|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:22:02   
simi27
ula77 - če je to tvoja najboljša prijateljica, bi jo jaz povabila na kavo in ji povedala iz oči v oči kaj si mislim. Potem pa boš že videla, kako bo odreagirala. Ampak ne predstavljam si, da bi prijateljstvo zbledelo zaradi ene take stvari. To pa se mi res zdi totalno otročje.

še eno vprašanje - ali je katera sodelovala pri nagradni igri tukaj na RR za kozmetično torbico in vzorec Femibiona. Jaz sem že kar nekaj časa nazaj izpolnila nagradno vprašanje, paketa pa še vedno ni.

< Sporočilo je popravil simi27 -- 28.7.2010 9:24:12 >

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:24:07   
pinkalonca
simi27 dobra ideja user posted image user posted image bodo zdej štorkljice user posted image

ula77 tudi midva sva delala na bebici vmes so pa že vse zanosile, pa nisem zaradi tega zganjala fovšije.... uf eni res nimajo pošlihtan user posted image ti samo misli na najboljše in da boste vsi trije zdravi in veseli user posted image
Lučka_1985 bom popravila podatke, ko se jih nekaj nabere, zdej je tale seznam bil tolikokrat objavljen da je že groza user posted image pa čestitke za user posted image


Glede spola sem pa že enkrat ponorela ko so mi v prejšnji službi stopili na žulj sodelavci s svojimi izjavami - sej ni važno kaj bo, važno da je pob zdrav, pa take fore, kao da je edino vredno če dobiš fanta user posted image uglavnem vsi so bli še brez otrok pa sem jim zabrusla da prov, nej pa dobijo vsi fante in nej se potem ti fanti posuser posted image ajo med sabo, če je že punca nič vredna user posted image pol so pa utihnil in niso nič več rekli user posted image user posted image grrrrrrrr kolk sm jezna na te izjave, ko da smo ne vem v katerem stoletju user posted image

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:28:47   
simi27
Pinkalonca - te šovinistične izjave tudi mene tako razburijo. Amapk ponavadi to govorijo tisti, ki nimajo otrok. No ja, se pa najdejo tudi taki, kki jih imajo in se hvalijo, da oni pa vejo kako se naredi fantek in da naj kar njih pokličeš, če ga želiš. Mislim... V današnji družbi, ki bi naj bila enakopravna, se še vedno spopadamo s takimi prišleki. In vse te fobije. Najbolj bi privoščila tistim, ki imajo homofobične izjave, da bi imeli sami izkušnje s tem v svoji družini.
Sem se spet izpela.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:28:51   
kar_ena
Hojla!

Uh, punce ste pridno čvekale! Do decembra bomo imele še eni dve temi odprti ;), a velja?

Dobrodošle vse nove, res je lepo videti, da nas bo toooliiiko.

In pa čestitke vsem za uspešno opravljeno morfologijo ... še 10 dni pa bom tudi jaz tam user posted image .

Seznami so super!!! Navijam za znakce dojenčkov, ki delajo prevale ... sooo cute.

Kar se pa reakcij tiče, sva pa z Dragim ravno zadnjič ugotavljala, da so bile v večini reakcije fantov ful vredu (razen eden je rabil ene dva dni, da je prišel k sebi od šoka in nato priznal, da je izjemno favš, ker si on tud želi ... tk da na koncu še vedno vredu), punce so pa v večini odreagirale nekako v stilu " ja, fajn, ampak jaz pa že še ne bi imela" ali " a vidva bosta pol prva med nami" ipd. V glavnem večina punc je odreagirala tako, kot da je to tekma, kdo bo prvi ali pa da sva jih sedaj porinila v kot in morajo imeti otroke tudi one, čeprav si jih (še) ne želijo user posted image .

Tako, da sva kar razočarana nad t.i. prijatelji, ki pa to očitno niso.


(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:29:29   
fuego
Da se še jaz oglasim...
ta teden imela morfologijo...super je bilo spet videti pikico, ki ni več pikica ampak kar bejbi že - cca 400 g.  Izvedela sva spol - fantek. user posted image
Zgleda, da je vse v redu, razen posteljico imam nekoliko nižje (1cm od materničnega ustja), moj MV je pa dost dolg in zaprt. Mi je pa ginekologinja rekla, da se do 28. tedna posteljica še dvigne, tako da mi ni dala posebnih navodil, da bi se morala kaj pazit ipd. Upam, da se bo res dvignila do naslednjega pregleda že, ker če ne zna bit to kr rizično baje...
Naslednji pregled pa imam 20.8. - test na glukozo.




