|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 18:57:55   
ajsek
Meni se niti ne zdi tako napačna ideja ločenih spalnic, kot razlogi za to, ki jih berem v tej temi.
Vidva gresta en drugemu vzajemno neverjetno na živce. Zakaj ne bi enostavno živela vsak v svojem stanovanju?

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 21:03:30   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Nimamo se kdaj pogrešati, če se vidimo v službi in doma.... 


Poisci si novo sluzbo. Navelicanost in zivcnost sta povsem normalna pojava ce si skupaj 24/7.
Najdi si gospodinjsko pomocnico. Namesto pospravljanja si omisli masazo/sauno/ kozmeticarko/pedikerko..... kolo/ples....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 22:47:11   
Anonimen
Napačne načine izb iraš za to, da v njem zbudiš željo po tebi. Nekako ceneno in manipulatorsko se sliši to, kar govoriš, kot ena slaba in zlajanana reklama.
Naredi nekaj na sebi, bodi ženska in bodi svoja. Moški se sami od sebe lepijo na ženske, ki so zadovoljne s sabo.


(odgovor članu Zanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 23:28:58   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Oprosti, ampak če te motijo stvari ki si jih opisala.... mogoče pa nista za skupaj??? Del zakonskega življenja je prilagajanje eden na drugega in k temu paše tudi to, da zakorakaš v kopalnico v kateri je on malo prej opravil veliko potrebo, da se spotakneš ob štunfe, ki jih pusti ob postelji, pa pobrišeš v kopalnici tla (ali pa namestiš zaveso, če te tako moti)...

Meni je ta ideja čist mimo... Verjamem pa, da ljudje, ki niso za skupaj na ta način boljše funkcionirajo - kar je tudi logično. Vendar to potem ni družinkso življenje ampak pretvarjanje user posted image

Sorry če sem preveč direktna...





Se strinjam. Bi pa dodala še tole: če 2 nista za skuapj, potem ne vidim smisla, da vztrajata pri skupnem življenju, čeprav vsak v svojem nadstopju/spalnici/kopalnici...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 23:34:17   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica



Ampak midva sva za skupaj....




Glede na vse napisano s tvoje strani, sta vidva za skupaj samo 1x mesečno za sex...Pa še ta najbrž ni ne vem kako blazno kvaliteten, če imataprobleme drugje.

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 23:36:42   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Ja z hujšanjem je zeloooo težko. Gre mi na jok ko pomislim na vse svoje poskuse in neuspehe... V enem letu sem skočila za 20 kg?! Kako je to možno?




Svetujem pregled ščitnice...Zdej pa dovolj z moje strani user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
9.9.2010 23:58:04   
Vijoličarka
Morda se motim, Zanica, ampak mislim, da si prav ti nekoč pisala o velikih problemih v družini tvojega moža. Oče, ki škoduje poslu, brat, ki ima probleme in se ga šola nekje v tujini, vidva naj bi vse financirala, tašča pa je tiha, podložna ženska, ki se trudi vsem ustreči, nekaterim še preveč.

Ne vem, kako se je vse skupaj končalo, ampak vidva sta zdaj v najemu in sanjata o lastni hiški, o prostoru.

Mogoče je problem, ker sta, predvsem mož, čisto izčrpana od večnega dajanja, zdaj pa sta končala v tem najetem stanovanju – bolj slabo plačilo za vso to energijo in sredstva, ki so bila izgubljena tekom reševanja družinskih in poslovnih težav.

Mogoče je problem, ker sta bila doslej navajena živeti v čisto drugačnem prostoru – veliki in prostorni hiši, zato je za vaju to stanovanje, kjer je vse na kupu, pa vse se sliši skozi tanke stene, velik korak nazaj. Sanjata o hiški, o izboljšanju razmer, reakcija na sedanje razmere pa je ta, da gresta drug drugemu na živce.

