|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 9:09:35   
Lenca78
Tinkatonka ja dajem ji aptamil, žal imam mojga mleka samo za vzorec napumpam si ga okoli 30ml več ne in ji ga dam po flaški pa še to ni za vsak obrok.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 9:18:09   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Lenca78

Tinkatonka ja dajem ji aptamil, žal imam mojga mleka samo za vzorec napumpam si ga okoli 30ml več ne in ji ga dam po flaški pa še to ni za vsak obrok.


Jaz imam popolnoma isto problem Alenka! Čeprav načrpam še malenkost manj. In baje se mi mleko ravno zato ni delalo, ker je Jakob narobe polagal jezička. in ni spodbujal nastajanje mleka. Danes imam spet filing malo bolj polnih prsi. Grem zdele na črpanje. Jaz izvajam naslednjo metodo: glej link: http://www.birthbabyandmom.com/breast-feeding-videos.html - 6 filmček, ko je dojenje + cevka v ustih, kjer teče adaptirano mleko. In ko pravilno povleče, gre po cevki mleko pa še tebi naj bi nastajalo mleko s tem. Baje pa rabiš cca od 7-14 dni, da se ponudba in povpraševanje uskladita. Sem rekla, da bom vztrajala nekje do 1 meseca, potem bomo pa vidli, če bo kaj bolje z mlekom pri meni. Prvo moram pa Jakoba poredit, ker premalo pridobiva na teži. Danes dobim tehtnico in ga bom vagala pred in po obroku, pa da vidim, koliko popije mojega mleka in koliko adaptiranega.

Midva z možekom imam pa danes 5-obletnico poroke user posted image user posted image user posted image Ne bova nič special praznovala, sva se zmenila, da samo en radler skupaj zvečer ruknevauser posted image (še za moje mleko), pa kakšen film pogledava in to je to.

LP Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 24.9.2010 9:25:07 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 9:21:52   
nadka30
SANJAJ2 je danes zjutraj rodila sinčka Aneja teža mislim da 3020kg in velik 45cm

iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 9:22:22   
malecka_mateja
naš mali čmrlj pa je danes star že en mesecuser posted image user posted image user posted image kak čas beži user posted image

lenca ni recepta za spanje, če ti tamalo po mleku napenja kar je velika možnost ga čimprej menjaj, našo j epo aptamilu zvijalo in ni kakala smo nabavili milumil in evo vse težave so izginile. amapk vsak otrok je edinstven in ni pravila ki bi vsem odgovarjal. poskusiš pa lhako.


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 9:26:15   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

lenca ni recepta za spanje, če ti tamalo po mleku napenja kar je velika možnost ga čimprej menjaj, našo j epo aptamilu zvijalo in ni kakala smo nabavili milumil in evo vse težave so izginile. amapk vsak otrok je edinstven in ni pravila ki bi vsem odgovarjal. poskusiš pa lhako.



sanja....user posted image user posted image user posted image za fantka s prelepim imenom. user posted image

menjava mleka...no pri nas smo tudi pri Aneju zamenjali mleko, ker ga je tako zvijalo,pa ni bilo nič boljše. Je pa vredno poskusit, če jo res tako matra. Ampak eni otroci so pa res samo nagnjeni bolj k krčkom in mi smo imeli pri Aneju kr fajn težave do 3.meseca. Kakšno je pa kaj njeno blato Alenka? Če je rumeno in redko jaz nebi menjala. Če bi se pojavilo zeleno blato in trše, pol je pa že za razmislit. Vprašaj še patronažno.

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 24.9.2010 9:30:02 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 9:26:37   
Lenca78
Tinkatonka bom tud to poskusla, čeprov problem je da se je tok razvadla na flaško, da mi noče dojke sploh zagrabit. Sem pa s prstom probala kokr si napisala in sesa z jezičkom pravilno se naredi vakum sam iz dojke ne teče tko izi k iz flaške pa noče. Bom pa še tole metodo sprobala.

(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 9:29:47   
tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Lenca78

Tinkatonka bom tud to poskusla, čeprov problem je da se je tok razvadla na flaško, da mi noče dojke sploh zagrabit. Sem pa s prstom probala kokr si napisala in sesa z jezičkom pravilno se naredi vakum sam iz dojke ne teče tko izi k iz flaške pa noče. Bom pa še tole metodo sprobala.


kaj pa z nastavkom? Jaz itak dojim z nastavkom, ker nimam dobrih bradavic. Mi je le 3× uspelo, da je zagrabil samo dojko,pol naslednjič pa npr ni hotel. Tak da za probat je.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 9:30:57   
Lenca78

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

lenca ni recepta za spanje, če ti tamalo po mleku napenja kar je velika možnost ga čimprej menjaj, našo j epo aptamilu zvijalo in ni kakala smo nabavili milumil in evo vse težave so izginile. amapk vsak otrok je edinstven in ni pravila ki bi vsem odgovarjal. poskusiš pa lhako.



bom probala še to varjanto upam da je mlek, sam ga dobiva že od prvega dne problemi so se pa zdej začel. Glede zaprtosti nima problema k vsak dan pokaka še pa još user posted image sam je pa res da fuuuuul prdi user posted image ma bomo vidli bom še mlek zamenjala in upam da bo pomagal. Hvala za nasvet.

