|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:04:44   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Dvomim, da je katera do te mere pritegnjena.


NO, za lestenec iz tega sicer še nisem slišala, si je pa si je pa svakinja (s svakovo pomočjo) obakat naredila svoj torzo s trebuhom in prsmi iz mavčne gaze (tisti set, ki ga kupiš). In zdaj tista dva ogromna mavčna trebuha čepita pri tašči in tastu, ki ju ne moreta stran vršt, ker nista njuna, oni jih pa tudi ne odnesejo, ker to pač navlako delauser posted image . Ampak hočeta pa met za spomin in tako imata zdaj tast in tašča na omari v dnevni sobi dva velika mavčna trebuha s prsmi. Ni glih lestenec, je pa zelo blizuuser posted image .



user posted image user posted image user posted image zakaj pa ne rečeta tamladim, da naj to odnesejo?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:07:25   
ronja
mišek, jaz ti ju lahko pa poslikam, kako zgledauser posted image .

zivepro, potem bi ga moral ornk polakriat, ker sicer bi se mavec na vlagi razrahljal... Odlitek mora bit spravljen na suhem in varnem mestu - zakaj pa misliš, da ga mata tašča in tast v stanovanju?user posted image Po svoji želji že neuser posted image .

Sicer pa sem tudi jaz šla pri Ronji na 3D, ker svoji g. nisem preveč zaupala (do nosečnosti sem ji 100%, potem pa z razlogi ne več) in sem si želela, da mi še nekdo drug še 1x zmeri mojo pupo, če je vse ok (ona je namreč ugotovila, da je premala, sekirala se ni pa čist nič - zelo zaostaja v rasti - ni je pa zanimalo, zakaj, pa nobenega nasveta za naprej ali kaj podobnega, da itak nimajo kaj). In sem imela prav - so namreč ugotovili, da res zaostaja v rasti in da če ne bo šlo na boljše, da mora prej ven (tam je dr. rekel, da ni res, da ni kaj naredit, ker če ne gre na boljše, gre otrok ven in se potem zunaj popravi, namesto da se not zaduši, če ne dobi dost vsega po krvi, bo pa zunaj po mleku). Pa tudi za spol nisva bila ziher, na 3D pa ni bilo dvoma. Na srečo je potem zrasla sama od sebe, ampak sem bila vesela, da sem šla na ta 3D.
Pri Lejli nisem šla, ker sem imela fajn g., ki ji lahko popolnoma zaupam, delala mi je tako veliko Uz, ker je bilo ves čas na nitki in sem skoz vedela, kaj se dogaja, tako da nisem imela nobene potrebe po tem, da bi še kdo drug meril.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:10:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Evo, punčke, tiste, ki mi ne verjamete, preberite

http://www.ringaraja.net/forum/m_2599493/mpage_1/key_/tm.htm

ne moreš verjet. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ubi me u pojam... ne vem ali bi se jokala ali smejala... ; ko sem se sliko stenske luci pogledala....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:12:57   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

mišek, jaz ti ju lahko pa poslikam, kako zgledauser posted image .



Hvala ronja, sem ze videla.. se z masnicami... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:13:43   
ronja
v primeru da je bil mavec mrzu in se na odlitku vidijo bradavice

Mavec je vedno hladen, ko se suši in moraš počakat, da se posuši, tako da - ja, se vidijouser posted image , vsaj na tistih dveh torzih.

janyna, ne rečeta nič, ker je tašča pripravljena vse naredit in met vso kramo in vsakič skočit in prit in vse gospodinjstvo furat, če kdo le hoče, samo da ima ves čas svoje vnuke na razpolagouser posted image . Majo tako fajn sožitje: oni jo veliko rabijo, da jim pride gor pazit otroke, pa pomagata zidat bajto, pa tašča pomaga kaj skuhat, dokler so tu živeli, je tako bolj ali manj skoz ona kuhala za njih, pa prala jim je,... Je bila pa zato vsak dan pri njih in ves čas imela svoje vnuke... Onidve super pašeta skup in sta krasni tašča in snaha.

