|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   balkonske rože
2.9.2010 23:06:52   
zvezdica_1
letos sem imela na balkonu zasajene surfinije. zrastle so čudovito, vsj 1 m na vsako stran. ker je prišlo par neurij, od katerih si niso opomogla, je z njimi  vedno slabše, sušijo se po seblih navzdol. resno razmišljam, da bi jih porezala in vrgla v smeti, kljub temu da cvvetijo kar lepo... a kaj, ko verjetno ne bodo preživele 10 dni, ker se bodo stebla čisto posušila, in potem bo šele letelo vso listje na balkon in sosedom.....user posted image
in ker nočem praznega balkona, me zanima, a ve katera, kaj posaditi v balkonska korita za čez zimo (lahko tudi take rastline, da ostanejo čez poletje)?
balkon je obrnjen na SZ stran, sonce je poleti od 15-20 ure in kar močno pripeka

upam, da se katera spozna na rožice bolj kot jaz....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: balkonske rože
3.9.2010 6:53:47   
TDTP
Jaz sem lani za čez zimo dala v korite mačehe in resje, pa je super izpadlo!resje sem ravno včeraj videla, ga imajo v hoferju, tam sem ga lani tudi jaz kupila, mačehe pa tako dobiš vsepovsod! Izpadlo je super, škoda ker nimam nobene slike!lp

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: balkonske rože
3.9.2010 9:55:04   
zvezdica_1
pa se to obnese med snežnimi meteži? sicer smo v nižini, ampak dostkrat iz viša prinese sneg, pa tudi veter je zelo zelo močan..... je treba kar sneg iz balkona kidat pozimi....
saj malo me mika to raznobarvno resje-kaj poleti ga obdržiš ali spomladi stran vržeš? in še najpomembnejše, v kako zemljo si ga nasadila ter koliko rož daš v korito 60 cm?

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: balkonske rože
5.9.2010 22:52:00   
Gina
Resje rabi kislo zemljo (tako za rododendrone lahko vzameš). Mačehe in resje zdržijo čez zimo in mačehe tja do poletja. Meni so letos ene cvetele na gredi v senci še avgusta, ampak v navadi jim pa to ni. Vmes seveda ne cvetijo pozimi, mal nehajo vmes. POtem ko sonce stopi snežno odejo, pa spet ponovno začno. NIso pa to rožice, ki bi meter dol in gor rastle, saj to pa itak veš. Ampak toliko da ni dolgčas v koritih je pa ok. Pa resje lahko presadiš potem v zemljo, če imaš kak košček kje. Je trajna rastlina, če ji daš primerne pogoje.

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: balkonske rože
6.9.2010 10:09:07   
zvezdica_1
jaz sme mislila resje dati v lonček, pa kar na balkonu pustiti, ker poleti bi kaj drugega nasadila....
ja, nočem več rožic, ki bi čez opgrajo visele... so se spodaj sosedje naselili, pa ne more na njihov balko leteti... še dobo, da nso prišli prej, ko so rožice bile še lepeuser posted image

ja, sem razmišljala, da bom dala 2-3 mačehe, potem pa na sredino resje, pa spet 2-3 mačehe.. vmes pa bom nekam (to še ne vem, kak izpeljati) potisnila kako čebulico hiacinte... pa lahko samo upam, da tiste barve gr na paprju držijo, da ne bo kake čudna barvna kombinaija ven prišla
če pa ima kaka še kak nassvet, pa še nisme šla v šoping, tak da kar...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: balkonske rože
13.9.2010 0:04:30   
tofsi
Lahko dodaš tudi mini narcise. Cvetijo v šopih in niso previsoke ca.do10cm.

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?