|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
25.8.2010 19:44:26   
Krysia
Da me ne boste uvrstile med pogrešane ... spet smo zaštartali v šoli (jst mam sicer zadnje delovne dneve, ampak vseen me za vse ponucajo), tko da nimam glih velik časa. Ampak za vas si ga bom vedno vzela, sam ne morem obljubit, da vsak dan ...

Velikost: Rok ima 92 cm in enih 13kg  (kile so čist na uč, višina je pa prava), številka noge pa ... vse od 23 do 25. Ma to res ne moreš verjet, kako se številke čevljev razlikujejo. Danes sem kupovala copate - ene sem vzela 25-26 in so mu prav, druge pa 24 pa so mu mogoče še mal preveliki. Sam cunje pa mi kupujemo 86/92, ker je suhec, pa mu je pol vse preširoko. Sem mu danes v H&M probala eno majčko 98, pa mu je bla ful prevelika user posted image

Aha, moji razgovori - en je mimo, rezultat izvem jutri, čaka me pa še en v ponedeljek - 10 minut peš od doma ... bomo vidli, kaj bo ... Pa pustmo to, da mam v ponedeljek razgovor, v sredo se pa že pouk začne user posted image

Jutri imamo sestanek za vrtec ... sem danes po telefonu govorila z vzgojiteljico - prvi vtis je zelo pozitiven, več pa povem, ko pridem s sestanka ... A mi nekaj poveste? A sem jst čudna, ker me je nehal stiskat, ko pomislim, da gre Rok v vrtec? Zdej se mi zdi to super ... On pa itak pravi, da ne bo šel domov iz vrtca user posted image no, se bomo že zmenil, a ne?

Ok, šibam, v dnevni je sumljiva tišina ... user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 7:55:13   
clara23
Jutro, izvolite kavico in zraven še tortico za Markov roj. danuser posted image

Krysia, ma ne vem..mene še vedno stiska ko pomislim na vrtecuser posted image user posted image Zdaj je pa vse odvisno od Marka oz. od tega, kako bo sprejel..če bo v redu, potem bo tudi meni lažje, če bodo pa težave pa ne vem kako bouser posted image .

Danes sem sanjala, da sem spet rodilauser posted image In to brzinsko, v 1 urci oz. še manj..pa da sem pozabila potem sms-e razposlat naokoliuser posted image . Pa da sem šla potem kar direkt nekam z avtomuser posted image Skratka..zmedeno vse skupajuser posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 8:25:41   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: clara23
Jutro, izvolite kavico in zraven še tortico za Markov roj. danuser posted image



Čestitke Marku, pa mamici tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Krysia, nisi čudna, super, da se tako počutiš, to čuti tudi Rok in zato komaj čaka da gre...

Jaz sem pa tudi postala opimistična in vem, da bo v sredo vse super in fajn.

Next - sem šla včeraj gledati njihovo stran in imajo res ful lepe stvari...bom mogla kaj nabavit.
Včeraj sem končno v Zari dobila eno obično belo majčko za h krilu, za poroko, v soboto. Ampak zdej pa vidim, da bo dež in mrzlo...tako da ne vem, če bom sploh to oblekla.user posted image  Sam imam pa nohteke v stilu...v glavnem, ne vem...kompliciram.
Kaji Lini kupila eno čedno trenerko v Benetonu.
Pa tečt sem šla zvečer, ko sem bila sama in fraj...v glavnem lušten popoldan in večer sem si naredila.user posted image Samski a super fajniuser posted image .

Danes pride Kaja Lina domov...zadnji čas, ker drugače bi že pozabila kako je imeti otrokauser posted image .
Pa jutri greva verjetno v Malo Mašo po ene čevlje, zanjo seveda...user posted image  http://www.malamasa.si/catalog.php?c_id=24&p_id=509 telele

Drugače pa še eno vprašanje. Rada bi jo vpisala k telovadbi. A katera mogoče pozna ABC šport? http://www.logon.si/abc/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Ali pa G-rega? http://www.g-rega.com/
Cena je pri ABC 230,00 eur, pri G-rega 350,00 eur. Ampak se mi tale G-rega zdi malo boljši...da imajo bolj vse organizirano in takim malčkom prijazno...zdej pa ne vem... Vse skupaj je pa itak drago... ampak se mi zdi kar smiselno...kaj menite???

