|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 0:27:22   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Italijana bi imela kvečjemu v postelji, nikakor pa ne v garaži. Pa še za v postelji se bojim, da bi bolj kot ne govoril


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 9:58:13   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Italijana bi imela kvečjemu v postelji, nikakor pa ne v garaži. Pa še za v postelji se bojim, da bi bolj kot ne govoril
 

user posted image user posted image user posted image



Pozabljata, da so najbolj legendarni ravno Italijani user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 11:14:15   
PeggyBundy
Eden je bil celo uporaben. Zato pa je nastala legenda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 11:38:11   
kalbo
Frodo, ne bom hud, jest se tem stvarem smejim, predvsem, če so avtorji Britanci. Sam nasveta, kater avto kupit za 8 tisočakov pa še vedno ni od tebe. Je norčevanje, je hvaljenje samega sebe, nasveta pa od nikjer. Men so všeč samo trije švabi...WV caravele, BMW serije 5 karavan in Audi A8. To je pa meni nedosegljivo, zato niti ne sanjam preveč o tem. Za dušo bi bila pa v moji garaži Alfa166, bi blo tud dosegljivo sam to pa žal odpade, ker rabim plac in kljujko zadaj, to se pa alfini ritki ne poda ravno.

Glede italianskega pleha pa ne bom več zgubljal besed, razen mogoče tole. Nemški avtomobili so ratal všečni šele, ko jih je začel oblikovat kdo drug kot Italian (Audi izvzet).

< Sporočilo je popravil kalbo -- 5.9.2010 11:41:43 >

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 11:52:32   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
U, polovnjak je Misek, sem spregledal, to pojasni alergijo name.

Jaz pa sem mislil da je samo name alergična user posted image user posted image Bi šel pa prav rad enkrat na pijačo z njo user posted image

Grega

ps. Sicer pa se vozim s Focusom Ghia Limuzina (4 vrata, ''''ta dolga rit'''') in sem več kot zadovoljen.Opa, vsi trije smo na temi, zabavno user posted image


< Sporočilo je popravil Colt -- 5.9.2010 11:53:54 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 11:53:26   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Eden je bil celo uporaben. Zato pa je nastala legenda.
 

Legendarnih je celo več user posted image .

Fiat 500 in Alfa Giuliettan sta že dva.
Ferrari je pa itak Ferrari.

Čeprav je treba vedeti, da so danes "narodne" zgolj značke, saj so lastništva razpršena (povsod, ne samo v Fiatu) in nenazadanje, tudi produkcija je širom sveta.

Po logiki Fiata bi bil zanič vsak Twingo, ki se dela v Novem mestu...ker se je pač tam v "legendarnih časih" delala katrca - ki je sicer služila user posted image , in to dolgo, ampak o njeni kvaliteti bi se dalo razpravljat. Tako da na podlagi nekih stereotipov soditi o kakovosti...no ja, vsak po svoje.

(odgovor članu PeggyBundy)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 11:55:46   
Colt
Milionarka, se zelo strinjam. Zelo daleč so že časi ko je bila določena marka avtomobila ponos te in te nacionalnosti....to je samo še lep, nostalgičen spomin. Globalizacija dela svoje.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 12:01:39   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Eden je bil celo uporaben. Zato pa je nastala legenda.
 

Legendarnih je celo več user posted image .

Fiat 500 in Alfa Giuliettan sta že dva.
Ferrari je pa itak Ferrari.

Čeprav je treba vedeti, da so danes "narodne" zgolj značke, saj so lastništva razpršena (povsod, ne samo v Fiatu) in nenazadanje, tudi produkcija je širom sveta.

Po logiki Fiata bi bil zanič vsak Twingo, ki se dela v Novem mestu...ker se je pač tam v "legendarnih časih" delala katrca - ki je sicer služila user posted image , in to dolgo, ampak o njeni kvaliteti bi se dalo razpravljat. Tako da na podlagi nekih stereotipov soditi o kakovosti...no ja, vsak po svoje.



Ja, samo stereotipi so še vedno globoko zasidrani.

VW Sinonim za nepokvarljivost, vzdržnost (Golf2 dizl)
Fiat vozni park = parkplac...(fiat ritmo)

Katrca je pa legenda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 12:02:14   
Anonimen
Konkretno - GM je bil kar nekaj let partner Fiata.

Če malo razvijam logiko user posted image :

Fiat je slab.
GM je tudi slab (saj drugačen v partnerstvu ne more biti).
Opli so torej slabi.
No ja, tudi Nemci niso več, kar so bili.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 12:03:42   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

 
Katrca je pa legenda.



Brez debate user posted image .

Škoda, da se ne delajo več, ne bi bilo dvoma, kaj kupiti - poceni, prostoren, vzdržljiv.


< Sporočilo je popravil milijonarka -- 5.9.2010 12:04:12 >

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 12:05:54   
Anonimen
Ne najdem kakšnega testa (a la Adac) o kakovosti avtov.

