|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 13:27:50   
DIANE
Ja Recinko ima res tole najceneje pa tudi lupinica maxi cosi je dost bolj poceni.
No tut to me je zanimal glede dostave in vidim meta21, da ni problemov.
Meta21 pozdravi se.

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 13:42:18   
Teyla
Mišyka sama nimam teh težav, ampak povprašaj v lekarni za Hemoclin gel (mislim, da se tko reče), ki so ga reklamirali na tvju. Kakšnega domačega zdravila pa ne poznam na žalost. Vem smao, da je treba ful pazit na prehrano, da se stanje ne poslabša.

Bova videla kako bo šlo s tem previjanjem. če bo v spalnici premalo prostora, druge izbire tako ali tako ne bo kot pa da sva v dnevni/kuhinji. Pa previjalna se mi zdi kar draga, tak da se bova mogla zmenit. Še tole, se da pri tej previjalni od Lip poljčane previjalni del nato sneti in uporabljati kot navadno komodo, ali ne?

mi smo ravnokar pojedli pico v službi, tako da sem čisto napokana. Dobro, da nimam tehtnice doma, ker bi mi bilo gotovo žal. user posted image

(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 13:51:37   
Patrisha
http://www.lovecnacene.si/thumbnail.php?f=upload%2Fproducts%2F2610%2F3%2F13283.jpg&w=200&h=

No nekaj takega zna bit zelo uporabno za vse ki ste na svohnem s protorom. Sicer ta dvomim, da je nekaj hudo masivna ker ma cist tanke tacke... ampak se splaca malo okrog pogledat. Banjica se potem odstrani in se lahko da v banjo, tus...

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 13:55:22   
Teyla
No točno to sem mislila, ko sem rekla, da kaj takega pri nama ne pride vpoštev. user posted image  

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 13:56:38   
maurica
jaz sem vzela banjico v Ikei, je pa taka, kot jo je opisala myšika. zgleda super :)

previjalno mizo pa bova midva dala delati po naročilu. se malo poznamo z enim mizarjem in mi jo bo naredil za cca 200 eur, ampak točno tako, kot si želim pa še višino bo prilagodil meni (zaradi hrbta)

še eno previjalno podlogo pa bom imela v kopalnici na pralnem stroju, da bo za po kopanju user posted image

meta; upam, da čim prej minejo vse tvoje težave user posted image

teyla; moja prijateljica ima majhno stanovanje, kuhinja+dnevna sta skupaj in ne prav veliki in je tudi dala previjalno nekako vmes med kuhinjo in dnevno. pa zgleda kar v redu user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 13:56:43   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Še tole, se da pri tej previjalni od Lip poljčane previjalni del nato sneti in uporabljati kot navadno komodo, ali ne?



Ja se da. Si me spomnila, da mi je kolegica rekla, da je kupila take komode brez previjalne zgoraj v ikei za 60 eur!? Moram preverit ...Če je to res pol je tale res mal draga, ne?

Ta ista kolegica je dala kar na to komodo uno ta ozko previjalno podlago (podobno kot je zgoraj na linku od Patrishe) in vse skupaj postavila na hodnik pred kopalnico pa je tudi čisto ok zgledalo.

< Sporočilo je popravil meta21 -- 25.10.2010 13:59:52 >

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 13:59:22   
Patrisha
zakaj? sicer tale je cisti garbic ampak ok :) sicer ce ti pa primanjkuje omar pa komoda, ko se da zgorna plosca odstranit cist ok. Sicer pa mas neke vanabi previjalne ki se pritrdijo na steno in se potem dol odpirajo http://www.arhivo.com/uploads/baby1.jpg al pa tale :DD aahahahah nora ideja! http://www.ekokamra.com/slike/artikli/20080103004.png :)

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 14:01:45   
meta21
Joj, sem se zdaj spomnila ene zgodbe, kako je ena na pralnem stroju previjala otroka, malo pogledala stran in hop! pa je bil mali za pralnim strojem. Sicer tlele zgleda kar varno ...

