|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:36:50   
Zanica
Nisem točno vedela kakšen naslov bi dala sem gor, naj pojasnim nekaj o čem razmišljam že nekaj časa....

Z možem v vsakem primeru "ko bo denar" planirava kupiti/graditi hišo. Ker imava dva psa, ker imava otroka in planirava jih imeti še.... Zdaj pa živiva v stanovanju (najetem).

Ker se z možem zdaj kregava dokaj pogosto glede vzdrževanja reda v hiši, komentira ovo/ono, sam pa naredi skoraj nič (posesa vsake prestopne), jaz sem mu predlagala da v novi hiši (nekega dne) naredimo poskusno ločeno življenje, vsak na svojem nadstropju, ali vsaj vsako svojo spalnico in kopalnico. user posted image itak ne več kot 1x mesečno, tako da bi pač bilo vseeno, otrok spi z nami v postelji, tako da kar se tega tiče ne bi bilo nič manj ali več.
On je sprva bil malo zmeden, češ da se hočem ločit- jaz pa tega nočem, ko sem mu pa povedala da nekateri pari mogoče tako boljše funkcionirajo- recimo ni nam treba slišati jutranje zvoke iz kopalnice ali celo še v postelji ko se nekomu ne da ustati iz postelje in oditi v kopalnico, ko g. noče pospraviti zjutraj posteljo, prebrisati mokra tla v kopalnici po tuširanju, da ne naštevam.... pa je malo razmislil i pravi da bi celo pristal na tak "poskus".


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:42:10   
Anonimen
Oprosti, ampak če te motijo stvari ki si jih opisala.... mogoče pa nista za skupaj??? Del zakonskega življenja je prilagajanje eden na drugega in k temu paše tudi to, da zakorakaš v kopalnico v kateri je on malo prej opravil veliko potrebo, da se spotakneš ob štunfe, ki jih pusti ob postelji, pa pobrišeš v kopalnici tla (ali pa namestiš zaveso, če te tako moti)...

Meni je ta ideja čist mimo... Verjamem pa, da ljudje, ki niso za skupaj na ta način boljše funkcionirajo - kar je tudi logično. Vendar to potem ni družinkso življenje ampak pretvarjanje user posted image

Sorry če sem preveč direktna...

(odgovor članu Zanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:42:21   
zvezdica_1
da ne bo tvoj možek na koncu čistilnega servisa za svoj štuk najemal, ti pa boš pucala....

no, če si v bloku, obstaja možnost, da slišiš glasove iz kopalni sosedov...

< Sporočilo je popravil zvezdica_1 -- 9.9.2010 10:43:58 >

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:45:39   
uškinamama
Zanimivo.
Moja starša, oba že krepko čez 60, sta si tak stil omislila že pred 40 imi leti. Pridelala sta poleg mene, še dva otroka. Mama ima v spalnici, televizijo , ddv predvajalnik, računalnik, goro volne, gobeline, orbitrek,  in v zakonski postelji vsaj 1x tedensko kakšnega vnuka.
Tata ima asketsko sobo , škure vedno spuščene. Ponoči vstaja in opazuje zvezde.
Sta se za tak način odločila predvsem zato, ker je bil oče šofer in prihajal (odhajal) v nemogočih urah, seveda s čisto spremenjenim bioritmom.

Moje mnenje, če se oba strinjata, ampak res strinjata probajta. Čeprav tisti "sex enkrat mesečno" mi ni neko zagotovilo za dolg , srečen zakon. user posted image

Moram vprašati mamo kako se kaj onadva obiskujetauser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:48:06   
pety78
Moram vprašati mamo kako se kaj onadva obiskujetauser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Zanimivo.
Moja starša, oba že krepko čez 60, sta si tak stil omislila že pred 40 imi leti. Pridelala sta poleg mene, še dva otroka. Mama ima v spalnici, televizijo , ddv predvajalnik, računalnik, goro volne, gobeline, orbitrek,  in v zakonski postelji vsaj 1x tedensko kakšnega vnuka.
Tata ima asketsko sobo , škure vedno spuščene. Ponoči vstaja in opazuje zvezde.
Sta se za tak način odločila predvsem zato, ker je bil oče šofer in prihajal (odhajal) v nemogočih urah, seveda s čisto spremenjenim bioritmom.

Moje mnenje, če se oba strinjata, ampak res strinjata probajta. Čeprav tisti "sex enkrat mesečno" mi ni neko zagotovilo za dolg , srečen zakon. user posted image

Moram vprašati mamo kako se kaj onadva obiskujetauser posted image


user posted image user posted image user posted image

Ampak ok, ločeni sobi, ne pa cel štuk...Meni je to čisto mimo. Kaj pa če ločita opravila, ki jih vsak naredi?


