|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 9:23:11   
S*
user posted image  user posted image  user posted image za trebuščke, vsi in vsak posebej so prav krasni.

Moški pri porodu, jaz sem si vedno želela da je poleg in tudi on se strinja. Tudi materinsko šolo sva obiskovala oba in nama je bilo vse zanimo, se vidi da je to najin prvi user posted image .

Glede komarjev, jaz sem vprašala mojo ginekologinjo in je rekla da če se zvečer po rokah in nogah namažeš ni škodljivo, pa tudi tista tekočina za v elektriko naj ne bi škodila user posted image .

Vidim da se vas večina odpravlja na user posted image . Mi tudi odrinemo v nedeljo v Tučepe in komej čakam.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 10:21:46   
3x mami
lepo za vse dopuste, ampak, a bo katera sploh se tu gor user posted image da ne bom cisto sama... user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 10:25:25   
sasadejan
3x mami - jaz bom do 13.08. user posted image . Pol bodo pa že ostale nazaj user posted image

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 10:26:18   
caroline1
3x mami nič skrbet----bova rekle kako pametno user posted image  jaz upam, da me tisti, ki se mu švercam na net, ne skine user posted image  se mi ne da še s tem utrujat, pa kot pravim so lastniki nekam čudni!!!

anju- nič se nisva zmenila, vse je ostalo nekje v zraku. recimo, da je dost pameten!!!! kar pa pri fantičkih nikoli ne moreš z zagotovostjo trditi! user posted image

moram iti v nabavo, pa skuhati kosilo! pa lušta se4 mi kakega sadnega- višnjevega zavitka!!! njami! 

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 10:29:36   
pixieM
Dobro jutro!

injekcija Rh - tudi mene čaka! In to kar kmalu 23.7.. Takrat naj bi bila v 28.tednu. Ampak sem malo zbegana, saj sem zdaj očitno več noseča kakor je bilo rečeno na začetku. Mislite, da je kaj narobe, če jo bom dobila hitreje? Kot sem že pisala, ZM sem imela 13.1., ptem pa je bil zarodek (kao) premali in mi je G prestavil ZM na 25.1.. Zdaj na morfologiji naj bi user posted image ustrezal 25.tednom in je bil menda prevelik za 23.teden. Jao, ti križi in težave!!!

komarji - včeraj sem naredila celo študijo o naravnih repelentih za komarje. Tako, da sem ugotovila, da naj bi komarjem smrdela limona z zapičenimi klinčki (to bom razstavila po celem stanovanju) in določena eterična olja, ki so vsa zajeta v Zanzi Bimbi (piše da je za dojenčke od rojstva naprej in 100% naraven, potem tudi meni nebi smel škodituser posted image ). Tako, da sem šla v lekarno in ga kupila. Res kar lepo diši v primerjavi z Autani in podobnim. Še link http://www.lekarnar.com/izdelki/zanzi-bimbi-prsilo. Kupila bom pa tudi te zapestnice, ki jih imajo v DMju in Merkurju - menda tudi pomagajo.
Za mojega bom vzela ta Helpic, ki je tudi dokaj naraven. http://www.lekarnar.com/izdelki/helpic-proti-komarjem-sprej.
Aja, za na teraso bom pa vzela kar te spirale in podobne zadeve, sam da teh letečih user posted image ne bo blizu.
missD - krasen buši! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 10:44:39   
3x mami
dobro, caroline1, potem sva zmenjeni user posted image

pixieM, hvala za info glede teh repelentov!

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 10:54:33   
pixieM
3x mami - sploh ni problem. Sem včeraj imela celo študijo. Bi lahko napisala še kakšno diplomo iz tega user posted image . Pri nas so ti komarji res nadležni. Pa ogromno jih je. Letos je največ tigrastih. Mojega tatija nikoli ne napadejo, dokler je mami zraven, ker je ona bolj ''sladka'' user posted image . Letos je pa prišel cel popikan, je rekel da se mu je skoraj zmešalo, toliko jih je. In pripravljam bojni načrt že zdaj, na dopust grema pa šele v torek.

