|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
27.7.2010 21:30:46   
ZARA
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
27.7.2010 21:43:05   
Anonimen
Anede ... važno da lahko v primeru dežja v predprostoru ping-pong igramo user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
27.7.2010 21:45:02   
ZARA
user posted image user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
27.7.2010 21:47:21   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Anede ... važno da lahko v primeru dežja v predprostoru ping-pong igramo user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
če bo dež pridemo na turnir.... v katerem kampu boste?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
27.7.2010 21:58:24   
Anonimen
Sporočim naknadno, ker še nimam blage veze ... samo če srečate v kakem kampu 3člansko familijo, ki ima halo namesto šotora in avto tolk naložen, da bo mogla tamala za njim laufat ... pol smo to mi ... user posted image user posted image user posted image

Madoniš sploh ne vem kaj moram vse spakirat ... na kakem stolčku ste imele tolk male otroke ... a so so na navadnem sedeli, v vozičku? Bi bilo čudno, če bi antilopa s seboj vlekla?

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
28.7.2010 14:34:55   
anchika
Otika , midve sva za skupaj. Jaz pa te vabim na partijo nogometa. Smo kupili parosa 6 in smo 4 članska družina. Jaz  mož  pa še 3 in 1,5 let stari otorčički. Ha ha - čez komot ga ni. No ma upamo na okrepitve- haha

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
29.7.2010 7:16:07   
Anonimen
Zmenjeno user posted image

(odgovor članu anchika)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
29.7.2010 18:18:47   
Pokora
Mi smo vlekli Antilopo sabo, da je mali dosegel mizo. Nam se ni zdelo čudnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
30.7.2010 22:46:07   
skuštrana
Otika,jaz vedno vzamem antilopa s seboj. Da obstaja vsaj en prostor amor lahko dam našega O in je vsaj 5 min na enem mestu.

A ste že šli? Me full zanima obnova vašega kampiranja user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
1.8.2010 21:17:22   
Anonimen
Aloha!
No pa je prvo kampiranje za nemi user posted image A povzetek bi rade oz. radi ... ja ni problema, saj si ga pomoje že zaslužite, ko ste me pa 4 strani prenašale user posted image

Skratka v četrtek sem pribrzela iz službe in napokala vso robo za s seboj ... naložili smo jo v avto in prtljažnik je izgledal takole:

user posted image

tam za rdečo vrečo se skriva celo mini hladilnik, pa za na zadnjih sedežih je bilo poleg tamale še ena gora pouštrov, kovtrov in šotor user posted image

No še s 4imi prijatelji smo se namenili v en kemp poleg Novigrada (neki na M pa se ne spomnim sedajle točno kako se mu reče - kamp ful fleten, samo wcji pa tuši bi bili lahko enmičkeno bolj zrihtani pa brez bankomat je, v trgovini zraven kempa sprejemajo pa samo kune in nič kartic/evrov itd. user posted image ) ... prispeli smo pozno zvečer in v 2h urah postavili 2 ogromna šotora, tamala je pa med tem ko klada spala v avtu v stolčku, potem sem jo pa samo v posteljico preložila.

No v petek dopoldne je kar konkretno deževalo, tak da HB smo imeli kjet bit, da nismo samo po blazinah vsi sključeni poležavali in nas je vseh 6 + tamala komot vedrilo v vašem predprostoru ... no potem od petka popoldne in do danes je bilo pa sonce in smo uživali 100/h ...

Zaključek ... mi je bilo fajn, samo ni pa to dopust, ko bi samo izležaval in bi ti bila glavna skrb kdaj moraš na večerjo pridt .. skos se nekaj dogaja pa grozno veliko je improvizacije ... šotor je bil mega, edino za v prihodnje če bomo šli še kaj večkrat kampirat, bom za pod cel šotor naročila eno veliko plahto, ker v originalu pod spalnicam ni neke podlage, pa še tista v predprostoru je iz 2h delo sestavljena in sem se parkrat kar konkretno spotaknila ... aja, pa ko ne bomo s seboj več rabili vozit prenosne postljice in vozička, bom sigurno nabavila kako tisto zložljivo omarico za kohar gor postavit in da imaš pod njim še poličke za posodo.
Tako da v prihodnje bomo vsaj 1x na leto šli sigurno v kamp na dopust pa mogoče tut za kaj več kot za vikend ... samo dopust v hotelu bom pa še vseeno hotela imet in od tega ne odstopim.

No pa šeena fotka našega hangarja:

user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
1.8.2010 22:04:41   
Katjusa
Otikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image verjetno ste bli v Maredi? no jst vam priporočam kako valkanelo..... pač to poznam in mi je superuser posted image user posted image user posted image user posted image hodimo že 3 leta tja in tud ni tako daleč mal naprej od Poreča.

Super, da ste užival in da ste imel priložnost šotor stestirat v vseh vremenskih pogojih..... drugo leto itak ne boš rabla več prenosne postelje.... voziček pa mogoče kako malo marelo.....