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 8:27:30   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

user posted image Zakaj pa je tole cepljenje proti pnevmokoknim okužbam dobro? A so to pogosta obolenja? user posted image



Men se zdi, da je tole proti vnetim ušesom.... Mi (trkam) tega še nismo imeli in se tudi cepili nismo...Kako in kaj pomaga pa naj ti pove katera druga. Po mojem Ryssa tole stvar najbolj pozna.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 8:38:52   
Zoja Miša
Joj, kak torlek bolek sem. Cena je pri G-rega za 25 ur, 1 x tedensko, dobijo pa še majčko in hlače in imajo razna praznovanja in Dedek mraz pride, telovadba je v posebaj opremljeni igralnici na Ježici, vedno imajo tam pijačo....

Pri ABC.ju je cena za 30 ur, tudi 1 x tedensko, ampak nimajo pa nič, pa vadbe imajo v eni šoli.

Pri obeh pa je eden od staršev zraven.

Mislim, da sem se s tem že odločila....G-rega. Sam zdaj moram še svojega Grega prepričati, da je to fajn, da se financirauser posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 8:40:37   
Zoja Miša
Ja še dober, da imate mene, ki se itak pogovarjam sama s seboj in pridno polnem naše straniuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:18:52   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Ja še dober, da imate mene, ki se itak pogovarjam sama s seboj in pridno polnem naše straniuser posted image


user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:22:15   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Drugače pa še eno vprašanje. Rada bi jo vpisala k telovadbi. A katera mogoče pozna ABC šport? http://www.logon.si/abc/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Ali pa G-rega? http://www.g-rega.com/
Cena je pri ABC 230,00 eur, pri G-rega 350,00 eur. Ampak se mi tale G-rega zdi malo boljši...da imajo bolj vse organizirano in takim malčkom prijazno...zdej pa ne vem... Vse skupaj je pa itak drago... ampak se mi zdi kar smiselno...kaj menite???


Moja dva gresta v Medvode na telovadbo. Jaša ima 1 x na teden - cena 30 € na mesec, Eva pa 2 X na teden in cena prav tako 30 € na mesec user posted image

Clara, vpis na telovadbo je v torek 28.9. od 16ih do 18ih ali v četrtek 30.9. od 16ih do 18ih. Vadba se prične v torek 5.10. od 17ih do 18ih.

Vse najboljše, Mark user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: *** Avgustovčki ''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:26:36   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

user posted image Zakaj pa je tole cepljenje proti pnevmokoknim okužbam dobro? A so to pogosta obolenja? user posted image



Men se zdi, da je tole proti vnetim ušesom.... Mi (trkam) tega še nismo imeli in se tudi cepili nismo...Kako in kaj pomaga pa naj ti pove katera druga. Po mojem Ryssa tole stvar najbolj pozna.


Jp, proti vnetim ušesom oz. eni bakteriji, ki povzroča vneta ušesa. Eva je nagnjena k vnetim ušesom, saj je imela pomladi 3 krat zaporedoma vneta ušesa ne da bi ji sploh iz nosa teklo. Moram se še malo o tem cepljenju pozanimat, zaenkrat sem samo datum rezervirala.

Krysia, super da te ne stiska. Tako bo tudi Rok vedel, da je vrtec samo nekaj lepega in super. In držim pesti za razgovore. Jaz pa dobim, itak verjetno že veš, Nino user posted image V sredo začne.




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:29:26   
clara23
Hvala za čestitkeuser posted image !

Tejkaz, kaj zdaj jih boš vpisala na telovadbouser posted image

Zoja miša, a ta G-rega je v Lj na Ježici?? Mogoče bi pa tudi midva hodila..mi je všeč to, da je eden od staršev tam prisoten, ker bo itak tam do 14h vedno v vrtcu in ga nebi zato še popoldan samega puščala-pa tudi če je samo 1x na teden.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:35:09   
Zoja Miša
Tejkaz, ja no sej, za Jaša je to potem 225,00 eur, če bo imel 30 ur. No, G-rega je še vedno za 125,00 eur dražje. Hmmm...user posted image  Ne vem...bom čez vikend z mojim se pomenila...potem pa se prijavimo, nekam.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:35:28   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: clara23

Tejkaz, kaj zdaj jih boš vpisala na telovadbouser posted image



Evo itak v vsakem primeru. Za Jaša se bom še pozanimala kako bo potekalo, ampak verjetno ga bom. Ima čisto preveč energije in naj jo nekje pravilno iztroši.

