|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   psihoterapija
28.9.2010 17:42:50   
*princeska*
Zanima me, če ste že kdaj imeli izkušnje s kakšno pishoterapijo oz če se je s to metodiko reševanja notranjih problemov že soočal kdo izmed vaših bližnjih??
S partnerjem nujno potrebujeva pomoč, še bolj on, ker se dnevno srečuje s poslovnimi stresnimi situacijami...nabiralo se je in nabiralo, močno je vplivalo tudi na najino zvezo saj je primankovalo glavnega - pogovora. Zdaj pa kot da bi bila že slaba 3 leta v začaranem krogu.
Nekaj sem se zanimala že na spletu, po prebranem naj bi bilo učinkovito, so pa te zadeve kar drage user posted image

Hvala za morebitne opise izkušenj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: psihoterapija
28.9.2010 19:55:32   
astrid1
Starša sta bila po več kot 30. letih pred ločitvijo, vendar sta se pobotala. Vseeno pa ni šlo naprej tako gladko, ker se je veliko nabralo. Šla sta na psihoterapijo, kjer sta razčistila spore, se naučila spoprijeti z različnimi situacijami in pravilo odreagirati na konflikte. Od takrat je že 10 let, pa sta še vedno skupaj.

Vendar pa morata oba biti pripravljena delati in redno hoditi na terapije.
Če se on ne bo strinjal, greš še vedno lahko sama. Marsikaj boš drugače razumela in lažje sprejela.

(odgovor članu *princeska*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: psihoterapija
28.9.2010 20:15:16   
m_o_i
jaz mam psihoterapije zastonj pri prijateljici-tudi takrat, ko jih najmanj rabim user posted image
punca studira tocno to in potem malo vadi na meni; pa moram priznat, da ji super uspeva!

iz kje si?!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: psihoterapija
28.9.2010 20:19:50   
s.
Tudi sama bom naslednjo leto doštudirala v tej smeri ( zakonska in družinska terapija), pa vendar poznam kar nekaj dobrih psihoterapevtov.
Meni osebno je dober Miran Možina ( bil je tud moj predavatelj na faxu). Pa tudi Bernard Stritih je kar ok. Vsak ima svoj način, ampak imata ogromno izkušenj.


(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: psihoterapija
28.9.2010 21:23:21   
*princeska*
m_o_i : sem z Gorenjske

Ali pozna katera: http://www.zavest.si/sl/psihoterapija/

pri nama je tako, da je on sam začel govorit da ima probleme, da je napet, se ne zna več sprostit v malenkostih, celo sam zase je rekel da se počuti kot čustvena razvalina in da je tak postal zaradi posla (delo na finančnem področju s strankam, večinoma po terenu), verjamem pa tudi, da mučijo tudi razni vzorci iz preteklosti in otroštva. Mislim, da če bi on razrešil svoje težave, da bi posledično tudi najina zveza mnogo bolje funkcionirala. Ja, je pa odločen, da si bo poiskal individualno pomoč, samo malo odlaša s prvim korakom...no danes se je že nekaj zanimal na zgornji povezavi.

Pa še eno vprašanje...a mislite da bi lahko s kakšno pozitivno energijo na naju dobro vplival tudi kakšen bioenergetik??

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: psihoterapija
28.9.2010 21:27:20   
*princeska*
A je že kdo slišal za Jožica Kosmač, spec.druž. in zak. terap., univ,. dipl. soc. del. ?

(odgovor članu *princeska*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: psihoterapija
28.9.2010 22:01:58   
Pikabu
V Kranju je inštitut Krog, kjer os zelo fajn družinski in zakonsi terapevti. Pa zelo, zelo fajna je Melitra Silvester, ima zaupam.si.

http://www.zdi-krog.si/

http://www.zaupamsi.com/


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu *princeska*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: psihoterapija
28.9.2010 22:02:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *princeska*

Pa še eno vprašanje...a mislite da bi lahko s kakšno pozitivno energijo na naju dobro vplival tudi kakšen bioenergetik??



Tudi, med drugim.

Pomaga vsak, ob komer se ti sprostiš in odpreš..
Da ti je nekdo hkrati rama za plakanje, ampak da je tudi razumen sogovornik, ki te bo sprovociral toliko, da začneš govoriti in razmišljati - ker običajno se vrtimo v svojih začarnih krogih, iz katerih sami ne znamo.

Načeloma je to lahko vsak...čeprav ljudje nismo to pripravljeni biti drugemu - zato psihoterapevti, ki to počnejo po službeni dolžnosti. Včasih ti pomagajo, lahko pa tudi ne - če ti nisi pripravljen delati (kar običajno pomeni spreminjati se), ali pa če je njim to le in zgolj služba, v takih primerih bo tudi uspeh težko doseči.

(odgovor članu *princeska*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: psihoterapija
28.9.2010 22:09:14   
Anonimen
Drugače smo imeli danes ob kavi zanimivo debato na podobno temo - okrog sproščenosti in to (evo, vse v rok službe user posted image ) in eno od "naključij" je bilo, da so prišli mimo ravno tisti, ki so najbolj po regelcih in najmanj sproščeni. Oziroma sporočilo - vedno srečamo ljudi, ki jih "moramo" srečati, samo če znamo opazovati user posted image .

Tudi ti lahko v tej debati najdeš sporočila zase...

(odgovor članu *princeska*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: psihoterapija
29.9.2010 10:07:05   
ursi
Zelo dobra je Gabi Čačinovič Vogrinčič. In ženska z  veliko izkušnjami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: psihoterapija
29.9.2010 10:10:14   
a@n@
IZVIRNO SPOROČILO: ursi

Zelo dobra je Gabi Čačinovič Vogrinčič. In ženska z  veliko izkušnjami.
Res user posted image user posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: psihoterapija
29.9.2010 13:09:48   
barni
Psihoterapija pomaga, če tudi sam prispevaš ogromene delež zraven. Zavedati se je potrebno, da psihoterapija zahteva velik angažma s strani tistega, ki potrebuje pomoč. Seveda pa je potem pri tem pomemben tudi dober psihoterapevt.

Je pa po mojih izkušnjah to tako, kot da nekdo postavi pred tebe ogledalo in te "prisili" ali bolje rečeno pripelje do tega, da v njem ne GLEDAŠ sebe ampak VIDIŠ sebe.

(odgovor članu a@n@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: psihoterapija
18.12.2012 12:40:18   
vragec80
V kolikor imate težave, vsekakor priporočam, da se obrnete na 'Jaz Sem Vredu'. So res pravi strokovnjaki - izvedeli boste veliko uporabnega.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?