|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 7:51:58   
pinkalonca
IZVIRNO SPOROČILO: ula77

dobro jutro,user posted image user posted image !

Kaj brcike so to, ko se kao mehurčki pretakajo po trebuščku,pa potem kdo brcne? pod rebri,ali pa nizko,proti spodnjemu delu bušija??
Dragi me nprepričuje,da je to,to,a jaz sem nejeverni Tomaž.....user posted image


ja ula77 to je to user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni se je na čase zdelo ko da mi ful močno v tistem delu telesa utripa srce ampak neenakomerno user posted image smo da jst nič pod rebri ne čutim, jst čutim samo pod popkom user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 7:57:34   
pinkalonca

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 
JULIJ
30.07. - suziflo
 
AVGUST
03.08. - Frutiq, Rosi*
09.08. - tulipan12
12.08. - dangermouse 

13.08. - GITA14
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - obcinarka, fuego, Lučka_1985
(vse test nosečniške sladkorne)
25.08. - pinkalonca, miskula
26.08. - *Jagodka
31.08. - BabyKitty

SEPTEMBER
02.09. - alma82, anca

user posted image
   
Datum, Nick

JULIJ
30.07. - suziflo
 
AVGUST
03.08. - rožica27
04.08. -
mjavmjav, n a n i
05.08. - betricija
09.08. - pinkalonca
11.08. - jona klara
12.08. - dangermouse, buba88
13.08. - GITA14
16.08. - KatyK79
18.08. - tinca12, ula77, maya1505
20.08. - tulipan12, obcinarka, lidik, zaljubljena23
24.08. - špica84, simi27
25.08. - aischa1
31.08. - Arwenko
 
SEPTEMBER
02.09. - alma82

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 7:58:31   
rožica27
sem žigonova, in sem zelo zadovoljna z njo! je pa res, da je danes še ni, ker je na bolniški. naslednji teden pa naj bi že delala.

iz ljubljane sem... v torek imam morfologijo, tko da, če imaš pregled se lahko srečamouser posted image  no mogoče pa smo se že kdaj user posted image

ula77- to so brcike...uživaj v njihuser posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 8:00:08   
pinkalonca
Najbrž ste vidle, da sem ''odstranila'' zanimive povezave. Če bo katero kdaj kaj zanimalo je spodaj povezava do teh zanimivih povezav, ki so ostale na seznamu Decembrk 2010 na 9 strani user posted image upam, da se boste znajdle. Sem pa tako naredila, da ni seznam predolg ker res zavzame veliko placa user posted image


Uglavnem suziflo uživaj danes na pregledu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 8:14:20   
lidik
jutro !!!!!!!! Kako ste? Ufff danes je pa že skoraj mrzlo. user posted image Nikoli nam ni prav. user posted image

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 9:47:58   
GITA14
joj kok je danes dolgočasen dan.
Mi bomo pa previjalno nekako fiksirali na pisalno mizo, upam, da majo kej takšnega za kupit.

Mene je pa že kr strah da ni kej vredi, ker še nič ne čutim bebike morfo imam pa šele 13.8.
Kolk pa pojete čez dan? js manj kot pred nosečnostjo, prej sem jedla ful moj mi je reku da sem termit pa sem suha 51kg , v osečnostini mi ni nič slabo, sam nisem lačna, na silo pa ne morem jest. Zredila sem se 2 kg sem pa v 19 tednu.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 10:27:22   
betricija
Dober dan
Danes sem spet v Ljubljani. Odnesla bolniški list v službo in se zmenila da me dajo na dopust v kolikor mi septembra ne podaljšajo bolniške user posted image . hvala bogu za razumevajočega šefa.

Rožica lepo da nas je čimveč od Žigonove. mogoče smo se srečale. jaz grem v četrtek na morfo, morda se kdaj drugič srečamo.

danes se je pa ohladilo a ne. Pri nas je bilo samo 12 stopinj.

(odgovor članu rožica27)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 10:28:18   
Dadi
Gita14 tudi meni vse do 18. tedna ni pasalo nič jest...razen paradižnika in ogromne količine sadja in hektolitre limonadeuser posted image  Zdej se zadeva počasi izboljšuje, mam vsaj apetit, sem v 21. tednu in sem se zredila za 3kg. Ostalo pa še pride...z vsakim mesecem.

Glede previjalne, sva midva že pri prvih dveh prakticirala tako, da sva na predalnik našraufala desko in zdaj bova tudi tako naredila. Ko pa je nisva več rabila sva pa dala desko dol in je lepo samo predalnik.



_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 10:32:57   
fuego
Dadi - kakšno desko sta našraufala na predalnik (sta kje kakšno posebej za to kupila? kakšne so bile mere?). Midva imava tudi v spalnici lepo komodo s predali mer 100x55, ampak se mi zdi, da bi tudi bilo treba kakšno desko gor našraufat, da bi jo spremenila v previjalno - ponavadi so mere previjalnih malo večje, a ne?