Na G-Rega ju ne bom vpisala, čeprav se sliši bolje sam potem bo čisto preveč vožnje. Poleg tega da se vsak dan vozim v službo, bi se še dvakrat na teden nazaj v Ljubljano vozila. V Medvodah je pa blizu.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:37:34   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: clara23

Zoja miša, a ta G-rega je v Lj na Ježici?? Mogoče bi pa tudi midva hodila..mi je všeč to, da je eden od staršev tam prisoten, ker bo itak tam do 14h vedno v vrtcu in ga nebi zato še popoldan samega puščala-pa tudi če je samo 1x na teden.



Ja, na Ježici je in men se ful dopade... pa sreda od 17.15h-18.15h mi je super termin... Ne vem...nekako mi tole diši...Ja, super, bi se lahko malo družile tudi mi2user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: *** Avgustovčki ''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:41:34   
gajka
Mark - vse najboljše! user posted image user posted image user posted image

sayuri - ja, prosim, če lahko izmeriš majčke (dolžina trupa in rokavov) in hlače (predvsem dolžina hlačnice, npr. od razkoraka do konca). user posted image Roku so bile že spomladi majčke št. 92 po večini premajhne (prekratki rokavi), hlače pa OK. Zdaj pa res pojma nimam, kaj nabavit za jesen. user posted image

Krysia
- mene tudi nič kaj ne grize zaradi vrtca. Včeraj smo še zdravniško potrdilo dobili, zdaj pa samo še počakamo do srede. Je njegova vzgojiteljica predlagala, da bi bil 1. dan tam nekje od 7:30 pa do 11h, da ne bo preveč naenkrat. Bomo videli, kako se bo to res obneslo.

clara23 - a sanje o hitrem porodu kaj napovedujejo? user posted image

Roka je danes zjutraj user posted image peljal zraven v LJ, ga potem njegova starša prevzameta in gre še z njima na morje do nedelje. Jaz pa imam že v planu, da bi bilo dobro te dni malo v trgovine, nujen šoping oblačil kliče! Še za Zaro imamo krst čez dobrih 14 dni, pa bo nujno treba najt še zame in za njo kaj lepšega za oblečt. Pa tako ne maram nakupov... user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 26.8.2010 9:48:30 >

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:42:09   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Tejkaz, ja no sej, za Jaša je to potem 225,00 eur, če bo imel 30 ur. No, G-rega je še vedno za 125,00 eur dražje. Hmmm...user posted image  Ne vem...bom čez vikend z mojim se pomenila...potem pa se prijavimo, nekam.


Sva se ravno zadnjič z mojim pogovarjala o teh krožkih. Jaz bi ju vpisala povsod user posted image ne zato, da bi imela mir, ampak zato da bi izkusila čimveč stvari in se odločila kaj jima paše, kaj bi počela in potem to stvar bolj utrjevala, pa naj bo to glasbena, telovadba, angleščina,... Govorim bolj za Evo, ker pri 4 letih se že vse to začne. Moj pa pravi, da bi zdaj morala biti še čimveč doma. Ker bo itak mimogrede šla v šolo in bo imela takrat polno obveznosti in krožkov. Jaz sem pa imela plan jo dati na telovadbo, angleščino in knjižno urico. Na telovadno in v knjižnico na bralno urico bo 100% šla, za angleščino pa še nisva dorekla. Za Jaša pride v upoštev pa samo telovadba.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:51:04   
clara23
Gajka, grem jaz namesto tebe v shoppinguser posted image . Bi mi prav pasalo eno celodnevno letanje po trgovincah..

