|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obupna mama
20.7.2005 13:34:00   
karmy
ne mislim name, ampak na mojo mamo...

imamo ene pravne težave, in zgubili bomo hišo v roku 2-3 mescov. problem pa je v tem, da ko omenim življenje v mestu, je ona fulll za... samo da bi fotr najdu šhit varilca za nedoločen čas... ok.. pred parimi tedni je bilo odprto mesto varilca v ljubljani za nedoločen čas, in zanjo mesto prodajalke v cityparku. in kaj ona naredi? paniko, ja kak bomo pa s stanovanjem, pa nočm it u najemniško stanovanje, pa rajš vzamem doživljenski kredit pa kupim hišo bogu za leđima, in da fotr ostane na istem delovnem mestu z bedastim direktorjem..( vsakič k mu pr mojmu fotru ni všeč mu sklesti plačo na pičlih 90 tisočakov) to ni nič! to je izsiljevanje...ampak ne....moja mat noče tega, pa pika....

bolj k ji govorim naj gre u najemniško stanovanje, vsaj za toliko časa, da pride na zeleno vejo, slabš je.. ne pa ne pa ne...

in dons pride na idejo da bi rada v mestu živela ampak da bi si kupla 2.5. ali več sobno stanovanje za ušivih 6.5 mio...

pa kje boš ti dobil stanovanje za tolk dnarja v mestu ji govorim... pa je še vedn prepričana da bo dubla stanovanje za tako ceno...aja... naj omenim da za tako ceno ona pričakuje luksuzno stanovanje...:zmeden2:

in hoče za našo bajto par let staro 20 mio tolarjev a sploh ni v mestu ampak na vasi, k bi ta hiša bolj služila vikendu kakor hiši, kjer bi se dalo živet vsak dan... priznam hiša je izredno lepa, notranjost je vsa poštimana, ampak okolica je pa ubitačna... ni avtobusov, ni trgovin ( najbližja je 15 km stran ), ni šol...

kako jo k pameti spravt?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   obupna mama
20.7.2005 13:38:59   
Anonimen
prpel ji dam enga nepremičninskega agenta, pa nej pove kok bi dobila za bajto, pa za kok se prodajajo stanovanja v lj, pa nej jo pele na kak ogled??!! :zmeden:

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   obupna mama
20.7.2005 13:40:01   
Anonimen
Karmy, če tvoji mami uspe najt 2,5 s stanovanje za 6,5 mio sit se pridem k njej učit, pa **** pa diploma.

Delam na nepremičninah, za par let vnaprej vem za vse novogradnje. Znam si zrihtat po nižji ceni m2, ampak za tak denar lahk sanjam garsonjero v ... kaj pa vem kje. Nikjer.
Saj veš, da so cene 19m2 garsonjer v LJ okol 13 mio raje več.

Če tvoja mami najde kaj takega kot si je zamislila, dobi pri nas službo - TAKOJ!!!!!

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   obupna mama
20.7.2005 13:47:14   
karmy
ma to ji neprestano govorim... pa nič ne pomaga...:(

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   obupna mama
20.7.2005 13:50:37   
Anonimen
Se lohk zmenve in ji zrihtam eno stanovanje 2,5 sobno, ki bo vseljivo 2007. Je zelo ugodna cena. Pa naj gre na ogled načrtov in makete in se mal pogovori s prodajalcem.
Žalostno je, da je ta novogradnja cenejša od starih stanovanj potrebnih obnove. Aja cena je 2.200 eur/m2

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   obupna mama
20.7.2005 13:58:28   
Annny
Mislim, da je tvoja mama dovolj stara, da te stvari uredi sama. Ni ji treba nič razlagati, koliko stane stanovanje v mestu- sama naj se pozanima. Itak te ne bo poslušala.
Čaw

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   obupna mama
20.7.2005 14:07:37   
Jančika_
Annny ima zelo prav.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   obupna mama
20.7.2005 14:42:33   
Sarina
Ja, Annny ima prav.
Nič ne bo pomagalo, da ji govoriš - bo mogla sama pogruntat. Nehaj se sekirat!!!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   obupna mama
20.7.2005 15:13:58   
CatJa
Karmy ali imas ti interes se kdaj vrnit domov k starsem? Ce ga imas, verjamem, da te skrbi kako bo, ce ne, pa pusti mamo naj se znajde kakor ve in zna. Pa naj vzame kredit, itak je vseen drek al placujes banki ali lastniku stanovanja, s tem da bo enkrat stanovanje njeno, ce bo vzela kredit.
Pa foter menda se tudi lahk kako rece zraven, al ne :zmeden2:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   obupna mama
20.7.2005 23:32:07   
soncece24
ma za 6,5 mio se v mariboru ne dobiš garsonjere, tak da ji slabo kaže... mogoče kak kos grunta pa lahko prikolico gor postavi...

sicer pa kot je rekla anny, če te ne posluša, pa naj nardi kar če... razen če ti še doma živiš ... pol pa ne bo dobro

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   obupna mama
21.7.2005 7:43:09   
Anonimen

Ja v Krskem se ziher dobi se cenejs garsonjero kot za 6,5 mio z lepim pogledom na atomsko bombo.. :)-:)-

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   obupna mama
21.7.2005 8:59:41   
karmy
ja skrbi me, ker sem jaz in moj mali v študentcu, ( res upam da mi bo ratal spacat faks tk da bi bila u lj 3 leta) in ne vem če mi bo ratal faks narest... pa mat se mi mau smili ker jo bodo v roku 2 mescov vrgli vn... čeprav bi mela kam it, bi mi blo mau hudo...

ni govora da bi šla k njej živet.. je postala tako nemogoča, al sm pa jzt preveč svojeglava... :zmeden2:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?