|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.7.2010 11:36:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška kamp spalna vreča
12.7.2010 15:20:42   
Pokora
Moj mož je za sina ravno prejšnji teden kupil tako veliko spalko. Mali je sicer par cm manjši, ampak spalka mu je super prav! V večji bi se pa že izgubil.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška kamp spalna vreča
20.7.2010 17:34:17   
tea
Kje pa ste kupili in kakšna je cena?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška kamp spalna vreča
20.7.2010 22:31:19   
Pokora
Moj mož jo je nabavil v Interšportu za celih 10€ user posted image  Glede na to, da je mali ne bo imel prav dolgo (jo bo drugo leto verjetno prerasel )in da je za poleti hitro dovolj dobra, se mi zdi uredu nakup.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška kamp spalna vreča
21.7.2010 7:59:16   
tea
Super, hvala! Bomo šli pogledat, če jih še imajo.

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
21.7.2010 9:20:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tea)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška kamp spalna vreča
21.7.2010 9:25:09   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

tea - jaz sem jo našla na netu v Iglu sportu za 25€ se mi zdi. dim. 140*70cm.

Se odpravim v Lj, da bi jo kupila in me je prodajalec v Iglu sportu prepričal, da je brezveze tamalo kupovat, naj raje kupim za odraslega in jo spodvijem.

in sem ga upoštevala, šla v Hervis in kupila od Kilimanjaro taveliko pravokotno spalko, ki se razpre kot odeja. in dala prav tako 25€ za njo.





Ma ja, itak, pameten prodajalec.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška kamp spalna vreča
21.7.2010 10:31:05   
tea
sem tudi jaz že takole mislila, pa se mi je zdel, da bodo fantje izgubili notuser posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška kamp spalna vreča
21.7.2010 20:17:34   
mmiha
Tudi meni se zdi, da če le otrok ni čisto majhen, je bolje kupiti kar ta veliko spalko. Vendar Hervis in podobni artikli mislim, da niso ne vem kaj. Bolje je kupiti take "posebne" stvari pri specialcih. Tako, da svetujem Iglu ali Promontana, vsaj prodajalci vejo kaj prodajajo in ti dajo kak pameten nasvet. 

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška kamp spalna vreča
22.7.2010 7:15:54   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: tea

sem tudi jaz že takole mislila, pa se mi je zdel, da bodo fantje izgubili notuser posted image


Pa saj itak ne spijo v zapeti vreči. Vrečo razpneš, da je kot kovter in jih potem normalno pač pokriješ. Itak se pa razkrijejo, normalno, ker na morju je vročeeeee.user posted image
Pa tolk glej, da bo vsaj znotraj bombaž (drugače je meni več bombaža - boljša je vreča), drugega pa že nimaš kaj falit pri vreči.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 22.7.2010 7:16:34 >

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška kamp spalna vreča
28.7.2010 14:52:58   
anchika
Jaz sem tudi kupila normalno velikost

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroška kamp spalna vreča
31.7.2010 1:44:10   
viv_
Mi imamo eno Ferrino Travel Kid, ki jo je tamala podedovala lani od tavelike. Ta velika je pa dobila pri 5 letih navadno spalno vrečo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?