|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 21:21:49   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Dvomim, da je katera do te mere pritegnjena.


NO, za lestenec iz tega sicer še nisem slišala, si je pa si je pa svakinja (s svakovo pomočjo) obakat naredila svoj torzo s trebuhom in prsmi iz mavčne gaze (tisti set, ki ga kupiš). In zdaj tista dva ogromna mavčna trebuha čepita pri tašči in tastu, ki ju ne moreta stran vršt, ker nista njuna, oni jih pa tudi ne odnesejo, ker to pač navlako delauser posted image . Ampak hočeta pa met za spomin in tako imata zdaj tast in tašča na omari v dnevni sobi dva velika mavčna trebuha s prsmi. Ni glih lestenec, je pa zelo blizuuser posted image .



user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 21:36:10   
fickofacko
IZVIRNO SPOROČILO: pet4

al grejo še kteri na živce te večne negativke,k se oglašajo tle gor? Ena neki vpraša, druga odgovori, tretja se piz...čez drugo in pol se zapleteta v dvoboj,kera ma prov in katera nima, na vprašanje se pa čist pozab. Pač,vsaka ma svoj mišljenje in ne vem zakaj ga je treba vsiljevat drugim.
Ne bi rekla, da so negativke. Mislim, da iščejo pozornost,ki jo v reali ne dobijo. Seveda bodo zanikale, oziroma mi pribile kakšno pikro.user posted image user posted image

_____________________________

Če tvoj otrok slabo pleše, mu reci: »Slabo plešeš«, ne pa: »Pleši, ljubi, kakor je tebi všeč«.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 21:37:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Dvomim, da je katera do te mere pritegnjena.


NO, za lestenec iz tega sicer še nisem slišala, si je pa si je pa svakinja (s svakovo pomočjo) obakat naredila svoj torzo s trebuhom in prsmi iz mavčne gaze (tisti set, ki ga kupiš). In zdaj tista dva ogromna mavčna trebuha čepita pri tašči in tastu, ki ju ne moreta stran vršt, ker nista njuna, oni jih pa tudi ne odnesejo, ker to pač navlako delauser posted image . Ampak hočeta pa met za spomin in tako imata zdaj tast in tašča na omari v dnevni sobi dva velika mavčna trebuha s prsmi. Ni glih lestenec, je pa zelo blizuuser posted image .



user posted image user posted image



Pa kaj si ti ja nor user posted image user posted image user posted image .

Imata lahko kar vodene oglede, kot v muzeju.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 21:46:43   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ronja


NO, za lestenec iz tega sicer še nisem slišala, si je pa si je pa svakinja (s svakovo pomočjo) obakat naredila svoj torzo s trebuhom in prsmi iz mavčne gaze (tisti set, ki ga kupiš). In zdaj tista dva ogromna mavčna trebuha čepita pri tašči in tastu, ki ju ne moreta stran vršt, ker nista njuna, oni jih pa tudi ne odnesejo, ker to pač navlako delauser posted image . Ampak hočeta pa met za spomin in tako imata zdaj tast in tašča na omari v dnevni sobi dva velika mavčna trebuha s prsmi. Ni glih lestenec, je pa zelo blizuuser posted image .



Sicer ne vem, ali bom zdaj izpadla kot pozitivka ali negativka, ampak na tole pa nimam komentarja spljoh user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 21:53:41   
Raho
Meni pa je to z odlitkom trebuha tako všečna ideja (tu sem pozitivka) - še posebej, če bi ga lahko podarila tašči za kak praznik (še pobarvala bi ga v mavričnih barvah) - tukaj ne vem, kaj sem.

Mislim, da se samo zaradi tega splača biti še enkrat noseč (tukaj pa sem negativka?, pozitivka?)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 22:00:17   
ronja
tukaj ne vem, kaj sem.

originalna provokatorka mogočeuser posted image . Raho, navali, me prav zanima reakcija tvoje tašče, ko bo dobila darilouser posted image !

nejcko, moja tašča zna bit res zelo potrpežljivo bitje, tast pa itak (saj nima prava glasanja, kar se tega tičeuser posted image ).

Jaz nisem proti tem odlitkom, če komu paše (100 ljudi, 100 čudi), samo se mi zdi pa malo nefer, da morajo potem to drugi met v svojem stanovanju, pa še tako razstavljeno... Ker njiju res po moje čist vsak obisk vpraša, kaj za en vrag je pa to? Upam, da jim pove, od katere snahe je to, da nisem pol jaz še bolj čudna, kot sem že itakuser posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 22:01:33   
ronja
Pa kaj si ti ja nor user posted image user posted image user posted image .

Imata lahko kar vodene oglede, kot v muzeju.


A si predstavljaš, da bi se še jaz to spravila - pa bi mela zdaj onadva tam 4 take trebuhe? Al pa da se še kdaj oboji spravimo k delu in jih bi bilo kar 6? To bi bilo res lahko za na razstavo, sploh če bi jih pobarvali, kot je Raho predlagalauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: a sm sam jest čudna
18.8.2010 22:03:22   
skuštrana
Al pa da se še kdaj oboji spravimo k delu in jih bi bilo kar 6? To bi bilo res lahko za na razstavo, sploh če bi jih pobarvali, kot je Raho predlagalauser posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa kaj si ti ja nor user posted image user posted image user posted image .