No, zdaj mam pa tako lepo število objav, da grem kar kuhat. Nekaj na hitro, ker ne morem dolgo stat, kislo zlje in žgance.user posted image

< Sporočilo je popravil meta21 -- 25.10.2010 14:02:44 >

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 14:13:04   
lil_
ojla cveke...jst vs ne dohajam in vas ne uspem prebrat v celoti. zato bom komentirala samo tole iz zadnje straniuser posted image
mene so najprej previjali na kuhinjski mizi, na debelo zlozeni deki ali pa na peni. kasneje, pa me je mami previjala kar na zakonski postelji. ceprov ji je babca rekla da jo bo bolel kriz, ni imela nobenih problemov. glede na to da smo od zacetka stanovali v enosobnem stanovanju nismo komplicirali, pac so me previli ker je bil prostor, pa cetudi je bilo nizko.

jaz bom namesto previjalne imela eno mizo, ki jo imamo ze dolgo casa in je zelo velika. kupila bom samo podlogo. sem tudi nameravala met podlogo na pralnem stroju, samo se mi zdi kopalnica prehladna. da bi bila miza prenizka se ne bojim, ker sem bolj pri majhnihuser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 14:19:56   
Nina33
IZVIRNO SPOROČILO: Mišyka
Drugač mam pa spet probleme s hemeroidi. Je še katera tukej, ki ima te težave? Res boli, pa še v službi sedim ves čas. Pa nisem zaprta al pa kej. V prvi nosečnosti s tem nisem mela nobenih težav, zdej pa očitno bojo. Kakšen nasvet? Zaenkrat mam tiste robčke, ki mal ohladijo in Modolex kremo.


Joj, Mišyka, a sva midve sestri pa ne veva? user posted image Men je zdej se nekak uspel rešit zaprtosti (grem na ta velk WC skoraj vsaki dan, max. na dan in pol), pa mi je včeri vseen en hemoroig prav lušno "poču" user posted image . Na srečo ni bilo prav veliko krvi, je pa zoprn občutek. In razen Modolexa tut jaz nimam nič "pametnega". Lohk ti pa posredujem en u iber pameten nasvet (in to resno - je bil na neki zdravstveni strani user posted image ): kot preventiva proti hemoroidom je najbolje, da veliko potrebo opravite na hitro! Jp, in jaz budala sedim na WCju in upam na najboljše, ko me po pol ure ali več "šraufa", da nič ne morem. Bi mogla to 1, 2, 3 ven vržt, pa nečem al kaj user posted image . eni nasveti so mi res.... user posted image user posted image user posted image . Upam, da si že kej bolš.
Ostele preberem in pokomentiram zvečer - me nujno rabijo (malo visočanstvo namreč user posted image ).
Dober tek tudi ostalim pa en lep deževen dan vsem!


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Mišyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   [Brisano sporočilo]
25.10.2010 14:25:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu meta21)
  Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 14:41:05   
Mišyka
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

IZVIRNO SPOROČILO: Mišyka
Drugač mam pa spet probleme s hemeroidi. Je še katera tukej, ki ima te težave? Res boli, pa še v službi sedim ves čas. Pa nisem zaprta al pa kej. V prvi nosečnosti s tem nisem mela nobenih težav, zdej pa očitno bojo. Kakšen nasvet? Zaenkrat mam tiste robčke, ki mal ohladijo in Modolex kremo.


