|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
19.9.2010 19:48:34   
Anonimen
Joj, groza.
Upam, da se čez noč povsod umiri - za naslednji teden pa je ves čas napovedano sonce user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
19.9.2010 19:49:04   
malamedika
špelin sej sem poskusila  pogledat na spletni strani šole pa ni šlo  zato sem tule  uprašala če katera kaj ve

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
19.9.2010 19:53:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: malamedika
špelin sej sem poskusila  pogledat na spletni strani šole pa ni šlo  zato sem tule  uprašala če katera kaj ve

Ej, bo moja tavečja poslala sms K. (saj veš kateri), samo da pride izpod tuša.

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
19.9.2010 19:56:13   
kalbo
Jest sem brez besed, ubogi ljudje. Povodenj se je preselila na Dolenjsko in se s fronto vred seli na Hrvaško. Mi grejo pa mal na jetra novinarji z izjavo...tukajšnji prebivalci česa takega ne pomnijo...seveda ne pomnijo, zato pa poznamo izraz stoletne vode, ki ga večina ljudi jemlje z nasmeškom in to kar gledamo zdaj so stoletne vode. Kino Vič je bil leta 57 meter pod vodo, so še oznake na zidu vidne, vrla novinarka pa izjavi...kaj takega niti najstarejši prebivalci ne pomnejo.
Pri nas je celo naselje postavljeno na območju, kjer sežejo stoletne vode do poldrugega nadstropja, pa so se vsi norca delali z županom vred, ko so na tehničnem pregledu zahtevali zadrževalnik. Zdaj je prekleto prav prišel. Izraz stoletne vode gledamo te dni in res ni lep in žal mi je za ljudi, ki jih je tole prizadelo. Jutri bom šel kar težko v službo, ker imam  kar nekaj sodelavcev iz Zagorja.

Spoštujem pa gasilce in to z vsem srcem.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 19.9.2010 19:58:36 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
19.9.2010 20:51:21   
špelin@
malamedika, sem ti na FB napisala. Učiteljica s te šole pravi, da nič ne ve, da bi kaj odpadlo.

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 5:10:30   
Kerensa*
Naj mediji pišejo, kar hočejo - meni se ne zdi, da bi se "razmere umirjale". To, da je Pahor prišel v Laško, ne pomeni kaj dosti. Vsaj meni ne. Prišel je pogledat', ne pa delat'.

Popolne zapore cest so pri železniškem podvozu med Laškim in Šetjurjem, cesti Žlabor - Dobletina ter Pondor - Tabor, pri Mostu čez Savo v Zagorju, relacija Hrastnik - Zidani most, relacija Hrastnik - Kal, cesta Hrastnik - Radeče (desni breg Save) ter ceste Izlake - Zabreznik, Majšperk - Jurovec in Majšperk - Rogatec.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 8:08:36   
kalbo
Zdele ma Pahor idealno šanso, da skensla pomoč Grčiji in se lepo spravi na sanacijo, najprej škode, potem pa vodotokov.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 8:21:45   
mala maja
veliko poplavljenim območjem bi se lahko izognili če bi cesta podjetja opravljala svoje delo.
Ni malo požiralnikov totalno zasutih s peskom in sploh ne funkcionirajo. in potlej sem petek videla celo goro delavcev, ki so panično čistili požiralnike in se bali najhujšega. pa bi stvar morali opraviti že takoj po koncu zime in posipanja. (recimo tak primer je zalit podvoz na Tivolski)

Poleg tega so 100-letne vode postale 10-letne. Skoraj za vsa območja Slovenije se delajo nove poplavne študije. Območje ki je bilo zazidljivo in je imelo mejo poplavljanja pred 20 leti 3 metre nižje, danes niti slučajno ni primerno za pozidavo. Ampak ker je pač v prostorskem planu zazidljivo, in so poplavne študije stare, se nova naselja gradijo na poplavnem območju. Groza me je pa 100-letnih vod ker takrat bo a vsa slovenija pod vodouser posted image

Evo ravo sedajle govori na radiu da so v LJ pričakovali poplve, ker se vse preveč gradi proti Gradaščici in so enostavno pozidali njeno poplavno obočje.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 8:24:04   
kalbo
Samo železnico poglej, je ni zalilo. Torej, so vedeli že 100 in več let nazaj, kje in kako visoko je treba gradit.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 8:25:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Samo železnico poglej, je ni zalilo. Torej, so vedeli že 100 in več let nazaj, kje in kako visoko je treba gradit.

V LJ je ni zalilo, kaj pa proge iz Lj proti Litiji, Zagorju... A na tistih odsekih so pa pred tolikimi leti butasti gradili??

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 8:27:25   
kalbo
Ne, nisem tega rekel. Zagorje je dolina in ob takšni ujmi pride do tega. Pojmu stoletne vode se je veliko ljudi posmehovalo, žal in res se je gradilo na poplavnem območju, leta in leta nazaj. Pa s tem nisem mislil Zagorja, niti Ljubljane.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 20.9.2010 8:28:25 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 8:31:13   
špelin@
Sori, kalbo, sva se malo narobe razumela. Se strinjam s tvojim zadnjim postom.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 8:33:48   
kalbo
Ni panikeuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 9:10:25   
Micy
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Samo železnico poglej, je ni zalilo. Torej, so vedeli že 100 in več let nazaj, kje in kako visoko je treba gradit.



Točno tako Kalbo spet se moram podpisat pod tvoj post, kako so ljudje že v sttarrrrrih cajtih vedli kako je treba gradit, danes pa se grejo ne vem kakšno moderno arhitekturo in ne vem kje use gradijo, pol jim pa vse zalije al pa plazovi odnesejo je pa groza, sočustvujem z vsemi, ampak kdo dovoljuje gradit hiše na območjih kot je barje, in podobno????Pa Mlačevo pri Grosuplju, vse okrog Radenskega polja je zalito, do Račne. Res ni nič kaj lepo za videt.

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 9:28:12   
sončnica24



IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zdele ma Pahor idealno šanso, da skensla pomoč Grčiji in se lepo spravi na sanacijo, najprej škode, potem pa vodotokov.
 

Jo ima ja samo je ne bo izkoristil, ziher. Zdaj se bo en teden samo o tem govorilo pa kako je treba pomagat pa gor in dol na koncu pa bo tako kot je bilo pri potresu v Bovcu pa pred tremi leti v Železnikih pa pri naši Rubin. da bo vse obstalo in se ne bo nič naredilo, ljudje pa bodo bogi še naprej.user posted image . Sem prav jezna na našo državo, ker se samo govori naredi pa nič.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 9:41:31   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24




IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zdele ma Pahor idealno šanso, da skensla pomoč Grčiji in se lepo spravi na sanacijo, najprej škode, potem pa vodotokov.
 

Jo ima ja samo je ne bo izkoristil, ziher. Zdaj se bo en teden samo o tem govorilo pa kako je treba pomagat pa gor in dol na koncu pa bo tako kot je bilo pri potresu v Bovcu pa pred tremi leti v Železnikih pa pri naši Rubin. da bo vse obstalo in se ne bo nič naredilo, ljudje pa bodo bogi še naprej.user posted image . Sem prav jezna na našo državo, ker se samo govori naredi pa nič.



to je pa žal postal nacionalni šport naših politikov. user posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
20.9.2010 9:56:57   
kalbo
Edini, ki pri nas ne gobcajo, ampak ukrepajo so gasilci. Pa še ti so zdej tarča kritik, pa bi lahko vsi doma pred televizijo ždel.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 20.9.2010 9:58:50 >

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?