(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 10:34:29   
betricija
jaz tudi sporočam, da sem včeraj končno začutila taprave brce. prej je bilo tako kot da me nekdo hoče boksat, pa nisem vedela ali se mi pretaka, ko sem pa roko položila na trebuh, je pa bilo v trenutko vsega konec. No včeraj je pa kar pošteno brcala v trebuh in jaz sem imela nasmeh do ušes. pa me je enkrat brcnila levo zgoraj, drugič desno spodaj. očitno stoji pokonci user posted image .

no me veseli da smo že 4 Žigonove. meni se zdi super zdravnica.

ej souser posted image a kaj veste, če nam po morfologiji ne pripada več UZ in bi si ga želele, da ga naredi, so vam ga naredili ali ste plačali in koliko to stane. sem kar nekako navajena na vseh pregledih sedaj, da so mi UZ delal.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 10:55:26   
KatyK79
betricija - 4 Žigonove???
a nismo 3 ...ti, jaz in rožica27 ??? a je še katera?
betricija in rožica - uživajte drug teden na morfo, jaz sem danes prikrajšana za to user posted image ....no bo pa 16.8. zato bolj luštno user posted image

tudi vse ostale seveda uživajte na pregledu in tudi tako, predvsem pa čuvajte sebe in svoje zakladke.
jaz sem danes doma, pakiram, ponoči pa grem, tako da vas lepo pozdravljam in se vam javim ko pridem.

pa ne se preveč razpisat, da ne bom imela preveč dela ko pridem nazaj user posted image

papa

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 11:03:37   
lidik
o KatyK79 uživaj na dopustu, sej boš videla kako hitro ti bo tam čas tekel, tako da bo takoj prišel dan za morfo. Upam, da boste imeli lepo vreme in da boš res izkoristila tale dopustek.

Pazi nase in na pikico in uživaj !!!!

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 11:19:20   
obcinarka
ja ulaaaaaaaaaaaaa ja,a se nisva zmenle da bosta skup začela-bejbice namreč... men se to dogaja dans tretji dan!!!!!!!!!!!!!!!.. žgečka me...

jupiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 11:24:10   
obcinarka
gita.. za brcike je še čas, verjem, nč panike, jaz morfo 20.8, tridni pa me že nekdo tam spodaj žgečka.. in že mami mi je rekla, da ko bom začutla to, pol sm na polovici... bomo vidli...
kg.... jaz končujem 19t, pa mam od zadnjega pregleda+1 kg, predvidevam da bo zdej na pregledu 20. še ena kilca zraven... jem, 10x na dan, pa ne čakat da bi bla lačna, jej po malem, drobnarije, no vsaj jaz to že leta prakticiram... pa je vse super, prebava, vse, počutje..
drži seuser posted image

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 11:57:06   
zaljubljena23
BabyKitty, bo pa potem toliko slajše in bomo takrat spet začeli šparat, ko bo vse narejeno...Sicer pa moj reče, denar treba krožituser posted image user posted image

ula, žal ti ne znam pomagati, boš morala bolj izkušene povprašat glede brcik :)

fuego, tule imaš zanimivi link o home made izdelani plošči (previjalni mizi), ki jo pritrdiš potem na kakšno komodo ali kaj podobnega... http://otrocarije.blogspot.com/2008/10/predelava-klasine-omarice-v-previjalno.html

betricija, morfologija ja zadnji UZ, ki ti pripada v sklopu zavarovavnja..Vse ostalo je odvisno od tvojega G

kg...Jaz nekako korakam še v minusu nekje povprečno 2,5 kg....Je pa tako v tem tednu sem dala dol malo manj kot 1 kg, drugi teden pa vem, da ga bom ziher nazaj dobila user posted image user posted image (danes sem se vagala, pa je kazalo 3kg manj od začetka N (torej tudi 0,5 kg manj od zadnjega pregleda), drugi teden pa bo ziher še samo kazalo 2 ali pa 2,5 manj)..Vglavnem lahko rečem, da sem nekje v povprečju -2,5kg..jem pa čist normalno, vendar opažam, da pomaga tole, da se res ne napokam, ker nimam kam dati, ampak jem večkrat na dan po malem


< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 30.7.2010 12:06:56 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 11:57:36   
pinkalonca
GITA pomojem da te nima kaj skrbet ker povsod sem že prebrala da je čas za brcike do ne vem 22 tedna ali še več, naj me katera popravi če sem narobe napisala user posted image

KatyK79 lepo se imej user posted image user posted image user posted image user posted image

Kar se pa mojih kilogramov tiče sem šla pa zdej od zadnjega pregleda gor za pol kg, torej sem še vedno pol kg v minusu user posted image eh ko bo cajt bodo šle tudi kile gor, ne mislim se sekirat user posted image jem pa skozi po malem, količinsko v enem obroku pojem bistveno manj kot pred nosečnostjo, zgleda da se mi je želodec zmanjšal user posted image