Joj, Mišyka, a sva midve sestri pa ne veva? user posted image Men je zdej se nekak uspel rešit zaprtosti (grem na ta velk WC skoraj vsaki dan, max. na dan in pol), pa mi je včeri vseen en hemoroig prav lušno "poču" user posted image . Na srečo ni bilo prav veliko krvi, je pa zoprn občutek. In razen Modolexa tut jaz nimam nič "pametnega". Lohk ti pa posredujem en u iber pameten nasvet (in to resno - je bil na neki zdravstveni strani user posted image ): kot preventiva proti hemoroidom je najbolje, da veliko potrebo opravite na hitro! Jp, in jaz budala sedim na WCju in upam na najboljše, ko me po pol ure ali več "šraufa", da nič ne morem. Bi mogla to 1, 2, 3 ven vržt, pa nečem al kaj user posted image . eni nasveti so mi res.... user posted image user posted image user posted image . Upam, da si že kej bolš.
Ostele preberem in pokomentiram zvečer - me nujno rabijo (malo visočanstvo namreč user posted image ).
Dober tek tudi ostalim pa en lep deževen dan vsem!



Bi bla rajš brez takih sester (pa brez zamere user posted image ), ker tega pa res nobeni ne privoščim.
Sam če hočeš "na hitr" pol se pa še bolj napenjaš - tko da ne vem če bi bla to dobra ideja. Men ne poči, samo izstopi in potem boli ko hudič. Joj, kok to preklinjam...

_____________________________

IAN 7.11.2007
NEŽA 27.2.2011

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 15:47:04   
Teyla
Nic od tega ne pride pri nama v poštev, ker tista prva se obema zdi nestabilna, druga tudi (ji ne zaupam, poleg tega je nimava kam dat-> sva v najemu pa vrtanje ne pride toliko v poštev), tretja možnost je sicer dobra, ampak odpade, ker imava midva nad (bodočim) pralnim strojem bojler, razen, če bi bil otročiček širok za debelino papirja. user posted image

Midva imava enosobno stanovanje slabih 40m^2. kopalnica je posebej, dnevna in kuhinja sta v enem večjem prostoru skupaj, splanica je tudi posebej. Ne izgleda nič utesnjeno, je dovolj veliko za naju dva in bo tudi za bebico-vsaj za nekaj časa. hodnika pa nimava, tako da nama preostane samo delovni kot kuhinje/dnevne ali pa spalnica-kamor se jaz bolj nagibam. problem je samo v tem, da ni važno kakršnakoli bo previjalna bo zaprla pot na balkon, ker to je edini prehod med posteljo in steno, če me razumete. Mogoče, če poslikam, ko pridem domov, boste lažje razumele. Nisva na stiski s prostorom, ne me narobe razumet, ampak morava še vse premerit, da ne bo potem kaj prevelikega. user posted image

meta21 čestitke za 3500 postov! To pa je številka. user posted image

(odgovor članu Patrisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 15:47:16   
tamy82
Uf, še dobro, da me (zaenkrat) hemeroidi pustijo pri miru! Kar naj tako ostane user posted image
Tako da kakšnih koristinih nasvetov na to temo vam ne morem dat user posted image

meta ti si pa prav boga user posted image naj se čim prej vse poštima user posted image user posted image user posted image

Glede previjalne mize pa mava tudi midva par problemov, ker mava v dnevni sobi, kjer sva se odločila, da jo bova mela bolj malo prostora. Je ravno malo manj kot 80cm prostora, tako da ne moreva ravno izbirat tiste, ki nama paše user posted image Sva sicer našla na netu eno, ki je ravno prav velika za v najino dnevno in jo tudi naredijo v raznih barvnih kombinacijah in iz različnega lesa. Je pa cena kar visoka, 240€ user posted image Tako da se nisva še čisto odločila ali jo kupiva ali pa doma s pomočjo brata od mojega, ki je spreten z lesom, nekaj ustvarimo.
Ja ni kaj, se bo kmalu na vsakem koraku (in v vsakem prostoru) poznalo, da prihaja user posted image user posted image



(odgovor članu Mišyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 15:50:35   
DIANE
Jaz mam res mihno stanovanje garsonjero, ker nimam več placa za cunjice bi mi ta od lip poljčane pršla prav glih zaradi tega da imam lepo vse na kupu. Ker se ta zgornji del da potem dol in imaš lahko nato naprej za omaro se mi zdi, da mi bo potem k bomo v večjem stanovanju prišla prav al v otroški sobi al pa kje drugje.
Se mi zdi da je tak model, da se da kombinirat.