Za povzetek - korejci vodijo, japonci so tam tam (niso več, kar so bili), evropejci so pa vsi zelo blizu, sploh v najbolj konkurenčnih razredih, nižjega in srednjega ranga.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:03:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Frodo, ne bom hud, jest se tem stvarem smejim,


Koncno ! user posted image user posted image user posted image

 predvsem, če so avtorji Britanci. Sam nasveta, kater avto kupit za 8 tisočakov pa še vedno ni od tebe. Je norčevanje, je hvaljenje samega sebe, nasveta pa od nikjer. ....


No, pa dejmo resno za spremembo. Dajanje nasvetov kateri rabljeni avtomobil kupiti je izjemno nehvalezno, saj ni vec v vprasanju avtomobil temvec predvsem prejsnji lastnik, nacin voznje, karamboliranost, servisiranje, hramba in vrsta drugih dejavnikov, ki jih lahko strnes v misel - odvisno od srece oz. kako bos naletel.

Hvaljenje samega sebe mi ne podtikaj, ker ne bi bilo lepo, da bi na enak nacin "analizirala" tvoje izjave na tej temi.  Res pa je, da je bilo pa zelo, zelo veliko smeha na racun tvoje "hepo" eksplozivnosti in predvsem srboritosti,  ce nekdo ni "fiat frendly" user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:05:44   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Jaz pa sem mislil da je samo name alergična user posted image user posted image


Ma kaksna alergija. Vidva sta kot mocna antidepresiva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:15:32   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Katrca je pa legenda.


Res je. Avto mojega otrostva in prvi avto na katerem sem se ucila voziti.... user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:21:01   
alda
Katra: joj kaki lepi spomini !!!
pa v tisti za ta čas mali avto, smo lahk spravli več robe, kot v kakšenega prejšnjega karavana!
ZAKON je bila KATRA!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:21:22   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Konkretno - GM je bil kar nekaj let partner Fiata.

Če malo razvijam logiko user posted image :

Fiat je slab.
GM je tudi slab (saj drugačen v partnerstvu ne more biti).
Opli so torej slabi.
No ja, tudi Nemci niso več, kar so bili.



Peljem Cromo na servis in mi spusti...to je Opel, odkar so Oplovi kosi not, je to jajc. Kolega pelje Vectro na servis, enaka mašina (FIAT) enako podvozje (Opel) in mu Oplov serviser reče, odkar je Fiat zraven je to jajc.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:24:03   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Frodo, ne bom hud, jest se tem stvarem smejim,


Koncno ! user posted image user posted image user posted image

 predvsem, če so avtorji Britanci. Sam nasveta, kater avto kupit za 8 tisočakov pa še vedno ni od tebe. Je norčevanje, je hvaljenje samega sebe, nasveta pa od nikjer. ....


No, pa dejmo resno za spremembo. Dajanje nasvetov kateri rabljeni avtomobil kupiti je izjemno nehvalezno, saj ni vec v vprasanju avtomobil temvec predvsem prejsnji lastnik, nacin voznje, karamboliranost, servisiranje, hramba in vrsta drugih dejavnikov, ki jih lahko strnes v misel - odvisno od srece oz. kako bos naletel.

Hvaljenje samega sebe mi ne podtikaj, ker ne bi bilo lepo, da bi na enak nacin "analizirala" tvoje izjave na tej temi.  Res pa je, da je bilo pa zelo, zelo veliko smeha na racun tvoje "hepo" eksplozivnosti in predvsem srboritosti,  ce nekdo ni "fiat frendly" user posted image user posted image user posted image user posted image



Prvi odstavek, se strinjam. Veliko je odvisno od servisa in prejšnjega lastnika.

Drugi odstavek...ja znam bit tak, na Fiat forumu, v tej temi to nisem bil.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:31:08   
Colt
Mislim da se lahko vsi objamemo in družno bratsko zapojemo We are the world..user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:32:57   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Drugi odstavek...ja znam bit tak, na Fiat forumu, v tej temi to nisem bil.


Seveda si bil.  Ni te zaman muco na pomirjevalni caj poslal user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:33:29   
Anonimen
Ne, ne bo ta prava user posted image .

We user posted image  Katrca.

user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:35:24   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Mislim da se lahko vsi objamemo in družno bratsko zapojemo We are the world..user posted image user posted image


Kako lepa zamisel!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:35:55   
Anonimen
Skoraj moj letnik user posted image :

user posted image

Dobro drži ceno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:37:20   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Skoraj moj letnik user posted image :

user posted image

Dobro drži ceno.



Ko je bila katrca je tudi renault bil avto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:39:19   
Anonimen
Zdaj pa ni, a ne user posted image .

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: KATERI AVTO
5.9.2010 13:39:20   
kalbo
No zdej pa že končno povej, kaj pa je po tvojem dandanes avto, res me zanima.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




punčka
petrcaaa

Ime za deklico?

AVA (15%)

HANA (28%)

LANA (32%)

MIA (26%)


Število vseh glasov: 117

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!