|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 14:13:56   
betricija
nani jaz sem doma do septembra. vendar pa mi je moj osebni zdravnik povedal, naj se ne obremenjujem z obiskom in da moram iti malo na sprehod in v trgovino, da si dam malo živce na pašo.si pa upam tudi do Ljubljane k mojim skočit na obisk. mene bolj skrbi da mi ne bi podaljšali bolniške do nastopa porodniške, ker je na mojem delovnem mestu že nova punca, pa itak smo v službi se pogovorili, da je brez veze hoditi delat, ker v enem mesecu ne bi nič naredila, je pač taka služba, ko se posli vlečejo tudi 3-4mesece. sedaj moram govoriti z mojo G da mi podaljša bolniško. itak je pa po novem zakonu, da lahko osebni zdravnik v karton napiše, da ti priporoča sprehode za pol ure, itd.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 14:56:05   
Dadi
No se še jaz malo javim, čeprav sem res le parkrat...To je moja tretja nosečnost, sem v 21. tednu...zaenkrat vse poteka ok, morfologijo sem imela v ponedeljek. Detek se lepo razvija in raste. ;)
Se ga kar ni mogla G nagledat...vedno je tok vzhičena in pravi, da bi se kar igrala z UZ-jem....skoz razlaga lejte kako je lep, uau, kako je lep, kakšen srček lejte...se moram prav njej smejat, medtem pa detek ali detka(bomo zvedeli ko se rodi) veselo skače po trebuščku. user posted image  

Po nasvetu G sem začela z jemanjem Centramed Mami. Pravi da imam rahlo znižano železje ;) in da naj si kupim kakšne dodatke, ali pa sirupe. Ampak ker meni tista rdeča pesa ne gre po želodcu, sem se odločila za te. Jih katera mogoče jemlje? Jaz jih v nobeni od prejšnjih nosečnosti nisem. Mislim, da morajo bit kar ok, vsaj po sestavinah sodeč.

pozdravček....


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 15:04:36   
KatyK79
punce hvala za vse informacije!
se že počutim bolje in mirneje user posted image

dadi - pozdravljena!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 15:09:26   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image user posted image pinkalonca, full lep seznamček...Kar se spola tiče, pa bo pri nas ostalo kar presenečenje za vse, samo za naju neuser posted image user posted image user posted image

eveeleen, dobrodošla...

ula, se strinjam z mojimi predhodnicami...Midva sva se na naraščaju trudila 20.mesecev, vmes sem imela en SS, pa nisem nikoli pomislila kaj takšnega, kot dela tvoja dobra prijateljica...Upam, da bo knmalu ugotovila, da tole ni prav...Kakorkoli gre tok življenja, bi morali vsakemu privoščiti srečo, čeprav se nam zdi, da smo sami v tistem trenutku nesrečni...

BabyKitty, tvoj dragi pa raztura user posted image user posted image Kje je kupil tiste bodije?

fuego, čestitke za uspešen pregled in seveda za fantiča user posted image user posted image

Kolibri, moji kg so od začetka N še v minusu..Sem pa se med zadnjima dvema pregledoma zredila za 0,2 kg...Kar se pa gibov tiče, pa ni nujno, da bi bilo prehitro, tudi če si prvorodka...Čist možno je, da je to touser posted image user posted image

betricija, hmmm a veš, da sem na ribe pozabila...Priznam, da jih že prej zadnje čase nisem veliko jedla, ker mi ne odgovarjajo za želodec...Zdaj v N pa sem samo ene parkrat jedla pečene postrvi, pa majčkenn rižote z morskimi sadežiuser posted image Imam probleme z želodcem in se moram veliko stvarem odrekati, kar se hrane tiče...Pa ok, pred N ni bil tole nek problem, sem pojedla tableto pa je bilo bolje...Zdaj v N pa ne upam preveč pretiravati, ker tablet ne smem, lekadol pa ne bo pomagaluser posted image Kar se pa porodnišnice tiče, pa sme jo tudi že izbrala..Vztrajam na Ptujuuser posted image ...Betricija, jaz sem se do zdaj redno barvala, tudi v času N...Ravno jutri grem spet k frizerju...Tako, da strah glede tega je čisto odveč

nani, tudi jaz sem slišala, da kontrolirajo full nosečke in nima veze kateri dan je v tednu...Jaz sicer nisem na bolniški čist prav, sem prijavljena na zavodu, ampak sem jim poslala potrdilo, ker imam predpisan počitek, da mi dajo mir user posted image ..Pa zaenkrat z njihove strani nisem imela nobene kontrole...Sem pa vprašala tudi svojega G in nimam predpisanega strogega mirovanje, kar pomeni, da lahko grem tudi kam...