(odgovor članu Mišyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 16:06:05   
zasi
Tko, jaz sem nazaj iz drugega cuker testa. Tokrat je blo vse ok, vsi štirje idvzemi krvi so bili v mejah normale. Mam pa vseeno vsakih 14 dni kontrole v bolnici. Sem se pa počutila prav preluknjano danes po tem 4 osvzemih krvi. Nič kaj prijetno.

Glede previjalne. Midva sva zadevo rešila tako. Mam eno tako komodo( ki ni ravno lesena in je potem lahko previjalna podloga nad komodo, lahko se pa izvleče na stran in je potem spodaj (v prvem predalu banjica). Ker pa je v bodoči otroški sobi, kjer bom sicer previjala dokaj hladno za kopanje, sva se odločila, da bova tam načeloma samo previjala, v kopalnici pa kopala in potem po kopanju tudi oblekla otroka.  V ta namen sem danes preko bolhe kupila tako zložnjivo stojalo za banjico s prvijalno podlogo, ki se v času kopanja da na stran. ( Tu jo lahko vidite http://www.bolha.com/previjalne-mize/2-v-1-stojalo-z-banjico-in-previjalna-podlaga-prenatal-oglas1272583706) In sva s tem rešila problem male kopalnice, saj je zaveda zložljiva).

Jutri pa grem do moje osebne zdravnice, da vidim kak je zaj s to mojo bolniško in gibanjem. Ker so mi namreč tudi danes v ambulanti za sladkorne bolnike rekli, da se moram čimveč gibat.



(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 16:28:42   
Anonimen
meta21
Začne se od 16:30 pa do 19h. Moram najti, ko sem si zapisala. Baje je za oba in da tudi dobi dovoljenje, da je lahko pri porodu.

Kaj pa košek od Tommee Tippee. Ima kera izkušnje?

Glede povijalne, sem jo jaz zrisala in poslala na par koncov pa odnesla do par tišlarjev. Bomo vidli kaj bodo povedali. Če bo predrago, bom raje kako komodo predelala v povijalko.
Drugače sem pa v lecleru kupila tole http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/previjalne-mize-in-dodatki/brevi-previjalna-miza-atlantis/5648011250564008. In bom mela to za previjanje pa kopanje, ko bo večji bomo pa kar na pralnem stroju prostor naredli.
Drugače ma pa pikapolonica akcijo, komode povijalne za 150€

Še nekaj me zanima, a čez betonske stene pa trope nese tale angelcare varuška?

(odgovor članu Mišyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 17:52:53   
DIANE
Na tele varuške se na žalost ne spoznam.
Veste kaj me zanima a vas kej boli v predelu sramnih kosti mne kar boli zutri se kr teško oblečem na eni nogi komi stojim k si hlače gor vlečem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 19:24:38   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana
 Edward + Bella ahh user posted image


Jaaaaaaaa! Mi je kar malo žal, da si nisem izpisala, kakšnih njunih pocukranih dialogov. Mene je očarala njegova skrb zanjo!
Mah jest znam bit na trenutke en tak pocukran človečk, moj mož me pa včasih samo prestrašeno gleda, ko se raznežim ob kakšnih nemogočih stvareh. Npr. prejle me je skor do solz spravil, ker sem mu rekla, da grem najbrž naslednji teden v šolo za starše in mi je odgovoril, da mora preverit, če bo lahko dobil fraj. Prepričana sem bila, da mu ne bo do tega, da bi šel, ker sva prvič hodila v LJ na skoraj vsa predavanja in grem zdaj v Grosuplje malo osvežit. In potem mi reče, da bo z veseljem šel, če bo le lahko. Ahhhuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Teyla
meta21 čestitke za 3500 postov! To pa je številka. user posted image



Ja, sem v prvi nosečnosti veliko več prečvekala kot zdaj. Hm, če se ne motim dobiš tudi za 500 objav zvezdico. Ti nisi daleč ...

