|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kontracepcija
30.7.2010 18:38:00   
ribica.
Tako iz firbca me zanima, če vas je kaj takih ki ne uporabljate nobenih tabletk in kemije, oz nobenih tujkov v telesu, za preprečitev nosečnosti. Jaz sem vsemu temu tako upiram. Nikoli nisem jemala nobenih tablet. Prav grozno mi je da bi to jedla, kaj šele mirene in ne vem kaj še vse. A je še katera taka, ali sem sam jaz čudna?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kontracepcija
30.7.2010 18:38:58   
ribica.
joj, pozabla povedat pomemben podatek da imam stalnega partnerja in otroke. Da ne bi kdo mislil da sem neka najstnica.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kontracepcija
30.7.2010 18:49:40   
branka81
oj,tud jz nisem nikol jemala tabletk,sem pa mamica 5 mesečne punčke,najbrž bomo počakal še neki časa pa še enga otročka nardil,pol pa bom najbrž res mogla kakšno kotracepcijo uzet,kr je naš ati full plodn hehe,pa še smotan je k je treba skoz pazit user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kontracepcija
30.7.2010 19:01:36   
*jesen*
baje je najboljše, najbolj naravno, imeti navaden obroček (ne mireno ker so hormoni) ampak tisti navaden medeninast vstavek...

to si bom sama dala vstaviti ko bom spet imela partnerja...

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kontracepcija
30.7.2010 21:10:21   
Anonimen
Tud men ni lih všeč vsa ta kemijauser posted image , ampak sem vesen prej uporabljala Logest tabletke. Se mi je zdel še najbol preprost jemat, pa nobenih stranskih učinkov nism mela. Zdej sicer uporabljam kondome, ker dojim, sam tud nism prov navdušena nad nimiuser posted image

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kontracepcija
30.7.2010 21:43:36   
branka81
ja ni glih fajn sexat z kondomi hehe...sej imaš pa že tud tabletke ki jih lahko jemlješ tud med dojenjem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kontracepcija
30.7.2010 22:01:39   
Spark

IZVIRNO SPOROČILO: *jesen*

baje je najboljše, najbolj naravno, imeti navaden obroček (ne mireno ker so hormoni) ampak tisti navaden medeninast vstavek...

to si bom sama dala vstaviti ko bom spet imela partnerja...

baje je najboljše, najbolj naravno, imeti navaden obroček (ne mireno ker so hormoni) ampak tisti navaden medeninast vstavek...

to si bom sama dala vstaviti ko bom spet imela partnerja...


Kakšen je ta obroček?

no midva sva pa kar na kondomih in sva se kar navadila. Res je bolje brez, ampak jaz si tudi ne želim več jemati tabletke oz. si vstavljati kaj čudnega.

(odgovor članu *jesen*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kontracepcija
31.7.2010 7:21:50   
ribica.
ja, saj midva imava tud kondome. NI najbolje, samo vseeno boljše kot ostalo, vsaj meni. Imava pa 3 otroke. Zdaj sem se spomnila na to temo, ker so mi malo pred porodom naše tazadnje štruce dali neko brušuro, češ, da imam domačo nalogo, naj se odločim. Pa me sploh ne mika.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kontracepcija
31.7.2010 7:33:09   
Anonimen
sm tud te tabletke probala,k jih lahko jemleš med dojenjem,pa so mi čist mim. Jemleš jih skos, nepretrgoma, tko da sčasoma sploh izgubiš menstruacijo. Sam mene je po njih tok glava bolela,pa kr ful močne krvavitve sm mela umes...sm jih nehala jemat. Sicer pa se zadne dni z user posted image zbujava ponoč na dve uri, tko da sm čist fertik, pa mi niti pod razno ne paše seksatuser posted image no, to je pa še najbol zaščita

(odgovor članu branka81)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kontracepcija
31.7.2010 7:56:03   
FLASK_A
[/quote]
Kakšen je ta obroček?
no midva sva pa kar na kondomih in sva se kar navadila. Res je bolje brez, ampak jaz si tudi ne želim več jemati tabletke oz. si vstavljati kaj čudnega.
[/quote]