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:15:54   
anju
ola!

uf, za mano je "uvajanje", ki to niti ni bilo, saj je ženska na firmi 26 let in zna. samo ni ji všeč premestitev, tako da me za dopust ne bo zamenjal nihče. toooolkooo dela mi bo ostalo, ko pridemuser posted image  lani sem šla na dopust samo za en teden in nisem zlezla kar en čas ven iz kupa papirjev. no, ma samo da grem, rabim. odrinemo v nedeljo zgodaj, verjetno ob 2h ponočiuser posted image

pixieM zakon si, jaz nisem imela volje za raziskovat včeraj zvečer. hvala za zanzi bimbi! a mogoče veš, če ga imajo tudi v DM-u? pa dr. hauschko za sončenje moram še nabavit. naj je letos ne bi delali večuser posted image  mogoče ve katera kaj? ker se mi je super izšla za malega.
kam pa greš na dopust, da je tolk komarjev? sem nanje letos kar pozabla. pr nas jih praktično ni. pa imamo pržgano luč pri odprtih oknihuser posted image  je bla zima prava!

caroline1 recmo da je pameten:)

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:16:34   
jana84
uf ste se naklepetale...Sem komaj zdej skoz pršla...Zdej pa si moram mal noge rpetegnit - beri cunje iz pralnega stroja v sušilca zmetat in kakšno zadevšno prpravt za dopust...Popoldan gremo še na banko ,trgovino, po fotoaparat ki smo ga naročili, pa v knjižnico...Upam da bo vse uspelo...

injekcijo dobimo tiste, ki smo Rh- samo enkrat v nosečnosti in sicer v 28.tednu nosečnosti...Po porodu pa jo dobimo, če je otreok Rh+, drugače pa ne...jaz je zadnjič po porodu nisem dobila, to pomeni da je tud sinko Rh- tako kot mami...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:26:48   
pixieM
anju - Zanzi bimbi nisem zasledila da bi ga imeli v DMju, bolj po lekarnah. Mislim pa, da imajo tega Helpica v DMju. Na dopust grem tja kot vsako leto - v Pulo. In je blizu neko močvirje ali nekaj takega in komarjev je kot smetja!!! Lani sem te tigraste gledala kako so me pikali. Po dnevi v viseči mreži, pa še namazana sem bila na debelo z Offom. Pa so se spravli name, kot da ni nič! Pa tudi, da pustim vrata (podnevi!!!) odprta gre ogromno komarjev noter. Na oknih so komarniki, ampak vrata se pa morajo odpirat. Tako, da bom poročala, če bo kaj pomagalo, ko se vrnem. Ta dopust bo krajši, ampak imam še itak 15 dni dopusta, ga bom pa koristila v avgustu user posted image .

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:28:59   
sasadejan
pixieM -  kam v Pulo pa greš na dopust? Jaz hodim v Banjole pri puli že več kot 15 let user posted image

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:38:07   
pixieM
sasadejan - okolica Fažane. Tudi moja družina hodi tja že 18 let. Ojej, šele zdaj me je doletelo kako stara sem že user posted image

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:42:31   
jana84


user posted image

Pdp, Nick, Starost, Kraj bivanja, Zaporedna user posted imageuser posted image doma, Brcike, Srček, Spol, Kje bomo rodile, Naslednji pregled


28.9.2010
Smarnca 29 let Mozirje 2.user posted imageuser posted image   user posted image  user posted image  user posted image  Celje 

30.9.2010
Binabina 25 let Celje 2 user posted image  user posted image
Tinaaleks 27 let Ljubljana 2 user posted imageuser posted image  user posted image  user posted image Postojna NP 23.7.  

1.10.2010

2.10.2010
Tinda 28 let 1.user posted image
Inna79 30 let 1.user posted image  user posted image
Bičkauser posted imageuser posted image  user posted image
Tejči08 32 let Šoštanj 3 user posted image  2 user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  Slovenj Gradec NP 28.7.

3.10.2010
Arual2006 33 let Celje 2.user posted image 1 user posted image  user posted image user posted image
GretaGarbo 28 let 4.user posted image 1 user posted image  user posted image   user posted image   user posted image   NP 13.7.
Rose85 24 let 1.user posted image  user posted image  user posted image   user posted image    
Born*to*be*wild 21 let Dobrepolje 1.user posted image   user posted image  user posted image user posted image Kiara NP 13.7.
 