(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:29:35   
betricija
dan
punce hvala za tolažilne in spodbujajoče besede. očitno nisem sama s temi težavami, oziroma so moje v primerjavi z vašimi še zelo majhne.

babykitty ko berem tebe, da se tvoj oče ne more sprijazniti da bo postal dedek mi je pa kar hudo. pri nas vsi že čakajo. edino od moža brata malo hecamo, da se mora pri 40 pa že malo zresnit in ga nehat srat na okoli, ker bo postal stric. potem malo trzne, popije požirek pira in je spet na starem. bo pa krasen stric.

glede teh prijateljic pa moram priznati, da sem bila jaz na istem položaju kot one. poročila sva se med prvimi, potem pa hitro ugotovila, da po naravni poti ne bova postala starša. pa je vmes zanosila ena prijateljica, pa druga, itd. Poslušala sem jih skoz, se z njimi smejala, a grenek priokuss je prišel za mano šele ko sem prišla domov in vse tegobe stresala na mojega. edino upanje je bilo, da bova enkrat tudi midva starša. no in se bo to zgodilo še konec leta. mi je pa sedaj všeč ko se midva veseliva vsega, se tudi moje prijateljice, ki vedo kaj vse sva prestala,po drugi strani pa one samo jamrajo kako jim je hudo...

veselite se svojega bodočega otroka. jaz že komaj čakam da jo dobim v naročje, pa kje je še božič.bo pa hitro minilo, ker bo treba otroško sobo pripravit in šoping. moj se kar križa zraven ko jaz dobim apetit po zapravljanju. a vse za otroka

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:29:41   
KOLIBRI
Pozdravljene, čvekice, po dolgem času! user posted image

Kako ste kaj? Jaz se počutim čisto dobro, tudi na počitnicah kljub vročini ni bilo težav (presenečam samo sebe)...

Danes zjutraj sem ponovno slikala svoj trebušček, ki ga zjutraj nič veliko ni (sploh za 19. teden), čez dan pa se pokaže. user posted image  

Me pa zanima, koliko ste se do zdaj zredile? Jaz sem od začetka pridobila že kar 5 (!) kg in me to zelo obremenjuje, se mi zdi res veliko. Sicer nisem štartala iz velike cifre, pa vseeno. Kaj šele bo do konca. Kupila sem si tudi že prve nosečniške hlače (še nalašč malo prevelike), saj me navadne že malo tiščijo okrog pasu.

Sem pa včeraj zvečer začela razmišljati, če občutek, ki sem ga v zadnjem tednu zaznala mogoče 3x, včeraj zvečer pa kar nekajkrat (in tudi danes zjutraj že 1x!) niso mogoče že gibi mojega otročka. Se vam zdi, da je to možno? Ni to še malo hitro, sploh glede na to, da gre za 1.nosečnost? Občutek je tak, kot bi se me nekdo narahlo dotaknil iz notranje strani. user posted image   

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:31:03   
ula77
verjetno je še kaj zadaj, kar lahko samo slutim,a zagotovo ne vem, ker so ble totalni preobrati, tako da sem se v zadnjih 6.mesecih preselila,zanosila,poročila......ampak to se prvošči,kot ji privoščim jaz,da bi se ji to zgodilo.....

Ah, ne bom več morila,sam se slabše volje bom

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:31:33   
BabyKitty
pinkalonca dedci itq samo da vrtijo gobec malo pa so srečni... na koncu so pa njihove punčke samo njihove male maze user posted image moj je tudi skoz govoril kako bo on s svojim sinkotom, pa sinko gor sinko dol... zdej k se pa neve a je sinko al punčka, pa že sanja o svoji mali princeski user posted image kako se bo crklala user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:33:38   
betricija
simi jaz sem jo danes dobila. taka mini oranžna torbica, notri pa propagandni listek z navodili, pa vzorec 3 tablet za začetek nosečnosti in 3 tablete za nosečnice in doječe matere. smotan je edino, ker na tabletah ne piše katera tableta je za prej in katera za pol.