Mogoče je problem, ker kljub temu, da sta skupaj že osem let, nista zgradila samostojnega skupnega življenja tako, da bi vzpostavila nek red in si razdelila hišna opravila – ponavadi se take težave rešujejo v prvem letu skupnega življenja, vidva pa sta najprej živela tako, da je bil eden doma, pa drugi doma, nato vaju je razvajala tvoja tašča, zdaj pa sta prvič obtičala v situaciji, ko sta oba v službi, za domača opravila pa sta odgovorna sama.

Mogoče je pa vse zgoraj navedeno na kupu. Vsekakor sta oba nekoliko pasivna, brezvoljna, nezadovoljna, nihče od vaju nima toliko energije, da bi kaj spremenil in potegnil še drugega za seboj, nekam na svetlejše.

Mislim da so punce dale kar nekaj dobrih nasvetov: šport, nova postava – če imaš ti nekoliko več energije v sebi, poskusi spremeniti sebe. Mogoče boš z novo pozitivno energijo, ki jo boš pridobila, potegnila še njega za seboj.  Pravkar tudi pri nas doma poteka hujšanje, začeti sem morala pa jaz. In šele ko je bil moj mož impresioniran nad rezultatom, se je šele resnično zamislil nad seboj in se začel nekaj truditi v tej smeri.

Tudi pogovor in točna razdelitev opravil ni slaba zamisel. Ne glede na to, da planirata hiško, bosta še dolgo morala živeti v tem stanovanju. Ampak najprej morata razčistiti, kaj vaju v resnici muči. Predvsem njega. Ali ga muči dejstvo, da ti prdiš ali ga muči to, da to počneš v tem malem stanovanju, kjer zvoki odmevajo ven iz kopalnice. Povedati mora tudi, kako si on življenje sploh predstavlja, kaj ga tako ovira, da bi sodeloval pri hišnih opravilih, hkrati pa ti kar naprej očita, če ti česa ne storiš pravočasno (po njegovem). Je morda prikrito začel uveljavljati vzorce iz svojega otroštva: oče komandant, mati služkinja? Ali mu samo manjka energije in se mu zdi vse grozno – ali je to sposoben priznati?

Otroka navadita na svojo posteljo, vidva pa se stisnita in crkljajta, več se pogovarjajta. Mogoče ti živiš v svojem svetu, on pa v svojem, otrok pa je mašilo in hkrati pretveza, da se ne pogovarjata, kot sta se včasih.

Če tega ne zmoreta sama, sta mogoče razmišljala o strokovni pomoči? Včasih pogovor s tretjo osebo pomaga.

Ločene spalnice in kopalnice niso prav nič slabega, ampak v vajinem primeru – ne vem, se mi ne zdi rešitev. Če ene spalnice in ene kopalnice ne moreta oba urediti, kako bosta potem vsak svojo?


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
10.9.2010 7:48:21   
mateyka
o vonjavah in glasovih iz kopalnice pa-a vi2 sta stara 5 let ali okoli 30?


ja, men je bla ta tud mal huda za odrasle ljudi user posted image kaj bi šele blo če bi ji morla kakca obrisat med porodom brez klistirja? tragedija imo user posted image user posted image user posted image user posted image
me pa zanima če je otroka previjal ko je bil mali in če mu je brisal rito, ko še ni znal sam? zanica? user posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
10.9.2010 10:45:02   
orka
Mene bi tudi vse motilo,če bi mi samo 1x na mesec dala.Probaj mu dat vsak dan pa ga mogoče ne bo več motilo nič...

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
10.9.2010 10:47:52   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
Ker se z možem zdaj kregava dokaj pogosto glede vzdrževanja reda v hiši, komentira ovo/ono, sam pa naredi skoraj nič (posesa vsake prestopne), jaz sem mu predlagala da v novi hiši (nekega dne) naredimo poskusno ločeno življenje, vsak na svojem nadstropju, ali vsaj vsako svojo spalnico in kopalnico.