4.10.2010
3x mami 27 let Obala 3.user posted image 2 user posted image   user posted image  user posted image   user posted image Postojna NP 4.8.
Pikab84 26 let Primorska 1.user posted image    user posted image  user posted image  user posted image Postojna
Filisa 28 let Maribor 1.user posted image  user posted image  user posted image user posted image Brina Maribor 

5.10.2010

6.10.2010
Kolumbo 32 let 3.user posted image 2 user posted image   user posted image user posted image NP 26.7.  
Nejaja 23 let Koroška 1.user posted image  user posted image
Lencica 2.user posted image  user posted image  user posted image
Kpmk 26 let Celje 2 user posted image 1 user posted image  user posted image  user posted image
Beka77 25 let 1.user posted image    user posted image  user posted image   user posted image NP 9.7.

7.10.2010

8.10.2010
Mamica30

9.10.2010

10.10.2010
Bibaleze1
Zinchy
22 let Kranj 1.user posted image   user posted image   user posted image  user posted image  Mai Peter  NP 28.7.

11.10.2010
Anju
29 let Primorska 2.user posted image 1 user posted image  user posted image  user posted image user posted image Postojna NP 2.8.  
Nejkec 1. user posted image    user posted image  user posted image  user posted image NP 12.7.
Mojcaya 26 let 1.user posted image   user posted image   user posted image user posted image Ptuj NP 12.7.
Samantka 24 let  Štajerska 1.user posted image    user posted image user posted image  Maribor   NP 27.7.
melami
lija30  1.user posted image
Melita73 ?user posted image 1 user posted image  

12.10.2010
Pikica1111
25 let
tinula

13.10.2010
Katra55
3.user posted image 1 user posted image  user posted image   user posted image     
SM10 33 let 5.user posted image 1 user posted image   user posted image   user posted image  NP 10.8.
Snežakinja  user posted image  user posted image user posted image   

14.10.2010
Zojika80
Ptuj 2.user posted image 1 user posted image  user posted image

15.10.2010
Krokar 31 let 2.user posted image 1 user posted image
Rokipoki
? user posted image 1 user posted image

16.10.2010
mamamajča Štajerska ? user posted image  1 user posted image   user posted image Ptuj
pokora 35 let 5 user posted image  1 user posted image   user posted image user posted image  NP 26.7.

17.10.2010
Caroline1
Celje user posted image  user posted image   user posted image user posted image  Slovenj Gradec NP 19.7.  
Žan07

18.10.2010
Tybysy
 36 let  1.user posted image user posted image  user posted image user posted image Novo Mesto, Ljubljana NP 26.7. 
S*
33 let 2.user posted image  user posted image   user posted image   NP 28.7.

19.10.2010
Ninka21

20.10.2010
Ejla
29 let 2.user posted image 1 user posted image  user posted image
bt08 2.user posted image 1 user posted image
nova.mami.81 1.user posted image  user posted image

21.10.2010
missD
2.user posted image    user posted image  user posted image   user posted image  user posted image   user posted image user posted image  NP 14.7., 2.8.
 
22.10.2010
Sasadejan
25 let Domžale 1.user posted image   user posted image  user posted image user posted image Mark  NP 6.8.
blancica
Mojcy3 
  user posted image  user posted image   Novo Mesto NP 15.7.

23.10.2010
Janaja
26 let 3.user posted image 2 user posted image   user posted image user posted image

24.10.2010
Zana21
4.user posted image
M&A
34 let Ljubljana 5.user posted image 2 user posted image  user posted image  user posted image   user posted image NP 9.7.

25.10.2010
Anau
Nika1
Domžale 2.user posted image 1 user posted image   user posted image   user posted image   Postojna NP 26.7., 26.8.
Najki 29 let Ljubljana 2.user posted image 1 user posted image  user posted image  user posted image  user posted image NP 13.7.
Orhideja80 29 let Ljubljana 1.user posted image   user posted image user posted image   user posted image NP 9.7. 3D, 4.8.

26.10.2010
2ursae
32 let Ljubljana 3 user posted image 2 user posted image   user posted image  user posted image   user posted image  Lučka  Ljubljana
Kodrana 25 let Dolenjska 3.user posted image 1 user posted image  user posted image

27.10.2010
Polmaja
37 let 2.user posted image user posted image  user posted image user posted image Bor 
Bloom1 36 let 8.user posted image 5 user posted image   user posted image  user posted image user posted image
Roberta69 28 let Ljubljana 2.user posted image 1 user posted image  user posted image  user posted image user posted image   Ljubljana
Tina078 31 let Ljubljana 2.user posted image
Alicia84 26 let 1.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  NP 19.7.

