|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:05:45   
lidik
ha ha ha...zgleda da nam bo previjalna mizica in to kam jo postaviti tudi še dalo vetra. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:11:50   
ula77
Se ne dobijo taki predalniki na koleščkih,gor postaviš previjalno,pa jo lahko prevažaš v kopalnico oz.drugam?

Jaz sem si nekaj takega zamislila,a nisem še gledala, če je izvedljovo.....user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:12:53   
n a n i
Bolniska: po 30 delovnih dneh ti zacne placevati ZZZS, ceprav odlocbo ze dobis prej. Sem bla ful rpesenecena, ko sem to izvedela, ker sem mislila, da delodajalec placuje 30 koledarskih dni, pol ko pa das na komisijo in ti odobrijo pa ZZZS. Preverjeno ni tako. Prvih 30 dni ti lahko komisijo domov posljejo iz sluzbe, ko pa te placuje ZZZS pa njihovo. Govori se, da gul radi cekirajo nosecnice, ker so zelo izkoristale bolnisko za nakupe, kavice itd. Ce te dobijo mislim, da ti ne izplacajo place za tisti mesec, pa se v sluzbo te lahko nazaj posljejo. Lahko pa se gibljes naokoli, ce ti osebna zdravnica v karton napise, da dovoli in to ne vpliva negativno na tvoje zdravje.

Previjalne: Mi2 jo bova naredila kar na pralnem stroju. Malo bova dvignila, da ne bo dojencek cist na pralnem stroju. Je verjetno lahko neprijeten obcutek, ce pralni stroj laufa in ga trese npr kaka centrifuga. Kopali se bomo tudi v kopalnici. Samo bo treba dati kose za perilo ven pa bo slo.

Pinkalonca: A lahko pri meni prosim se dodas dojencka z belo plenicko? Sej bi ga jaz dodala, pa se mi ne da poglabljati, ker trenutno je zame to visoka znanost ;) Pa sem vedno mislila, da sem racunalnisko pismena ;) Mi bomo tudi presenecenje cakali. ceprav mi2 upava, da bova vedla prej, a ne bova povedala. Hvala, ker nam tako lepo urejas seznam.

Uspesne preglede vsem, ki jih imate danes.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:15:38   
pinkalonca
uf midva sva že fuuul predebatirala o tej previjalni, tut skregala sva se že user posted image pa je zdej obveljalo da bo v kopalnici kot sem rekla. So nama pa tudi vsi novopečeni starši svetovali kopalnico z razlogi da je voda blizu, da jo lahko u izi prezračiš ali segreješ, pa ne vem še kaj... Jih je pa kar nekaj, ki imajo na steni pritrjeno tisto previjalno iz Ikee pa so fuuuuuuuuul navdušeni! samo midva se ne bova za to odločila ker pač nimava kam pritrdit user posted image

nani bom dodala dojenčka user posted image

pri nas že dežuje user posted image je pravo jesensko vzdušje, še malo pa gremo rodit user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:18:54   
pinkalonca



NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT.OTROK , SRČEK, SPOL, PREBIVALIŠČE
 

user posted image
(23.11. - 21.12.)

1.12.2010
user posted image  **NiNa**, 29, 2user posted image , 1user posted image ,user posted image ,user posted image , Gorenjska 
user posted image   natasa.jurman, 26, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image ,user posted image , Sevnica
user posted image  
thevenus, 1user posted image
user posted image  Slavi83, 27, 3user posted image , 0user posted image ,user posted image , Lj

2.12.2010
user posted image miskula, 33, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image   
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image ,user posted image , Novo mesto
user posted image   *Jagodka, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image ,user posted image , Lj
 
3.12.2010
user posted image  rubica, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted imageuser posted image , Lj

5.12.2010
user posted image  Loona, 24, 1user posted image , 0user posted imageuser posted image , Lj
user posted image  birdy, 22, 3user posted image , 2user posted image user posted image ,user posted image , Smlednik
user posted image  Baby Kitty, 21, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , user posted image , Kranj
 