_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:49:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Moram vprašati mamo kako se kaj onadva obiskujetauser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Zanimivo.
Moja starša, oba že krepko čez 60, sta si tak stil omislila že pred 40 imi leti. Pridelala sta poleg mene, še dva otroka. Mama ima v spalnici, televizijo , ddv predvajalnik, računalnik, goro volne, gobeline, orbitrek,  in v zakonski postelji vsaj 1x tedensko kakšnega vnuka.
Tata ima asketsko sobo , škure vedno spuščene. Ponoči vstaja in opazuje zvezde.
Sta se za tak način odločila predvsem zato, ker je bil oče šofer in prihajal (odhajal) v nemogočih urah, seveda s čisto spremenjenim bioritmom.

Moje mnenje, če se oba strinjata, ampak res strinjata probajta. Čeprav tisti "sex enkrat mesečno" mi ni neko zagotovilo za dolg , srečen zakon. user posted image

Moram vprašati mamo kako se kaj onadva obiskujetauser posted image


user posted image user posted image user posted image

Ampak ok, ločeni sobi, ne pa cel štuk...Meni je to čisto mimo. Kaj pa če ločita opravila, ki jih vsak naredi?



PODPIS!!!

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:50:44   
uškinamama
Meni je ideja domača, ker sem pač tako živela. Oče je šel na pot za  5-6 dni in mi vsi trije k mami v posteljo...celi žuri. Ko je prišel nazaj , pa je bila spet borba kdo bo pri njemu user posted image .

Zdaj , če bi mi prišel mož s tako idejo....bi dokančala , tisto kar ni valdoltrsko morsko dno user posted image .



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:52:13   
kalbo
Pri nama to nebi špilalo, nama to preveč pomeni, pri veliko ljudeh pa to špila. Za tako ureditev se odločajo iz različnih vzrokov, kot so smrčanje, bioritem... Mene bi bolj skrbel tisti seks enkrat mesečno.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:53:35   
Zanica
Sej nisem sama brez "packe". On pusti poplavo v kopalnici čeprav imamo tuš kabino.... Meni je bolj zaradi mene, kot zaradi njega. NJEGA moti če me slučajno sliši pustiti veter, stene so pa od knaufa, ne vem kako bi se to dalo prigušiti, njega moti če slučajno pozabim vložek dati v smeti, čeprav je vedno lepo zavit, da se nič ne vidi. Mene nikoli ni motilo,oz. nisem mu zamerila prej ko ga slišim da pusti veter, ali ko pridem v kopalnico po tem ko je naredil veliko potrebo- vedno je tudi opozoril da ni varno v naslednje pol ure v kopalnico hodit in je bil vedno hec, sej je še zdaj, ampak če mi on zameri da jaz zjutraj ne pazim na to, pa bom tudi jaz njemu. In zdaj mu je čudno da mu prigovarjam za smrad v kopalnici, za brisačo na tleh, za perilo na košu.....Moti ga če perilo ni zlikano, če posoda ni pomita.. Sej ni da ga poslušam vsak dan, ampak ko enkrat začne, jaz mu vrnem vse nazaj in tako začne kreg. Naj si najame čistilko, nimam nič proti. Kar naj. Nisva friško poročena, sva že skoraj 8 let skupaj, in v zadnjem letu je postal tečen. Nisem pa za to da se ločiva. Brezvezen razlog po moje, za ločitev. 

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:54:21   
kristinaj
kdaj pa bo denar? čez leto, dve, mogoče deset let... in ti ga boš ves ta čas še prenašala doma in jamrala...  spista ne skupaj, moti te vse....

sori.. zakaj ga pa sploh imaš???

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:55:11   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Moje mnenje, če se oba strinjata, ampak res strinjata probajta. Čeprav tisti "sex enkrat mesečno" mi ni neko zagotovilo za dolg , srečen zakon. user posted image

Moram vprašati mamo kako se kaj onadva obiskujetauser posted image


Ma enkrat mesečno- imava 50 kg preveč in enostavno se mi (res meni) ne da. Ja, brezveze, ampak ni mi do tega sploh, tisto enkrat je pa potem čisto o.k. user posted image , mene to ne skrbi.


< Sporočilo je popravil Zanica -- 9.9.2010 10:57:51 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:55:29   
kalbo
Kaj pa če bi mu rajši dala v roke metlo, kuhalnico, take stvari?

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:56:27   
uškinamama
ampak če mi on zameri da jaz zjutraj ne pazim na to, pa bom tudi jaz njemu.



Sem vedela, da tisti "enkrat mesečno " ima globji pomen.user posted image



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:58:48   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

. visem mu zamerila prej ko ga slišim da pusti veter,



A da pusti okno odprto, al da prdne?