Dadi, jaz jem centramed mami že od vsega začetka nosečnosti, največ zaradi folne kisline, zdaj pa še kar vztrajam pri njih, zaradi drugih vitaminov






_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 15:19:14   
obcinarka
made in slovenia body sm jaz opazla v pikapolonci, sam so meli same čudne številke, res.. je pa carski..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 15:25:40   
zaljubljena23
Jaz sem ravno v soboto šnofala po pikapolonici in nisem naletela na nič takšnega..Očitno še premalo šnofam user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 15:26:29   
n a n i
Betricija: jaz se normalno barvam ze celo nosecnost. Prve tri mesece sem pa se malo manj. Sem pa ze zdavnaj naredila celo studijo iz barv., amoniaka, peroksida itd. Sem na splosno za bolj naravno in cimmanj kemije vsepovsod. Hja, poklicna deformacija se mi ze pozna..

jaz sem na bolniski ze od maja. Navelicana domacega kavca ful. Najprej od slabosti nisem nikamor mogla, ker ni sans, da sem sla za 10 min vstran od WCja. Sem se sedaj skusala zmenit z osebno zdravnico, ko se bruhanje mal umirja, ce lahko grem vsaj na Stajersko, ker imam tam stalni naslov in naj bi to kao upostevali. Pa ce lahko grem na sprehode. Je rekla, da ce lahko na sprehode hodim, pol lahko se v sluzbo grem, pa ce lahko grem na stajersko tudi. ji nisem mogla dopovedati, da pac me nekdo pelje, vmes 3krat bruhamo in pol sem en cas na stajerskem. Pa rekal je, da ta novi zakon, da lahko med bolnisko naokoli hodis, ce ti osebni zdravnik dovoli, ne velja za nosecnice, ceprav meni v odlocbi od ZZZS pise, da lahko kam grem, ce mi osebni zdravnik dovoli. Sedaj naj bi imela predpisano mirovanje zaradi krcev, pa sem sedaj ze boljse in bi se mi kak sprehod prilegel, pa ne upam. Pa sem drugace tko bolj flegmatik.

Nasi v sluzbi bi tudi najraje vidli, da me ne bi bilo vec nazaj, ker v treh mesecih ne morem nic pametnega narediti. Ima pa tako pogodbo, da se mi podaljsa za vsak mesec, ki mi ga placa ZZZS. Torej ce bi bila sedaj se 3 mesece doma, bi imela potem 3 mesece dlje sluzbo. Jaz pa komaj cakam, da grem nazaj in zacnem normalno ziveti. Mi ful manjka gibanje in druzenje s prijatelji se kje drugje ne samo pri meni doma.

ups, sorry, ker sem vam tko utrujala in se razpisala

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 15:37:30   
špica84
Meni je ravno v torek ko sem jo spraševala o sprehodi,da mi jih dovoli kratke.Potem sem ji pa pojamrala da živim v 4 nadstropju brez dvigala in da mi je že sedaj prava muka gor pridet,in je tudi potem sama rekla da če sem lažje pri starših da kar se nje tiče sem lahko.

MI je pa os. dr dovolila počitek pr mojih starših,ki so na dolenskem in to tudi v kartonu piše

< Sporočilo je popravil špica84 -- 28.7.2010 15:38:16 >

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 15:53:22   
n a n i
Hvala punce za informacije. Zgleda, da bom mogla bolj odlocno  nastopit pri osebni, sedaj ko vem tocno kako je na stvari. sicer pa naslednji teden bom ze se zdrzala, tko mam preglede skoraj vsak dan, pol pa sluzba. jupi..

