga ne smem, ali pa bi se res. Mah sej potem pa mojega zaposlim, da ga on malo namesto mene pocarklja, pa se potem tudi nekako sprijazni. Važno da ga nekdo lepo počoha pa je zadovoljen.

Arwenko ojla, dobrodošla tudi tukaj. Si videla, da jaz sem se zdaj kar sem prestavila. Je tako luštno tu čvekat. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:10:48   
MojaV
Hvala za info, saj se zelo pazim, sadje in zelenjavo res skrbno perem, ampak doma imam tri notranje mačke, ki se jim nekako ne morem (in nočem)  ravno izogibat :) Ok, mačje stranišče zdaj čisti moj dragi, cartanju se pa menda ni treba odreči?
A mogoče katera ve, ali je sploh možno, da izključno notranji mački prenašajo toksoplazmo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:11:21   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: mateja33

saj koker so men povedal se moreš bolj pazit mačjim iztebkom,ko pa mačke same, pa baje u zemjo ni fajn rit,po kakem vrtu ko mački iztrebljajo


ja sej meni so tudi tak povedali. Samo vseeno ne tvegam rada preveč. Sem bolj ziheraš. user posted image

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:11:35   
mateja33
dobrodošla Arwenko,več nas je boljš se mamouser posted image user posted image

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:13:11   
mateja33
punce,a mete že imena zbrane?

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:13:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lidik


IZVIRNO SPOROČILO: mateja33

saj koker so men povedal se moreš bolj pazit mačjim iztebkom,ko pa mačke same, pa baje u zemjo ni fajn rit,po kakem vrtu ko mački iztrebljajo


ja sej meni so tudi tak povedali. Samo vseeno ne tvegam rada preveč. Sem bolj ziheraš. user posted image



Zadnjič sem brala, da se toksa lahko prenaša tudi s kihanjem in slino. Jaz pač mačka držim stran od sebe, ker se mi ne zdi vredno tvegati okužbe in s tem morda celo "prizadetega" otroka zaradi mačka... ga imam rada, res ga imam ampak toliko pa spet ne. Vsaka po svoje...

Arwenko dobrodošla!!!

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:14:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateja33

punce,a mete že imena zbrane?


Emmm JAAA DDDDDDDDDD user posted image user posted image user posted image  sevedaaaa

(odgovor članu mateja33)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:14:41   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: mateja33

punce,a mete že imena zbrane?


ne midva še ne. Sva se že začela pogovarjat, samo mislim, da se bova mogla kr kmalu dol usesti, da bova prišla do decembra skupaj z imeni, ker drugače bova imela nekaj časa brezimenčeka. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:16:34   
mateja33
ma js mam za punčko, za fantka pa neuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:21:10   
MojaV
Ja, za obe varianti :)

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:23:16   
Arwenko
Punce od notranjih mačk ne morete dobit toxe, ker je one nimajo kje dobit, ker se med mačkami prenaša predvsem s parjenjem in ob pretepih. Tako da pri notranjih mačkih brez skrbi. 

(odgovor članu MojaV)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:24:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Punce od notranjih mačk ne morete dobit toxe, ker je one nimajo kje dobit, ker se med mačkami prenaša predvsem s parjenjem in ob pretepih. Tako da pri notranjih mačkih brez skrbi. 


no... 100% ni nikoli, je pa res zelo zelo zelo zelo majhno tveganje.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:25:26   
lidik
Ja Arwenko samo naš mačkon gre kdaj tudi kaj ven pogledat. Pa ker ne prenese drugih mačk na svojem teritorju se zna prav pošteno stepst s katerim drugim tudi. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:25:46   
Arwenko
Hja, 100% itak v življenju nič ni, samo če bi tak gledali, da mora bit vse 100%, pol itak boljše da se gremo kr v vato zavit, pa v posteljo, pa še tam ti lahko lučka iz omarce pade na glavo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:25:51   
MojaV
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Punce, od notranjih mačk ne morete dobit toxe, ker je one nimajo kje dobit, ker se med mačkami prenaša predvsem s parjenjem in ob pretepih. Tako da pri notranjih mačkih brez skrbi. 

Se mi je zdelo. Jupii  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:30:00   
binabina
MATEJA33< NATEEEEEEEE

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:30:08   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: lidik

Ja Arwenko samo naš mačkon gre kdaj tudi kaj ven pogledat. Pa ker ne prenese drugih mačk na svojem teritorju se zna prav pošteno stepst s katerim drugim tudi. 


Ja, to je pol drugo, tam moraš bit bolj previden. Ampak če si recimo daš gor rokavice ko čistiš wc, pa si fajn roke umiješ in razkužiš po tem, tudi nima kaj bit. Daleč od tega, da bi bilo to fuuul verjetno da se okužiš. Aja, je pa Pušenjak enkrat napisal, da je veliko večja verjetnost da se okužiš npr. preko slabo oprane zelenjave iz vrta kot direktno od mačke domače. Mi imamo našo muco samo noter, tako da se jaz sploh ne sikiram, edino res z rokavicami čistim wc njen.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:31:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Hja, 100% itak v življenju nič ni, samo če bi tak gledali, da mora bit vse 100%, pol itak boljše da se gremo kr v vato zavit, pa v posteljo, pa še tam ti lahko lučka iz omarce pade na glavo...


Kot sem napisala že zgoraj - vsak po svoje. user posted image  Meni ni težko narediti krog okoli mačka, sploh ker poznam primer okužbe s tokso med nosečnostjo in vem koliko živcev je šlo ob zdravljenju in tudi še kasneje, ko je bil že otrok rojen.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:32:48   
binabina
no puce tudi jaz sem srečna celjska nosečka no pdp imam 30.9.2010 tko da se že kr hitro prebiližujem temu dnevu,....
drugače se počutim ok razen zaspanosti ob deževnih dnevih,....



(odgovor članu binabina)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:33:33   
Anonimen
elow binabina user posted image

(odgovor članu binabina)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:33:54   
mateja33
binabina-sm si misla,da na mene po imenu se mi je zdel nekam znanuser posted image user posted image
kje pa mene ni?user posted image a maš cajt pol po šihtu?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:36:54   
binabina
cel dan delam


(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Celjske srečke nosečke
3.6.2010 11:38:29   
mateja33
ojej................spet user posted image

(odgovor članu binabina)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Rok
пеперутка16

Ste rodili pravočasno, pred rokom ali po roku?

Pravočasno. (0%)

Pred rokom. (60%)

Po roku. (40%)


Število vseh glasov: 10

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!