|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 21:09:16   
tejči28
Tinka,če jaz kaj mojemu rečem,da me čudno boli trebuh al pa me vidi,kak se držim tudi že reče,kaj se bomo peljali danes.user posted image Ko bo pa zares šlo,bo pa trd.user posted image

Mi smo je napokali palačink,zdaj pa gremo pred tv,pol pa spat.Sicer pa imamo zdaj tu pravo neurje,bliska in grmi ko šus,pa lije ful.


oblačila iz P za mamice- jaz sem že spakirala v torbo,ki mi jo pol moj prinesel, spodnji del nosečniške trenerke,ker trebušček je še vedno otečen in bi šivi od oblačil boleli,pa še prav ti nič ni tak hitro.Pa majčko z dolgimi rokavi,kratkimi,sp.majco,modrc za dojenje,blazinice za dojenje, sp.hlačke, in jopco,ker ne vem kako bo vreme.Raje sem mu nastavla vse,da ne bo rabil še sam iskat in izbirat.user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil tejči28 -- 5.8.2010 21:12:41 >


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   [Brisano sporočilo]
5.8.2010 21:15:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 21:25:38   
Klemcy
Ja Tejči in Natalija jaz tudi pridem jutri ob 10ih. Glede na to, da bo verjetno dež, me bo kar moj pripeljal, ker sem itak blizu, potem bi pa eno od vaju lepo prosla, če me bo lahko odložila na poti domov, itak se v vsakem primeru mimo peljemo, ko gremo s Pohorske, tak da sam ven skočim user posted image  

Se vidimo! user posted image  Sem pa ravnokar prišla iz Pohorske in se najedla sadne kupe, mmmmm in načvekala s kolkegicami.

Lep večer, čeprav zunaj bliskajoč user posted image . Jaz sama doma oz. s kužkom, je moj šel s fanti fuzbal gledat v mesto user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 21:37:01   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Imam pa jaz tudi eno vprašanje - v čem boste šle iz porodnišnice. mislim... kaj boste oblekle?



uf dobr, da si spomnila, da moram še o tem razmišljat, kot da ne bi že enkrat rodila user posted image user posted image

Pripravila bom majico s kratkimi in dolgimi rokavi, nogavice, sp. perilo, jopico, ker pa nos. hlače še nosim, bo pač prinesel tiste, ki bodo takrat oprane. user posted image  Si ne delam utvar, da bom nase navlekla kakšne nenosečniške hlače.


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 21:39:58   
Izabelina
dobrvečer!

dans smo bli na izletu v kranjski gori, sam smo mel smolo z vremenom je skoz neki deževal pa rosil tko, da nismo nč mogl hodit...

drugače vse uredu, user posted image  brca in miga na pouno, me pa taakooo kirž boli, da ni res... stari ljudje se mi zdej tako smiljo, ker majo te težave konstantno... pa to je za znoret, ponoč, zjutri, dopoudne, al sedim al hodm al ležim, non stop me boli... pa trebuh mi je začeu otrdevat (no usaj zdi se mi)...

jutr pa na MŠ, kako se mi ne da tok zgodi zjutri ustajat... ob 8ih morm že na bus... no ja, še jutr pol pa tiste porodne faze ostalo pa mislm, da bom mal tut prešpricala, bom vidla kakšno bo počutje...

zdej grem pa kr u pančevo deželo, če ne bom jutr na predavanjih preveč krmežlava...

lahkonoč user posted image !

(aja malečka mateja user posted image za okrevanje, tale nosečnost ti ni ravno lahka!)  

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 21:43:17   
NiNiBo
IZVIRNO SPOROČILO: bambinca

ninibo a se jutri dopoldan pridružiš čveku v Kamnikuuser posted image


Bi se vam, sem ze razmisljala ampak imam materinsko solo pa ne bi rada prespricala. user posted image user posted image user posted image  Hvala, ker ste se spomnile name. user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 22:36:44   
amelie010
Tejči28 in T.Z. hvala vama za hitre odgovore. user posted image

Prednočne pozdravčke vsem iz grmečega in lijočega Prekmurja. user posted image

(odgovor članu NiNiBo)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 22:57:39   
tejči28
Da ne bomo pol tolko iskale seznamov,sem jih zdaj našla in jih dam gor. Kmalu bomo na tretjem delu,prave čvekice smo.