Zoja miša..jaz se še z mojim zmenim, potem se pa odločimo glede telovadbe. Ampak verjetno bova kar hodilauser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:51:46   
gajka
tejkaz - meni se sicer zdi fino, da lahko otroci izkusijo različne dejavnosti, ampak ne vem, če bom svoje že pred šolo kam posebej vpisovala. user posted image No, mogoče si kasneje še premislim, zaenkrat pa bo Rokova obveznost samo vrtec. user posted image  

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:54:32   
Zoja Miša
Tejkaz, jaz sem tudi taka, se mi zdi, da mora otrok čim več poskusiti, da potem vidi, kaj mu odgovarja...ker doma jim po mojem itak gredo po glavi same bedarije. Ker tudi jaz nimam ''zic ledra'' doma in se mi zdi, da se mora skos nekaj dogajati... Tudi moj zna biti problem jauser posted image . Upam, da se s to telovadbo strinja, potem pa vsako leto kaj večuser posted image . Da bo le Kaja Lina po meni in želela čim več poskusiti.
Sicer pa gre moj sedaj izpit za motor delati...tako da imam nekaj, da mu dam kontrauser posted image . Čeprav sem ga skoraj prisilila v touser posted image . Skos govori kako bi imel motor in izpit...pa nikoli nič ne naredi. Joj, sem ga imela poln kufer in mu težila tako dolgo, da se je končno prijavil na ccp in začne v ponedeljekuser posted image .

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 9:54:40   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: clara23
Gajka, grem jaz namesto tebe v shoppinguser posted image . Bi mi prav pasalo eno celodnevno letanje po trgovincah..

user posted image Včasih prav pomislim, da bi jaz komot imela najeto kakšno osebo za nakupovanje, ki bi to počela namesto mene. Meni je to res eno sitno opravilo, ki me prej spravi v slabo kot pa v dobro voljo. Nisem ravno tipična predstavnica nežnejšega spola. user posted image

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 10:02:51   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

ker doma jim po mojem itak gredo po glavi same bedarije.


Točno tako. Včeraj smo pridelali eno veliko buško na glavi, ker sta se učila skakat na glavo iz kavča v "vodo" (Eva ima bujno domišljijo, Jaša ji pa povsod sledi) Ko sta po tleh skakala, sem bila z njima, ko sem šla pa v kuhinjo sta bila pa mimogrede na kavču in že z glavo na tleh. In Jaša prijoče do mene: Eva me je je, Eva me je, Eva pa reče: saj sem mu rekla oprosti user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 11:17:49   
Zoja Miša
Tejkaz evo, sej to pravim. Pa še to se mi zdi, da jih tam bolj kvalitetno zdivjajo, kot bi jo lahko jaz doma kadarkoli.

Gajka, jaz se pridružujem Clari in grem z njo, zate, v šoping!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: *** Avgustovčki ''''''''08 ~ 1.del ***
26.8.2010 11:19:54   
tejkaz
A gre katera: http://www.carobnidan.si/

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: *** Avgustovčki ''''''''''''''''08 ~ 1.de...
26.8.2010 11:52:21   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

A gre katera: http://www.carobnidan.si/


Sem videla...ampak ne vem, če ne bomo preveč hin od ohceti...a se moraš kao prijavituser posted image Aja videla, če hočeš prišparat...pametno! Ampak če ne veš, a se ti bo dalo iti...

< Sporočilo je popravil Zoja Miša -- 26.8.2010 11:54:16 >


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: *** Avgustovčki ''''''''''''''''08 ~ 1.de...
26.8.2010 11:59:20   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

A gre katera: http://www.carobnidan.si/


Sem videla...ampak ne vem, če ne bomo preveč hin od ohceti...a se moraš kao prijavituser posted image Aja videla, če hočeš prišparat...pametno! Ampak če ne veš, a se ti bo dalo iti...


Jaz sem nas v vsakem primeru prijavila, itak tam plačaš. Verjetno bomo šli, ker drugih planov nimamo. Če se prijaviš in potem ne greš, je pa tvoja stvar.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: *** Avgustovčki ''''''''''''''''08 ~ 1.de...
26.8.2010 12:30:15   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

A gre katera: http://www.carobnidan.si/


Sem videla...ampak ne vem, če ne bomo preveč hin od ohceti...a se moraš kao prijavituser posted image Aja videla, če hočeš prišparat...pametno! Ampak če ne veš, a se ti bo dalo iti...


Jaz sem nas v vsakem primeru prijavila, itak tam plačaš. Verjetno bomo šli, ker drugih planov nimamo. Če se prijaviš in potem ne greš, je pa tvoja stvar.



A ja, kul, vidiš, to pa nisem pomislilauser posted image , sem smotana. Hmmm...bom še premislila o prijaviuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?