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 9:34:21   
Lenca78
Ma tale moja Neja je že rn mal razvajena user posted image tud nastavki ji ne dišijo še flaša če ni aventova se sam dere pa noče vlečt smo bolj na komot pr nas hehehe. Bom pa sigurno še vstrajala se ne dam kr tko user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 10:06:03   
lillchy123
jutro user posted image
princeska še spi, mami že pojedla zajtrk, se stuškala, zdaj pa kavica in rr user posted image

7.9.2010
Vstanemo ob šestih, oblečem Lukca, sebe, vzamem darilo za prijateljico in ja, pa naj bo, za vsak slučaj še torbo za v P in že drvimo proti vrtcu. Oddava Lukca in šibava na pregled. Meni že prav pošteno kruli, glava me boli, pa se tolažim, da bom tko hitro in greva potem v miru nekaj pojest.Ob 8h sem namreč naročena na kontrolni UZ in na dogovor, kdaj bomo sprožili porod, ker mala pikica ne raste kot bi morala. In čeprav je do PDP še skoraj en mesec, ne bomo čakali tako dolgo.In med čakanjem  delava z dragim plane za ta in naslednji dan. Končno dobijo mojo G na telefon in me pošlje na ctg, kjer je vse brez posebnosti.In že sem v ambulanti, kjer se dogovoriva, da bomo najprej odstranile vaginalni obroček, ki ga imam zaradi kratkega mat.vratu.en auuuuuu in že je zunaj. in meše vaginalno pogleda."uf, saj ste že pet centimetrov odprti, tole bo kar za rodit!"
KAAAAAAJJJ??? "Ampak jaz zdajle res ne morem, ob treh imam roditeljski sestanek, za mojega sina, ima novo vzgojiteljico in potem gremo plavat in jutri smo zmenjene za kavo..." se kar vlije iz mene. Ona pa me boža po nogi, in smeje pravi" vi greste samo še rodit." "A da bi po roditeljskem prišla nazaj..."poskusim še ekrat, a mi že smeje odkimava. Jaz pa se kar tresem, na jok mi gre.. pa saj je še prehitro, pa nisem pripravljena,  kaj če bo kaj narobe... vsa čustva, ki sem jih usprešno krotila zadnje mesece so planila na dan, ko sem že skoraj v joku oblačila zeleno spalno srajco. Sploh ne vem točno kaj se je dogajal opotem. Nekdo (mogoče celo jaz?) je poklical mojo sestrično, ki je babca in s katero sva bile že prej dogovorjene za porod. K sreči je ravno delala, tako da je bila čez par minut že pri nama. Mislim, da je z enim samim pogledom ugotovila, kakšna je situacija z mano, moj dragi pa tudi ni bil veliko boljši. In po parih besedah odloči, da gremo najprej v kavarno na zajtrk in kavico. To in pogovor, šale ter smeh me je počasi sprostilo in strah je zamenjal občutek pričakovanja.Mojega pošljeva za dve uri na potep, medve pa opraviva klistiranje britje, potem pa se v pričakovanju popadkov skupaj sprehajava po porodnem bloku in čvekava.Od fantov seksa do komplikacij pri porodu. Pa saj veste kda tem nikoli ne zmanjka. Sploh če čvekaš s sestrično. :) In res je bilo kmalu občutiti tisto hecno brcanje kot že kar nekajkrat.Ampak glej no, saj to sploh ni brcanje ampak popadki!!!Greva v porodno sobo št. 7, me priklopi na ctg.Popadki so, a premalo močni in preredki in odločiva se, da pokličeva zdravnico, da mi predre mehur.Ne vem točno ali je bila ura 11.30 ali 12.30. Že čez nekaj minut popadki. Tisti pravi, ki jih ne moreš zgrešit. Ampak niso bili dovolj močni, zato se hitro odločiva še za malo umetnih. Konec koncev, do 15h moram rodit, ker mora dragi na roditeljski sestanek.. :)) še vedno smo se šalili, ko so popadki začeli postajat boleči in na 4 min, sem dobila masko in kmalu še inekcijo.Po maski sem se prav režala. nisem vedela, a se je ustavil čas ali bom samo zgubila zavest:)) Pa ni blo nič od tega, samo smejala sem se. Kar naenkrat pa imam občutek, da gbo Naja kar padla ven in začnem klicati sestrično. Samo prišla, zavpila da potrebuje asistenco in Naja je bila zunaj. Ob 13.38.Takoj je zajokala, jaz pa z njo. Od sreče. Takoj sem vedela, da je vse ok, čeprav je bila tako zelo zelo majhna. In takoj sva jo imela tako zelo zelo rada. Najina princeska.