Jaz ne morem spat,ker mi mala tako dela,da se mi zdi,da mi bo vse notranje organe premaknila.user posted image user posted image Namesto,da bi spala zdaj.Pravijo,da kaki ritem ima v trebuščku,da je pol tudi tak.Upam,da ne.Se pa več ne spomnim kak je blo pri prvi.Res pa je tudi,da sem tam imela posteljico spredaj in gibov nisem čutla tak intenzivno kot zdaj. Me pa že boli vse,križ,sramna kost,bedre,hrbet,vse.Sem ko en invalid,če se ne vsedem pravilno,se pol komaj vstanem in vzravnam.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu amelie010)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 22:58:15   
tejči28
user posted image     
user posted image

user posted image


NICK, STAROST, NOSEČNOST, ŠT. OTROK, SPOL, NASLEDNJI PREGLED(NP), ,MORFOLOGIJA (MF)



01.09.2010
user posted image anonimna, 29,user posted image 3 , doma1user posted image P ,
user posted image volley, 3user posted image , doma2user posted image P in F
user posted image tejči28 ,user posted image ,MB 31, 2 user posted image   , doma1user posted image F
user posted image ily, NM, 34, 4user posted image ,doma2 user posted image 2P
user posted image lumpa6 user posted image ,LJ, 7user posted image ,doma 5 user posted image 2P in 3F


02.09.2010  
user posted image mami2010,21,1 user posted image

03.09.2010

user posted image bambincauser posted image LJ, 32, 3 user posted image , doma 2user posted image F
user posted image barbi195,user posted image LJ,30, 2 user posted image , doma1user posted image F
user posted image limonita, 1user posted image
user posted image rojena77,2user posted image ,

04.09.2010

user posted image Blanči, CE, 34, 4user posted image , doma 1user posted image  P
user posted image malecka_mateja, user posted image , MB, 2user posted image ,doma1user posted image P
user posted image Gala 4, 1user posted image ,
user posted image kiara24, 2 user posted image , doma1user posted image P,
user posted image reny19,29,, 2 user posted image , doma 1user posted image F,

05.09.2010

user posted image ratatuj,29,1user posted image
user posted image tinkatonka, user posted image ,LJ,28, 2user posted image ,doma 1user posted image F
user posted image maca29, user posted image ,2user posted image ,doma 1user posted image F

06.09.2010
user posted image nadka30,CE ,3user posted image , doma1user posted image P,


07.09.2010 
user posted image katrinkauser posted image ,LJ ,user posted image ,doma 1user posted image
user posted image žanaja, 1user posted image ,
user posted image mihaela81,user posted image ,1user posted image


08.09.2010
user posted image Klemcy, user posted image MB, 28, 1user posted image
user posted image ŽanaTaja, user posted image   LJ, 33, 2user posted image , doma1user posted image F       
user posted image Inčy, user posted image ,Ptuj, 25, 1user posted image
user posted image Tinkapinka, 3user posted image ,doma 2 user posted image ,
  

09.09.2010 
user posted image janjja, user posted image ,CE,28, 2user posted image ,doma 1user posted image P,
user posted image luna2010, user posted image   Šentjur, 32, 1user posted image  

        
10.09.2010
user posted image wada,34, 2user posted image
user posted image kesi, 2user posted image , doma 1 user posted image
user posted image natalija28,user posted image Ptuj, 1user posted image  
user posted image zalcy,user posted image CE, 21, 1user posted image ,rodila 20.7., 2020g,43cm, Neža
user posted image daga79, 1user posted image
user posted image lenca78,user posted image LJ, 1 user posted image ,  