Samo jaz ne pašem v ta štos, ker si pa želim en mičken drugačno življenje, malo bolj svoje (mišek se bo zgražala, ker hočem na svoje in ne cenim prednosti razširjene familijeuser posted image , samo meni res ful pomeni svoboda, jaz si ne želim met vsak dan tu ne tašče, ne mame, ne nikogar drugega, samo lubija in svoje otroke...) Tu se je potem mal zataknilo, pa smo poštimaliuser posted image in zdaj smo vsi zadovoljni, se mi zdi - no, vsaj mi 4je smo srečni, to je glavnouser posted image , tašča se je pa tudi navadila. Pa tudi manj je obremenjena, če ji ni treba še za nas prat, pa kuhat, a ne?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:16:45   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Samo jaz ne pašem v ta štos, ker si pa želim en mičken drugačno življenje, malo bolj svoje (mišek se bo zgražala, ker hočem na svoje in ne cenim prednosti razširjene familijeuser posted image , samo meni res ful pomeni svoboda, jaz si ne želim met vsak dan tu ne tašče, ne mame, ne nikogar drugega, samo lubija in svoje otroke...)



Nisi pozorno brala. Nisem tip za razsirjeno familijo, razumem pa, da eni so. 
prosim ne me vec po krivem obdolzevat in napacno me interpretirat user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:21:13   
ronja
Že ok, to je bil hec, saj si videla user posted image zravenuser posted image .
Ja, saj jaz tudi razumem, da enim to paše - onidve super funkcionirata: tašča prileti vsakič takoj, ko jo pokličejo in ostane, dokler le hočejo, tam vse naredi in predvsem popazi na mulca, da lahko snaha vse zglanca v nulo, ker je pač njej to pomembno.
Jaz mam pač rajši malo večjo štalo, pa da sama letam za mulci (pa tudi majčkeno manj divji sta zato). Vsak po svoje ptiček poje - dokler se mi kak ptič, ki ni vabljen (to je pa bil vabljen samo en, pa njegovi dve jajci, ki jih skup valiva, seveda), noče napol v moje gnezdo vselit, lahko prepeva, kakor mu pašeuser posted image .

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:21:43   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Evo, punčke, tiste, ki mi ne verjamete, preberite

http://www.ringaraja.net/forum/m_2599493/mpage_1/key_/tm.htm

ne moreš verjet. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ubi me u pojam... ne vem ali bi se jokala ali smejala... ; ko sem se sliko stenske luci pogledala....


saj pa mi ni jasno,. če je že ženska tolk ubrisana pod vplivom hormonalnih zadev, da vsaj dec ni tolk, da bi ji reku, da je to budalaština. Ma si ne predstavljam svojega, da bi mu sred dnevne sobe razstavila odlitek nosečniškega trebuha. user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:25:16   
uškinamama
Končno ena dobra tema...user posted image

Sama se nad odlitki nosečniškega trebuha niti ne zgražam (pa si ga nisem odlitkala) , ker 90 % mojih kolegic, znank, prijateljic in vsega kar je rodilo ima spravljen poscan nosečniški test s pluskomuser posted image . To mi je pa rahlo nenavadno.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:25:26   
Janyna


janyna, ne rečeta nič, ker je tašča pripravljena vse naredit in met vso kramo in vsakič skočit in prit in vse gospodinjstvo furat, če kdo le hoče, samo da ima ves čas svoje vnuke na razpolagouser posted image . Majo tako fajn sožitje: oni jo veliko rabijo, da jim pride gor pazit otroke, pa pomagata zidat bajto, pa tašča pomaga kaj skuhat, dokler so tu živeli, je tako bolj ali manj skoz ona kuhala za njih, pa prala jim je,... Je bila pa zato vsak dan pri njih in ves čas imela svoje vnuke... Onidve super pašeta skup in sta krasni tašča in snaha.

Samo jaz ne pašem v ta štos, ker si pa želim en mičken drugačno življenje, malo bolj svoje (mišek se bo zgražala, ker hočem na svoje in ne cenim prednosti razširjene familijeuser posted image , samo meni res ful pomeni svoboda, jaz si ne želim met vsak dan tu ne tašče, ne mame, ne nikogar drugega, samo lubija in svoje otroke...) Tu se je potem mal zataknilo, pa smo poštimaliuser posted image in zdaj smo vsi zadovoljni, se mi zdi - no, vsaj mi 4je smo srečni, to je glavnouser posted image , tašča se je pa tudi navadila. Pa tudi manj je obremenjena, če ji ni treba še za nas prat, pa kuhat, a ne?user posted image



A tako to gre, no če jim paše, tako tašči kot snahi, zakaj pa ne, pa jima ni nič smotano vsakemu razlagat kaj imata to na omari.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:27:37   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Evo, punčke, tiste, ki mi ne verjamete, preberite

http://www.ringaraja.net/forum/m_2599493/mpage_1/key_/tm.htm

ne moreš verjet. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ubi me u pojam... ne vem ali bi se jokala ali smejala... ; ko sem se sliko stenske luci pogledala....