Kakšen avto pa imate? zgleda ogromen prtljažnik....

z mojmu k je tud bolj za hotele pa sam se zmenla terme-hotel---- morje-kampuser posted image user posted image user posted image user posted image in tako je volk sit in koza celauser posted image user posted image user posted image user posted image če bi imeli pa možnost za dvojno letovanje na morju bi mogoče sprejela tud to enkrat kamp enkrat hotel..... mi je pa nekako obljubil drugo leto 14 dni kampa, ker letos pač nismo bli več k 5 dniuser posted image


< Sporočilo je popravil Katjusa -- 1.8.2010 22:06:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
1.8.2010 22:21:00   
Anonimen
Ja saj tudi letos smo imeli samo "marelo" s seboj ... samo je bilo fino, da smo jo imeli, ker se poleže in je dnevni spanec v njej oddrnjohala, ker je bilo v spalnici res malo presvetlo pa še vroče, ker je ravno okrog 12ih sonce nanjo posvetlo. Pa tut za posteljico HB da smo jo imeli s seboj, ker je bil tamali najbvečji žur po napihljivi blazini skakat in da bi jo imela še ona, potem ni šans, da bi v doglednem času zaspala user posted image .
Drugače pa imamo Mazdo 5 in ima res konkreten prtljažnik, ker je šlo notri: mini hladilnik dimenzij cca. 50x50x50cm (vanj smo napokali tisto hrano, ki smo jo imeli doma odprto in bi se pokvarila, pa ene dva pingvina smo dali notri in je ostalo hladno do kempa), en zelo velik kovček, torba s posteljnino za tamalo, prenosna posteljica, voziček, igrače, 2 zložljiva stola in miza, podaljšek na kolut, zabojček s kuhinjskimi potrebščinami, touster/žar, kohar, 50L kanister za vodo, škafec za posodo, velika napihljiva blazina, itd. ... ma ni da ni ... na zadnjih zicih je bil res samo šotor, pa najina posteljnina in pa ruzakl z računalnikom in fotoaparatom (pač moj se od tega praktično ne loči).

Jaaa v Maredi smo bili ... drugače smo pa za Valkanelo tut gruntali, da bi šli, samo ima Mareda baje lepše plaže ...

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
2.8.2010 8:17:55   
kalbo
No, sem ti rekel, da te ne bo več iz kampa za dobit :)

Pa glih v sredo sem ti hotel napisat, da bo za vikend dež in sem pričakoval, da ti ne bo OK, pa si očitno iz pravega testa za kamp. Tisto plahto za po tleh le nabavi, samo ob postavljanju pazi, da ne bo gledala preko šotora, ker po tem po tej plahti dobiš vso vodo, ki se steče s šotora direktno pod šotor.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 2.8.2010 8:18:34 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
2.8.2010 8:44:15   
Anonimen
Vzeto na znanje user posted image  user posted image
Sicer v to skrajnost res nebi šla, da me nebo ven za dobit, samo sem pa videla kako je tamala uživala pa moj je tut užival, sploh ko smo imeli šotor skoraj čisto ob vodi in je lahko v senčki s pivom pred šotorom sedel in se mu ni bilo treba prekladat po plaži user posted image  ... samo jaz vseeno hočem par vikendov na leto al pa vsaj en malo daljši dopust v hotelu, da še jaz povsem na svoj račun pridem user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
2.8.2010 10:55:26   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Vzeto na znanje user posted image  user posted image
Sicer v to skrajnost res nebi šla, da me nebo ven za dobit, samo sem pa videla kako je tamala uživala pa moj je tut užival, sploh ko smo imeli šotor skoraj čisto ob vodi in je lahko v senčki s pivom pred šotorom sedel in se mu ni bilo treba prekladat po plaži user posted image  ... samo jaz vseeno hočem par vikendov na leto al pa vsaj en malo daljši dopust v hotelu, da še jaz povsem na svoj račun pridem user posted image


No, to je men bistvo kampa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
2.8.2010 15:04:05   
Katjusa
Otika plaža v Valkaneli je miljonkrat lepša do Marede......
jst imam tud rada pogled direkt na morje in da ni tiste dolgočasne hoje z vso oboroženstjo do plaže...... sploh, če so mali otroci do plaže še nese svoje igračke nazaj pa še to ne večuser posted image user posted image user posted image user posted image
evo za primerjavo to je plaža valkanela:
user posted image
user posted image
maredo pa itak poznaš..... (slika je ene 3 lete stara):
user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
13.9.2010 11:53:38   
Anonimen
No samo toliko da poročam, da smo šli potem šeen vikend s šotorom na lepši kampirat ... samo pazite to ... tokrat je šla z nami (poleg vsega ostalega) še moja sestra in njena prtljaga, pa še antilopa smo s seboj vzeli ... skratka naš prtlažnik je zakon s tem da sem tokrat tetris zlagala jaz in ne moj dragi user posted image ... Pa še to, zdaj ko sva že malo izvežbna v postavljanju našega hangarja, ga imava postavljenega v slabe pol ure, medtem ko imata prijatelja eno iglu varianto s tremi dodatnimi spalnicami, pa smo se 4je matrali z njim skoraj eno uro.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
16.9.2010 19:34:58   
Katjusa
Otikauser posted image user posted image user posted image user posted image torej je bil nakup šotora vsekakor pametna odločitevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in bravo za pakiranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image Kje ste pa bili?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
16.9.2010 19:46:32   
Anonimen
V Beli uvali smo bili ... sanitarije so bile sigurno lepše in parcela bol na ravnem kot v Maredi, samo plaža mi je bila pa v Maredi boljša ... bomo pa očitno drugo leto raziskovali naprej 

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
16.9.2010 19:48:32   
Anonimen
Aja pa za drugo leto imamo namen nabavit zložljivo omarico za kohar gor postavit ... to bo pa pomoje že to user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
17.9.2010 19:47:48   
Pi-kica 1
V Merkurju imajo razprodajo kamp opreme po znižanih cenah. Smo nabavili super kuhinjo in jo tudi že sprobaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?