|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a sm sam jest čudna
18.8.2010 12:42:34   
Anonimen
al grejo še kteri na živce te večne negativke,k se oglašajo tle gor? Ena neki vpraša, druga odgovori, tretja se piz...čez drugo in pol se zapleteta v dvoboj,kera ma prov in katera nima, na vprašanje se pa čist pozab. Pač,vsaka ma svoj mišljenje in ne vem zakaj ga je treba vsiljevat drugim.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 12:48:00   
liliana
Ne. Ne grem si na živce......user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 12:49:37   
RAKICA2007
jah tudi jaz sem alergična na negativke... user posted image
in večkrat teme tudi ne preberem do konca...
ker, nekatere pridejo samo provocirat in nergat, ter komaj čakajo s kom se lahko zapletejo v prepir in katera bo zmagala user posted image ...

če si ti čudna, se ti kar pridružujem user posted image  potlej sem tudi jaz tista 'ta čudna' user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 12:54:01   
ledenaa
ja mi grejo user posted image user posted image user posted image user posted image

mene pa živcira pisanje takšnih tem,kot je tvoja.
pa kaj čmo zdajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 12:56:38   
water lily
ja

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 12:58:07   
ronja
Ne vem, meni se zdi, da ljudje dostikrat mislijo isto ali vsaj podobno, pa se spričkajo zaradi načina, kako nekdo nekaj pove. Takrat potem poizkušam prevest te stvari v drug jezik, da bi se razumeli. In potem so včasih vsi jezni name, ker obračam besede (kar je res, ker se mi včasih pač ne posreči prav prevest), včasih se pa celo strinjajo na koncu, ker mi včasih pa ratauser posted image .

Ene imajo tudi tak stil in jim je všeč, da so direktne. Nekateri ljudje tudi točno to rabijo. Moji mami ne moreš po ovinkih povedat, ker te ne bo slišala, recimo. Ene ljudi bi pa direktna kritika ubila. Vsak rabi svoje, zato je pa forum fajn, ker najdeš taka in drugačna mnenja in eno te že strezni.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:05:56   
Anonimen
sej me ne mot direktnost, to mi je čist ok. Sm tud sama taka. Sam kaka reva res ne ve kaj narest,pa pač vpraša, in pol ne dobi odgovora, ampak sam očitke. To sm mislauser posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:11:30   
FLOWR12
A če poveš svoje mnenje, ki ni enako mnenju oz. pričakovanemu odgovoru vprašateljice si že negativcuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:13:56   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

A če poveš svoje mnenje, ki ni enako mnenju oz. pričakovanemu odgovoru vprašateljice si že negativcuser posted image


Očitno.

Jaz tudi ne razumem kdo je negativec ?  A lahko malo bolj precizno definiraš?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:16:42   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

A če poveš svoje mnenje, ki ni enako mnenju oz. pričakovanemu odgovoru vprašateljice si že negativcuser posted image


A-ha

In jaz sem rojena negativkauser posted image

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:18:21   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

A če poveš svoje mnenje, ki ni enako mnenju oz. pričakovanemu odgovoru vprašateljice si že negativcuser posted image


A-ha

In jaz sem rojena negativkauser posted image


Narobe. Ti si peRRfektna mama user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:20:09   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

A če poveš svoje mnenje, ki ni enako mnenju oz. pričakovanemu odgovoru vprašateljice si že negativcuser posted image


A-ha

In jaz sem rojena negativkauser posted image


Narobe. Ti si peRRfektna mama user posted image



PeRRfektna mama negativkauser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:23:27   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: pet4

sej me ne mot direktnost, to mi je čist ok. Sm tud sama taka. Sam kaka reva res ne ve kaj narest,pa pač vpraša, in pol ne dobi odgovora, ampak sam očitke. To sm mislauser posted image


To je pa verjetno zato, ker redkokdo pozna odgovor na tisto vprašenje.......oz. rešitev njenega problema.......in se potem nanizajo različne rešitve, vsaka pove svojo izkušnjo.....dve, ki se že ne marata iz ene druge teme se počita......vsaki priskočijo tri "prijateljice" na pomoč......večina publike pa itak uživa ob takem "merjenju moči"......kako doda.....konča pa se s čisto drugo temo, kot se je začelo.....

Pa saj je podobno tudi v "resničnem" življenju......greš na kavo in začneš govoriti o poslu, končaš pa pri opravljanju, če je pretežno ženska publika......če pa je več moških, pa se konča tema s seksom......samo tam izmenjava mnenj lažje poteka, ker slišiš glas, vidiš človeka in nimaš občutka, da se kregaš.....na forumu pa lahko dobiš občutek, da če se nekdo s tabo ne strinja, da se krega s tamo.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:25:48   
ronja
sej me ne mot direktnost, to mi je čist ok. Sm tud sama taka. Sam kaka reva res ne ve kaj narest,pa pač vpraša, in pol ne dobi odgovora, ampak sam očitke. To sm misla

Jaz sem pa prepričana, da te "negativke" mislijo dobro in želijo delat dobro - samo je pač njihov stil tak. Saj je dejstvo, da smo si za svoje težave največkrat vsaj malo krivi sami. In negativke potem to krivdo malo bolj povdarijo in podčrtajo in potem izgleda, kot da si je reva za vse sama kriva. In se tudi jaz navadno postavim na njeno stran, da vse pa le ni ona kriva, ampak se pa strinjam s tem, da v bistvu lahko pa spremeni samo to, kar je sama kriva. Torej je dobro ji to nekak povedat. Samo po možnosti tako, da bo lahko to sprejela, sprocesirala.

