|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimovanje prikolice
13.6.2010 16:03:22   
Gafo
Pozdravljeni,
odločamo se za nakup rpikolice. V bistvu smo jo našli vendar je nimamo kam pospraviti za letos. 18.7. gremo na morje, pred tem pa bi jo morali nekje pospraviti. Mogoče kdo ve, kje v Ljubljani ali okolici bi lahko prakirali prikolico? Podobno težavo bomo imeli tudi septembra ampak trenutno je za zdaj večji problem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zimovanje prikolice
13.6.2010 16:17:45   
Gina
Zakaj je pa ne spraviš kje blizu kampa, kamor greste? V istri je polno karavan depo-jev. Pa niso dragi - vsekakor so cenejši kot kje na slovenski obali.
Mi jo sicer spravimo doma. Na dvorišče.

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zimovanje prikolice
13.6.2010 16:25:50   
Gafo
na dopust gremo na Cres, doma pa trenutno delamo fasado in urejemo okolico. Največ težav imam zdajle, spetembra bo mogoče celo na dvorišču

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zimovanje prikolice
13.6.2010 16:32:21   
Gina
Ja potem jo pač zapelješ do novigrada ali savudrije in to je to. Saj je samo dobra urca pa pol vožnje iz ljubljane. No, jaz ib to že tako naredila. Drugače pa obstaja tudi par placov v ljubljani, kjer spravljajo prikolice, samo takrat je bilo ful drago, ko sem spraševala. Mogoče pa lahko pokličeš tudi na ježico v kamp, če imajo samo depo tudi tam, za en mesec, pa koliko to pride.

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zimovanje prikolice
14.6.2010 8:20:14   
oka
A v kampu ste se pozanimali kako je s tem? Veliko kampov ima organizirano zimovanje, ki stane tam okoli 150 EUR. Malo povprašaj naokoli kam ostali pavšalisti spravljajo prikolice. 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zimovanje prikolice
14.6.2010 8:24:51   
*miska.mcc*
v zameno za 10 dni najema, jo mas lahko celo leto spravljeno pri nas na dvoriscu v senciuser posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zimovanje prikolice
14.6.2010 13:33:25   
Pokora
Vprašaj na Ježici. Včasih vem da so imeli spravilo prikolic in kemperjev v Laguni, zdaj jih pa vidim levo pred mostom če se pelješ proti Črnučam. ne vem če je to v sklopu Lagune, samo vem da jih je tam celo leto parkiranih kar nekaj.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zimovanje prikolice
14.6.2010 19:00:32   
Gafo
To bi sicer bila rešitev ampka letos nimamo še pavšala. Gremo samo družinsko na dopust za 3 tedne. Vseeno hvala za ponudbo

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zimovanje prikolice
14.6.2010 19:01:26   
Gafo
Sem našla na Ježici in poslala mail, vendar mi niso še nič odgovorili. Bom jutri še klicala.

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zimovanje prikolice
15.6.2010 8:59:31   
bosukotu
Mi smo jo imeli spravljeno pri vulkanizerstvu Groš.
http://www.vulkanizerstvo-gros.com/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=54

Je pa še na Ježici ( ne v kampu ampak pri avtošoli), samo tam meni ne ugaja, ker vsak dobi ključ in se
lahko pripelje v depo kadar hoče.

Pa lep pozdrav

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zimovanje prikolice
15.6.2010 14:12:07   
Pokora
Sem se dones peljala mimo tega depoja na Ježici in sem si zapisala cifro 031/367 303.
lp

(odgovor članu bosukotu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zimovanje prikolice
15.6.2010 19:59:11   
Gafo
hvala vsem. Za Ježico že imam podatek in možnost dogovora. Bom pa še povprašala pri vulkanizerstvu. Lepe počitnice želim.

(odgovor članu Gafo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?