|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj vse vlagate?
27.6.2010 22:34:36   
Gina
Par receptov:

tega še nisem poskusila, se pa sliši zanimivo


Vložen korenček:
5 kg korenčka
1 l olja
25 dag česna
3 jedilne žlice sladkorja
3 jedilne žlice soli
2 dcl kisa za vlaganje

 
Korenček in česen zmeljemo, dodamo še ostale začimbe, dobro premešamo in pustimo stati 2 do 3 ure. Nato naložimo v kozarce in jih zapremo.



Tole je vegeta uradno, jaz kar mečem not po svoje:

 
Domača vegeta:
3 kg kolerabe
8 kg korenja
1 kg
peteršilja – korenina in listi
2 glavi brokolija
2 glavi cvetače
2 pesti luštreka
2 pesti zelene – gomolj in listi
2 kg paradižnika
3 kg čebule
2 kg rdeče paprike
1 kg pora
1 glava ohrovta
malo
bazilike in šatraja
2 kg soli

Kolarabo, korenje in čebulo olupimo. Ves naštete sestavine zmeljemo. Najbolje je, če jih zmeljemo z mašinco za mletje mesa na najmanjšo mrežico, tako se sestavine najbolje zmeljejo. Ko imamo vse dobro zmleto, dodamo še sol in dobro premešamo. Tako pripravljeno zmes naložimo v kozarčke in dobro zapremo. To je zelo velika količina, zato lahko sestavine delimo na pol ali celo na tri dele.
 
Za korenček v slanici moram prepisat iz knjige, ta hip se mi ne da, je prepozno, upam da se bom jutri spomnila.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj vse vlagate?
27.6.2010 22:35:10   
gigi1
Sonči user posted image  ne me v zadrego spravljat user posted image . Jaz pač bolj malo spim in imam srečo, da imam veliko prijateljev, ki mi dobavljajo domačo robo. Drugače sem pa čisto mestno dete in nimam vrta user posted image .
Ti si tudi pridna. Zelo!

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj vse vlagate?
27.6.2010 22:54:55   
Sempervivum
Gigi, hvala za nasvet user posted image  

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj vse vlagate?
27.6.2010 23:07:43   
marantz
Kolk časa pa hranite te stvari? Kolk časa so užitne?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj vse vlagate?
28.6.2010 18:59:28   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

vse je preveč poceni, da bi vlagal.


Ma ni fora v ceni. Fora je v kvaliteti, guštu in nestrupenosti. Meni se prešpricana indistrijska hrana gravža. Preveč živo si predstavljam vse, kar se v realnosti dogaja s hrano. Če bi vi vsi videli kako tisti paradižnik ali solatko prešpricajo in poštupajo in če bi se zavedali učinkov te kemije na organizem, bi te reči že davno ukinili, pa hrana tudi ne bi bila več tako strašno poceni, pa tudi stran je ne bi več metali. Ampak ker temu ni tako, pač je kot je. Samo jaz štrajkam v tem sistemu. Še semena si ogromno pridelam sama.
Sicer pa se ne spomnim, da bi jaz več kot 3x na leto kupila kaj zelenjave (razen krompirja, pa še tega bo letos mogoče celo dovolj). Res ne kupujem. Vse pridelam sama. Fajn mi je to.


Imaš prav. Moj tast je lani pozimi pozabil en grapefruit v garaži in je bil naslednjo zimo še prav enak, nič gnil, niti od znotraj ne.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
28.6.2010 19:35:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?