|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Enkratna denarna pomoč
11.6.2010 10:49:48   
malajka84
Malo sem že brskala, pa ne najdem nič o tem, no o tem, kar zanima mene, tak da če slučajno je že kje tema, ne bit hude.;)

No zanima me, če je kje seznam (nov) občin, ki dajo enkratno denarno pomoč? Našla sem samo sezname iz leta 2007.

Zanima me tudi kako priti do te pomoči, to sami dajo ali je treba kakšne obrazce izpolnit? kako je s tem?

Hvala za odgovore!

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 11.6.2010 11:00:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ENKRATNA DENARNA POMOČ
11.6.2010 10:51:08   
Kerensa*
Če sklepam po Ljubljani, potem moraš na CSD oddati vlogo (oni pa posredujejo Občini).

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Enkratna denarna pomoč
11.6.2010 11:21:24   
zmajaz
A misliš to denarno pomoč ob rojstvu otroka?
Za katero občino te zanima?

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 11.6.2010 11:27:05 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Enkratna denarna pomoč
11.6.2010 11:43:55   
zmajaz
Aja - če te zanima za to pomoč ob rojstvu otroka, se da vloga direkt na občino - dobi se pa na občini, ali pa na spletnih mestih jih tudi imajo in si samo sprintaš pa pošlješ. LJ ima drugače, ker mislim da je edina, ki da samo socialno ogroženim, in verjetno gre potem tam zato to prek CSD-jev.  Sami od sebe brez vloge pa ne dajo nič.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 11.6.2010 11:45:33 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Enkratna denarna pomoč
11.6.2010 11:47:57   
malajka84
Zanima me za občino Hrastnik, ker govorijo da nekaj da, na seznamih starih je ni...zato pa me zanima kakšna nova inf. No jst mam še čas, kolegici se bolj mudi.:)
Torej najboljše da grem kar na občino, po obrazec, če seveda obstaja:)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Enkratna denarna pomoč
11.6.2010 11:59:06   
zmajaz
Hrastnik naj bi dal 100 evrov - če ta informacija še drži (našla sem jo na bibaleze), vlogo pa si lahko sprintaš z interneta: KLIK 
Odda se pa lahko šele PO rojstvu otroka, ker moraš navesti njegova EMŠO in davčno št.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Enkratna denarna pomoč
11.6.2010 12:20:25   
malajka84
O super, hvala za povezavo!!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?