|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtoglavica
17.9.2010 13:52:00   
*alja*
Danes se mi že cel dan ful vrti, komaj se držim na nogah. Po malo sploh nisem upala it ker se bojim da se mi zavrti v avtu. Zanima me al naj grem k dežurnemu zdravniku al naj raje počakam do ponedeljka in grem k moji zdravnici? Mi bo dežurni sploh vzel kri, al me bo tako al tako naročil za ponedeljek?
Nebi rada naredila 50km za brezveze, da se bom tam obrnila!

Nikoli še sploh nisem hodila k dežurnemu zdravniku, zato nimam pojma kaka je praksa. Res pa ne vem kaj mi je danes!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 13:52:42   
kristinaj
nizek pritisk.... vzami največji kozarec, napolni ga z vodo in na eks spij... mogoče bo bolje...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 13:54:47   
talika81
verjetno ti je pritisk zelo padel.
če maš kake slane prigrizke doma, pojej nekaj le-tega. kake preslice, bobi palčke.
al pa kak bonbon. to vsaj meni pomaga, ko se mi hoče vrtet.

pa pejdi malo se ulečt, pa noge mej višje kot je glava ... če imaš za to čas seveda.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 14:06:57   
*alja*
Zdaj sem si izmerila pritisk 58/99, pulz 75
spila sem veliko kavo jedla kosilo (kolikor sem lahko), ampak vrti se mi tako da komaj hodim, kar kolena se mi trosijo.
Bom še poskusila z vodo in slanimi prigrizki.
Ko moj pride iz službe če ne bo boljše pa ziher grem k zdravniku, ker tak ne morem se "vlačit" cel vikend.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 14:36:43   
SMT3
Joj ne vem če je tako hudo od pritiskauser posted image Raje pojdi do zdravnika.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 14:56:15   
sanasan
joj, meni se je podobno julija....zelo zoprno.

ravno dva dni nazaj mi je ena sicer pediatrinja rekla, da je letos ogromno vrtoglavic...nekatere naj bi bile virusneuser posted image

jaz bi šla pa verjetno vseeno k zdravniku, če te lahko kdo pelje

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 14:57:43   
Felicita
ja, lahko je hudo od pritiska... jest sem že 3 dni čist vrtoglava, predvčerjašnjim ponoči sem po tleh padla, tko se mi je zvrtelo... sploh če maš sicer mal visok pritisk lahko tak padec ful močno čutiš...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 15:05:21   
sanasan
sploh če maš sicer mal visok pritisk lahko tak padec ful močno čutiš...


hvala za tole razlagouser posted image ...od česa ti pa lahko pritisk drastično pade? tudi od manj stresa? počitnice in mož je bil odsotenuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 15:06:20   
Kratka
Tudi mene velikokrat muči vrtoglavica. Namreč imam zelo nizek pritisk in takrat v bistvu nimam problemov....problem se pojavi, ko mi ta pritisk naraste na 100 ali malo čez, takrat se mi pa takoooo vrti. Ti pa povem, da je ful odvisno od vremena, lune, PMS-a....Verjetno gre pri tebi res samo za zelo nizek pritisk, kar je posledica vremena. Poskusi popiti zeleni ali črni čaj. Ta dvigne pritisk in ga tam tudi obdrži dlje časa kot kava.

< Sporočilo je popravil Kratka -- 17.9.2010 15:07:43 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 15:27:27   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

sploh če maš sicer mal visok pritisk lahko tak padec ful močno čutiš...


hvala za tole razlagouser posted image ...od česa ti pa lahko pritisk drastično pade? tudi od manj stresa? počitnice in mož je bil odsotenuser posted image



o definitivno user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 15:32:46   
Felicita
hehe, mal je manj stresa, seveda... 100% je pa krivo tudi vreme oz. pritisk ozračja... 

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 16:26:35   
m_o_i
jaz mam nizek pritisk po defoltu in nekaj let nazaj je postalo tako motece, da sem sla k zdravnici-itak pa me je moglo prej po tleh zmetat, da sem se spravla tja.

rezultat: vneta usesa!!!!! brez vsake tini mini bolecine sem mela gnojni in vneti obe usesi do krvi in po besedah zdravnice bi se mogla po vseh stirih do nje privlect in tulit od neznosne bolecine. meni pa nic razen vrtoglavice...
sem bla v nevarnosti, da bo center za ravnotezje trajno poskodovan; pravzaprav je to blo mogoce dorect sele po koncu zdravljenja-in sem se prekleto ustrasla!

tako da-jaz bi sla k zdravniku ze pred dvema urama, ne sele zdajuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 18:16:53   
*alja*
Punce hvala za odgovore!
Sem zdaj 2 uri ležala, zdaj je malo boljše, vendar ko pogledam dol ali na vstran se mi zdi da bom skup pala.
Jutri če ne bo boljše pa ziher grem do zdravnika!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vrtoglavica
17.9.2010 22:16:44   
spela_
Men se je letos spomladi dva tedna skupaj vrtelo, poslabšal se mi je vid... Sem šla k zdravnici in je rekla da se kakše take težave pojavljajo ob spremembah vremena. Da si sploh ne mormo predstavlati kako vreme lahko vpliva na nas oz. naše zdravje (baje lahko občutimo kake spremembe/težave že ko se vreme spreminja nad atlantikom). Sama sicer ne vem koliko je na tem, ampak so baje imeli zdravniki celo seminarje o teh zadevah.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?