|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 14:35:46   
m_o_i
ve, reciklatorke user posted image
v zadnji Jani je clanek o toaletnem papirju (zal ga na netu ne najdem); pac o tem, kak onesnazuje okolje, mi pa v vsej svoji skrbi za okolje niti ne vemo, kaj pocenjamo naravi z enormno uporabo le-tega.
ponujene so alternative zanj(listje, stare bombazne krpe...); najbolj sem si pa zapomnila to, da je Indijec rekel Evropejcu: ce ti pade drek na obraz-se bos obrisal ali umil!? vidis, zato si mi tazadnje umivamo user posted image

no, ampak res je zanimiv clanek (grem se malo guglat)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 14:38:44   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa niti slike svojega nosečniškega trebuha nimam.......user posted image

Imaš pa spomine. Pa še prah se ne nabira.


Najbolj živ je ta, da mož kleči pred meno in mi veže vezalke na čevljih.......user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 15:07:14   
ronja
ponujene so alternative zanj(listje, stare bombazne krpe...);

evo alternativo:
http://www.etsy.com/listing/44483967/reusable-cloth-toilet-paper-set-of-12

Čeprav se mi zdi wc papir še ena najbolj razgradljivih stvari - in če ni parfumiran in nebarvan je dokaj neškodljiv v primerjavi z drugimi stvarmi, se m izdi - čista celuloza - ki pa je razgradljiva.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 15:43:04   
Raho
Še sreča, da sem naa dvojni dozi naklofenaa, deksametazona in apaurina in da se mi prosto malo je** za vseuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 15:44:40   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa niti slike svojega nosečniškega trebuha nimam.......user posted image

Imaš pa spomine. Pa še prah se ne nabira.


Najbolj živ je ta, da mož kleči pred meno in mi veže vezalke na čevljih.......user posted image


Najlepši spomini nikoli ne zbledijo...user posted image

Razmišljam pa, če bi si jaz bila dala narediti odlitek trebuha vključno z joški. Sedaj bi ga lahko uporabljali za umivalnik z dvema manjšima prekatomauser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 18:07:12   
ronja
Še sreča, da sem naa dvojni dozi naklofenaa, deksametazona in apaurina

Kaj pa je s tabo narobe? Meni so tudi hotli naklofen predpisat, pa sem rekla, ne hvala, ker še dojim, pol mi je pa lekadol napisal in je lekarnarca prav čudno gledala: "Ampak za tole bolečino, gospa, bo pa lekadol bolj blažen žegen..."
Bit će bolje, neko viče...

Razmišljam pa, če bi si jaz bila dala narediti odlitek trebuha vključno z joški. Sedaj bi ga lahko uporabljali za umivalnik z dvema manjšima prekatoma

A, dej, no, tako hudo pa tut ni, no! Meni so pa konkretne punce bile vedno všeč! (moškim pa itak;) Sicer pa si ga lahko odliješ, če misliš shujšat, da boš mela za primerjavo, koliko te je že manj.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
19.8.2010 18:41:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   [Brisano sporočilo]
19.8.2010 18:50:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 19:46:41   
Raho
Dojim več ne. Me je pa tako vrezalo (potegnil me je prepih in se mi je vnela mišica, ker ni bilo pravočasno zdravljeno - sem probala s ketonali pa ni bilo nič boljše, doma gledala 5 dni na uro - se mi je vnel tudi sklep ali kaj je to med vretenci - ta vezna zadeva), da se nisem mogla niti premaknit. Bolelo pa ko 100user posted image . Sedaj mi je pa tako lepouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 20:43:39   
Klemy82
Če ima katera kaj dindin odveč ali pa kr tako, iz firbca... še več neverjetnih reči .... ma a kdo to sploh kupi?user posted image

http://www.stupid.com/fun/retirement-gag-gift.html
http://www.stupid.com/fun/FETS.html



< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 19.8.2010 20:48:26 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 21:58:18   
ronja
tebe boli zaradi izpuljenih osmic?

I wish, da bi jih sam izpulili. So jih morali iz kosti ven po koščkih razbijat... In potem na koncu kost pilit in vse, kar je stan štrlelo, porezat in zašit... Še nad petico mam šive! Zdaj je vsaj samo ena, prejšnjič sta bili dve...