Ja, takole sta naredila kolega in veš, kaj: po slabem letu sta se ločila, ona je šla z drugim, on pa si je kasneje tudi našel drugo.

IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
itak ne več kot 1x mesečno

IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
ker imava otroka in planirava jih imeti še....

A ti to resno?? user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 10.9.2010 10:51:47 >

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
10.9.2010 11:29:17   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: orka

Mene bi tudi vse motilo,če bi mi samo 1x na mesec dala.Probaj mu dat vsak dan pa ga mogoče ne bo več motilo nič...


Kaj točno naj mu da? Vetrovne kapljice?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
10.9.2010 11:41:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: orka

Mene bi tudi vse motilo,če bi mi samo 1x na mesec dala.Probaj mu dat vsak dan pa ga mogoče ne bo več motilo nič...


Kaj točno naj mu da? Vetrovne kapljice?

user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
10.9.2010 14:05:04   
hrchy
Jaz pa poznam par, kjer nista partnerja imela le locenih nadstropij, ampak celo loceni stanovanji, okoli 50 km narazen. In zveza je funkcionirala precej bolje, kot prej, ko sta zivela skupaj, ko je bil hud kreg na sporedu vsaj enkrat na teden. Preprosto, vsak je rabil svoj mir in da se po svoje 'rihta' in ker sta bila oba za to jima je super funkcioniralo. On je tedensko prezivel dva ali tri dni pri njej, tiste dneve, ko sta bila pa narazen, jo je klical vsako jutro in vsak vecer, da sta malo poklepetala in naredila kaksen plan za vikend.
Vse gre, ce sta oba za to in obema ustreza.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
10.9.2010 20:44:45   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

Jaz pa poznam par, kjer nista partnerja imela le locenih nadstropij, ampak celo loceni stanovanji, okoli 50 km narazen. In zveza je funkcionirala precej bolje, kot prej, ko sta zivela skupaj, ko je bil hud kreg na sporedu vsaj enkrat na teden. Preprosto, vsak je rabil svoj mir in da se po svoje 'rihta' in ker sta bila oba za to jima je super funkcioniralo. On je tedensko prezivel dva ali tri dni pri njej, tiste dneve, ko sta bila pa narazen, jo je klical vsako jutro in vsak vecer, da sta malo poklepetala in naredila kaksen plan za vikend.
Vse gre, ce sta oba za to in obema ustreza.



Samo takole pa ne mroaš furat družinsko življenje. Če se nista mogla prenašat, ko sta bila za skupaj, pač pomeni, da nista za skupaj in le mućita en drugega v zvezi na daljavo. Otročje in egoistično. Če se greš zvezo/družino, se pač moraš "odpovedat" miru in svobodi, ki si ju deležen v samskem stanu.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
10.9.2010 21:43:20   
orka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: orka

Mene bi tudi vse motilo,če bi mi samo 1x na mesec dala.Probaj mu dat vsak dan pa ga mogoče ne bo več motilo nič...


Kaj točno naj mu da? Vetrovne kapljice?

user posted image


user posted image user posted image user posted image  zaradi mene tudi lahko,čeprav vsi dobro vemo kaj je bilo mišljeno in je ? odveč.

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
10.9.2010 22:52:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: orka

Mene bi tudi vse motilo,če bi mi samo 1x na mesec dala.Probaj mu dat vsak dan pa ga mogoče ne bo več motilo nič...


Kaj točno naj mu da? Vetrovne kapljice?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
10.9.2010 23:00:11   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Samo takole pa ne mroaš furat družinsko življenje.


Bi rekla, da tako nekateri ljudje ne morejo furati druzinsko zivljenje. Ker ce malo bolj pogledas... zene soferjev zivijo prav taksno zivljenje. Vsakih nekaj dni za dva tri dni pridejo kozje v -njihov- dom in potem odidejo. pa so druzina. Skupno zivljenje je v dolocenih poklicih od locenega, ki ga opisuje hrchy zgolj formalno- kje ima uradne naslov, oz. kje ima vecino cunj; v vsebini pa ni neke razlike.