6.12.2010
user posted image mag3, 33, 2user posted image , 1user posted image ,
user posted image , user posted image , Bela krajina
user posted image  marinci, 28
, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Celje
user posted image  
Mjavmjav, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image ,
user posted image , Vrhnika
user posted image   Lučka_1985, 25, 1user posted image , user posted image ,
user posted image , Žalec

8.12.2010
user posted image   Jancci, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Kr

10.12.2010
user posted image   kattix, 21, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  enček, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Ce

11.12.2010

user posted image  
Čebelica11, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image  fuego, 29, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 user posted image KatyK79, 31, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , LJ
user posted image  n a n i, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj 

12.12.2010
user posted image  xpetra
user posted image Rosi*,
2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Gornja Radgona

13.12.2010
user posted image  MYown, 1user posted image , 0user posted image  

14.12.2010 
user posted image  *srečka*, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Nm
user posted image    *Star*, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Lj
user posted image  **axa**, 25, 1user posted image , 0user posted image
user posted image   ManUr, 22, 1user posted image , user posted image , user posted image ,  Mb

15.12.2010

user posted image  
Lidik, 29, 1user posted image , 0user posted image ,user posted image , CE
user posted image  Mety1, 31, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Gorenjska 
 user posted image urskaf, 29, 2user posted image , 1user posted image , Ce 

   16.12.2010
user posted image  maya1505, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Vrhnika
 
  17.12.2010
 user posted image mamica00, 28, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , Velenje
user posted image  buba88, 22, 1user posted image , 0user posted image
 
18.12.2010
user posted image  tasika12, 36, 3user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Mb 
user posted image  jona klara, 31, 1user posted image , 0user posted image user posted image   
 
19.12.2010
user posted image  *Sava*, 31, 2user posted image , user posted image , Lj

20.12.2010 
  
user posted image Frutiq, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , NG 
user posted image  polari, 27, 2user posted image , 1user posted imageuser posted image , Ptuj

21.12.2010
user posted image levinja20, 20, 1user posted image , 0user posted image
user posted image  misk2, 27, 1user posted image , 0user posted image


user posted image
(22.12. - 20.01.)
 
22.12.2010 
user posted image  twilight princess,
user posted image  DeVilla, 35, 3user posted image , 2user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image rožica27, 1user posted image

23.12.2010
user posted image aprill, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Tolmin 
user posted image zaljubljena23, 25, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , user posted image , Ptuj-Rače 
user posted image Tulipan12, 36, 2user posted image , 1user posted image , Mb

24.12.2010
user posted image  Pika555, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image  
user posted image kar_ena, 25, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Lj
user posted image  dangermouse, 32, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image tinca12, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
user posted image anca, 29, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , LJ
 
25.12.2010 
user posted image pinkalonca, 28, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Gorenjska
user posted image kepca, 2user posted image , 0user posted image , user posted image ,     
user posted image  ula77, 33, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Posavje
user posted image betricija
, 35, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Kamnik
 
26.12.2010
user posted image  obcinarka, 35, 1user posted imageuser posted image  

27.12.2010
 user posted image simi27, 32, 2user posted image , 1user posted image , user posted image , Litija 
user posted image  GITA14, 30, 1user posted image , 0user posted image , user posted image
 
28.12.2010 
user posted image  KOLIBRI, 1user posted imageuser posted image
user posted image  alma82, 27, 2user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Dolenjska
 
29.12.2010
user posted image  suziflo, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , user posted image , Mb

31.12.2010
user posted image  špica84, 25, Lj
 
04.01.2011
user posted image  aischa1, 31, 5user posted image , 3user posted image , user posted image , user posted image , Koper
 
5.01.2011
user posted image  Arwenko, 27, 1user posted image , 0user posted image , user posted image , Ce
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

PRVO TRIMESEČJE:
LINK
         SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
 
Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

Še nekaj strani:
NOSEČNOST     
 
Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
 
nosečnost in delo
     
HOROSKOP


< Sporočilo je popravil pinkalonca -- 29.7.2010 10:32:42 >

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:19:46   
betricija
dan
pri nas je bilo pa še zjutraj sonček, sedaj je pa že oblačno user posted image

najprej vse, ki imate danes pregled, da ga opravite uspešno in da domov prinesete kakšno slikco za album.

ko smo že pri prevajalnih mizah. meni ne preostane drugega kot da imam v otroški sobi prevajalno komodo od Lip Poljčane (sva se z mojim kar odločila, da bova pri njih vse kupila). Tam bom našo malo štručko previjala, ko bo potreba po menjavi planic. Ker imam kopalnico v medetaži in ker je precej velika sem že med gradnjo določila, da bosta pralni stroj in sušilc ter še ena omara prekrita s pultom in bom samo nastavek kupila. edino za banjico se še odločam. vzeti tisto na podstavku, ki jo je možno dobiti pri paketu e ali imate kakšne boljše ogledane.
mislim, da bomo morale kar kmalu začeti vse po malem kupovati in naročati. glede na to, da je tak naval nosečnic v decembru user posted image user posted image  in to je seveda prav, bo čakalna doba za pohištvo in vozičke kar dolga. ravno včeraj mi je prijateljica povedala, da njena znanka, ki je ta teden rodila še sedaj nima vozička, pa ga je naročila že pol leta nazaj. je pa nek posebne znamke...midva bova v akcijo stopila po morfologiji, ko bo moj na dopustu in si bova kak izlet privoščila.

a kaj veste za kakšne otroško trgovino v Celovcu? da bi šla malo pogledat, ali pa v Italiji od Gorice do Palmanove in proti Trstu...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:24:13   
simi27
Dober dan vsem! Pri nas je začelo deževati in tudi ohladilo se je... Meni to vreme zadnjih dni prav ugaja!

Previjalna miza - imamo jo v spalnici. Čeprav je malo bolj hladno kot drugje, sem pozimi vedno vklopila kalorifer. Ker smo se ponavadi kopali zvečer, sem čebriček postavil v dnevni sobi na mizo, ko pa sem sina vzela ven, sem ga previla in oblekla kar v dnevni na kavču. Potem pa smo šli spat v ohlajeno sobico.


(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:26:16   
*Star*
Pinkalonca meni tudi dojenčkauser posted image user posted image user posted image

Sem pa dodala slikice z morfologije in si jih lahko pogledate v albumčku.

Midva sva pa trenutno šele pri nakupu stanovanja in potem bo od prostora in financ odvisno kakšno previjalno bova mela in vse ostalo tudi user posted image  Komaj čakam!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:27:40   
betricija
no glede bolniške mislim, da imaš prav Nani. je pa pomojem odvisno kje si doma. v Ljubljani več kontrolirajo in tudi bolniške od komisije ne dobiš takoj. jaz do sedaj vse nosečnice ki jih poznam in so bile na bolniški celo nosečnost ni nihče kontroliral. mislim pa, da kontrolirajo veliko tiste, ki so
že med letom veliko doma zaradi raznih boleznih (jaz sem imela v stari službi eno sodelavko, ki je bila vsak mesec za en teden doma al zaradi sebe ali zaradi otroka in to ravno takrat ko je bilo treba mesečne situacije izstavit. ko je otrok šel v šolo so se bolniške čudežno nehale). Je pa res da so te moje znanke vse zanosile po umetni in morda nas ne kontrolirajo preveč.sicer pa naj kar pridejo. jaz jih notri ne bom spustila, če bom sama doma. se bomo preko balkona vse zmenili. itak pa bi raje v službo hodila, kot pa žulila kavč, da me že vse boli.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:31:35   
Frutiq
No, jaz imam previjalno na koleščkih in se mi je v prvo ful obnesla.user posted image Prve tri mesece sem jo imela v dnevni sobi, ko smo pa dojenčka kopali sem jo peljala v kopalnico in smo tam vse opravili kar je treba in sicer tako, da smo banjico dali na pralni stroj, dojenčka okopali in ga potem samo preložili na previjalno. Za tako varianto sem se odločila, ker je naš hodnik pozimi bolj mrzel kot ostali prostori in mi je bilo fajn, da mi je ni bilo potrebno vsakič, ko sem jo previjala prenašat čez hodnik. Ko je pa dojenčica malo zrastla sem pa previjalno dala v kopalnico in tam je še zdaj. Res je najbolj praktično, da je v kopalnici, seveda če imaš to možnost.user posted image user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:35:42   
pinkalonca
IZVIRNO SPOROČILO: *Star*