Imata lahko kar vodene oglede, kot v muzeju.


A si predstavljaš, da bi se še jaz to spravila - pa bi mela zdaj onadva tam 4 take trebuhe? Al pa da se še kdaj oboji spravimo k delu in jih bi bilo kar 6? To bi bilo res lahko za na razstavo, sploh če bi jih pobarvali, kot je Raho predlagalauser posted image .



Pol bi lahko že muzej odprli.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 7:25:27   
Volga
Evo, punčke, tiste, ki mi ne verjamete, preberite

http://www.ringaraja.net/forum/m_2599493/mpage_1/key_/tm.htm

ne moreš verjet. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 7:28:54   
Volga
Colt, takle je bil, samo da je bil moder user posted image

user posted image


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 7:29:03   
ZARA
user posted image user posted image user posted image  Še vedno mi je za crknit smešno. Če pa naredim odlitek mojega gobca imam lahko senčnik na terasi.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 7:33:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

user posted image user posted image user posted image  Še vedno mi je za crknit smešno. Če pa naredim odlitek mojega gobca imam lahko senčnik na terasi.


Paaviljon, stara, paviljon bi lahko postavla iz odlitka tvojega gobca. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 7:54:46   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

user posted image user posted image user posted image  Še vedno mi je za crknit smešno. Če pa naredim odlitek mojega gobca imam lahko senčnik na terasi.


Paaviljon, stara, paviljon bi lahko postavla iz odlitka tvojega gobca. user posted image

HAAAAAAAAAA, HAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
dejte no punce, ne morm se na šihtu tkole na glas režat user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
19.8.2010 8:44:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 9:05:34   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

user posted image user posted image user posted image  Še vedno mi je za crknit smešno. Če pa naredim odlitek mojega gobca imam lahko senčnik na terasi.


Paaviljon, stara, paviljon bi lahko postavla iz odlitka tvojega gobca. user posted image



O jezus, marija in vsi svetniki, vidve sta ubrisaniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 9:05:54   
liliana
Jaz pa niti slike svojega nosečniškega trebuha nimam.......user posted image sem se v tistem času dala samo portretirati (na fotografijah mislim).....ker sem bila kot trodelna omara v bistvu niti ne vem kam bi spravila mavčni odlitek....bi moral obvezno na steno.....samo ne bi ravno pasal k oljnim slikam in akvarelom.....ker na omari ne bi bilo placa.....

Sem pa rada na RR.....vedno kaj novega zvem......user posted image odlitek trebuha.....svašta......kič delati že iz ene navadne nosečnosti......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 9:09:38   
ronja
ma, kakor komu paše - dokler meni ni treba tega met v stanovanju - nimam pojma, kam bi mi to dali...
Ja, tast in tašča imata pa dovolj nizke omare - pa svakinja ni tako zelo visoka in po višini gre - širina pa itak ni problem - zasede celo omaro, pa je. je pa hecno, vsaj meni. Ko ena nosečniška mumijauser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 9:11:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
sem se tolk narežala zdele, da sem čist pozabila kakšno je vprašanje..

Enako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
19.8.2010 9:53:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 9:54:40   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Evo, punčke, tiste, ki mi ne verjamete, preberite

http://www.ringaraja.net/forum/m_2599493/mpage_1/key_/tm.htm

ne moreš verjet. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



OMG user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



ah, daj no, ti tud pojma nimaš, kaj vse je treba v nosečnosti obavt, od 5D UZ do odlitka trebuha, mislim.... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 9:57:30   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

pa da si nardila odtis trebuha in ga uporabila za lestenec.


Dvomim, da je katera do te mere pritegnjena. user posted image


Ne reci dvakrat. Si že slišala za to, da se je iz opne posteljice naredila mreža  za sliko? Pa da se posteljica shrani v skrinjo in kasneje pokoplje na vrtu? Ima čuda.



Prvic slisim. Sem pa kar malo paf....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 9:58:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

pa da si nardila odtis trebuha in ga uporabila za lestenec.


Dvomim, da je katera do te mere pritegnjena. user posted image


Ne reci dvakrat. Si že slišala za to, da se je iz opne posteljice naredila mreža  za sliko? Pa da se posteljica shrani v skrinjo in kasneje pokoplje na vrtu? Ima čuda.



Prvic slisim. Sem pa kar malo paf....


No, misek, si se zdaj prepričala na mojem linku?

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
19.8.2010 9:58:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: a sm sam jest čudna
19.8.2010 9:59:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

a 5D UZ obstaja al kauser posted image

o fak pa sem letos rodila pa nisem čula zanjuser posted image user posted image
priznam pa da sem šla v prvi nosečnosti (3lete nazaj) na 3D in to sam zato da sem zvedla spol ker se na navadnem ni nikol vidu ampak je bil tedaj samo 40€.

ej lahka se odprtin naredi in imaš za poštni nabiralnik... si predstavljaš poštarjauser posted image


ej, pojma nimam, samo v tem, kdo bo boljši, je možno tud to.....poštar, ja, bi si ga na roke metal zraven.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
19.8.2010 10:02:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?