Če se nista mogla prenašat, ko sta bila za skupaj, pač pomeni, da nista za skupaj in le mućita en drugega v zvezi na daljavo.


Morda se pa lahko prenasata, ampak sta bolj mirna ob manj konvecionalni ureditvi zakona. Vnaprej je tezko reci, posebej, ko je rpemalo informacij.

Otročje in egoistično. Če se greš zvezo/družino, se pač moraš "odpovedat" miru in svobodi, ki si ju deležen v samskem stanu.


Nicemur se ni treba odpovedat. Samo morata prava cloveka biti skupaj.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 10:02:35   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: orka

Mene bi tudi vse motilo,če bi mi samo 1x na mesec dala.Probaj mu dat vsak dan pa ga mogoče ne bo več motilo nič...
 

Kaj točno naj mu da? Vetrovne kapljice?

user posted image



user posted image user posted image


(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 10:07:58   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

Jaz pa poznam par, kjer nista partnerja imela le locenih nadstropij, ampak celo loceni stanovanji, okoli 50 km narazen. In zveza je funkcionirala precej bolje, kot prej, ko sta zivela skupaj, ko je bil hud kreg na sporedu vsaj enkrat na teden. Preprosto, vsak je rabil svoj mir in da se po svoje 'rihta' in ker sta bila oba za to jima je super funkcioniralo. On je tedensko prezivel dva ali tri dni pri njej, tiste dneve, ko sta bila pa narazen, jo je klical vsako jutro in vsak vecer, da sta malo poklepetala in naredila kaksen plan za vikend.
Vse gre, ce sta oba za to in obema ustreza.
 


Samo takole pa ne mroaš furat družinsko življenje. Če se nista mogla prenašat, ko sta bila za skupaj, pač pomeni, da nista za skupaj in le mućita en drugega v zvezi na daljavo. Otročje in egoistično. Če se greš zvezo/družino, se pač moraš "odpovedat" miru in svobodi, ki si ju deležen v samskem stanu.


Zakaj bi bilo otročje in egoistično? In kdo je tisti, ki odloča, kakšna je prava oblika družine, kakšen je pravi življenjski stil, kakšen je pravi nivo odraslosti in neegoizma? Kdo postavlja mejo, kaj je prav in kaj narobe in kaj je še tisto, kar je sprejemljivo in tisto, kar ni?

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 12:59:12   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zakaj bi bilo otročje in egoistično? In kdo je tisti, ki odloča, kakšna je prava oblika družine, kakšen je pravi življenjski stil, kakšen je pravi nivo odraslosti in neegoizma? Kdo postavlja mejo, kaj je prav in kaj narobe in kaj je še tisto, kar je sprejemljivo in tisto, kar ni?



Druzbeno pogojena stalisca. Ne pogledati kaj je v tebi, temvec nekriticno ponotranjiti neke postavljene druzbene norme z zeljo po "normalnosti" in varnosti recepta druzbenih stalisc - ce te prevara ga spakiras pod nujno; ce se vozita skupaj v avtu redno vozi - on.
Pa ni "krivda" na posamezniku, je v nemoci zoperstaviti se tistemu, kar nam serviraju od otrostva. Ce sploh prepoznamo druzbeni "vsiljeni" faktor.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 13:51:50   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zakaj bi bilo otročje in egoistično? In kdo je tisti, ki odloča, kakšna je prava oblika družine, kakšen je pravi življenjski stil, kakšen je pravi nivo odraslosti in neegoizma? Kdo postavlja mejo, kaj je prav in kaj narobe in kaj je še tisto, kar je sprejemljivo in tisto, kar ni?

