|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 13:37:26   
Anonimen
Mislim, da sem že v naslovu napisala vse, kar me zanima. Kje lahko najamem slačifanta za dekliščino, približno kakšne so cene in esveda če iz prve roke za koga veste, da naredi dober žur.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 13:54:48   
baguSka
u salomonu 8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 13:56:28   
TARA in MAJ
ja to pa bo žur:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 14:22:55   
Tashaia
Me s smo prijateljici pripeljale Rickyja. Res je bilo hudo! Sploh zato, ker je ona ful sodelovala in je sam Ricky rekel, da še ni videl tako sproščene ženske na nobeni dekliščini. Nekatere ne marajo slačifantov na dekliščini, samo jaz mislim, da je to luštna popestritev saj navsezadnje ni nič grdega oz. nagravžnega. Vse je v mejah dobrega okusa, ker je profesionalec. Jaz ti priporočam Rickyja, ker smo bile ful zadovoljne. Cena mislim, da je nekje okoli 40-50.000. Tako, da bodoči nevesti nismo nosile nobenih daril, ampak smo ji plačale striptizerja in ostali materijal za razne fore.
Čim bolj nepozabno dekliščino vam želim!
Lp,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 14:31:26   
Wahoo RR
povezave sem ti poslala na privat...ker ne vem a je to reklama, al ne...

Pri meni je bil Robi....zelo profesionalen...super je blo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 14:39:09   
Anonimen
Wahoo hvala.
Tashaia, tebe bom pa glede tega en dan malo zaslišala v službi, ko boš imela čas. ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 14:39:27   
baguSka
ojoj Ricky je en smeško :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 14:41:11   
Anonimen
zakaj baguska? A ga poznaš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 14:47:51   
Tashaia
Zmenjeno. Imam še spisek raznih for, ki sem jih poiskala na netu, pa ti jih bom sprintala če hočeš, da ji boste kakšno neumnost pripravile.:ups:
Lp,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 14:54:28   
Anonimen
Ja seveda. Super

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 14:57:43   
baguSka
ne u bistvu ga ne poznam, ampak sm ga že vidla in mi je k en pajac :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 15:24:07   
smrka
jest pa nebi zelela imet slacifanta, bog nedaj da bi moj imel slaci punco. Lahko popestrite dekliscino tudi na kak drug nacin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 15:26:04   
baguSka
ah joj a je narobe če se kdo pred tabo sleče in pleše za tebe :zmeden2:

no ja - sej vsak za sebe ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 15:33:12   
smrka
ne saj ni nic narobe, meni nepase to, ker sem gledala da ni samo slacenje, je se kaj druzga ko se zanejo slacit.. no to je samo moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 15:43:55   
PIA 1
Joj,jaz bi tudi imela takšen žur,pa ne vem kaj si naj izmislim.Hudiča,da se nobena od mojih frendic noče ženit.Packe,ne vedo kaj zamujajo,jaz pa z njimi:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 15:49:25   
PIA 1
Smrka imam eno noro idejo.Zakaj pa ne bi TI stopila v noro erotično perilo in si nadela masko čez obraz,pa šla na fantovčino tvojega:love:?Danes pa res že imamo trgovin okrog tega še in še.PA biča ne pozabi:)-
Ta tvoja muca vidi kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 15:56:57   
Wahoo RR
smrka...te čist razumem...pri meni je bil ta slačifant zelo korekten...ni se me dotikar kjer naj se ne bi...vglavnem, res profesionalno...

Pia...pa je pri mojmu dobesedno tamalo na ksihte nastavljala...moj jo je v štartu odpikal ( o tem sem že pisala v drugi debati ) in potem samo gledal...

Odpikal jo je pa zato ker se ni držala programa, ampka kar začela s hard verzijo...

Znajo bit prasičke tele striptizete...
In na konc mojmu ona reče : " se pa vidi da jo maš fajn rad....pa pazi se žens, znajo bit lisice "

haha...a je o seb govorila :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 16:55:52   
PIA 1
Wahoo vsaka čast,imaš enega izmed redkih primerov!Jaz sem striptizeto tudi odpikala,ko mi je prišla preblizu in sem potem samo 8).Saj njihovo delo je,da so prasičke,nevem kaj je tukaj drugega za pričakovat.Ni se držala programa?Pa saj one imajo več programov,le da so ti odvisni od strank.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Slačifant -kje, cene???
29.7.2005 20:16:39   
Wahoo RR
PIA...ja imajo več programov...in zmenjeno so bili da Robi pri meni in PIa pri mojmu odplešeta soft varjanto...Kar je tudi okusno za gledat...

Pri meni se je lepo držal tega, pa sem sodelovala - ampka je blo res korektno...

Una se mu je pa že v štartu vrgla v naročje...še taprav cajt se je umaknu...k ga je hotla kar zajahat...pol ji je pa reku, nej bo 2 metra stran od njega pa bo vse ok...no in pol se je pa na kolege vrgla, bla seveda čist naga ( pr men se ni sleku do konca ) in dobesedno tamalo drgnla po gobcih...tis k ji je pustu...

Vglavnem...velik se dogaja na takih zadevah, tud razdirale so se zaroke...ene mamo mal bolj oštre kriterije ene manj...sam men pač ne bi blo cool, če bi mu tam joške rinla v usta, pa tamalo na ksiht dajala, pa skakala po njem....rajši vidim drugo skrajnost :)

vem da je redka izjema, ja :) :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?