Ne vem no, kaj pa na stara leta, si mu predstavljaš menjavat plenice recimo? Tud to vsaj za moje pojme spada k zakonu.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 10:59:40   
pety78
A da pusti okno odprto, al da prdne?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

OMG, mene bo od smeha pobral. user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 11:00:07   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Moje mnenje, če se oba strinjata, ampak res strinjata probajta. Čeprav tisti "sex enkrat mesečno" mi ni neko zagotovilo za dolg , srečen zakon. user posted image

Moram vprašati mamo kako se kaj onadva obiskujetauser posted image


Ma enkrat mesečno- imava 50 kg preveč in enostavno se mi (res meni) ne da. Ja, brezveze, ampak ni mi do tega sploh, tisto enkrat je pa potem čisto o.k. user posted image , mene to ne skrbi.



Kot opisuješ, ... vidim, da masta res dober zakon. user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 11:00:46   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

. visem mu zamerila prej ko ga slišim da pusti veter,



A da pusti okno odprto, al da prdne?

Ne vem no, kaj pa na stara leta, si mu predstavljaš menjavat plenice recimo? Tud to vsaj za moje pojme spada k zakonu.

user posted image

dobro, da si vprašal, ker me je enako vprašanje matralo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 11:02:55   
blaža
Ne prenašata se kot zgleda. tudi prdci, smrad iz kopalnice, pozabljeni vložki, včasih nepomita posoda, gora cot tu in tam,... pa to vse spada k življenju v dvoje. to se povsod dogaja.

Očitno motita en drugega, seksata zelo malo,... sploh ne vidim razloga, da sta skupaj,... p ane rečt zdej, da sta zaradi otrok.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 11:03:12   
kalbo
Kaj ma pa 50 kg preveč veze s seksom? Misliš, da sam Barbike pa Keni seksajo?

Vidva imata globji problem od prdca (oprosti puščanja vetra), ali pa poplave v kopalnici. Prdec in poplava sta rešljiva, vajin problem bo pa težko, ker to je, al pa tega ni, enostavno.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 9.9.2010 11:04:56 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 11:07:38   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Moje mnenje, če se oba strinjata, ampak res strinjata probajta. Čeprav tisti "sex enkrat mesečno" mi ni neko zagotovilo za dolg , srečen zakon. user posted image

Moram vprašati mamo kako se kaj onadva obiskujetauser posted image


Ma enkrat mesečno- imava 50 kg preveč in enostavno se mi (res meni) ne da. Ja, brezveze, ampak ni mi do tega sploh, tisto enkrat je pa potem čisto o.k. user posted image , mene to ne skrbi.



O,madona.
Kaj pa vidva sploh skupaj počneta?
Ne ljubi se ti seksat, ker si predebela, rada bi imel ločen štuk,....Pa to ni odnos, to ni ljubezenska zveza!!! Daj, nehaj si oči zatiskati, da je vse čisto ok, ker je zelo daleč od tega.
Če bi meni mož to predlagal, bi dobil spakirane kovčke.

Ampak važno, da se strinjata, da bi rada še več otrok. user posted image   Ni fer do bodočih otrok, da se rodijo v takšno okolje.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 9.9.2010 11:08:51 >

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 11:09:26   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


Moje mnenje, če se oba strinjata, ampak res strinjata probajta. Čeprav tisti "sex enkrat mesečno" mi ni neko zagotovilo za dolg , srečen zakon. user posted image

Moram vprašati mamo kako se kaj onadva obiskujetauser posted image


Ma enkrat mesečno- imava 50 kg preveč in enostavno se mi (res meni) ne da. Ja, brezveze, ampak ni mi do tega sploh, tisto enkrat je pa potem čisto o.k. user posted image , mene to ne skrbi.



Ravnokar govorila z mamo user posted image , med drugim mi je rekla, da me še ni, ampak da me  bo ščafala, ko me vidi user posted image  (to grozi vsem trem že 40 let).
Skratka, verjemite ali ne , sploh jima ne gre slabo. Skoraj , skoraj  sem jima mal fovš.
Zanica ima pa moja mama angino pectoris, tata pa aritmijo. Oba sta pretežka, sicer ne za 50 kg, ampak vsak 15 preveč jih zagotovo nosi. Imata pa 65 let...
Samo veš kaj, tudi ljubita se. 

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 11:09:33   
Zanica
Sposobni naj bi bili v letu dni za tak podvig..