še nekaj punce, sama sem pred zanositvijo kar veliko uživala ribe, sedaj pa mi nekako smrdijo in vsi nekaj priporočajo dodatek omega 3. bi jih vi jemale?

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:35:00   
simi27
Kolibri - mislim, da so to gibi tvojea otročka. Čestitke. Ne, nič ni prehitro. Vsaka čuti drugače. Ena prej, druge kasneje. Uživaj, ker te brcike so res nekaj najlepšega v N. Za kg pa se ne sekiraj. Bo že šlo dol. Glavno, da se dobro počutiš!

Betricija - potem bom verjetno tudi jaz dobila danes. Hvala za info. Omega 3 je sicer super, lahko si kupiš kakšen sirup, pa ga ne rabiš piti vsak dan.

Aha. Ne vem, če veste. V DM imajo poseben program za nosečnice in kasneje za otroke. Dobiš bone, ki jih lahko izkoristiš. Kakšne stvari so prav fajn.   

< Sporočilo je popravil simi27 -- 28.7.2010 9:39:15 >

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:36:31   
ula77
pinkalonca......moj možek pravi,da je edino pomembno....da bo zdrava.......pupa!Haha...pa jih razumi! Res je najpomembnejše, da bo zdravo,karkoli že bo....user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:38:46   
betricija
hahahaha pinkalonca, si kar predstavljam kolk si bila jezna, ko si jim tako zabrusila nazaj. dobra forauser posted image user posted image user posted image . da bi jaz to pri tašči in tastu uporabila, ker se je velik fantkov v naši okoli rodil..po mojem bi jih naslednji teden pokopal. tega pa ne želim.
se je pa pri nas tast že malo sprijaznil, da bo punčka. mu je vseeno, samo da bo trenirala odbojko (on je bil prej odbojkarski trener, vsi sinovi odbojkaši), pa je spet kajlo dobil v glavo, da se bo punca sama odločila za šport. tud če bo fuzbalerka. pa se je spet zamislil user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:39:23   
BabyKitty
betricija moj fotr ima pač probleme, ker se ne more sprijaznit, da se stara... pa saj ni star... ampak njegova povprečna "punca" je stara 24 let... njegova družba je pa vsa okoli 35 let... sej se veseli dojenčka, ker smo doma pač vsi nori na pikice... ampak ne pa naziva "str fotr" user posted image in raje to malo pomete pod preprogo user posted image je tudi on mene imel pri mojih letih...

KOLIBRI
da te potolažim... sem tudi jaz na 5kg plusa... pa se obremenjujem za pol urce na dan... pol se pa neham user posted image jem približno isto kot prej... stradat pa ne mislim... kaj veš kaj se še vse lahko zgodi do decembra... saj veš... enkrat zboliš za eno virozo pa je par kil manj... tko da telo že ve kaj dela, da bo pikica dobila vse kar rabi...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:39:36   
KOLIBRI
simi27, hvala za hiter odgovor. user posted image  Se tudi meni dozdeva, da je to to, čisto prepričana pa le nisem bila, saj je zame vse novo.

Drugače sem pa tudi jaz alergična na šovinistične izjave. Moj tast se nosi kot pav, ker se ''njegova vrsta'' nadaljuje z mojo nosečnostjo. BRUH! Izjave o fantkih sem pa tudi že slišala, mi je kar slabo zraven. Da ne omenim, kakšna je bila reakcija, ko sva povedala, da sem noseča: je pripomnila, da se vidi, da moški iz njihove družine radi seksajo. P****c!!! user posted image   Se mi je kar zameril!

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:39:50   
lidik
ha ha ha ula77 tudi meni moj ko se pogovarja s pikico v trebuščku se skoz z punčko pogovarja. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:40:30   
simi27
bravo Betricija. Mislim, kakšne izjave babic in dedkov. Namesto, da bi bili veseli, da se rod nadaljuje...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:45:28   
n a n i
Kolibri tudi jaz mislim, da so to gibi tvoje bebice. Jaz sem tudi 1. noseca, pa sem jih zacutila v 17.tednu, v 19. pa so ble ze orenk konkretne in vidne, ter vsak dan.