28.10.2010
Luna_25
25 let 1.user posted image  user posted image   user posted image user posted image Novo Mesto 
čebeli
3.user posted image 1 user posted image   user posted image  user posted image
Urshy78
32 let Ljubljana 1.user posted image user posted image   user posted image user posted image Ljubljana NP 17.8.
Mami_1979
30 let 5.user posted image 4 user posted image   user posted image  user posted image user posted image  Celje NP 2.8.
Marjetica21 user posted image

29.10.2010
Jana84 25 let Primorska 4.user posted image 1user posted image   user posted image   user posted image  user posted image Šempeter NP 6.8.
BRinME 26 let S. Primorska 1.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Šempeter   NP 19.7.
Orto2 ? user posted image 1 user posted image  user posted image
Majabar 28 let Ljubljana 1. user posted image  user posted image   user posted image user posted image Kolumbija

30.10.2010

31.10.2010
PixieM
26 let Koroška 1.user posted image  user posted image   user posted image user posted image Slovenj Gradec NP 27.7.

XX.10.2010
Anja83 1.user posted image

1.11.2010
Strippy Ljubljana 1.user posted image






user posted image      user posted image
user posted image     user posted image
user posted image       user posted image


user posted image
Od nas so se žal poslovile user posted image user posted image
Anonimna **** user posted image
Ticamica user posted image
Jekica user posted image
Himbauser posted image
Pikicamala user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:43:35   
anju
a pol jst k ne hodim vsako leto v en kraj na dopust nisem stara?user posted image

ja, lani se z Visa spomnim teh tigrastih. in so res opasni, saj so se lotili celo moje žleht krviuser posted image  mah, upam da jih letos ne bo no...

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:44:22   
Roberta69
Anju, a ti tak modrček imaš? A je bolj fajn za spat, ker nima pod joškami nobenih šivov? Meni je že zdaj bedno, ko pomislim, da bom morala spet ponoči nosit modrc user posted image user posted image user posted image .


Komarji: tuid jaz sem tele dni ful študirala kaj kupit/naredit, predvsem zaradi sinčka, na koncu sem naredila mešanico iz olivnega olja s kapljicami (2 žlici olivneg olja + 10-25 kapljic eteričnega) različnih eteričnih olj, ki pomagajo (citronela, sivka, rožmarin...). Na netu je ful "receptov" - večinoma v angleščini. V DM-u sem pa kupila tudi tole http://www.mimovrste.com/artikel/1390427632/prsilo-za-telo-proti-komarjem-in-klopom-100ml (je blo z bonom za - 25% malo ceneje user posted image ), ker bo škratka morda malo lažje pošpricat - ma ga ne moreš namazat, da se ubiješ, je pa revež čist bulast (babica in dedi živita na takšnem koncu, kjer je ful komarjev, tako da ga je moj že hotu namazat z Autan sceno, pa ne pustim (je notri DEET - ki je fuuuul škodljiv).



(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:49:32   
Tiamo
Pozdrav še od ene oktobrke: mene....

rok imam tam od 20 do 27.10 user posted image , po ZM imam rok 27.10, po UZ pa 20.10. Sem med starejši tako, da sem imela zastoj Amnio, vse je uredu, imeli bomo poba. Doma imam že eno princesko staro (lih zdaj zdaj bo) 5 let.

Vidim, da fino čvekate, se vam lahko pridružim?

Takoj pokomentiram trebuščke, vsi so user posted image ...zamerim samo pixieM in majiBar, ker se mi zdi da tole ni nosečniški trebuh...nevem kje ga skrivata?

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:49:59   
Roberta69
Aja, trebuščke je prov luštno gledat, vsakega posebej user posted image . Born to be wild, res je špičast (ampak jaz tega ne bi opredelila kot nekaj negativnega), se mi zdi, da je moj tudi bolj špičaste sorte (baje, da je res tak pri fantkih).


Drugače bi vas pa tudi jaz kdaj z vesljem spoznala na kakšni kavici, čeprav bo to najbrž lažje izvedljivo, ko se začne porodniška, pa treba bo izglasovati na katerem koncu slo user posted image .

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:56:39   
sasadejan
Tiamo - dobrodošla user posted image user posted image user posted image

Roberta69 -  tudi jaz mislim, da bo lažje izvedljivo ko bomo vse na porodniškem.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 11:57:06   
jana84
user posted image
 
user posted image
 
user posted image
user posted image
 
user posted image
user posted image
 
user posted image
user posted image
 
user posted image
user posted image
 
 
 
 
 
user posted image
user posted image
 
 
 
user posted image
user posted image
 
 

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 12:10:01   
jana84
evo, zdej sem pošlihtala seznamčke...sem dala gor kar seznam za 14 dni naprej, ker me ne bo, pa tud pregledov ni ne vem kaj...zgleda da gredo tud G na dopuste user posted image ...