In najlepša hvala moji sestrični, ki mi je omogočila tako lepo izkušnjo in ki mi je v naročje položila najino princesko.  user posted image user posted image


Evo. malo bolj na dolgo, pa na žalost nisem nadarjena za pisanje. je bilo pa res vse v zelo domačem vzdušju.
In še nekaj lepega- ko me odpeljejo v sobo, zagledam našo tannyo. user posted image user posted image ampak to je pa že druga zgodba user posted image

< Sporočilo je popravil lillchy123 -- 24.9.2010 10:09:31 >


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 10:30:49   
tannya
Lilchy: super porodna zgodbauser posted image user posted image user posted image . Ste že bili kaj zunaj? In kako je Luka? Upam, da se kmalu kaj vidimo.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 10:53:47   
NiNiBo
user posted image user posted image user posted image user posted image  novicke od sOncIce:
Danes bo akcija user posted image  lep pozdrav iz P.

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 10:54:02   
archie
Meni Teja pridobi na obrok samo 40 gr v povprecju. Od vceraj popoldne jo zvagava pred obrokom in po obroku, da vidimo razliko. ampak njej sploh teza ne narasca... me prav zanima, kaj bomo danes s patronazno pogruntali. Se mi zdi, da bomo sli tudi mi kmalu na umetno mleko, ker se mi reeeees ne da **** s temi miligrami in jo trest 15 min, da poje svoj obrok itd itd...

Se eno (verjetno precej cudno) vprasanje za vse:

ko je novorojencek buden, kje ga imate? Teja noce biti v posteljici. Tako nama preostane samo, da je v narocju. A je pri vas tudi? Za pocivalnik je se premlada, a ne?

iskrene cestitke vsem novim mamicam!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:03:23   
mala
user posted image ČESTITKE VSEM NOVIM MAMICAMuser posted image

Sončica tebi pa želim čimlažji poroduser posted image  čakamo na lepe novičkeuser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:05:31   
lillchy123
oooo. tanjauser posted image user posted image user posted image
sem ravno prebrala na fb, da uživate user posted image

mi smo tudi ok, ja včeri smo bili prvič zunajuser posted image , pa še pri zobozdravnikuuser posted image je treba majhne navajatuser posted image
Luka gre počasi na boljš, jo poboža, jo gre pogledat.. ga pa še vedno hudo muči. tudi spi slabo. ampak bo žeuser posted image


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:12:18   
corfu
Dober dan, moje drage septembrke!

Midve z Brino sva včeraj prišle domov user posted image  Aljaž in Manca sta jo z navdušenjem sprejela. user posted image  Jaz se dobro počutim, porodne zgodbe ne bom pisala, lahko bi se tragično končalo za obe, predvsem za Brino. Ampak pustimo to, sva doma zdravi, presrečni se že na polno dojimo, ponoči jemo-spimo, skratka super.

Vse ki ste v času moje odsotnosti postale mamice iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image

Archie, moja je minimalno po rokah, čez dan je v vozičku, v košari v dnevni sobi, se normalno pogovarjamo, igramo, gledamo tv, skratna živimo življenje kot prej z vsem direndajem user posted image  zvečer pač ko je čas za spanje je mir, tema, tišina. Seveda se crkljamo, ampak ona je v vozičku in gleda kot mali čukec in spremlja vse glasovi, tako da mi je brezveze po rokah jo vlačit, se pa nacrkljamo in prelubčkamo med dojenjem in nego.

Čez koliko dni pride domov patronažna?

Lep pozdravček

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:12:33   
zalcy

lenca ni recepta za spanje, če ti tamalo po mleku napenja kar je velika možnost ga čimprej menjaj, našo j epo aptamilu zvijalo in ni kakala smo nabavili milumil in evo vse težave so izginile. amapk vsak otrok je edinstven in ni pravila ki bi vsem odgovarjal. poskusiš pa lhako.

hja, mi imamo tudi ta problem... najprej smo imeli bebo, potem aptamil je bila zaprta, zdaj hipp pa jo še vedno po obroku nekaj napenja... nevem več kaj naj kupimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZNORELA BOMMMMM

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:15:42   
archie
Pri nas pride patronazna v 24h, ko jo poklices.