Počasi bomo vse začutile brcike user posted image

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 12:02:27   
fuego
zaljubljena23 - hvala  za link!!! Ful uporabno - po moje bova nekaj takega tudi naredila...moram še svojmu pokazat načrt...kul!! user posted image




(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 12:16:12   
zaljubljena23
pinkalonca, jaz tudi opažam tole pri meni..Ampak ne morem ravno N tega pripisati, saj sem pred N dala dol 15 kg in bo menda to krivo, da pojem količinsko majn, kot pa pred kakšnim letom...Res morem sama sebe pohvaliti, da sem se nekako vred spravila...Upam, da bom po porodu tudi tako nadaljevala...Že sama N me preseneča, da še se nisem zredila in sem bila na zadnjem pregledu tudi pohvaljena...Ker pred kakšnim letom sem samo hrano pogledala pa je šlo samo gor, navzdol pa nič, pa odrekanja, zdaj pa ni ne odrekanj in kg se tudi ne nabirajo tako več...

fuego, midva bova tole naredila po vsej verjetnosti..greva v lov za cene (danes/jutri) koliko naju bi prišle te plošče, komodo/predalnik že imam nagledano in če bo dovolj ugodno se bova lotila tega...Če pa bo približno enaka cena pa bova nabavila kar nareto in tole http://www.galeb.eu/kosovno_pohistvo/Komode/Previjalna_komoda_Paula

< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 30.7.2010 12:17:50 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu fuego)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 13:22:59   
betricija
katy bilo je še jutro in ne vem kako to, da sem prebrala da je še ena od žigonove. sori. sicer pa uživaj na dopustu, si srečka. jaz ko sem doma na bolniški si nikamor ne upam, pa tudi moj se ne bi strinjal, da bi rinila kam daleč kot do Ljubljane. Tako da maximalno uživaj. ko pa prideš nazaj pa boš tudi ti videla svojo pikico.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 13:27:23   
betricija
punce čestitam za kilogramčke, da se ne redite. jaz sem pridobila +4kg od začetka, vendar sem bila na dvojni hormonski terapiji, jedla sem kot zmešana, nisem pa prav nič shujšala ker mi ni bilo nič slabo. je pa res da sem v zadnjih 2 mesecih dobila te kile. me ne skrbi. povsod piše da do 20t lahko pridobiš +7kg.



(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 13:43:17   
pinkalonca
uf tudi jst sem bila vedno taka, da sem lahko samo pogledala hrano pa so šle kilce gor in mi zdej ni prov nič jasno da se ne redim user posted image Sem bila vedno 100% da se bom v nosečnosti napihnila, no saj za to imam še čas ampak sem pričakovala, da se bom začela že kmalu vzpenjat po kilaži user posted image tako da meni je trenutno prav fajn, tako ali tako imam glede na svojo višino že 15kg viška, mi čisto ustreza da ne bo šlo tako hitro proti 20 viška user posted image


meni se pa že tako spiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, še 20 minutk in grem domooooooooooov user posted image user posted image user posted image
Lep vikend vam želim user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 13:55:24   
lidik
no kar se pa kil tiče pa jaz sem se od prvega do drugega pregleda zredila skor 3 kg, tak da me je moj G že malo kregal. Je pa res, da mi je bilo po vsakem sadju in zelenjavi slabo, tako da sem v tistem mesecu jedla samo kruh in testenine. No od drugega do tretjega pregleda sem pa skujšala za eno kilco, tako da zdaj v 21. tednu sem na +2 kg. 

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 13:58:36   
zaljubljena23
pinkalonca, ti se ziher zezaš...o kakšnih viška kg govoriš, na slikah ni videti..Če pogledaš mene, lahko rečemo, da imam viška kg ne pa tiuser posted image user posted image ...

Betricija, dokler se ti dobro počutiš in bebica raste, se sploh ne obremenjuj s kg..Jaz pač spadam v tisto rizično skupino nosečk, ki naj bi se po reglcah zredila skozi celo N samo 7kg...Pač zaradi svojih zelo viška kg, ki jih imam že sedaj


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 14:08:06   
pinkalonca
ne vem zaljubljena user posted image vsaka tabela mi pravi, da je moja idealna teža 55kg, jst sm pa na 70kg user posted image sicer se ne smatram za preobilno, vem pa da bi se boljš počutla če bi jih imela malo manj, predvsem v predelu trebuha user posted image ampak to bom prišparala za po porodu user posted image sej mogoče se vam zdi da pretiravam in včasih se tut meni zdi da se nimam kej obremenjevat user posted image le te ''''zdravniške'''' tabele in razne ITM tabele me spravijo v slabo voljo user posted image

< Sporočilo je popravil pinkalonca -- 30.7.2010 14:09:08 >

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Decembrke 2010 II.del
30.7.2010 14:14:38   
zaljubljena23
Zdaj pa si me čist zmedlauser posted image ... Meni se vedno zdi, da te imam na Fb-ju pod P.P., torej mi nikakor ni jasno kje bi lahko imela skritih toliko kguser posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?