Ma, saj bolečina niti ni najhujš, smotano mi je bolj to, da mi je noro slabo in omedlevam, pa vročino sem dobila - vse tako kot po prvih dveh operacijah. Baje da eni ljudje pač slabo prenašamo operacije, meni neki minerali zginevajo neznano kam... Ne vem, zakaj, prvič po operaciji noge, so mi potem, ko sem začela skup padat, dali transfuzijo (sem bila itak v bolnici in so sami ugotovili, da neki ne štima z mano), pa je bilo potem boljš, po prvi operaciji osmic je bila kar štala več kot 1 teden, da mi je na kontroli rekel, kaj je z mano, da sem bela ko stena, pa da neki ni ok in da ne smem it delatuser posted image (in nisem šla delat tisti dan, hehe, naslednji dan pa ne vela več, a ne?user posted image ), nisem pa bila nič v bolnici takrat in mi niso nič dali, pa se je tudi popravilo - je kar trajalo, ampak se je (ok, vmes se je še zakompliciralo, ker sem dobila alveolitis - vnela se je rana od ene od osemk, ampak to se zdaj ne bo, sem se odločlauser posted image - takrat še nisem vedla, da se to lahko zgodi, pa se nisem mogla odločit, hehe).

Upam, da bo v nekaj dneh boljše samo od sebe. če v par dneh ne neha, grem pa k zdravnici (jutri moja ne dela, kirurg pa ne vem, če si bo vedel kaj pomagat s tem...) Ma, v ned. mora bit boljš, ker gre lubi na teren in bom sama z malim - tko da nimam izbire, heheuser posted image . No, držte pesti zame. Bolečine se da zdržat, to ni tak problem. Zatečena sem, pa me tudi ne moti tok, samo teli ostali "stranski učinki" operacije - no, ti so mi pa res ful zoprni! Čist za nobeno rabo nisem! čim se dvignem iz sedečega ali ležečega položaja (tudi če ful počasi), mi začne šumet v ušesih in sam iščem, česa se bom prijela, da ne zgrmim, pa globoko diham in upam, da bo ratalo. Blesavo se počutim. Ampak lahko bi bilo hujše: lahko bi bila Lajka (to je iz enega filma, se dostikrat spomnim). Komaj pa čakam, da bo konec, ker je mučno ne delat nič!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
19.8.2010 22:22:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: a sm sam jest čudna
20.8.2010 0:04:09   
Vijoličarka
Tale tema bi se morala imenovati 'svaštarije' ali kaj podobnega.

Na kratko: mi dol visi, če si ljudje stene dekorirajo z nosečniškimi trebuhi, pa kakšne senčnike za luči imajo. Saj morajo oni živeti v takem, ne pa jaz. Edino ronjina tašča in tast se mi malo smilita.

Osmico imam, hvalabogu, samo eno in ta počasi raste, samo težko jo je čistiti. Po različnih razlagah sem zato butasta, ker imam premalo modrosti, a moj zobozdravnik pravi, da sem evolucijski napredek.

V bistvu me zanima samo: kako se naredi ovoj za darilo iz rolic toaletnega papirja? Ronjica? user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: a sm sam jest čudna
20.8.2010 1:17:44   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

tebe boli zaradi izpuljenih osmic?

I wish, da bi jih sam izpulili. So jih morali iz kosti ven po koščkih razbijat... In potem na koncu kost pilit in vse, kar je stan štrlelo, porezat in zašit... Še nad petico mam šive! Zdaj je vsaj samo ena, prejšnjič sta bili dve...


Ej, ronjič, pred leti so meni naredili enako, le da je meni ena korenina blagovolila rasti v ličnico. So mi razrezali še celo ličnico. Suma sumarum - v gobcu sem imela več šivov kot po carskemuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   [Brisano sporočilo]
20.8.2010 8:22:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: a sm sam jest čudna
20.8.2010 8:26:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

tebe boli zaradi izpuljenih osmic?

I wish, da bi jih sam izpulili. So jih morali iz kosti ven po koščkih razbijat... In potem na koncu kost pilit in vse, kar je stan štrlelo, porezat in zašit... Še nad petico mam šive! Zdaj je vsaj samo ena, prejšnjič sta bili dve...