Ko so meni punce rekle: "ronja, ti si čist preveč perfekcionistična!" "ti čist preveč teraš", itd... sem sam debelo pogledala! Ampak so mele prav! če mi ne bi diret tako povedale, da sem sama kriva za sranje oz. zato, da občasno ne zmorem več, potem ne bi nikoli do tega prišla. Tako pa zdaj, kadar grem čez meje, vsaj vem, od česa in se mi mal sanja, kaj naredituser posted image . pa ni, da mi ne bi v realnosti tega istega ljudje tudi dostikrat povedali. Samo v realnosti ti to mal lepše povejo, pa včasih ne vzameš tako resno.

Tako da ima kritika svojo pozitivno stran, jaz sem je vedno vesela. Itak, da se potem zagovarjam, zakaj tako delam, pa kako se ne da drugače. Ampak to ne pomeni, da potem ne premozgam v sebi, da ipak mal drugače bi pa šlo, pa potem kaj spremenim (upam, da na boljše)... Problem je samo, da lahko en način kritike nekoga čist sesuje, drugega pa komaj tak način zbudi. Zato pa vsak najde svojega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:28:30   
Anonimen
Ok, štekam. Sej me je bol zanimal odzivuser posted image . Sej vidm da so saj zabavne negativke

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:32:31   
skuštrana
Dala si full čuden naziv. Negativkeuser posted image Pač, na forumu imaš takšna in drugačna mnenja, in ko nekaj vprašaš moraš vedeti da se pa nekateri ne bodo strinjali s teboj in ti ne bodo vsi ploskali. Jaz imam drugačno mnenje od sosedove Francke, pa to ne pomeni da se ne moreva normalno pogovarjati - debatirati .
Je pa res, da je par takšnih, ki terajo svoje v nedogled in tistih jaz NE BEREM. Volk sit in koza cela. user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:32:37   
FLOWR12
Včasih je pa že vprašanje tak "butasto", da tudi odgovor ne more bit drugačenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:40:35   
Anonimen
Katere pa so te negativke, poimensko me zanima?

Meni to ne gre na  živce, ali pa že vem, katera se bo prišla pričkat na katero temo user posted image .

Na živce mi gredo ljudje, ki ne zmorejo toliko vljudnosti, da bi se predstavili, ko kličejo. Ali pa rekli oprostite, če kličejo na napačno številko. Ki ne znajo reči dober dan, nasvidenje, hvala, prosim. Pa ki se ti pripopajo na rit na cesti, po možnosti še poblendajo in pohupajo, čeprav vidijo, da je pred tabo traktor ali kolesar. Ali tisti, ki otroke vozijo neprivezane v avtu ali brez čelade na motorju, Ali pa tisti, ki v morajo v primeru nesreče bulit na drugo stran avtoceste, da ne zamudijo kakšne podrobnosti in zato še na drugi strani AC povzročijo v najboljšem primeru zastoj, v najslabšem pa še eno nesrečo,... in podobno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:46:05   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Dala si full čuden naziv. Negativkeuser posted image

Npr., Volha je na RR public enemy No.1, kot recimo Freddy v Nočni mori v Ulici brestov.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:48:34   
nejcko
a hočeš res spoznati pravi negativizem?
Priporočam branje starševskega čveka na mon-u; v primerjavi s tistim, boš na RR fasala diabetes user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:50:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Dala si full čuden naziv. Negativkeuser posted image

Npr., Volha je na RR public enemy No.1, kot recimo Freddy v Nočni mori v Ulici brestov.

F a k ju, bejbi user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:51:56   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

a hočeš res spoznati pravi negativizem?
Priporočam branje starševskega čveka na mon-u; v primerjavi s tistim, boš na RR fasala diabetes user posted image



Jaz sem heksenšus. To šteje?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:52:18   
ZARA
Dounč ju v''ri for maj seks lajf, Volha.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:54:45   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Dala si full čuden naziv. Negativkeuser posted image

Npr., Volha je na RR public enemy No.1, kot recimo Freddy v Nočni mori v Ulici brestov.


Ne mešaj Volhe in Freddya. Freddy je zanjo amateruser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 13:55:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Dala si full čuden naziv. Negativkeuser posted image

Npr., Volha je na RR public enemy No.1, kot recimo Freddy v Nočni mori v Ulici brestov.


Ne mešaj Volhe in Freddya. Freddy je zanjo amateruser posted image


Fredi je itak peder.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?