11.09.2010
user posted image benika, user posted image , KR, 31, 3 user posted image ,doma 2user posted image F
user posted image LoveLove, user posted image   Litija, 28,  1user posted image
user posted image kajča,user posted image KR, 31, 5 user posted image , doma2user posted image F in P ,         
user posted image Bepi,KR, 22, 1user posted image  
 

12.09.2010
user posted image mašna, 24, 1user posted image
user posted image bragi, 31, 1user posted image ,
user posted image cresisy,Litija, 28, 1user posted image
user posted image klavdijak1user posted image   3user posted image , doma 2user posted image F
user posted image hanizali, 3user posted image ,doma 2user posted image   ,P
user posted image nushka, SG, 29, 2user posted image


13.09.2010
user posted image sarcy21,user posted image , 25, 2user posted image , doma 1user posted image F
user posted image alexeia, 2user posted image ,doma 1user posted image F


14.09.2010
user posted image tannya,LJ,user posted image , 36, 2user posted image , doma 1user posted image


15.09.2010
user posted image mala2001,user posted image , 2user posted image , doma 1user posted image F
user posted image LucRezia,user posted image , 29, 1user posted image  
user posted image eva2010 user posted image , LJ, 34, 2user posted image ,doma 1user posted image P ,
user posted image tpmc,user posted image MB,22, 1user posted image                           
user posted image božička09, user posted image LJ,27, 1user posted image              
user posted image SOncIca user posted image ,Kamnik, 3 user posted image , doma 2user posted image F


16.09.2010
user posted image Lucky Mum,30, 2 user posted image , doma 1 user posted image F
user posted image amelie010user posted image 2user posted image


17.09.2010
user posted image kokica09,2 user posted image
user posted image teja80,29,1user posted image
user posted image marella1, user posted image   KR,29,2user posted image ,doma 1 user posted image P    
user posted image izabelina user posted image ,Grosuplje, 24, 1 user posted image


18.09.2010
user posted image TamaraJ, 5 user posted image ,doma 1user posted image F
user posted image T.Z.,user posted image CE, 26, 1user posted image  

      
19.09.2010 
user posted image *Katja ,1user posted image

20.09.2010
user posted image Jinx,LJ, 26, 1user posted image
user posted image laliela,user posted image , Rogaška Slatina, 24, 1 user posted image
user posted image taly26,MS,1user posted image


21.09.2010
user posted image corfu, user posted image ,3user posted image ,doma 2 user posted image ,F in P
user posted image nadiž, 2user posted image ,doma 1user posted image F


22.09.2010
user posted image nosečka maja, 2user posted image ,doma 1 user posted image P
user posted image Parižanka, 1user posted image


23.09.2010
user posted image mery15031981user posted image ,Kamnik,29,2user posted image ,doma 1 user posted image
user posted image Almera,LJ, 2user posted image ,doma 1user posted image F
user posted image archie,user posted image ,KR, 29,1user posted image
user posted image pikicaT, user posted image ,KR, 2user posted image ,doma1user posted image  
user posted image belicof
, 1 user posted image
user posted image p.h.,
4user posted image ,doma 3user posted image 2F in P
user posted image sanje2,user posted image   MB, 27, 3user posted image , doma 1 user posted image
user posted image karbobo, 2user posted image
user posted image alisanikela, 4user posted image ,doma 3user posted image ,2P in 1F
user posted image matineja, 2user posted image ,doma 1 user posted image P


24.9.2010
user posted image patty81,28,1user posted image  
user posted image strgi,1 user posted image
 

 

25.09.
2010
user posted image NiNiBo,31, 1 user posted image


26.09.2010
user posted image sonček_25,30, 3 user posted image
user posted image klavdi1, 29,1user posted image  

27.09.2010
user posted image najcom,2user posted image ,doma 1 user posted image F

28.09.2010
user posted image mala, user posted image LJ, 26,5user posted image ,doma 3 user posted image