saj pa mi ni jasno,. če je že ženska tolk ubrisana pod vplivom hormonalnih zadev, da vsaj dec ni tolk, da bi ji reku, da je to budalaština. Ma si ne predstavljam svojega, da bi mu sred dnevne sobe razstavila odlitek nosečniškega trebuha. user posted image


OMG user posted image user posted image user posted image   Mašnice so najboljše user posted image user posted image

Moj je sicer vsega živaga navajen pri meni, ampak če bi mu pa s tole idejo prišla ven bi se pa po moje tudi malo zamislil nad mano user posted image user posted image Da bi imela tri trbuhe razstavljene po stanovanju. user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:30:04   
skuštrana
pa svakinja ni tako zelo visoka in po višini gre -


Hočeš rečt da te srhljive skulpture STOJIJO na omari ?? Pokončno?? Jaz sem mislila da so pač na vrhu omare, leže pa niso tako očitne user posted image Uh, to je šele scary user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:38:48   
ronja
A tako to gre, no če jim paše, tako tašči kot snahi, zakaj pa ne, pa jima ni nič smotano vsakemu razlagat kaj imata to na omari.

Ja, njima paše. Tastu ne tok, samo nima glih prava glasanjauser posted image . Malo jima je nerodno, ja, ampak zdaj sta se že navadila. Tast itak sprejme, kaj pa naj, tašča pa ve, da se za to, da sta vnuka njena, to splača in je ne moti, se mi zdi. Poizkuša pomagat, kjer lahko, da bo le nujno potrebna in da bojo le otroci njeni, ker je to njej najvažnejše. In super vozijo, svaka čast! meni se odpelje v obeh primerih - da bi bila taka snaha in da bi bila taka tašča! (v prvem primeru, ker bi mi nekdo non stop svetil tu, mel svojo vzgojo, otrokom ne bi pustil prostega premikanja (da ne bojo padle, da si ne bojo kaj naredile,...), ju futral non stop s sladkarijami, v tem primeru še delal razlike med njima... V drugem pa bi jim tudi kmalu rekla: "punci moji, jaz sem mela vaju, za svoje otroke bosta pa vidve poskrbeli. tu sem na razpolago, kadar je kaj nujnega, pa seveda tudi kdaj čisto tako vskočim, ampak vsak dan vam pa ne mislim kuhat, ker sva z lubijem čakala 20 let, da gresta vidve na svoje in zdaj hočeva nekaj met od tega obdobjauser posted image ")

Volga, po moje so naši ljubi navajeni še vse kaj hujšega od svojih nosečnic in si mislijo, da ena taka stvar pa nikomur ne škodi, pa naj ima svoje veselje... saj moj lubi je mel pa v omari gnezdo čmrljev... 100 ljudi, 100 čudi. Če tvojemu partnerju nekaj veliko pomeni, mu pač pustiš veselje, a ne?user posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:40:04   
ronja
Hočeš rečt da te srhljive skulpture STOJIJO na omari ?? Pokončno?? Jaz sem mislila da so pač na vrhu omare, leže pa niso tako očitne user posted image Uh, to je šele scary

Jap, točno to: tidve skulpturi stojita ena poleg druge, tako da trebuh in joški ponosno zrejo v sredo dnevne sobeuser posted image . Ne moreš ju spregledat, ko not stopiš, skratkauser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:40:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

A tako to gre, no če jim paše, tako tašči kot snahi, zakaj pa ne, pa jima ni nič smotano vsakemu razlagat kaj imata to na omari.

Ja, njima paše. Tastu ne tok, samo nima glih prava glasanjauser posted image . Malo jima je nerodno, ja, ampak zdaj sta se že navadila. Tast itak sprejme, kaj pa naj, tašča pa ve, da se za to, da sta vnuka njena, to splača in je ne moti, se mi zdi. Poizkuša pomagat, kjer lahko, da bo le nujno potrebna in da bojo le otroci njeni, ker je to njej najvažnejše. In super vozijo, svaka čast! meni se odpelje v obeh primerih - da bi bila taka snaha in da bi bila taka tašča! (v prvem primeru, ker bi mi nekdo non stop svetil tu, mel svojo vzgojo, otrokom ne bi pustil prostega premikanja (da ne bojo padle, da si ne bojo kaj naredile,...), ju futral non stop s sladkarijami, v tem primeru še delal razlike med njima... V drugem pa bi jim tudi kmalu rekla: "punci moji, jaz sem mela vaju, za svoje otroke bosta pa vidve poskrbeli. tu sem na razpolago, kadar je kaj nujnega, pa seveda tudi kdaj čisto tako vskočim, ampak vsak dan vam pa ne mislim kuhat, ker sva z lubijem čakala 20 let, da gresta vidve na svoje in zdaj hočeva nekaj met od tega obdobjauser posted image ")