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 16:15:54   
obcinarka
no punce če vas prav čekiram ste bolj kot ne na bolniški več kot 30 dni, torej v breme ZZZs??.. in pol kontrole.. s tem nimam izkušenj, res ne, tko da sm čist laična... glede na to da pa nekak čedalje težje in brezboljno opravljam delo v službi res razmišljam da bi po dopustu ostala še službi nekje do sredine septembra, pol pa  šla v bolniško... in izkoristla še cel dopust za leto 2010... itak mislijo v službi pač da bom do 20.11. tu... ja pa ne bom,to vem že zdej... user posted image user posted image   ker mi nkol nič ne manjka, nisem bolna, pa rodila bom tud express.. dobrota je pač sirota, tko je...

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 19:52:39   
zaljubljena23
Punce, malo sem gledala cene previjalnih mizic, pa me zanima, tiste ki ste že mamice, a ste kupile previjalno mizico oz ali ste naredile home made izdelek oz ali previjanje prakticirate kako drugače?

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 20:27:52   
birdy
Zaljubljena, jst sem kupla v Izi-ju previjalno. Je ubistvu omara z enim predalom pa tako dilo za čez dat. Vem da nekatere to prakticirajo na kavču ampak jst sem (za mene) proti takem previjanju ker hrbet res fejst trpi. Je tud Nelijina bivša fizioterapevtka rekla da previjanje mora bit dvignjeno da je primerno za mamico. Sej zdej te mogoče ne bo nič matral, ampak na stara leta se ti bojo pa vsi grehi poznali. Mam pa tud v albumu bnekje tole mojo previjalno, grem poiskat.
Če pa nimaš prostora pa previjanje na pralnem stroju, čist super, poleg tega je fajn ker boš v kopalnici verjetno kopala user posted image in pol otročka sam na stroj daš (pa kako blazino za previjanje) da ga ne rabiš okol prenašat. Seveda, če nimaš kakega sušilca goruser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 20:33:26   
birdy
No ja, očitno ne znam več kopirat iz albuma...user posted image Vidi se samo tista dila in pa predal spodaj, poglej v mojem albumu, bolj med zadnimi je, mislm da je naslov albuma Nelčika...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.7.2010 21:08:50   
aischa1
Na pa se bliža tudi moj dan jutri končno pregled pa upam,da vidim pikico jutri.Se javim po pregledu imam že zjutraj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 7:49:46   
KatyK79
jutro punce,

kako ste?

jaz sem dosn že tok pridna, sem bila že v laboratoriju (kriv, voda) jutri pa veliki dan user posted image  - morfo.
sem pa včeraj zvečer opazovala bušija in se je prav vidl kako moja pikica brca, kjeri nori občutki, ne morem verjet! res je to neki najlepšega.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 8:04:01   
lidik
jutro punce.

KatyK79
uau si bila pa hitra, da si že vse to uredila, pa si že končala. Super. Ooooo jutri te čaka spet nekaj lepega. Jupi. user posted image user posted image user posted image user posted image


aischa1 ti pa danes uživaj v gledanju svoje pikice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 8:15:37   
pinkalonca




NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT.OTROK , SRČEK, SPOL, PREBIVALIŠČE
1.12.2010
user posted image  **NiNa**, 29, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image ,user posted image , Gorenjska 
user posted image   natasa.jurman, 26, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image ,user posted image , Sevnica
user posted image  
thevenus, 1user posted image
user posted image  Slavi83, 27, 3user posted image , 0user posted image ,user posted image , Lj

2.12.2010
user posted image miskula, 33, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image   
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image ,user posted image , Novo mesto
user posted image   *Jagodka, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image , Lj
 
3.12.2010
user posted image  rubica, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted imageuser posted image , Lj

4.12.2010

 
5.12.2010
user posted image  Loona, 24, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image , Lj
user posted image  birdy, 22, 3user posted image , 2user posted image user posted image ,user posted image , Smlednik
user posted image  Baby Kitty, 21, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , user posted image , Kranj
 
6.12.2010
user posted image mag3, 33, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image , user posted image , Bela krajina
user posted image  marinci, 28
, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Celje
user posted image  
Mjavmjav, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Vrhnika
user posted image   Lučka_1985, 25, 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Žalec