 
29.09.2010
user posted image
nenka7,user posted image ,LJ,32, user posted image
user posted image liya,2 user posted image ,doma 1user posted image , P
user posted image janjika ,user posted image Ptuj,3user posted image ,doma 2user posted image F
user posted image texx,user posted image , Izola, 1 user posted image


30.09.2010
user posted image lillchy123,user posted image 32, 2user posted image ,doma 1user posted image F
user posted image binabina, CE, 25,2user posted image
user posted image ina79, 30,1user posted image , (PDP 2.10.)
user posted image Kozica, 1user posted image
user posted image teodora75,user posted image ,Lj in Gorenjska,
35, 1user posted image  



Skupno število srečk : 92user posted image          

17 user posted image  fantkov 
26 user posted image  punčk
49  user posted image  presenečenj 
skupaj 92 user posted image



Žal so se morale posloviti  user posted image user posted image user posted image user posted image
amm4user posted image ,rižka
user posted image , _sanikauser posted image   , 5ra8 user posted image ,julija30  user posted image , camino79  user posted image  



(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
5.8.2010 22:59:24   
tejči28

user posted image



SONČKI 2010



         datum                                                   ime
        rojstva        nickname        PDP          otroka    teža    dolžina
user posted image   20.7.2010   Zalcy          10.09.2010      Neža      2020 g  43 cm



user posted image  = 0   user posted image  = 1



(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 4:08:31   
Anonimen
dobro jutro...

kaka tišina je tukaj... kaj sem res edina, ki ima nespalno uro oz. ure od treh do petih, šestih?

mb srečanje: joj punce, kak bi jaz rada prišla na sadno kupo, pa mi žal ne bo zneslo skozi... rečmo, da mam doma izredno stanje... kak pri sebi, tak pri familiji... tašča bla operirana na hemeroidih in zdaj ne sme nič težkega delat, tak da če se le da, ji čimveč pomagam, da čimveč počiva... sem mislila pridet obvezno da bi kar na mikroološko kri šla dat, pa po nek računalnik bi mogla it, pa pol sem še mislila na čvek, pa vse palo v vodo...

glede mojega stanja: imela nadomestnega ginekologa na pregledu in to iz P Ptuj in glede na to, kak sta dve punce popljuvale njihove ginekologe, moram jaz povedat obratno... starejši stric, hrvat in izgleda, da imam jaz z hrvaškimi zdravniki nasploh srečo... skratka stric je bil ful nežen z mano, mi pogledal mv, kateri se mi krajša, glavica je baje že kar fajn spodaj, saj jo je čutil s prstom ko je potipal, naredil ultrazvok in se pogovoril o vseh mojih izvidih in stanju... kontrola že čez en teden... ja prav berete... kri mam namreč v kuser posted image ... dobila sem železo za pit... pa niti ni to tak blem, ampak podrobno bodo šli raziskovat beljakovine, ker sem mu povedla, da moja mati mela ist problem s krvjo, niso pa opazli, da ima ful preveč beljakovin in so ji pri porodu odpovedle ledvice... pridelala v enem mesecu 2,5 kg tak da sem zdaj na 9,5 kg plusa... pa medicinska sestra je opazla, kar jaz nisem, da mi otekajo noge... jaz pa sem mislila, da sem sam v obraz mal napeta... user posted image aja pa včeraj sem čist mimogrede opazla, da imam mleko...
zdaj moram v glavnem čimveč počivat, ker itak nič ne spim, čimmanj vozit, kar je tudi skoraj nemogoče, ampak se res zadnje čase avta izogibam...

madona sem spet nabluzla vsega in svašta... skratka, ko boste jedle sadne kupe, se dajte spomnit name...

malečka_mateja: pozdravi se čimprej user posted image

grem probat zaspat, nočka vsem

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 7:02:22   
bambinca
Jutro!!!

