|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stol REX
22.7.2010 15:36:31   
rogljicek
A ma kdo doma stol Rex, pa bi ga prodal? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stol REX
22.7.2010 18:02:34   
maniac
Imam, pa ne prodam user posted image . Sem pa krasno ohranjenega videla nekaj tednov nazaj na bolšjaku v Ljubljani. Samo ti si, kot vidim, iz Nemčije? Hmmmm. Na Bolhi jih je tudi par, sicer pa nove prodaja Impakta.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stol REX
22.7.2010 19:21:19   
zvesta
kakšni so pa ti stoli?

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu maniac)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stol REX
22.7.2010 19:29:00   
enea
http://sl.wikipedia.org/wiki/Slika:Stol_Rex.jpg
jaz imam takega, bolj svetlega,... ga pa ne prodam in ne dam za nič na svetu,...user posted image
Vsak ki pride k nam na obisk, se pri vsej veliki sedežni, najraje vsede na ta stoluser posted image

pokliči semle, mogoče je še zaloga, mislim da je pa cena okoli 80 €


SALON POHIŠTVA
STUDIO TREND
MARIBORSKA 20
3000 CELJE
03/428-66-33
studiotrend@siol.net
http://www.studiotrend.si

< Sporočilo je popravil enea -- 22.7.2010 19:35:21 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stol REX
22.7.2010 19:53:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

kakšni so pa ti stoli?

Moja babi ima set_ 6ih stolov in mize in upam, da mi jo nekoč rata prepričat, da mi jih da user posted image ... so pa to zeloooo udobni stoli, ki so zaradi svojega dizajna poželi mnogo nagrad tudi v Ameriki ...

Je pa pred parimi meseci en tip na podarim.si dal oglas, da podari set_ lesenih stolov in neko ekskluzivno staro spalnico v pisanem sijajnem furnirju ... pa sem pogledala oglasi in uzrem, da tip šenka popolnoma lep set_ stolov Rex in ga takoj kontaktiram, če jih ima še ... in me prav začudeno vpraša zakaj se vsi samo za te stole zanimamo, ker so itak kar nekaj, za spalnico, ki je pa oh in sploh pa nobeden user posted image ... no pa sem mu razložila zakaj, potem je pa preklel vse po spisku s spiskom vred user posted image


< Sporočilo je popravil Otika -- 22.7.2010 19:57:02 >

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stol REX
23.7.2010 9:45:53   
rogljicek
najprej, me veseli, da poznate in cenite slovensko oblikovanje user posted image
Vem, da se prodajajo tudi novi, ampak jaz bi raje stare in rabljene. Ce ne najdem teh, bom pa kak par novih kupila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?