Volga, po moje so naši ljubi navajeni še vse kaj hujšega od svojih nosečnic in si mislijo, da ena taka stvar pa nikomur ne škodi, pa naj ima svoje veselje... saj moj lubi je mel pa v omari gnezdo čmrljev... 100 ljudi, 100 čudi. Če tvojemu partnerju nekaj veliko pomeni, mu pač pustiš veselje, a ne?user posted image



joj, no, seveda pustiš, če je kolikortoliko normalno, če pa ni pa sori, kdaj se je treba nazaj potegnit in ne rinit z glavo skoz zid.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:40:38   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Evo, punčke, tiste, ki mi ne verjamete, preberite

http://www.ringaraja.net/forum/m_2599493/mpage_1/key_/tm.htm

ne moreš verjet. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ubi me u pojam... ne vem ali bi se jokala ali smejala... ; ko sem se sliko stenske luci pogledala....


user posted image ok, zdaj sem pa morala dvakrat globoko vdihnit in izdihnit. Sem slišala že za marsikaj, od tega, da sta nadebudna starša delala dnevno videoblog od prvega dneva nosečnosti dalje, od žensk, ki si dnevno slikajo trebuščke, od žensk, ki shranijo vse živo od svojih otrok za spomin (enkrat sem nekje brala na netu od ene gospe, ki je zamrznila prvo klobasico iz kahlice od svojega malega... ma ne, ni bilo to pri nas, pa vseeno), tudi od teh odlitkov sem že slišala, ma da bi si šel človek potem to na steno montirat.... ok, to je pa nekaj novega. Zakaj že? Dobro, neka čudna umetnost, ki je jaz osebno ne razumem, ampak, ajde! 100 ljudi, 100 čudi. A ni svet lep pa pisan??? user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:47:22   
ronja
Zakaj že? Dobro, neka čudna umetnost, ki je jaz osebno ne razumem, ampak, ajde! 100 ljudi, 100 čudi. A ni svet lep pa pisan??? user posted image

Meni se zdi krasno.

Moja mami ima na steni v okvirju eno staro cedilo! to je UMETNOST! Ki je jaz ne razumem... Lubijev komentar je bil: da bi vsaj ne bilo steklo čez, da bi lahko po potrebi vsaj uporabiluser posted image .

Moja sestra ja v vsak kot sobe postavila jajce in jih tam imela ne vem kako dolgo - mislim da kak mesec dni, ne vem, točno, kako dolgo, vem da mora bit več kot 1 teden (ko je bila že davno odrasla, nekje okoli 30, da ne boste mislile, da so to kake najsniške fore). To je zato, da jajce vskra slabe energije in potem ga daš proč in je prostor očiščen. No, očitno so jajca res nekaj vskrala, ker so začela smrdet (ali pa je bilo to mogoče zato, ker so bila stara, na sobni temperaturi poletiuser posted image - ah, ne, to je čist preveč razumska razlaga, jaz tega itak ne štekam, hehe).

Tako da: jaz sem navajena vsegauser posted image . Videla sem že puloverje za polža, pa slike ženske, ki krvavi od menstruacije in bruha hkrati in ljudje to prodajajo po 200$... tako da...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 10:56:38   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Tako da: jaz sem navajena vsegauser posted image . Videla sem že puloverje za polža, pa slike ženske, ki krvavi od menstruacije in bruha hkrati in ljudje to prodajajo po 200$... tako da...



da nimaš ti kakih čudnih nagnjenj mogoče?user posted image
Ok, moja teta ima na balkonu eno staro wc školjko pa rožice nasajene not. Hecno izgleda, ampak se navadiš. Kolega zbira stare žeblje in šraufe in jih ima razstavljene v vitrini, na takih blazinicah, v dnevni sobi. Je ful ponosen na zbirko. Poznam gospo, ki ima v dnevni sobi nagačene umrle domače živalce, eni dve mački pa psa, morda še kaj. To je meni, btw, bolj morbidno in čudno kot odlitki po stenah. Mrtve živali, brrrrrr.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:00:11   
ronja
da nimaš ti kakih čudnih nagnjenj mogoče?

Takih ne, gledam pa regretsy.com - ker se narežiš do amena, kaj vse folk dela in kupuje! In vmes se najdejo tudi take totalno ogabne fore, nimaš kaj.