eh, ne pa ne spat...pol noči zijat v luft!
Od danes dalje sem na porodniškiuser posted image user posted image user posted image

cunje za iz P za mamice- nekaj športnega, lahkotnega, na hitro oblecljivegauser posted image vsaj upam, da mi bo prinesel, ker lani je prišel pome, prinesel ''vse kar je bilo pripravljeno v lupinici''...ups, pozabil pa na moje cunje, ker jih je vmes vzel ven iz lupinice, da ne bi bilo vse natlačenouser posted image user posted image user posted image ...in potem jaz seveda na tisti ''hormonski dan'' v jok, on pa veselo v avto in domov po stvariuser posted image

so me pa razpištolili zaradi lupinice in košare! oboje sem dala predelat že par tednov nazaj in nič niso javili, da je narejeno, včeraj sem klicala, so rekli, da me pokličejo nazaj-me itak niso, sem poslala mail, da danes zjutraj pridem iskat, pa zdaj dobim odpisano, da se ravno dela in naj pridm ok 12ih...joj, če ne bo!!!user posted image



< Sporočilo je popravil bambinca -- 6.8.2010 7:08:14 >


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 7:28:25   
corfu
Dobro jutro

No še moje dogodivščine. Včeraj sem pristala v porodnišnici in zopet čisto od blizu videla porodne sobe user posted image . Začelo se je tako, da sem imela visok pritisk in močno povečan srčni utrip in glede na to, da že celo življenje trpim zaradi prenizkega pritiska sem morala takoj not, no naredili so mi še EKG, vzeli vodo, kri...vglavnem železo še vedno 92 kljub 14 dnevnemu pitju železa po 10ml na dan, se pravi v primeru da ga ne bi bila user posted image  brez železa user posted image  Če se zadeva ne bo nič popravila bom morala v bolnišnico, kjer mi ga bodo dajali direktno v žilo user posted image  vodo imam brez posebnosti, vglavnem odpustili so me domov, ker je z otročkom vse bp in je dobro preskrbljen s kisikom in hrano, plodovnice je dovolj, vglavnem uživa...moram pa še več piti, ker je pritisk in utrip posledica, slabokrvnosti+železo še telo dehidrira. No toliko, zdaj pa doma počivam z dozo železa v riti user posted image

melecka_mateja, user posted image user posted image user posted image

ninibo, umiritev otroka ni ravno pravilo za pričetek poroda, meni je hčerka tako brcala do zadnjega, še ko sem bila na klistirju je delala salte, pa še kolcalo se ji je user posted image  čisto umirila se je mogoče zadnji 2 uri intenzivnega rojevanja.
Sine je bil bolj umirjen, a se gibe čutila tudi do konca.

Iz porodnišnice bom šla v nosečniških hlačah ali trenirki...še ne vem

Uživajte

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:08:35   
mala
Dobro jutrouser posted image !

Pa sem tudi jaz pristala danes med nespečnicami, mi kar kakšno uro ni ratalo nazaj zaspati, ker je maliuser posted image  delal take salte v trebuhu, da mi noben položaj ni odgovarjal in sem se valila iz desnega na levi bokuser posted image .
Ja danes sem tudi ugotovila, da si že zelo težko nogavice obujemuser posted image  še dobro, da je moj možek tako zlat, da mi je pomagal..user posted image

Mrežaste hlačke - se mi je zdelo, da sem nekaj pozabila kupiti zadnjič v Sanolaborju, ko sem iskala tiste tavelike vložke...pa se da te mrežaste hlače tudi v lekarni dobiti? Res so dobre in mi bojo prav prišle..

Malecka_mateja in Corfu  user posted image user posted image user posted image user posted image  , da bi se kmalu porihtale vajine težavice...

