|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Candy sušilni stroj
8.10.2010 23:01:12   
2srcka
Zanima me kako ste in če ste zadovoljni z njim tisti ki ga imate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Candy sušilni stroj
8.10.2010 23:02:32   
2srcka
Ne mislim določenega modela ampak na sploh Candy.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Candy sušilni stroj
8.10.2010 23:04:56   
benika
Jaz sem z njim zelo zadovoljna.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Candy sušilni stroj
9.10.2010 14:50:26   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: 2srcka

Ne mislim določenega modela ampak na sploh Candy.


Na splosno imam slabe izkusnje s Candy karkoli... ko sem se zivela s starsi... pralni stroj - sol v k**ac po pol leta, babi mela pomivalni stroj - po enem letu pa se nekaj ni vec deloval tak okot bi moral (in ne, ni bil kriv ne kamen, ne karkoli drugega ker so nam potem dali novega)... kolegica pa ima tudi pralni stroj in ni prevec zadovoljna (ne vem tocno povedat zakaj... mogoce drugic:P)...

kakorkoli... ce prasas mene, bezi od candy-ja kolker te nesejo noge... khm in denarnica;)

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Candy sušilni stroj
9.10.2010 22:16:26   
zvezdica_1
jaz imam pomivalen stroj. nimam nekih blaznih pripomb... doma je whirpool...
aja, edino ena stvar me zelo zelo mti. če bi mi v trgovini to povedali, bi izbrala drugega-verjetno, ker večinoma perem ponoči, ker se mi šele zvečer nabere dovolj posode za rpanje. ko konča s pranjem, ima tak grozen pisk, ki se ponovi 3x. joj, joj, zbudi še mrtveca, dokler se ne navadiš. zdja če imajo ta pisk vsi popolnoma vgradni stroji ne vem, ampak tale je bil prvi mesec dostikrat v mojih zbehuser posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Candy sušilni stroj
10.10.2010 0:06:56   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

zdja če imajo ta pisk vsi popolnoma vgradni stroji ne vem, ampak tale je bil prvi mesec dostikrat v mojih zbehuser posted image



jst mam gorenje pa nč ne piska user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Candy sušilni stroj
13.10.2010 13:16:36   
Sofi
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

jaz imam pomivalen stroj. nimam nekih blaznih pripomb... doma je whirpool...
aja, edino ena stvar me zelo zelo mti. če bi mi v trgovini to povedali, bi izbrala drugega-verjetno, ker večinoma perem ponoči, ker se mi šele zvečer nabere dovolj posode za rpanje. ko konča s pranjem, ima tak grozen pisk, ki se ponovi 3x. joj, joj, zbudi še mrtveca, dokler se ne navadiš. zdja če imajo ta pisk vsi popolnoma vgradni stroji ne vem, ampak tale je bil prvi mesec dostikrat v mojih zbehuser posted image





Hahaha...

Opozorilni pisk imajo vsi pomivalci, lahko ga pa izklopiš. Poglej v navodila, običajno je treba pritisnit neko kombinacijo tipk in problem je rešen user posted image .

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Candy sušilni stroj
8.10.2012 23:23:37   
inceeq
Pozdravljene.. Jaz imam pa eno tezavo in upam, da mi boste znale pomagat. V soboto sem kupila novega susilca in sicer Candy, katereta ima sedaj GA v akciji. Normalno mi posusi 2 bobna perila, nato pa smo ga prestavli na ugodnejsi prostor. Danes zelim dat susit oblachla im mi je kar elektriko ven metalo. Pa sem vse filtre spucala pa use ok. Ko pqem pa zaurtela boben je bilo za slisati, kot da je med bobnom in ohisjem voda. Mogoce katera ve kako se voda odstrani! Lp, Imes.

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?