Prijatelji, ki ne privoscijo nosecnosti. Hmm, jaz bi se zelo zamislila nad takimi prijatelji. Mi2 imava prijatelja, ki se trudita ze par let, in nama je bilo malo bad povedat, da je nama ze 1 uspelo, a sta bila ful vesela za naju in je nas odnos taksen kot je bil prej. Pa ful ju nonstop skrbi moje pocutje. Predvsem moza od prijateljice.
Meni se zdi, da imamo v zivljenju obdobja, ko menjamo prijatelje. Z enimi se razvijamo v razlicne smeri in se nase poti slej kot prej zal razidejo, a na sreco vedno pridejo novi.

Pinkalonca. Te kar obcudujem, ker si tako pridna. Hvala, ker skrbis za nas seznam. Meni so oni dojencki ful vsec, ki prevale delajo, pa se mislim, da obstaja plenicka v beli barvi za tiste, ki ne bomo izdale/vedele spola. Ker ta paketek meni ni prevec vsec.

Dobrodosle nove. Pa bo res decembra babyboom. Meni g nonstop pravi, da jih ima ful decembrskih noseck. Bomo na hodnikih rojevale, ko bodo vse porodne zasedene ;)


(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:50:41   
simi27
IZVIRNO SPOROČILO: n a n i

Dobrodosle nove. Pa bo res decembra babyboom. Meni g nonstop pravi, da jih ima ful decembrskih noseck. Bomo na hodnikih rojevale, ko bodo vse porodne zasedene ;)




Hmm. Potem imam jaz res srečo. Že prvič je bilo tisti dan, ko sem rodila v P noro. Mene so dali v sobo, kjer sta 2 postelji. Ena je ravno porodila, tako da so jo zakrili samo z rjuho, jaz pa sem predihavala na drugi postelji. Potem so jo odpeljali na hodnik, ker ni bilo več prostora, da je dočakala tiste 3 ure, ko si v porodni po porodu, mojega so 20 min po porodu spodili s porodne, ker si pripeljali novo, ki je rojevala.  Jaz sem sicer ostala v porodni, ampak je bilo res grozno, ker je Ž bila sama in je res grozno kričala, pa se porod še prav ni začel.
Tako da v drugo verjetno slabše ne more biti! 

< Sporočilo je popravil simi27 -- 28.7.2010 9:52:27 >

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 9:51:07   
ula77
.........da se vidi, da moški iz njihove družine radi seksajo. P****c!!! Se mi je kar zameril!


Kolibri, danes sem nekaj zamorjena,a pri tej izjavi sem se res od srca nasmejala.....
Ah, ni zastonj toliko vicev od tašč in tastov....

Za hec lahko zvbiramo biserčke najbolj bizarnih izjav....user posted image

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 10:00:17   
betricija
punce ko smo že pri porodnišnicah; ste se že odločile kje boste rodile? tiste ki ste drugič noseče, koliko časa prej se je treba zjasniti kje bi rodile? jaz sem približno na isti dolžini med Ljubljano in Kranjem. vendar me edino skrbi, kaj pa če nas bo pupa kaj prej presenetila, za nedonošenčke pa je edino in najbolj primerna Ljubljana.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 10:01:47   
Arwenko
Jaz se še odločam med Ce in Mb...me pa trenutno bolj vleče v Mb, predvsem zaradi epiduralne, po drugi strani pa celjska bolnišnica se mi zdi precej bolj "prijazna" z vidika osebja in to. 

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 10:03:45   
BabyKitty
Jaz grem v Kranj... ker imam 3 minute peš user posted image med popadki lahko še peš skočm user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 10:06:11   
simi27
Čas za izbiro imate do trenutka, ko se porod začne.user posted image  
Jaz bom definitivno rodila v Lj, razen če me preseneti kje drugje. prvič se imela željo roditi v Postojni, vendar sem zaradi zastoja rasti potem šla v Ljubljano in mi ni žal. Kot verjetno veste, se v primeru problemov pri novorojenčku tega prepelje v Lj, mamica pa ostane v porodnišnici kjer je rodila.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 10:19:22   
pinkalonca
Kolibri to so brcike user posted image jst jih tudi že čutim pa sem v 19 tednu user posted image

Jst grem rodit v Kranj ker mi je najbližje, če bo pa SLUČAJNO kaj narobe grem pa direkt v LJ, samo bo itak vse OK user posted image

Moj si tut želi punčike user posted image mu gredo te izjave o sinovih ful na živce user posted image

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?