|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zadar (pot, mercator...)
18.7.2005 22:11:02   
žiža
Še 5x spat pa gremo :bravo: :sloncek:
Ampak par vprašanj še, če katera mogoče ve.
Gremo v soboto in že samo po podatkih iz RR sodeč gre ta dan cela garda na dopust. Menda se obeta na cestah kar precej gužve. Kje se najbolj splača it, po avtocesti, magistralki... Menda je bila v soboto že bo 8i uri na avtocesti pri Sv. Roku 9km kolona :zmeden: A je boljš it ponoči okol polnoči? Tiste, ki večkrat potujejte v tisto smer mi boste zih znale mal svetovati.
Pa še to, kje je v Zadru mercator, pa kakšne so cene? Sem slišala, da so enake kot pri nas. Tako da bi bilo precej bolj enostavno vso robo dol kupit, kot pa jo seboj vozit. Saj je tega en kup, za 7 ljudi, pa na jadrnico gremo, tako da ne bom glih vsak dan v trgovino skakal.
1000x vam hvala za vse info. :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zadar (pot, mercator...)
18.7.2005 22:18:15   
Anonimen
Mi gremo ponoči iz petka na soboto (okrog polnoči). Po avtocesti do Splita. Potem pa na ladjo in direkt na Korčulo :bravo:
Gužva bo? Uf, upam, da ponoči ne :)-

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zadar (pot, mercator...)
18.7.2005 22:25:07   
Anonimen
Mi gremo (upam, da) med 3. in 4. iz Lj, gremo do Prizne in na Pag :) Do Delnic po avtocesti in potem magistrala :)

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zadar (pot, mercator...)
18.7.2005 22:27:05   
Anonimen
Aja, mi že 8 let hodimo med 3. in 4. uro in smo v koloni za trajekt med 7. in 8. ponavadi. Odvisno od postankov.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zadar (pot, mercator...)
18.7.2005 22:35:09   
soncece24
pa ljudje, ne hodite v soboto na dopust, ko je največja gužva. saj vem, apartmaji, pa hoteli, takrat so menjave...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zadar (pot, mercator...)
18.7.2005 22:45:13   
štumf
V Puli - Merkator centar so bile cene podobne kot pri nas.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zadar (pot, mercator...)
18.7.2005 22:52:53   
Anonimen
Sanšajn, enkrat smo šli na torek - imaš pa kamione8) In lih tko smo čakali za trajekt, ne ker bi bla gužva, amapk da bo trajekt poln. In smo se ob 8h že šetal po Novalji pa nimaš kaj počet do 12h :(

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zadar (pot, mercator...)
19.7.2005 9:17:47   
soncece24
ja saj če greš v apartma je hudič. midva greva pa 5.40 na prvi rajekt, ob 8 že šotor stoji, greva malo spat in ob 12 že čofotam... joj kak komaj čakam:)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
19.7.2005 9:45:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zadar (pot, mercator...)
19.7.2005 9:54:29   
viv_
Saj obstajajo še druge trgovine poleg Mercatorj :)-:)-:)-

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zadar (pot, mercator...)
19.7.2005 10:04:18   
skuštrana
Na Hrvaškem je cenovno najbolj ugoden Getro...Sigurno je tudi v Zadru. Mislim, da so časi, ko smo tovorl tone hrane sabo minili, saj so cene na Hrvaškem kar iste našim, nekatere stvari pa so celo cenejše....

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?