|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izdelava pograda za otroško sobo
26.7.2010 20:39:00   
julija***
Omare v otroški sobi so črno bele, postelja je črna. Ker imamo doma dve punci in malo prostora, bi si sobo punci delili. Možu se zdi škoda kupit pograd, saj pravi, da ne bova dobila v barvi, ki bi ustrezala barvi pohištva. Želi, da bi namreč dva posteljna okvirja, ki ju imamo črne barve predelal v pograd. Kaj ve mislite o tem?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izdelava pograda za otroško sobo
9.8.2010 9:55:42   
sanosan
Mi smo kupili pograd po meri, naredil ga je en mizar, ki je na bolhi (mislim, da je bilo na bolhi) oglaševal svojo ponudbo. Po meri smo ga dali naredit zato, ker smo rabili dve postelji velikosti 140/70cm. Prejšnjo posteljo nam pa je naredil tast, ki je prav tako mizar (postelja je bila super narejena). Prav tako smo mislili, da nam bo tudi pograd naredil on, vendar sma z mojim prepričana, da pograd iz njegove izdelave ne bi bil tako trden kot tale, pa ne dvomim v njegovo sposobnost, kar se izdelave tiče (malo drugače so bile dolge stranice pritrjene na kratke in pri pogradu to ne pride v pošetv). Druga stvar, ki naju je presenetila pri tem pogradu, ki sma ga kupila, je ta, da je sestavljanje bilo zelo enostavno in je v prvo vse pasalo skupaj. Ko pa sma postelje postavila eno na drugo, pa je vsa zadeva zelo trdno stala (brez lepila in brez vijakov, samo na zatičih). Aja pa drago tudi ni bilo, stalo je namreč 100 eur, kljub temu, da je bil pograd manjši od njegovih običajnih, ki jih dela. V črno ali belo prebarvat okvir pa tudi ni neka znanost, če je okvir v osnovi v barvi lesa.
Midva sma se pravilno odločila, ko sma kupila pograd, saj sma računala na varnost za otroke, ker sta še toliko majhna in več skačeta po posteljah in ne bi prišlo v poštev, da bi bila postelja majava.

< Sporočilo je popravil sanosan -- 9.8.2010 9:57:11 >

(odgovor članu julija***)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izdelava pograda za otroško sobo
17.9.2010 21:13:01   
malecka
Ja, tako nekako sem jaz predelala eno nizko posteljo v visoko, drugo pa sem pustila tako kot je.... in sedaj imamo pograd v L obliki.....

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu julija***)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?