Pinkalonca meni tudi dojenčkauser posted image user posted image user posted image



Sem ti dala tistega z belo pleničko, upam da sem prav naredla user posted image pa prelepe slikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdej pa res že komaj čakam user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:40:12   
betricija
iii star luštne slikce user posted image . še en teden ba bom tudi jaz ponovno videla našega otročička.

punce, a ste že kaj razmišljale o otroški sobi in o barvah stene. včeraj sem nekaj gledala od jub jupol junior barve. so take nežne in res otroške. so pa pralne barve, pa mojga zanima če se da to barvo enkrat ko se jo naveličaš prebarvat z običajno barvo. saj vem, trgovca vprašat, samo še nisva prišla do trgovine, pa itak vsi povrst vse obljubijo samo da kupiš. vaše izkušnje prosim..koliko časa pred prihodom otroka ste pobarvali stene.sedaj imava vse bele.

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:43:49   
*Star*
IZVIRNO SPOROČILO: pinkalonca

IZVIRNO SPOROČILO: *Star*

Pinkalonca meni tudi dojenčkauser posted image user posted image user posted image



Sem ti dala tistega z belo pleničko, upam da sem prav naredla user posted image pa prelepe slikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdej pa res že komaj čakam user posted image



Baje da bomo meli punčko user posted image  Ampak ti kar pusti, pa ko boš še kaj spreminjala lahko še pri meni daš roziko user posted image  Smo te totalno zaposlile hehe.

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:45:08   
*Star*
Betricija, men so tud svetovne slikce. Skor sm se zjokala od sreče ....user posted image

Kar se pa barve otroške sobe tiče imam jaz v mislih pretežno bež s kombinacijo roze user posted image  

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 10:59:24   
ula77
barve?
midva sva lani celo stanovaje pralnih barv prebarvala v marelično.user posted image
Brez težav,le 2x pleskaš!

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 11:09:10   
ula77
aha,še eno vprašanje: zanima me, še ste tiste, ki sedaj že veste spol bebike, pravilno čutle,kaj bo......

Star,prekrasno dete!

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 11:10:30   
obcinarka
ej bejba, jaz sem dobla kar mravljince ko sm tole vidla... obrazek,...vauuuuuuu.. zdej bom pa kar preskočla moj morfo 20.8. jajajajajajajaj komi čakam... čestitke in danes bodi še posebej ponosna !!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 11:19:48   
aischa1
Pozdravljene moje souser posted image  iz deževnega Kopra sem nazaj z pregleda vse v redu uz mi ni delal.Pinkalonca prosim če dodaš 25.8 morfologija.user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 11:20:05   
Arwenko
Midva sva se odločla za tisto jupol junior nežno oranžno user posted image
Barvala bova pa konec avgusta, tako da takrat ti bom lahko več povedala...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 11:37:19   
Rosi*
Pozdravljene punce,

ste bile pa res pridne pri pisanju.
Glede previjalne mize: mi jo imamo kar v spalnici. Je iz masivnega lesa, naredil mi jo je brat po mojih željah. user posted image  Je pa težka, tak da ni za prestavljat, samo lahko pa tamali skače po njej, pa se ne premakne. ;) Priporočala bi vam bolj, da si vzamete tako previjalno s predali. Ker potegneš predal ven in imaš vse na dosego rok. Če imaš vratca notri pa poličke se moraš skloniti, iskati notri po globini.... Jaz imam tri predale, precej globoke in ima tamali vse tam not.