Ampak midva sva za skupaj.... Samo je komunikacija med nami odšla v napačno smer.... Ne znam kako bi to popravila. On noče opravljati gospodinjska dela in pika. Posesa lahko, in to je vse. Skuha kavo in naredi zajtrk, pospravi pa nikoli ne. Moram ga res prositi, da bi kaj naredil (npr. vrniti hrano od zajtrka v hladilnik). In nisem tečna, da ko posesa, da čekiram kako je kaj naredil.... Sej tudi sama nisem neki bolestni perfekcionist, da mora biti vse picikato. Ker največkrat ni.
Jaz si pa mislim zakaj ga toliko moti in je celo užaljen če pozabim vložek dati v smeti (tako ena banalna stvar), zakaj me pol v šali pol zares heca ko me sliši zjutraj pustiti veter..... Mogoče se je tega naveličal, mogoče mu na meni ni nič več kaj za odkriti, meni se pa po 8 letih ne da paziti na vsako sitnico. Npr. želel bi si, da sem bolj ženstvena....Jaz bi tudi da je on bolj moški, da naredi vsaj moške naloge v hiši (čakam da mi monitra 2 polici, namesti luč v predsobi in kuhinji že 8 mesecev) Nimamo se kdaj pogrešati, če se vidimo v službi in doma.... 
Za otroka pa nimam nobenih pripomb, obleče jo za spanje, za v vrtec, pelje jo ven, gresta pogosto tudi sama nekam da se jaz lahko "spočijem"(beri: v miru pospravim) itn....




(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 11:11:04   
Nenya
To se mi zdi sprejemljivo le kadar so prisotne okoliščine, kot jih je napisala uškina mama. Torej zaradi kakovosti spanja obeh oz zunanjih okoliščin sta se tako odločila - glede spanja; domnevam da je vse ostalo družinsko življenje potekalo normalno.
Če user posted image že zdaj, ko imata vsaj pogoje (ker sta skupaj v postelji) le 1x mesečno, kdove kaj bo ko vaju bo ločevalo celo nadstropje.
Ali to pomeni da ti sploh ne boš hodila v njegove 'prostore' in bo tam 'raztur? in te misel na to ne bo motila? On bo pa hodil k tebi v kuhinjo na obroke, kot kak podnajemnik, ti dajal plesnive cunje in brisače za prat?
Kaj se bo zgodilo če bo to začel izkoriščati - npr se bo umaknil v svoje prostore in počel kar njemu paše tebi pa prepustil celotno gospodinjstvo (zate in otroke) pa še otroci se ti bodo non stop motali pod nogami?
Vse kar pišeš o njegovih navadah se bere bolj kot neka vmesna faza med tem da se kompletno ločita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 11:11:43   
Anonimen
Tudi midva imama 50kg viška, pa še vedno vsaj 1x na teden sexava, pa še to se mi zdi premalo user posted image

Resnično sta mogoče zrela za kakšen obisk pri zakonskem svetovalcu ali pa morda za iskren pogovor, če sploh želita ostati skupaj...

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 11:16:45   
ronja
Ah, dajte no, saj zakon ni samo seks! Pač enim paše manj, pa se imajo ravnotako radi! (pa jaz mam rada seks, si ne predstavljam 1x na mesec, ampak enim je pa to všeč, zakaj bi bili vsi enaki?) Verjetno se imata rada, rada gresta kam skup, kadar spita skup, jima je všeč, rada se pogovarjata,... saj je še veliko stvari, zaradi katerih smo skup, ne samo zaradi seksa parkrat tedensko, no!

zanica, če sta oba za, probajta, zakaj pa ne? Goran Bregovič že več kot 20 ali mogoče zdaj že 30 let živi tako s svojo ženo - onadva imata celo stanovanji ločeni... Pač vsak po svoje ptiček poje.

Meni bi bilo na tvojem mestu čudno edino to, da so ga vse te stvari začele zdaj motit, prej ga pa niso. Mogoče se lahko pred selitvijo to pogovorita. Mogoče najdeta razlog, ga pošlihtata, pa ločena nadstropja niti ne bojo potrebna. Sicer pa: tudi moja stara starša sta tako živela - vsak v svojem nadstropju velike hiše. Ne vem,če sta se kaj obiskovala. pa nista bila edina in jih je veliko tako živelo. Enim to ustreza, enim pa ne. Meni ne bi, ampak če bi mi pa nekdo ves čas najedal, sicer bi se imela pa rada in bi želela bit skup, potem pa mogoče bi mi - ne vem. Trenutno si zase ne predstavljam, vem pa, da obstajajo pari, ki tako lepo funkcionirajo.
Moja starša pa sta imela samo ločeni postelji, ker oče ne more z nikomer spat na isti postelji - tudi z nami, otroki, ni mogel. Pa sta vseeno imela 3 otroke, hehe.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?