Tiamo dobrodošla user posted image user posted image user posted image ...si ravno zamudila posodabljanje seznama...Pa nič bat sem te dala v svojo "evidenco", tako da ko pridem z dopusta te priflikam gor...Pa če ni skrivnost sporoči še ostale podatke, da bo lepše na seznamčku (kolk si mlada, katera nosečnost je to, kdaj maš naslednji pregled, kje boš rodila, če veš...)

Komarji: mene pa noben zlodej ne prime, zgleda da imam res stupeno kri...Pa pravjo da gredo na nosečnice bolj kot na druge "normalne" ljudi...Ma name ne gre nič...Ubogi moj možiček pokasira še mojo dozo...HB je sinko po meni in mislim, da ga ni še 5 komarjev pičlo od kar tlači našo zemljico...Pa tud klopi se naju ne primejo...Kljub temu, smo sinkota letos cepili, ker je zadost eden ta prav, da te pikne in zaznamva za celo življenje, kaj ne?
Doma se komarčkov (ja povečini so kar ta tigrasti zlodeji) branimo s mrežami na oknih in letos nismo še vklopli električne lučke prosti komarjem. Na morje bomo pa vzeli lučko in še kakšen sprej, ne vem kakšnega...mogoče autan al kaj podobnega...

oblika trebuha in spol: vam povem, meni je soseda ko sem bla noseča za sinkota vsak dan drugače rekla - ala imaš špičast trebuh bo fant...pa zgleda da bo punčka...na koncu je bla sveto prepričana da bo punca in glej ga zlomka, ven je prilezel fantič...Pa ima res bolj dekliški nežni obražček in ga 3/4 ljudi zamenjuje za punčko, tud v bazenu user posted image user posted image user posted image

velikost trebuha: moj je tam tam kot zadnjič...MIslim, da ni nekam ekstremno velik, pa da o majhnosti ne bi govorili...Ampak se ne sekiram, ker ima še čas zrast...Boljš da je čim več časa majhen, da me bo sam na koncu "oviral"... Zadnjič mi je zrastel v zadnjih 14 dneh...

tako, zdej pa res šibam kaj naštimat za dopust...Stroji veselo meljejo in perejo in sušijo...jaz pa klepetam na forumu user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 12:20:57   
Tiamo
Hvala za dobordošlico...


jana84, nekaterih podatkov ne vem, to mislim na mojo mladost, hehe

Tiamo preveč let Ljubljana 3 1      user posted image Ljubljana NP 2.8.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 12:33:23   
pixieM
anju - nisem tako mislila. Zelo redko pomislim na mojo starost, zdaj pa ko sem računala, kako dolgo že hodimo na isti plac, me je doletelo, da pa le nisem več 21 let stara. user posted image

tiamo - dobrodošla! Daj tudi ti svojo slikico trebuščka, da vidimo tudi tvojega user posted image .

komarji - če katero zanima, sem našla članek za naravno zaščito http://www.bodieko.si/naredite-svojo-naravno-mesanico-proti-komarjem.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 12:44:21   
Tiamo
PixieM, sej tudi moj ni ogromen, samo tvojemu se pa čudim, ker ga res nimaš....

O komarkah se pogovarjate, mah ta nadloga...jaz kupim kar Autan, za po piku pa iz lekrane eno mazilo k se ne spomnem kako se ji reče...

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 12:59:11   
3x mami
Tiamo, dobrodosla!

oblika trebuha. meni se zdi, da so vsi trije bili bolj spicasti, prvi se najmanj (nisem se imela diastaze, ta mi je prisla par tednov pred prvim porodom). pa imamo v drugo punco. tako da ne vem, koliko tole drzi.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: Oktobrke 2010
8.7.2010 13:02:21   
pixieM
tiamo - ja mi vsak znova pove, da mam bolj malega bušija user posted image . Tako da komaj čakam, da se bo fajn videl. Me je pa strah, da me bo kar naenkrat ''razneslo'' in mi bo koža popokala. Tako, da pridno mažem in pojem ogromno vode, samo malo dvomim, da bo to kaj pomagalo.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?