7.12.2010
8.12.2010
user posted image   Jancci, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Kr

9.12.2010
10.12.2010
user posted image   kattix, 21, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  enček, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Ce

11.12.2010

user posted image  
Čebelica11, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image  fuego, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 user posted image KatyK79, 31, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , LJ
user posted image  n a n i, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj 

12.12.2010
user posted image  xpetra
user posted image Rosi*,
2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Gornja Radgona

13.12.2010
user posted image  MYown, 1user posted image , 0user posted image  

14.12.2010 
user posted image  *srečka*, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Nm
user posted image    *Star*, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj
user posted image  **axa**, 25, 1user posted image , 0user posted image
user posted image   ManUr, 22, 1user posted image , user posted image , user posted image ,  Mb

15.12.2010

user posted image  
Lidik, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , CE
user posted image  Mety1, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Gorenjska 
 user posted image urskaf, 29, 2user posted image , 1user posted image , Ce 

   16.12.2010
user posted image  maya1505, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Vrhnika
 
  17.12.2010
 user posted image mamica00, 28, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , Velenje
user posted image  buba88, 22, 1user posted image , 0user posted image
 
18.12.2010
user posted image  tasika12, 36, 3user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Mb 
user posted image  jona klara, 31, 1user posted image , 0user posted image user posted image   
 
19.12.2010
user posted image  *Sava*, 31, 2user posted image , user posted image , Lj

20.12.2010 
  
user posted image Frutiq, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , NG 
user posted image  polari, 27, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Ptuj

21.12.2010
user posted image levinja20, 20, 1user posted image , 0user posted image
user posted image  misk2, 27, 1user posted image , 0user posted image
 
22.12.2010 
user posted image  twilight princess,
user posted image  DeVilla, 35, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image rožica27, 1user posted image

23.12.2010
user posted image aprill, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Tolmin 
user posted image zaljubljena23, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Ptuj-Rače 
user posted image Tulipan12, 36, 2user posted image , 1user posted image , Mb

24.12.2010
user posted image  Pika555, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image  
user posted image kar_ena, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  dangermouse, 32, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image tinca12, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image anca, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , LJ
 
25.12.2010 
user posted image pinkalonca, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image kepca, 2user posted image , 0user posted image , user posted image ,     
user posted image  ula77, 33, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Posavje
user posted image betricija
, 35, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Kamnik
 
26.12.2010
user posted image  obcinarka, 35, 1user posted imageuser posted image  

27.12.2010
 user posted image simi27, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Litija 
user posted image  GITA14, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 
28.12.2010 
user posted image  KOLIBRI, 1user posted imageuser posted image
user posted image  alma82, 27, 2user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Dolenjska
 
29.12.2010
user posted image  suziflo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Mb

30.12.2010

31.12.2010
user posted image  špica84, 25, Lj
 
04.01.2011
user posted image  aischa1, 31, 5user posted image , 3user posted image , user posted image , user posted image , Koper
 
5.01.2011
user posted image  Arwenko, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Ce
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

PRVO TRIMESEČJE:
LINK
         SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
 
Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

Še nekaj strani:
NOSEČNOST     
 
Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
 
nosečnost in delo
     
HOROSKOP


(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 8:19:00   
pinkalonca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 
JULIJ
29.07. - aischa1
30.07. - suziflo

 
AVGUST
03.08. - Frutiq, Rosi*
09.08. - tulipan12
12.08. - dangermouse 

13.08. - GITA14
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - obcinarka, fuego, Lučka_1985
(vse test nosečniške sladkorne)
25.08. - pinkalonca, miskula
26.08. - *Jagodka
31.08. - BabyKitty

SEPTEMBER
02.09. - alma82, anca


user posted image
   
Datum, Nick

JULIJ
29.07. - ManUr, aischa 1
30.07. - KatyK79, suziflo
 
AVGUST
04.08. -
mjavmjav, n a n i
05.08. - betricija
09.08. - pinkalonca
11.08. - jona klara
12.08. - dangermouse, buba88
13.08. - GITA14
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - tulipan12, obcinarka, lidik, zaljubljena23
24.08. - špica84, simi27
31.08. - Arwenko
 