Ej, ronjič, pred leti so meni naredili enako, le da je meni ena korenina blagovolila rasti v ličnico. So mi razrezali še celo ličnico. Suma sumarum - v gobcu sem imela več šivov kot po carskemuser posted image


iz tega stavka lahko sklepamo da imaš t.i. gobec veliko večji kot trebuh in bi posledično tvoje osmice kamot rasle


posledično bi lahko odlitek njenega gobca prav tako uporabili za paviljon - kot Zarinega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   [Brisano sporočilo]
20.8.2010 8:51:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: a sm sam jest čudna
20.8.2010 8:56:58   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

off topic: skuštrana, ful mi je všeč tvoj podpis: "A clean house is a clear sign of a wasted life"


user posted image


Hahahhaa noro dobra misel!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: a sm sam jest čudna
20.8.2010 9:41:10   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
"A clean house is a clear sign of a wasted life"

Ni nujno, lahko imaš samo dobro gospodinjsko pomočnico.



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: a sm sam jest čudna
20.8.2010 9:41:57   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Najbolj živ je ta, da mož kleči pred meno in mi veže vezalke na čevljih.......user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: a sm sam jest čudna
20.8.2010 10:52:41   
skuštrana
Jaz nimam nobene osmice. Naj tako tudi ostane. Mogoče se v življineju še česa naučim user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
"A clean house is a clear sign of a wasted life"

Ni nujno, lahko imaš samo dobro gospodinjsko pomočnico.




Na, pa si me dobila user posted image user posted image


Včeraj sem gledala na TV en prispevek kako en tip nekje na Hr, nisem ujela kje živi, pije svoj urin. Da je to super za vse bolezni. Ampak za res vse - od aidsa naprej. Pa gripe, pa super bakterije,.... Vse je razložil kakšen okus ima, bla, bla, bla... Za konec si je pa še kozarec natočil in ga spi. Na zdravje.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   [Brisano sporočilo]
20.8.2010 12:52:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: a sm sam jest čudna
20.8.2010 13:42:40   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

tebe boli zaradi izpuljenih osmic?

I wish, da bi jih sam izpulili. So jih morali iz kosti ven po koščkih razbijat... In potem na koncu kost pilit in vse, kar je stan štrlelo, porezat in zašit... Še nad petico mam šive! Zdaj je vsaj samo ena, prejšnjič sta bili dve...


Ej, ronjič, pred leti so meni naredili enako, le da je meni ena korenina blagovolila rasti v ličnico. So mi razrezali še celo ličnico. Suma sumarum - v gobcu sem imela več šivov kot po carskemuser posted image


iz tega stavka lahko sklepamo da imaš t.i. gobec veliko večji kot trebuh in bi posledično tvoje osmice kamot rasle


Če bi mi kamot rasle, mi jih ne bi bili na silo ven pipali.  Trebuh imam pa prav luštkan - tak, povešen - ko prava kengurujkauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: a sm sam jest čudna
20.8.2010 13:44:16   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

tebe boli zaradi izpuljenih osmic?

I wish, da bi jih sam izpulili. So jih morali iz kosti ven po koščkih razbijat... In potem na koncu kost pilit in vse, kar je stan štrlelo, porezat in zašit... Še nad petico mam šive! Zdaj je vsaj samo ena, prejšnjič sta bili dve...


Ej, ronjič, pred leti so meni naredili enako, le da je meni ena korenina blagovolila rasti v ličnico. So mi razrezali še celo ličnico. Suma sumarum - v gobcu sem imela več šivov kot po carskemuser posted image


iz tega stavka lahko sklepamo da imaš t.i. gobec veliko večji kot trebuh in bi posledično tvoje osmice kamot rasle


posledično bi lahko odlitek njenega gobca prav tako uporabili za paviljon - kot Zarinega.


Če bi bila z mano in Zaronjo, ne bi bila nikoli mokra... No al pa da bi vsaj vedno pri roki imela odlitek najinih gobčkov.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: a sm sam jest čudna
20.8.2010 14:20:35   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Volga, po moje so naši ljubi navajeni še vse kaj hujšega od svojih nosečnic in si mislijo, da ena taka stvar pa nikomur ne škodi, pa naj ima svoje veselje... saj moj lubi je mel pa v omari gnezdo čmrljev... 100 ljudi, 100 čudi. Če tvojemu partnerju nekaj veliko pomeni, mu pač pustiš veselje, a ne?user posted image



To je pa imel moj tudi, sicer ne v omari, ampak zunaj, ampak jih je imel in zelo lepo skrbel za njih. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?