Enak je kot mirena samo da ne deluje hormonsko... menstruacije so torej prave in ne hormonsko vodene.

navaden obroček: KLIK
mirena: KLIK


(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kontracepcija
31.7.2010 10:18:47   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

ja, saj midva imava tud kondome. NI najbolje, samo vseeno boljše kot ostalo, vsaj meni. Imava pa 3 otroke.

enakouser posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kontracepcija
31.7.2010 10:35:43   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A


Kakšen je ta obroček?
no midva sva pa kar na kondomih in sva se kar navadila. Res je bolje brez, ampak jaz si tudi ne želim več jemati tabletke oz. si vstavljati kaj čudnega.


Enak je kot mirena samo da ne deluje hormonsko... menstruacije so torej prave in ne hormonsko vodene.

navaden obroček: KLIK
mirena: KLIK
A niso po navadnem (bakrenem) materničnem vložku običajno menstruacije še močnejše? user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kontracepcija
31.7.2010 10:59:20   
ninkica
Jaz nimam nobene kontracepcije.Z možem imava 7 teden staro punčko in bova ostala na ziher varjatni.Drugo leto pa načrtujeva še enega otročka in ne bom vzela nič na pregledu pri G.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kontracepcija
1.8.2010 12:37:27   
bubu_bibi
Midva uporabljava NND - naravno načrtovanje družine (prosim, ne menjati s koledarčkom ali čim podobnim). Zanesljiva (znanstveno podprta), dokazljiva, popolnoma naravna... Zahteva razumevanje, željo in sodelovanje med partnerjema oz občasno uporabo kondomov (kar pomeni, da je v tem primeru njena zanesljivost enaka zanesljivosti kondomov).

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kontracepcija
1.8.2010 17:10:48   
carbene
IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

Midva uporabljava NND - naravno načrtovanje družine (prosim, ne menjati s koledarčkom ali čim podobnim). Zanesljiva (znanstveno podprta), dokazljiva, popolnoma naravna... Zahteva razumevanje, željo in sodelovanje med partnerjema oz občasno uporabo kondomov (kar pomeni, da je v tem primeru njena zanesljivost enaka zanesljivosti kondomov).

Se strinjam, da je to zelo fajn način, kako se izogniti vsem drugim manj prijetnim načinom kontracepcije. Poleg tega ženska veliko bolje spozna naravo delovanja svojega telesa. In - roko na srce - če bi ženske prej začele vsaj z merjenjem bazalne temperature, bi se veliko veliko prej lahko ugotovilo, če so slučajno neplodne (odsotnost ovulacij) in/ali imajo recimo PCO. In tako bi se lahko že pred načrtovanjem otroka lahko pomagalo z določenimi zdravili, ki bi povečali možnost zanositve (na primer podaljšanje lutealne faze). Ne pa da se pari začnejo o tem spraševati šele po enem letu brezuspešnega poskušanja zanositve.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kontracepcija
12.8.2010 18:49:08   
smeška83
Tole tudi jaz priporočamuser posted image Tako smo pri meni tudi odkrili PCOSuser posted image , saj nisem imela O. Nato je bil potrjen tudi z UZ in hormonsko analizo. In če tega ne bi uporabljala, bi najbrž trajalo precej dlje, da se odkrije - no, vsaj izkušnje sotrpink, ki jih poznam so take.


< Sporočilo je popravil smeška83 -- 12.8.2010 18:51:04 >

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kontracepcija
13.8.2010 18:53:40   
dory
no sama sem jedla kt, ker mi je blo to najbolj simpl in najbolj zanesljivo...dokler mi niso sprožile strdka oz.tromboze...

no zdej pa mam..nobene kontracepcije več...kondomi so kar nekaj...zdej imamo hudo pazi varianto, dokler sem na terapiji, potem ko bo terapija za mano, bomo naredil še enega otročka in potem grem na sterilizacijo...ker hormonske zaščite ne smem, niti obročki niso prav zaželjeni več...

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?