|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
1.10.2010 22:31:44   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

90 cm in 13 kg. Pikica moja malauser posted image .


podobno kot naša palčiča, 92cm in 13,5kg user posted image vsaj prišparamo na oblekah user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image pa še res je user posted image

Naša je tudi ena takšna pikica 

93 cm in 12,5 kg



Je boljše, da so pikice in palčice, ker se mi pri tavečjem konstantno borimo s težo. Tri mesece pred 6. rojstnim dnevom je velik 124 cm in težek 27 kg. Bi raje videla, da ima kakšno kilo manj.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 10:58:12   
mateyka
Raho, men je pa tvoj poba tok lep user posted image ful ma pametne učke user posted image je pa res, da me mal spominja na mojega moža, ko je bil še mali - sta oba taka, hmmm.. šarmerja user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 11:30:48   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Raho, men je pa tvoj poba tok lep user posted image ful ma pametne učke user posted image je pa res, da me mal spominja na mojega moža, ko je bil še mali - sta oba taka, hmmm.. šarmerja user posted image

Saj je luštkan, apak je popolnoma nešportni tip, lahko pa ure in ure bere in preglejuje knjige (mu male tiskane delajo še rahle težave) ali pa modelira. Je pa res, da se mu posledićno, pa tudi zaradi konstrukcije, nabirajo kilogrami in mormo zelo paziti, da se ne zredi. Jaz pa sem seveda mati zmaj, ki ga pri prehranjevanju omejuje. Apak resnično ne želim, da bi se pretirano zredil, ker bi kasneje, v puberteti bil zaradi tega zelo nesrečen. Sem videla preveč primerovuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 11:36:22   
Raho
mateyka, sem šla sedaj slike tvoje Inare pogledat pa sta si celo Iraja in Inara malce podobni, le da ima Jaja sedaj za kak cm krajše lase.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 11:52:50   
mišk
Naša je visoka okol 100 cm (raje kak cm več) in ima 13,8 kg. Suha južna!user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 13:13:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
Raho, men je pa tvoj poba tok lep user posted image ful ma pametne učke user posted image je pa res, da me mal spominja na mojega moža, ko je bil še mali - sta oba taka, hmmm.. šarmerja user posted image

Saj je luštkan, apak je popolnoma nešportni tip, lahko pa ure in ure bere in preglejuje knjige (mu male tiskane delajo še rahle težave) ali pa modelira. Je pa res, da se mu posledićno, pa tudi zaradi konstrukcije, nabirajo kilogrami in mormo zelo paziti, da se ne zredi. Jaz pa sem seveda mati zmaj, ki ga pri prehranjevanju omejuje. Apak resnično ne želim, da bi se pretirano zredil, ker bi kasneje, v puberteti bil zaradi tega zelo nesrečen. Sem videla preveč primerov user posted image


ha, moj mož je bil pa športen - ful je aktivno plaval, ker je moja tašča takrat učila plavanje (je vodila npr. skupino otrok do 7 meseca nosečnosti). ma, jaz mislim, da otroku nič ne omejuješ, če mu pripraviš tisto kar lahko jé, okusno in lepo za pogledat user posted image itak, da jaz naši ne bi dajala vsega po spisku, če bi bla bucko ali pa "neopica" (sedaj se zvira povsod in v vsemogoče položaje povsod kjer se da - vsak dan jo moramo stuširat že zarad tega ker je vsaj 1x čist prešvicana čez dan).
katero številko pa Iraja nosi? sej sta res ful podobne - in obe manekensko lepe user posted image samo ko se "naša opica" (ali "vor aapa" po švedsko) ne mara preoblačit, niti pozirat. tako da ne more narest kariere kot Bar Refaeli and make us rich user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 2.10.2010 13:14:44 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 13:18:27   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
mateyka, sem šla sedaj slike tvoje Inare pogledat pa sta si celo Iraja in Inara malce podobni, le da ima Jaja sedaj za kak cm krajše lase.


ti, naša si pa lepo reče I-nara - z r-jem user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 14:04:19   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
mateyka, sem šla sedaj slike tvoje Inare pogledat pa sta si celo Iraja in Inara malce podobni, le da ima Jaja sedaj za kak cm krajše lase.


ti, naša si pa lepo reče I-nara - z r-jem user posted image user posted image



Naša si sedaj že tudi reče Iraja, ampak si je, ko je bila mala rekla Jaja in jo sedaj doma ljubkovalno kličemo Jaja.
Je pa čisto nasprotje svojega brata - gibčna, akitvna, še hoditi ne ve mirno.
Saj pojesta čisto vse, samo morajo biti za brata obroki malo lažji (ne pretirano kalorični), ker ne pokuri skoraj nič. user posted image user posted image  No, zelo malo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 14:47:46   
bomboncek1
20 kil se mi zdi za 3 letnega otroka preveč






< Sporočilo je popravil bomboncek1 -- 2.10.2010 14:53:37 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 15:13:37   
ZARA
Raho, pa saj ni tako hudo. Zara ima pri 6,5 letih cca 125 cm in 22 kil. Koliko je Črt star? Aha sem videla zdaj. Se mi zdi, da je malo mlajši od Zare?

< Sporočilo je popravil ZARA -- 2.10.2010 15:18:11 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 16:43:05   
Ronči
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
mateyka, sem šla sedaj slike tvoje Inare pogledat pa sta si celo Iraja in Inara malce podobni, le da ima Jaja sedaj za kak cm krajše lase.


ti, naša si pa lepo reče I-nara - z r-jem user posted image user posted image



Naša si sedaj že tudi reče Iraja, ampak si je, ko je bila mala rekla Jaja in jo sedaj doma ljubkovalno kličemo Jaja.
Je pa čisto nasprotje svojega brata - gibčna, akitvna, še hoditi ne ve mirno.
Saj pojesta čisto vse, samo morajo biti za brata obroki malo lažji (ne pretirano kalorični), ker ne pokuri skoraj nič. user posted image user posted image  No, zelo malo.

naša si je tudi jaja govorila :, sedaj je pa klala

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 18:27:13   
tatam
Naša sta potem prava palčka.Januarja bosta 4 pa sta velika 95 cm in imata 15 kg user posted image

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 21:39:24   
valči
Naša micena bo pa 22. stara 3 leta in ima 100 cm in malo manj,kot 13 kil.Taka luškana lubika mala.

Je pa res,raje manj,kot več.Mi imamo še enega sina suheca in eno punco 6 let staro,ki se kar redi.In vsi isto hrano ista familija,vse,samo nagnjena je k debelosti.Me kar skrbi.
Velika je 128 in ima 28 kiluser posted image Se mi smili,ko ji zvečer rečem,Lara imaš dovoljuser posted image ,brat in sestrica pa sta suhca.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 22:51:10   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

90 cm in 13 kg. Pikica moja malauser posted image .


podobno kot naša palčiča, 92cm in 13,5kg user posted image vsaj prišparamo na oblekah user posted image


mi bomo 4 leta čez 3  meseca pa imamo 94 cm in 13kg, naša pikica :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 3 leta stare punčke - veliksot in teža
2.10.2010 23:43:16   
Eva*
Naša ima pri 106-ih centimetrih 18 kg.

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?