SEPTEMBER
02.09. - alma82

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 8:24:04   
obcinarka
o jutroooooooooo, dan... tole je bil pa expres... zihr da je dan še lepši kot drugač...
sploh pa, vsaj pri nas smo najbrž odgnali dež, saj je zunaj krasen sonček...

uživajte dan, jaz morm it delat, ker je tu konec meseca, pa..... drgač....

se vam pa javim...
pozdravčkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 8:26:31   
pinkalonca
Jutro punce user posted image uživajte na pregledih, danes vas je kar nekaj, ki boste uživale user posted image

No ker vas je bilo več za dojenčke sem zdej dodala dojenčke za oznako spola, pri zaljubljeni23 sem pa dala dojenčka z belo plenico, kar označuje presenečenje user posted image tako da je enotno user posted image upam, da vam je všeč. Ampak če bomo še naprej tako aktivno čvekale ne bo minil mesec dni pa bomo že na Decembrke 2010 III. del user posted image user posted image user posted image

Zaljubljena midva bova imela previjalno na pralnem stroju, ampak bova dala narest malo večji podstavek, ki se bo zataknil na pralni stroj tako da ne bo drselo po pralnem stroju user posted image to se nama je zdela najboljša rešitev...

No zdej grem pa malo delat... se še kej tipkamo user posted image uživajte v malem petku user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 9:45:10   
lidik
ha ha ha pinkalonca mislim da res ne bo kaj dolgo časa ko bomo že na III. delu, če že zdaj pogledaš smo v teh parih dneh naklepale 8. strani. Jaz mislim da res podiramo rekorde.

No vidim da imate pa zdaj previjalne v delu. Jaz imam previjalno sicer že nagledano. Samo imam pa en problem. In sicer previjalna bo v sobici, banica pa v kopalnici. In tudi mene skrbi, kako bo to vse skupaj funkcioniralo. Sem že malo razmišljala, da bi bebiko tudi v sobici kopala, sej tistih par korakov pa res lahko vodo tja pretovorim. Hmmm kaj pa vem kaj bom naredila. Verjetno bom poskusila oba načina, pa potem izbrala tistega, ki bo bolj ustrezal.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 9:52:55   
obcinarka
ops, razmišljava enakoooo, midva mava malo kopalnico, zato bom otroka kopala v sobi.. tam bom mela tud banjico na stojalu.. ker je pr nas tak da je vmes hodnik ki je precej hladen, pa v ploščicah, zato mi ni pametno otroka toplega npr. iz kopalnice pol nosit po hodniku do sobe, v sobi je pa dovolj prostora in tud je sončna stran... tko da.. to sva se že odločla, sam kupit valjda je še treba
še 10 minut do malice!!!!!!!user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 9:58:47   
lidik
ah ne, pri meni ni ravno problem hladen prostor vmes. Ja sej imava sicer vmes hodnik, samo je tak mičken, tako da je tudi zelo topel. Tako da sej pravim, mogoče bo ostalo celo tisto, da bo banjica v kopalnici pa previjalna v sobi, ker itak samo hodnik loči. Čeprav bolj enostavno pa seveda je, da se ga da iz banjice kar na previjalno. Sej sem že zbirala pluse in minuse za vsako situacijo - sam se mi zdi, da je kar pri obeh izenačeno. Tako da ja pustimo se presenetiti - praksa bo pokazala svoje. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 9:59:27   
Arwenko
S previjalno si tudi jaz malo glavo belim. Meni v sobi ne pride v poštev, ker je prehladno, soba pa prevelika, da bi jo lahko dovolj hitro zagrel, kadar bo treba user posted image previt. Tako da mi druga kot kopalnica ne preostane. Zdaj pralnega stroja nimam v kopalnici, to je res najbolj praktično, kupiš tisti nastavek previjalni, ki se ob strani gor pritrdi in je super. Pol pa imam samo dve varianti, eno je ona previjalna, ki je na steni prišraufana, drugo pa je ena takšna zložljiv kot kamping mizica, ki jo pač po uporabi dam v kot...odločena pa še nisem, moram it to v živo pogledat se mi zdi. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:00:54   
ula77
pozdravljene vse,srečno na pregledih,pa ne pozabite poročat,kako je bilo! 

 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?