IZVIRNO SPOROČILO: corfu


Archie, moja je minimalno po rokah, čez dan je v vozičku, v košari v dnevni sobi, se normalno pogovarjamo, igramo, gledamo tv, skratna živimo življenje kot prej z vsem direndajem user posted image  zvečer pač ko je čas za spanje je mir, tema, tišina. Seveda se crkljamo, ampak ona je v vozičku in gleda kot mali čukec in spremlja vse glasovi, tako da mi je brezveze po rokah jo vlačit, se pa nacrkljamo in prelubčkamo med dojenjem in nego.


Saj midva imava tudi posteljico v dnevni. Ampak ko je budna, ona noce biti v njej... se zacne zvijat in jokat (kar je sicer reeeeedko, ampak se dogaja). Saj verjetno je to moja krivda, da sem jo tako razvadila ze v P user posted image


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:16:45   
zalcy
zdaj pa nevem ali jo zaradi hrane napenja ali pač ima krče čez cel danuser posted image user posted image ve mogoče katera... PLISS

(odgovor članu zalcy)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:20:46   
corfu
IZVIRNO SPOROČILO: archie

Pri nas pride patronazna v 24h, ko jo poklices.

IZVIRNO SPOROČILO: corfu


Archie, moja je minimalno po rokah, čez dan je v vozičku, v košari v dnevni sobi, se normalno pogovarjamo, igramo, gledamo tv, skratna živimo življenje kot prej z vsem direndajem user posted image  zvečer pač ko je čas za spanje je mir, tema, tišina. Seveda se crkljamo, ampak ona je v vozičku in gleda kot mali čukec in spremlja vse glasovi, tako da mi je brezveze po rokah jo vlačit, se pa nacrkljamo in prelubčkamo med dojenjem in nego.


Saj midva imava tudi posteljico v dnevni. Ampak ko je budna, ona noce biti v njej... se zacne zvijat in jokat (kar je sicer reeeeedko, ampak se dogaja). Saj verjetno je to moja krivda, da sem jo tako razvadila ze v P user posted image



Jaz mojo v takih primerih zamotim z dudo, saj drugače je kot hrček ima nonstop roke v ustih in cmoka kot mali prašiček user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:25:47   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: archie

Pri nas pride patronazna v 24h, ko jo poklices.

IZVIRNO SPOROČILO: corfu


Archie, moja je minimalno po rokah, čez dan je v vozičku, v košari v dnevni sobi, se normalno pogovarjamo, igramo, gledamo tv, skratna živimo življenje kot prej z vsem direndajem user posted image  zvečer pač ko je čas za spanje je mir, tema, tišina. Seveda se crkljamo, ampak ona je v vozičku in gleda kot mali čukec in spremlja vse glasovi, tako da mi je brezveze po rokah jo vlačit, se pa nacrkljamo in prelubčkamo med dojenjem in nego.


Saj midva imava tudi posteljico v dnevni. Ampak ko je budna, ona noce biti v njej... se zacne zvijat in jokat (kar je sicer reeeeedko, ampak se dogaja). Saj verjetno je to moja krivda, da sem jo tako razvadila ze v P user posted image



po moje pa ni res. mislim, da so še premajhni, da bi bili razvajeni. so si pa tudi dojenčki različni. eni so bolj drugi manj zahtevni, eni so zadovoljni z opazovanjem dogajanja, drugi morajo biti v središču...



_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:28:45   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: zalcy

zdaj pa nevem ali jo zaradi hrane napenja ali pač ima krče čez cel danuser posted image user posted image ve mogoče katera... PLISS


naša se tudi precej napenja, preden se pokaka. najhuje je zvečer, zato ji dam takrat kapljice. čez dan jo pa takrat malo po rokah nosimo in masiramo, pa je. imajo pa nekateri otroci bolj občutljivo prebavo, drugi manj...
Za Luka sem kupovala Novalac proti kolikam. Njemu je pomagalo.


< Sporočilo je popravil lillchy123 -- 24.9.2010 11:29:58 >


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu zalcy)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:30:59   
zalcy
ja, pomoje je tudi to vzreok... samočudno se mi zdi, da jo skoraj po vsakem obroku napenja, ne samo zvečer...user posted image
vašo po vsakem obroku ali samo zvečeruser posted image

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:31:46   
lillchy123
zalcy- uu, še nekaj sem se spomnila. A ji ti že daješ AD kapljice?

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: Septembrke 2010 - 3.del
24.9.2010 11:31:59   
zalcy
edino navalaca pa še nisem poskusila...
drugače pa sem skoraj že vse hrane, pa se mi zdi, da ji nobena lih kaj ne paše... čeprav je pa rada vse...

(odgovor članu zalcy)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?