|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:19:34   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Frodica, večina je ipak zdravih, vsaj približnouser posted image .

Ne, kot sem rekla: to spada k osnovam, ko se odločiš za otroka - zame in za še nekatere, za druge pač ne. za to ne dobiš nobene medalje.


Aleluja !! user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 7.9.2010 17:25:52 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:21:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
kam pa naj najstniki grejo?

V svojo sobo?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:21:59   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

A obstaja sploh kak način, da nekdo, ki se celo življenje ignorantsko obnaša, začne malo bolj gledat tudi na ljudi okrog sebe? Npr. pri 50 letih in več?



Ja, če na smrt zboli. Drugač pa ne.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:22:40   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
V bistvu res. Če pa kadiš ob nekom, ki je itak že mrtev...pa sploh ni rizik...user posted image



Moras biti previdna. Nekateri samo delujejo omrtviceno, kot bi bili mrtvi. Ko zakasnja zaradi pasivnega kajenja tvoje cigarete ne ves ali bi mu zaracunal 1/4 cigarete ali bi pobegnil kar te noge nesejo.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:24:02   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Veselica na vidiku...a sem kej zamudil? user posted image

Nč, grem si enega prižgat..



Ti se pa upas !! user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:25:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Moras biti previdna. Nekateri samo delujejo omrtviceno, kot bi bili mrtvi. Ko zakasnja zaradi pasivnega kajenja tvoje cigarete ne ves ali bi mu zaracunal 1/4 cigarete ali bi pobegnil kar te noge nesejo.

O, Bože mili... user posted image user posted image user posted image

Frodo... ker sva menda ravno obe Ljubljančanki... a te lahko povabim na kofe in čik? user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:25:21   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

Hvalabogu, da nisem kadilka: umrla bi zaradi stresa, ki ga nekadilci povzročate kadilcem! Grozljivo! Totalno psihično nasilje...

Podpis: nekadilka.

 

Tako... eni skodijo okolici s pasivnim kajenjem, drugi z moraliziranjem o lastni nezmotljivosti in popolnosti user posted image user posted image user posted image


Pri cigaretih vsaj veš, kaj škodljivega je v zraku...

...vsega ostalega se zaveš..enkrat. Mogoče čez leta.



Prikrito in s samim tem toliko bolj perfidno...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:25:56   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: tashan

Ne, se ne hecam. Izpušni plini avta so enako "dokazano" škodljivi zdravju kot cigaretni dim. Je pa lažje za vse krivit čike. Razumljivo, cigaretom naj bi se vsak lahko odpovedal, avtu se pa noben ne bo...

Ja hodim peš, ne zaradi zdravja, ampak ker nimam avta user posted image .

Vsi kadilci bomo nehali kadit, vsi nekadilci pa se bodo nehali vozit z avtom. Problem rešen!

 

user posted image

(odgovor članu tashan)
  Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:26:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

A obstaja sploh kak način, da nekdo, ki se celo življenje ignorantsko obnaša, začne malo bolj gledat tudi na ljudi okrog sebe? Npr. pri 50 letih in več?



Ja, če na smrt zboli. Drugač pa ne.


Takrat spet gleda sebe, ne druge okoli sebe.....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:28:03   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tashan
Vsi kadilci bomo nehali kadit, vsi nekadilci pa se bodo nehali vozit z avtom.

Zdaj pa vidim, da sem res obupen primer. Kar se mene tiče, lahko cel svet začne pešačit'.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:28:08   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Moras biti previdna. Nekateri samo delujejo omrtviceno, kot bi bili mrtvi. Ko zakasnja zaradi pasivnega kajenja tvoje cigarete ne ves ali bi mu zaracunal 1/4 cigarete ali bi pobegnil kar te noge nesejo.

O, Bože mili... user posted image user posted image user posted image

Frodo... ker sva menda ravno obe Ljubljančanki... a te lahko povabim na kofe in čik? user posted image



Z veseljem... nekoc... user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:29:27   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: tashan

Ne, se ne hecam. Izpušni plini avta so enako "dokazano" škodljivi zdravju kot cigaretni dim. Je pa lažje za vse krivit čike. Razumljivo, cigaretom naj bi se vsak lahko odpovedal, avtu se pa noben ne bo...

Ja hodim peš, ne zaradi zdravja, ampak ker nimam avta user posted image .

Vsi kadilci bomo nehali kadit, vsi nekadilci pa se bodo nehali vozit z avtom. Problem rešen!

 

user posted image



hahahahaha imam predlog. Kerensa bo kadila, jaz jo bom pa z avtom vozila, lahko tako?? user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 7.9.2010 17:30:30 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:30:27   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: enkratna

Hvalabogu, da nisem kadilka: umrla bi zaradi stresa, ki ga nekadilci povzročate kadilcem! Grozljivo! Totalno psihično nasilje...

Podpis: nekadilka.

  

Tako... eni skodijo okolici s pasivnim kajenjem, drugi z moraliziranjem o lastni nezmotljivosti in popolnosti user posted image user posted image user posted image


Pri cigaretih vsaj veš, kaj škodljivega je v zraku...

...vsega ostalega se zaveš..enkrat. Mogoče čez leta.



Prikrito in s samim tem toliko bolj perfidno...

Prikrito s fino plastjo idealnosti, tako prefinjeno, da človek sploh ne bi smel podvomiti v njene blagodati.
Ampak - manj je več in slabše je bolje.