Katrinka - držim pesti za danesuser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:14:28   
bambinca
Mrežaste hlačke - se mi je zdelo, da sem nekaj pozabila kupiti zadnjič v Sanolaborju, ko sem iskala tiste tavelike vložke...pa se da te mrežaste hlače tudi v lekarni dobiti? Res so dobre in mi bojo prav prišle..


se da ja, ampak ne naroča tega vsaka lekarna na zalogo- če nimajo, prosi, da naročijo in če imajo dnevno dostavo, boš imela še isti dan


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:31:13   
nenka7
uf, bambinca, jaz bi čisto ponorela, tako kot si ti, če mi res nebi zrihtali lupinice in košare!!! huh, pa že prej, ampak saj bo, sporoči, če si zrihtala, držim pesti!!

cote iz P - tudi jaz ne vem točno kaj bi oblekla, najbrž še vedno kar trebuščka ostane po porodu al kako?? čeprav se mi je danes sanjalo, da sem rodila in da sem imela čisto ploski trebuh potem, kot sem ga imela pred nosečnostjo, samo par strij belih sem videla, da imam user posted image  ha ha, ja seveda, kar pozabi na ploski trebuh še kdaj, po moje user posted image

eva2001, super da si boš lahko sama izbrala modrček in da so v Alisi tako zelo prijazni. ampak jaz sem nekaj podobnega kar pričakovala, ker so res prijazni in se da vse zmenit, sploh da ti naredijo vse po meri je meni TOP, ker pač kdaj ne najdeš kar si želiš in ne vem, zakaj bi me mamice se počutile smotano ob tem, da imamo samo en bel modrček na razpolago... res so super, sploh po tem, kar si ti napisala, so mi pa še bolj super...

je pa meni precej zanimiva in tudi moj mož je navdušen, pa se mi zdi, da je veliko lažje sedaj, ko kaj sliši od strokovnjakov, jaz bi mu vbijala v glavo, pa se nebi kaj dosti sekiral, če pa na predavanjih sliši, je pa mal drugače user posted image  smotko, ampak tako pač očitno moški delujejo: kaj bo žena vedla, on ve najboljš!! do takrat, ko pride kak strokovnjak in reče, da tako ni prav, potem pa mogoče spremenijo mnenje...

ne mi pa niti omenjat hormonov!!! jaz sem taka jokica že kake 2 meseca, da je moj zeloooo previden, kaj govori in čemu pri meni nasprotuje, ker se mi kar ulije, pa ni treba veliko... groza!!

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:34:56   
khurde
morgen!

posteljnina... meni jo mami šiva, tut odeje, odejice, vreče za spanje... ima za hobi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bambinca

Mrežaste hlačke - se mi je zdelo, da sem nekaj pozabila kupiti zadnjič v Sanolaborju, ko sem iskala tiste tavelike vložke...pa se da te mrežaste hlače tudi v lekarni dobiti? Res so dobre in mi bojo prav prišle..


se da ja, ampak ne naroča tega vsaka lekarna na zalogo- če nimajo, prosi, da naročijo in če imajo dnevno dostavo, boš imela še isti dan



jaz se od prvič spomnim, da so mi bile iz sanolaborja bolj všeč. ne vem več točno zakaj, ampak sem poslala mojega ponje tja, ker mi iz lekarne nekaj niso bile ok. ne vem, a so bile bolj raztegljive in se bolj oprijemale al kaj... nekaj je bilo.

mele ste še od popka... meni se v prve ni obrnil v celi nosečnosti, zdaj že od začetka, ko trebuha skoraj ni bilo. pomoje odvisno od lege otroka in kam najraje pritiska.

cunje za domov... trenirka, majica, pulover. nekaj na izi, brez robov in ostrih šivov (za vsak slučaj), sem pa to napakirala v isto torbo kot za novorojenčka in bom zdaj tudi. pa kar v prtljažnik z lupinico vred vrgla preden sem šla rodit... za zihr... moški pa to... user posted image

pa še kave za nespečnice (in ostale) user posted image

user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:44:28   
archie
jutro!

joj, prav smilite se mi vse user posted image user posted image user posted image upam, da vam tezave kmalu minejo!! res! In da nespecnost mine...

jaz bi pa kar spala in spala... danes ponoci sem spala 9 ur (ok, vmes sem se en parkrat obrnila iz enega boka na drugega, ampak to je pri meni ze rutina), pa sem zjutraj bila vseeno precej utrujena. Sedaj pijem kapucino in cakam na njegov + ucinek user posted image .