Teta od mojega očeta je po stanovanju obešala kondome - uporabljene, ki jih je kje našla (je bila samska in niso bili njeni, ker ni vedela, čemu to služi). In ji niso mogli dopovedat, da tega ne sme delat.user posted image mi je glih oče to zadnjič razlagal.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:00:27   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Tako da: jaz sem navajena vsegauser posted image . Videla sem že puloverje za polža, pa slike ženske, ki krvavi od menstruacije in bruha hkrati in ljudje to prodajajo po 200$... tako da...



da nimaš ti kakih čudnih nagnjenj mogoče?user posted image
Ok, moja teta ima na balkonu eno staro wc školjko pa rožice nasajene not. Hecno izgleda, ampak se navadiš. Kolega zbira stare žeblje in šraufe in jih ima razstavljene v vitrini, na takih blazinicah, v dnevni sobi. Je ful ponosen na zbirko. Poznam gospo, ki ima v dnevni sobi nagačene umrle domače živalce, eni dve mački pa psa, morda še kaj. To je meni, btw, bolj morbidno in čudno kot odlitki po stenah. Mrtve živali, brrrrrr.



Neko čudno druščino imaš ti okoli sebeuser posted image .

< Sporočilo je popravil pikica* -- 19.8.2010 11:01:02 >

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:02:13   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Tako da: jaz sem navajena vsegauser posted image . Videla sem že puloverje za polža, pa slike ženske, ki krvavi od menstruacije in bruha hkrati in ljudje to prodajajo po 200$... tako da...



da nimaš ti kakih čudnih nagnjenj mogoče?user posted image
Ok, moja teta ima na balkonu eno staro wc školjko pa rožice nasajene not. Hecno izgleda, ampak se navadiš. Kolega zbira stare žeblje in šraufe in jih ima razstavljene v vitrini, na takih blazinicah, v dnevni sobi. Je ful ponosen na zbirko. Poznam gospo, ki ima v dnevni sobi nagačene umrle domače živalce, eni dve mački pa psa, morda še kaj. To je meni, btw, bolj morbidno in čudno kot odlitki po stenah. Mrtve živali, brrrrrr.



Neko čudno druščino imaš ti okoli sebeuser posted image .


Ah, neeee, samo lljubitelje starih stvari.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:05:25   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Evo, punčke, tiste, ki mi ne verjamete, preberite

http://www.ringaraja.net/forum/m_2599493/mpage_1/key_/tm.htm

ne moreš verjet. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ubi me u pojam... ne vem ali bi se jokala ali smejala... ; ko sem se sliko stenske luci pogledala....


saj pa mi ni jasno,. če je že ženska tolk ubrisana pod vplivom hormonalnih zadev, da vsaj dec ni tolk, da bi ji reku, da je to budalaština. Ma si ne predstavljam svojega, da bi mu sred dnevne sobe razstavila odlitek nosečniškega trebuha. user posted image


OMG OMG OMG user posted image user posted image user posted image


oprostite, ampak tudi jaz se temu lahko samo čudim... ampak kakor ste že rekle 100 ljudi 100 čudi...

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 19.8.2010 11:12:39 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:05:36   
nejcko
sem pogledala tisti odlitek ala luč al kaj že. O, sveta pomagavka, kaj tak ... saj ne najdem primernega izraza, pa že dolgo ne user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:06:38   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Teta od mojega očeta je po stanovanju obešala kondome - uporabljene, ki jih je kje našla (je bila samska in niso bili njeni, ker ni vedela, čemu to služi). In ji niso mogli dopovedat, da tega ne sme delat.user posted image mi je glih oče to zadnjič razlagal.



Ok, ekskjuzmi... user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 11:11:16   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Tako da: jaz sem navajena vsegauser posted image . Videla sem že puloverje za polža, pa slike ženske, ki krvavi od menstruacije in bruha hkrati in ljudje to prodajajo po 200$... tako da...



da nimaš ti kakih čudnih nagnjenj mogoče?user posted image
Ok, moja teta ima na balkonu eno staro wc školjko pa rožice nasajene not. Hecno izgleda, ampak se navadiš. Kolega zbira stare žeblje in šraufe in jih ima razstavljene v vitrini, na takih blazinicah, v dnevni sobi. Je ful ponosen na zbirko. Poznam gospo, ki ima v dnevni sobi nagačene umrle domače živalce, eni dve mački pa psa, morda še kaj. To je meni, btw, bolj morbidno in čudno kot odlitki po stenah. Mrtve živali, brrrrrr.



Neko čudno druščino imaš ti okoli sebeuser posted image .


Ah, neeee, samo lljubitelje starih stvari.user posted image



Mi bomo v kratkem menjali umivalnik v kopalnici - pa lahko tvoji teti starega podarimo, da bo imela kompletuser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?