(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:31:18   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: tashan

Ne, se ne hecam. Izpušni plini avta so enako "dokazano" škodljivi zdravju kot cigaretni dim. Je pa lažje za vse krivit čike. Razumljivo, cigaretom naj bi se vsak lahko odpovedal, avtu se pa noben ne bo...

Ja hodim peš, ne zaradi zdravja, ampak ker nimam avta user posted image .

Vsi kadilci bomo nehali kadit, vsi nekadilci pa se bodo nehali vozit z avtom. Problem rešen!

  

user posted image



hahahahaha imam predlog. Kerensa bo kadila, jaz jo bom pa z avtom vozila, lahko tako?? user posted image user posted image user posted image

Ja, s katrco. Danes sem razmišljala o eni rdeči.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:31:18   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: tashan

Ne, se ne hecam. Izpušni plini avta so enako "dokazano" škodljivi zdravju kot cigaretni dim. Je pa lažje za vse krivit čike. Razumljivo, cigaretom naj bi se vsak lahko odpovedal, avtu se pa noben ne bo...

Ja hodim peš, ne zaradi zdravja, ampak ker nimam avta user posted image .

Vsi kadilci bomo nehali kadit, vsi nekadilci pa se bodo nehali vozit z avtom. Problem rešen!

  

user posted image



hahahahaha imam predlog. Kerensa bo kadila, jaz jo bom pa z avtom vozila, lahko tako?? user posted image user posted image user posted image

Ja, s katrco. Danes sem razmišljala o eni rdeči.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:33:14   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: tashan

Ne, se ne hecam. Izpušni plini avta so enako "dokazano" škodljivi zdravju kot cigaretni dim. Je pa lažje za vse krivit čike. Razumljivo, cigaretom naj bi se vsak lahko odpovedal, avtu se pa noben ne bo...

Ja hodim peš, ne zaradi zdravja, ampak ker nimam avta user posted image .

Vsi kadilci bomo nehali kadit, vsi nekadilci pa se bodo nehali vozit z avtom. Problem rešen!

  

user posted image



hahahahaha imam predlog. Kerensa bo kadila, jaz jo bom pa z avtom vozila, lahko tako?? user posted image user posted image user posted image

Ja, s katrco. Danes sem razmišljala o eni rdeči.



Lahko. Samo, da lahko kadi v avtu... jaz bom pa pasivno kadila na njen racun in sparala user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:33:44   
Kerensa*
Kerensa bo kadila, pa če se ostali vozite al' pa pešačite user posted image .

Ampak ena kava z RR-kadilkami bi pa res pasala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:36:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Samo, da lahko kadi v avtu...

Ops... Kerensa pa zelo zelo redkokdaj kadi v avtu.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 17:49:58   
Anonimen
Kaj zdaj?
A je že čik pavza user posted image ?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 19:27:22   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

IZVIRNO SPOROČILO: tashan

V demokraciji imamo po definiciji vsi enake pravice. Nekadilci imate pravico nekadit, kadilci pa imamo pravico kadit. In če izvajamo svojo pravico do nečesa potem smo sebični? Isto lahko rečem zate, si sebična ker želiš kratit moje pravice.
 

Ne bo tržalo. V bistvu demokracijo omejuje zakon. In ta je napisan tako, da kadilce omejuje. Po tvoji logiki bi se lahko, teoretično, po avtocesti vozili tudi 300 na uro, če bi imeli tako zmogljiv avtomobil?


Sploh ne.
Bistvo demokracije so zelo različne pravice za vse.

Enake so lahko pravice samo v absolutizmu.

(odgovor članu PeggyBundy)
  Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 19:31:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Samo, da lahko kadi v avtu...

Ops... Kerensa pa zelo zelo redkokdaj kadi v avtu.



Potem bom pa jaz kadila cik, ti bos pa vozila.
Moske sanje: on vozi - ti pusis user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 19:35:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Potem bom pa jaz kadila cik, ti bos pa vozila.

Aha... kadit' je nemoralno, brez izpita pa lahko vozim? user posted image
Moske sanje: on vozi - ti pusis user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogoče bom šla pa raje h komu drugemu v avto, ne k tebi. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 20:03:57   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Dobila sem na mail hud opis tvoje osebnosti. Izredna metaforika in plasticnost opisa. Zajame tip osebnosti v nekaj stavkih. Kljub dovoljenju avtorja, ga ne bom objavila, ker vem, da ti bo prislo do zivega. Ko bos zadosti odporen... me spomni.


Se ti ne zdi, da tole presega meje? Očitno se ti z mano precej bolj ubadaš kot jaz s tabo. Celo po mailu si dopisuješ o meni, lepo oziroma alarm zame, da se umaknem, ker tole je šlo čez mejo sprejemljivega zame..

Ko boš pa pripravljena o moji osebnosti govorit odprto na štiri oči bom pa spet pripravljen na debato do takrat pa...pospravljam igrače.


No tole se je izkazalo za lažni alarm, avtorici tegale opisa pa čestitam za dober štos, z dovoljenjem avtorice ga pa objavim tamle na zabavi.user posted image

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.9.2010 20:06:22 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 20:58:08   
Anonimen
A zabava bo še naprej privat user posted image ?

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Kajenje v prisotnosti nekadilcev...
7.9.2010 21:11:04   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mogoče bom šla pa raje h komu drugemu v avto, ne k tebi. user posted image


Vidis kako hitro lahko popusis user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?