|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iscem dobrega privat zobozdravnika ???
8.6.2010 12:26:58   
GB
Lep pozdrav !

Ali mogoce kdo pozna ali ve za kaksnega dobrega zobozdravnika na gorenjskem ali okolici Ljubljane. Namrec rabila bi enega privatnika ,ki dobro in kvalitetno zrihta zobe v kratkem casu user posted image user posted image . Problem je v tem ,da trenutno zivimo v tujini in ko pridemo v slo. nimamo kaj dosti casa oz. dopusta user posted image .
In se vprasanje ce mogoce katera ve koliko kosta porcelanasta prevleka za zob .
Ze vnaprej se zahvaljujem za odgovore .

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iscem dobrega privat zobozdravnika ???
9.6.2010 8:14:20   
norge
Jaz sem v študijskih časih hodila k enemu, ki dela v poslovni stavbi Ljubljanskih mlekarn. Je imel pa bolj zapleteno ime in priimek (niti sanja se mi ne kako mu je bilo ime), je bil pa vrhunski. Res, res odličen zobozdravnik, nežen, vse se je dalo naredit, vsak zob je rešil, da ne govorim za otroke - SUPER!!! poišči morda kak kontakt, gre za poslovno stavbo Ljubljanskih mlekarn, pa tam malo poišči ali pa pokliči vratarja tam.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iscem dobrega privat zobozdravnika ???
9.6.2010 8:56:58   
Felicita
če ti ni predaleč - kapš v mengšu. sicer ni poceni, ampak če pokličeš in poveš da si iz tujine in da bi rabla naredit kar pač rabiš, te bo zobozdravnica skor 100% vzela in nardila kar je v njeni moči... poznam ene iz tujine ki hodijo k njemu (oz. njegovi zobozdravnici).

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iscem dobrega privat zobozdravnika ???
9.6.2010 10:28:45   
GB
Norge in Felicita hvala za odgovore, bom poskusila poklicati in se kej zmeniti user posted image . Hvala se enkrat obema .

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iscem dobrega privat zobozdravnika ???
9.6.2010 15:11:11   
posastka
hej,

jst hodim k dr. jaki jelačinu - lj. polje
cenovno je za privat zobozdravstvo ugoden, je pa ful prijazen in ti vse razloži in svetuje kaj bi se dalo narest oz. če se da kakšen zob še rešit
kar mi je pa najbolj všeč je pa da je zelo fleksibilen glede terminov, tako da s tem nabrž ne bo problem

upam, da fajn porihtaš

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iscem dobrega privat zobozdravnika ???
9.6.2010 16:18:44   
GB
IZVIRNO SPOROČILO: posastka

hej,

jst hodim k dr. jaki jelačinu - lj. polje
cenovno je za privat zobozdravstvo ugoden, je pa ful prijazen in ti vse razloži in svetuje kaj bi se dalo narest oz. če se da kakšen zob še rešit
kar mi je pa najbolj všeč je pa da je zelo fleksibilen glede terminov, tako da s tem nabrž ne bo problem

upam, da fajn porihtaš




user posted image   hvala se bom pozanimala se za tega zobarja

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu posastka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Iscem dobrega privat zobozdravnika ???
9.6.2010 22:27:54   
pajkica2
Preveri še Zobozdravstvo Mezeg, Cerklje na Gorenjskem. Imajo cel team zobarjev (za različna področja), delajo 3x tedenskoi do večera, 2x pa dopoldne. K njim hodi ogromo ljudi iz Avstrije, so pa cene nižje kot v LJ, kvaliteta storitev in materialov pa odlična.

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Iscem dobrega privat zobozdravnika ???
27.7.2010 23:56:08   
Nika v službi
dr. Zdenka Lorger, Ljubljana - Šiška. Naša cela (širša) družina hodi k njej že leta in smo super zadovoljni. Je pa avgusta na dopustu, tako da... čimprej klic. user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu mija m)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Iscem dobrega privat zobozdravnika ???
12.8.2010 18:45:49   
smeška83
Simona Debelak v Kranju (Tekstilna ulica). Odlična jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Iscem dobrega privat zobozdravnika ???
29.9.2012 23:19:02   
kokosh
Ambulatorij (Savska cesta, Lj) - tam je cela četa zasebnih zobozdravnikov, so precej prilagodljivi glede terminov (obravnava vsak teden).

(odgovor članu ringa_raja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?