|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rastlinjak in veter
26.9.2010 7:56:19   
TRIŠ
Teden nazaj sem kupila rastlinjak da bom imela tudi solatko pozimi ,danes pa mi ga je odpihnil veter.Kako naj stvar dodatno obtežim,ker je zemlja popolnoma razmočena in kavlji ne pomagajouser posted image

Hvala za nasvet in lepo nedeljo vsemuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rastlinjak in veter
26.9.2010 16:02:52   
Gina
Kakšen rastlinjak pa imaš? Te ta male, ki so recimo 3x1m pri nas vedno odpihne. Če stanuješ torej na primorskem ali na notranjskem, kjer burja pihne, si z njim nimaš kaj dosti pomagat - razen za silo, ker ni zanesljiv, leti po zraku. Če pa pri vas vseeno ne piha toliko, ga pa poskusi obtežiti s čim, pa potem če ga odpihne, ga pač postaviš nazaj. Tako jaz delam s ta malimi rastlinjakci spomladi. Zdaj imam sicer en res velik in dobro pričvrščen rastlinjak - to je varianta, če veliko vrtnariš. Zelo dobra varianta, ki je ne zamenjam več nazaj. Če si ga boš omislila, si daj raje takega, večjega in s stojno višino.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rastlinjak in veter
26.9.2010 17:32:45   
TRIŠ
Gina imam velikost 250x200x180cm.Pri nas ne piha pogosto ampak vreme je zadnje čase zelo nepredvidljivo tako dauser posted image Mož bo sedaj poskusil še z nekimi dolgimi metrskimi zatiči pa upam da bo

Kakšnega pa imaš ti.Te boljše varjante pa so vse po 300 eur in večuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rastlinjak in veter
26.9.2010 22:55:12   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Gina imam velikost 250x200x180cm.Pri nas ne piha pogosto ampak vreme je zadnje čase zelo nepredvidljivo tako dauser posted image Mož bo sedaj poskusil še z nekimi dolgimi metrskimi zatiči pa upam da bo

Kakšnega pa imaš ti.Te boljše varjante pa so vse po 300 eur in večuser posted image



Jaz mam 640 x 450cm in ni bil več kot 300eur, sem ga pa res šla iskat na drugi konec slo. Pričvrščen je s polmetrskimi klini v tla, plus da je utrjen na robovih z glineno zemljo- precej steptano. Te kline smo dobili prav pri proizvajalcu. Če pogledaš na deklaracijo in če je narejeno v Sloveniji, imajo na firmi tuid te reči za prodajo - zihr ti pošljejo na dom, če jih kličeš. Drži pa ok. Mi smo imeli letos že vse sorte ujm, pa ob odprtih obeh vratih ni bilo posledic.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rastlinjak in veter
30.9.2010 12:49:03   
TRIŠ
Hvala tiuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?