Sem mislila, da sem ena redkih, ki ima težave s taščo in tastom, pa vidim, da na žalost ni tako. Pa kaj smo res tak grozne? user posted image  Dejansko bi lahko napisale knjigo s kakšnimi čudnimi izjavami, pol bi se skupaj tudi izgledalo kot humor; pa bi si manj k srcu jemale. user posted image

Pa še o porodnišnicah. Vidim, da vas večina gre v lj ali kr. No sama bom šla v Mursko Soboto. Po km mi je najbližja in prvič ko sem bila, sem bila zelo zadovoljna.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 11:45:47   
pinkalonca
IZVIRNO SPOROČILO: *Star*

IZVIRNO SPOROČILO: pinkalonca

IZVIRNO SPOROČILO: *Star*

Pinkalonca meni tudi dojenčkauser posted image user posted image user posted image



Sem ti dala tistega z belo pleničko, upam da sem prav naredla user posted image pa prelepe slikice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdej pa res že komaj čakam user posted image



Baje da bomo meli punčko user posted image  Ampak ti kar pusti, pa ko boš še kaj spreminjala lahko še pri meni daš roziko user posted image  Smo te totalno zaposlile hehe.


user posted image user posted image user posted image joj veš sem čisto spregledala user posted image

Uglavnem, mormo mal reda narest glede telih vpisov in pregledov. Najboljš bi blo če bi vsako spremembo na seznamu napisale odebeljeno in po možnosti obarvano da se takoj vidi user posted image pa če želite da se označi spol tudi napišite vidno user posted image mogoče kar user posted image in user posted image ko se fajn vidi že na deleč user posted image
Se strinjate?

< Sporočilo je popravil pinkalonca -- 29.7.2010 11:46:14 >

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 11:49:37   
*Star*
Pinkalonca, jaz se strinjam, skratka mi bomo baje meli princesko user posted image

ula77 jaz sem pravilno čutla, ker sem sanjala punčko, pa tud kitajski koledar mi tko kaže.

obcinarka, sem rekla, da se je ponosno razkazovalauser posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 12:19:51   
n a n i
Jaz cutim cist drugace kaj imamo, kot so nam rekli na UZ. Me zanima, ce bo morfologija se isto kazala.

Betricija meni so dali bolnisko brez problema in tudi podlajsali so mi jo vedno. Se celo za dlje casa kot je g predlagala. Sem pa tudi jaz slisala, da v LJ ZZZS ful "tezko" podaljsuje bolniske nosecnicam, zato sem na zacetku tudi mislila, da bi dali predlog na MB ZZZS, saj imam se tam prijavljen stalni naslov in naj bi bilo to mogoce, ker so tam baje bolj razumevajoci do nosecnic. Pa sem si rekla ah bom kaj v LJ dala, pa bo kar bo. Jaz sem ze za par noseck slisala, da so jih kontrolirali. Ne vem pa za vse, ce so imele umetno ali ne. Sicer a ni tako, da ce imas umetno ali pa prej SS, da te kar avtomatsko dajo na bolnisko? Ali so moje informacije cist napacne??

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 13:16:56   
KatyK79
user posted image mene je pa zdele klicala sestra od G, je moja G zbolela in mi jutri odpade morfo.....user posted image user posted image user posted image user posted image
kok sme žalostna no.

in glede na to da grem na morje me je naročila takoj ko pridem 16.08. (novi datum za morfo).
 
Punce takrat bom v začetku 24t, a se vam zdi to (pre)pozno za morfo?
je sestra klicala G in je rekla da bo takrat ok, men se pa kr malo pozno zdi!
 
ah sem slabe volje...user posted image

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Decembrke 2010 II.del
29.7.2010 13:21:06   
obcinarka
mislim da morfo v 24t še ni prepozno, ker sm že zasledila da do takrat še gre...
zdrži, sej bo kmal... naslednji teden še, pa še eden, pol pa še eden in in vikend... dnevi letijo, naši trebuščki pa rastejo... in tud bejbica bo večja!!!!!!
ne bit slabe volje, pojej en čkoladni krof, pa boooooo!
user posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?