|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pitje gline
29.6.2010 19:46:17   
Kratka
Torej, zanimajo me vaše izkušnje s pitjem gline. Začela sem jo piti pred enim tednom, z namenom da si pozdravim želodec, pa še kaj. Kaj pa ve? Zakaj ste jo pile? Vam je pomagala?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pitje gline
29.6.2010 19:54:20   
ZARA
Kje si pa to kupila, Kratka? Kako to sploh zgleda?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
29.6.2010 19:59:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pitje gline
29.6.2010 20:02:35   
Felicita
sem nagnjena k visokemu pritisku pa je ne smem... tut sicer nisem preveč naklonjena tej glini zaradi neznanega izvora in (skoraj) nič kontrole - sam bog ve kaj je (lahko) notri (pa govorim o čist 'naravnih' zadevah, ala živo srebro in dušikove spojine)

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pitje gline
29.6.2010 20:05:17   
symona
Jaz sem jo tudi pila, pa sem mogla nehati, ker se mi je po tem ful pritisk povišal. 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pitje gline
29.6.2010 20:14:12   
SMT3
Jaz pijem glino iz Komende.Ja upam,da je res prečiščena,kot je rečenouser posted image Je pa to ista,ki jo pakirajo za Patra Ašiča.

(odgovor članu symona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pitje gline
29.6.2010 20:50:58   
Kratka
Tudi jaz pijem to glino iz Komende. Druge si niti ne bi upala pit razen te. Za kaj jo piješ? Zgolj prečiščenje jeter? Kako jo pa sploh piješ? Jaz sem na začetku prve dni pila samo vodo, zdaj pa kar zmešam vse in spijem. Sej niti ne vem če delam prav, ker eni tako govorijo drugi pa spet drugače...user posted image   Čutiš kakšne stranske učinke? Alergične reakcije? Jaz nič zaenkrat...

Zara: http://www.bolus.si/main.php?showpage=offer_plus_5&language=si


(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pitje gline
29.6.2010 20:59:05   
SMT3
Zvečer si jo daš eno priloženo žličko v  kozarec in naliješ deci vode.Zjutraj spiješ na tešč vodiko,pustiš pa usedlino.Saj se minerali in vse ostalo dvigne.
To piješ 21 dni,potem narediš 7 dni pavze in spet 21 dni.

Je dobra za raztrupljanje,urejanje prebave,....

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pitje gline
29.6.2010 21:03:28   
Kratka
zanimivo kako so navodila različna...nekje sem brala, da jo je treba zjutraj premešat, precedit in spit.
Pijem jo pa vsak drug teden, ker za zdravljenje želodca je takšna kura.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pitje gline
29.6.2010 21:06:37   
SMT3
IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

zanimivo kako so navodila različna...nekje sem brala, da jo je treba zjutraj premešat, precedit in spit.
Pijem jo pa vsak drug teden, ker za zdravljenje želodca je takšna kura.



Aja?Hmmmmm
Čez katero cedilo pa precediš to mivkouser posted image Čez gazico?

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pitje gline
29.6.2010 21:08:06   
Kratka
No, jaz je ne cedim, ampak verjetno ja, čez kakšno gazico. user posted image

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pitje gline
29.6.2010 21:10:30   
SMT3
Ker med drugimi ,tudi glino,prodaja moja sestrična in se je fejst pozanimala....Ji bom pa jutri to omenilauser posted image

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pitje gline
29.6.2010 21:41:25   
Dashenka
In zakaj naj bi bilo pitje gine sploh dobro user posted image user posted image user posted image

Upam, da ste se predhodno dobro pozanimale o poreklu tega zvarka in pa seveda da ima ta anorganski zvarek ustrezna potrdila o odsotnosti škodljivih in precej neravnih snovi, kot ko na primer težke kovine.

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pitje gline
30.6.2010 7:01:17   
Zala01
Mislim, da postaja to pitje gline zadnje čase kar moderno, nekakšen trend. Ja, pa tudi jaz upam, da ste se fino pozanimale, kaj vnašate z glino v svoje telo user posted image .

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pitje gline
30.6.2010 8:56:29   
SMT3
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

In zakaj naj bi bilo pitje gine sploh dobro user posted image user posted image user posted image

Upam, da ste se predhodno dobro pozanimale o poreklu tega zvarka in pa seveda da ima ta anorganski zvarek ustrezna potrdila o odsotnosti škodljivih in precej neravnih snovi, kot ko na primer težke kovine.


Recimo user posted image

http://www.sitik.si/Glina

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pitje gline
17.4.2011 16:24:57   
Antropologica
... jaz sem pričela piti glino, ker sem imela težave s kožo (mozolji, alergije ...). Po približno 8 mesecih je stanje super. Koža ni več mastna, prav tako lasišče ... Se pa rezultati vidijo že po prvih 3 tednih uživanja gline oz. pripravljanja mask. Na začetku se sicer lahko nekoliko poslabša, a dolgoročno, učinkuje.

Ker pa me je glina tako navdušila, sem jo pričela bolj poglobljeno preučevati. Sad tega mojega dela najdete v brezplačni e-knjigi: Lepi z glino - o glini in njeni uporabi in nekaterih mojih člankih na to temo. Knjigico najdete na spletni strani: www.mojcahrustel.si.



(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?