 

Druzbeno pogojena stalisca. Ne pogledati kaj je v tebi, temvec nekriticno ponotranjiti neke postavljene druzbene norme z zeljo po "normalnosti" in varnosti recepta druzbenih stalisc - ce te prevara ga spakiras pod nujno; ce se vozita skupaj v avtu redno vozi - on.
Pa ni "krivda" na posamezniku, je v nemoci zoperstaviti se tistemu, kar nam serviraju od otrostva. Ce sploh prepoznamo druzbeni "vsiljeni" faktor.


Večina vzorca sploh ne prepozna.

Veliko jih zboli, nekaj pa se jih v krizi srednjih - poznejših - starejših let sprašuje, kako to, da na televiziji ni nič pametnega.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 13:55:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Druzbeno pogojena stalisca. Ne pogledati kaj je v tebi, temvec nekriticno ponotranjiti neke postavljene druzbene norme z zeljo po "normalnosti" in varnosti recepta druzbenih stalisc - ce te prevara ga spakiras pod nujno; ce se vozita skupaj v avtu redno vozi - on.
Pa ni "krivda" na posamezniku, je v nemoci zoperstaviti se tistemu, kar nam serviraju od otrostva. Ce sploh prepoznamo druzbeni "vsiljeni" faktor.

Če pa se zoperstaviš in živiš tako, kakor želiš sam in ne tako, kakor od tebe pričakuje "družba", potem dobiš pa na vsakem vogalu je*eno Kerenso. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 14:06:24   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka




IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

Jaz pa poznam par, kjer nista partnerja imela le locenih nadstropij, ampak celo loceni stanovanji, okoli 50 km narazen. In zveza je funkcionirala precej bolje, kot prej, ko sta zivela skupaj, ko je bil hud kreg na sporedu vsaj enkrat na teden. Preprosto, vsak je rabil svoj mir in da se po svoje 'rihta' in ker sta bila oba za to jima je super funkcioniralo. On je tedensko prezivel dva ali tri dni pri njej, tiste dneve, ko sta bila pa narazen, jo je klical vsako jutro in vsak vecer, da sta malo poklepetala in naredila kaksen plan za vikend.
Vse gre, ce sta oba za to in obema ustreza.
 


Samo takole pa ne mroaš furat družinsko življenje. Če se nista mogla prenašat, ko sta bila za skupaj, pač pomeni, da nista za skupaj in le mućita en drugega v zvezi na daljavo. Otročje in egoistično. Če se greš zvezo/družino, se pač moraš "odpovedat" miru in svobodi, ki si ju deležen v samskem stanu.


Zakaj bi bilo otročje in egoistično? In kdo je tisti, ki odloča, kakšna je prava oblika družine, kakšen je pravi življenjski stil, kakšen je pravi nivo odraslosti in neegoizma? Kdo postavlja mejo, kaj je prav in kaj narobe in kaj je še tisto, kar je sprejemljivo in tisto, kar ni?



Tisti, ki odloča, kaj je prava oblika družine itd., je družba kot celota jn ne posameznik. Niti ena andromeda in milijonarka na RR ne. Egostično in otročje pa zato, da se človek niti ne more oz. noče prilagodit skupnemu življenju pod eno streho. Meni in tudi večini se zdi to, da imaš družino in živiš ločeno, nesprejemljivo. Kaj pa otroci , ki potem živijo malo tu, malo tam, a to je pa v redu za njih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 14:24:39   
Anonimen
Tisti, ki odloča, kaj je prava oblika družine itd., je družba kot celota jn ne posameznik. 


user posted image  Omg.

Zdaj naj pa družbi prepuščam, kaj je prav in kaj ne. Joj mene joj.
Upam, da mi nikoli ne bo šlo tako slabo, da  bi moje osebne odločitve prepuščala družbi.

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ločeno življenje-v zakonu
11.9.2010 14:27:27   
Anonimen
Tebi se samo zdi. In nimaš nobene osnove, da sodiš, kaj je otročje in egoistično.

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?