Obleke za domov: ah, s tem pa res ne bom komplicirala. Verjetno kar nosecniske hlace, katere nosim sedaj. ali pa kaksna navadna trenirka, ki jo lahko se sedaj oblecem. Za kapri hlace bo oktobra verjetno ze prehladno user posted image

oblekice za dojencka: vceraj sem likala in pospravljala ze oprane cunjice za najino pupo, pa sem vmes padla v depresijo. user posted image tolk razlicnih oblekic in majic in bodijev, da sploh ne vem, ce jo bom znala sama oblacit. Sem rekla mojemu, da naj jo kar on prvih 14 dni oblaci in rihta user posted image user posted image user posted image

posteljnina: midva dva kupila kovtrcek in 2 prevleki za jogi in za kovtrcek v Odeji (sva dobila bon za poroko in sva to izkoristila).

kompletek za iz P: a je lahko ena tako prijazna in ga prinese pokazat v petek? Prosiiiiiim. jaz sem cist zmedena zaradi teh oblekic in nimam pojma kje naj se lotim...


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   [Brisano sporočilo]
6.8.2010 8:45:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mala2001)
  Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:45:37   
tinkatonka
Katrinka....držim pesti za danes, da se še v enem kosu vrneš iz pregleda in nam poveš kakšne vzpodbudne novičke! 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:46:37   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: archie


Obleke za domov: ah, s tem pa res ne bom komplicirala. Verjetno kar nosecniske hlace, katere nosim sedaj. ali pa kaksna navadna trenirka, ki jo lahko se sedaj oblecem. Za kapri hlace bo oktobra verjetno ze prehladno user posted image



user posted image user posted image user posted image oktobra...a se ti hecaš. Sej si ja septembrka user posted image


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   [Brisano sporočilo]
6.8.2010 8:48:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:50:05   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: archie


Obleke za domov: ah, s tem pa res ne bom komplicirala. Verjetno kar nosecniske hlace, katere nosim sedaj. ali pa kaksna navadna trenirka, ki jo lahko se sedaj oblecem. Za kapri hlace bo oktobra verjetno ze prehladno user posted image



user posted image user posted image user posted image oktobra...a se ti hecaš. Sej si ja septembrka user posted image



ja, ja, to ze, ampak imam plan, da grem 28.9 se v Celje na eno razstavo user posted image in imam filing, da bo moja pupa zamujala user posted image


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:51:25   
nenka7
še eno pojamranje: vas berem, pa vam kar nekaj stvari podarijo in tašče in vaši starši... meni pa nič do sedaj niso namenili za user posted image  razen banjice - njegovi starši. sicer vem, da se vsi veselijo skupaj z nama in vse, mi je pa kar malo hecno, da mi je samo sestra nanosila precej novih oblekic, od staršev pa nisva dobila praktično ničesar... saj ne, da bi nama karkoli manjkalo, ampak bi me pa veselila kakšna malenkost od mojih, tako kot od njegovih banjica... mah, sej pravim, po moje so za tole krivi tudi moji podivjani hormončki, ker v normalnem stanju se nebi niti najmanj sekirala...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 8:51:51   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: archie

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: archie


Obleke za domov: ah, s tem pa res ne bom komplicirala. Verjetno kar nosecniske hlace, katere nosim sedaj. ali pa kaksna navadna trenirka, ki jo lahko se sedaj oblecem. Za kapri hlace bo oktobra verjetno ze prehladno user posted image



user posted image user posted image user posted image oktobra...a se ti hecaš. Sej si ja septembrka user posted image



ja, ja, to ze, ampak imam plan, da grem 28.9 se v Celje na eno razstavo user posted image in imam filing, da bo moja pupa zamujala user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image bomo vidli, če te bo ubogala user posted image


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?