IZVIRNO SPOROČILO: zasi

Ker pa je v bodoči otroški sobi, kjer bom sicer previjala dokaj hladno za kopanje, sva se odločila, da bova tam načeloma samo previjala, v kopalnici pa kopala in potem po kopanju tudi oblekla otroka.  V ta namen sem danes preko bolhe kupila tako zložnjivo stojalo za banjico s prvijalno podlogo, ki se v času kopanja da na stran. ( Tu jo lahko vidite http://www.bolha.com/previjalne-mize/2-v-1-stojalo-z-banjico-in-previjalna-podlaga-prenatal-oglas1272583706) In sva s tem rešila problem male kopalnice, saj je zaveda zložljiva).



Meni link sicer ne dela drugače smo pa mi hlad v otroški sobi rešili z enim kaloriferjem, ki smo ga vklopili par minut pred kopanjem in je tudi šlo. Mi pa nimamo malo prostora ampak mamo majhno kopalnico, kjer je samo tuš kabina in je kopanje otroka tam posatlo smiselno šele potem, ko je že stal.

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

meta21
Začne se od 16:30 pa do 19h. Moram najti, ko sem si zapisala. Baje je za oba in da tudi dobi dovoljenje, da je lahko pri porodu.
Še nekaj me zanima, a čez betonske stene pa trope nese tale angelcare varuška?


Sem bila danes na informacijah, ja. Verjetno bom šla, bomo vidli, kaj bo moj predragi zvedel v službi. No, drugače bom šla pa najbrž sama. Potrdilo pa že imava od predlani pa mislim, da 4 al 5 let velja.

AC pa meni v hiši vleče iz 2. nadstropja v 1. in v pritličje pa še kakšnih 30 metrov okoli hiše. Stene pa mislim, da imamo iz opek. Vprašaj v BC, saj bojo vedle (no, odvisno na katero naletiš)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 19:29:57   
meta21
Zasi, fajn za izvide!

tami82 in ostale, ki sočustvujete z mojim zdravstvenim stanjem ... Hvala!user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 19:33:18   
tamy82
Ah, jaz sem pa že celo popoldne slabe volje ... sej niti ne vem točno kaj mi je ... vsega po malo user posted image
Sem upala, da bo zdej po telovadbi kej boljše, ma so me pa vozniki na cesti razpiz... user posted image Tako da je zdej še slabše user posted image
Mogoče bi blo bolše, če bi šla kar spat! user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 19:36:56   
antoninap
IZVIRNO SPOROČILO: valek

Antoninap : vidim da kupuješ preko amoazon co.uk;pa me zanima, ali plačuješ preko mastercard amazon ali kako drugače....

Zanima pa me tudi če katera kupuje preko e bay-a?
kaj je najbolje imeti kot način plačevanja?Menda je visa -elektr.
banč.,kjer dobiš še geslo....kar varno;s tem si odpreš paypal račun-
jaz bi si odprla ta paypal račun, pa nevem kako-a je težko?
Je dovolj varno?Ima katera izkušnje?


Jaz sem kupovala z eurocardom, fant pa z viso, vse gre. Paypal je pa uiber easy in najbolj varen način za kupovanje prek eBayja, ker je Paypal vmesnik med tabo in prodajalcem, zato slednji nikoli ne izve tvojih podatkov aka št. bančnih kartic. Na Paypalu si odpreš račun, izbereš kartice, s katerimi boš plačevala, daš vse podatke. Ko pa kupuješ, pa od prodajalca dobiš kakšen podatek (ponavadi email ali geslo), ki ga vneseš v Paypalu in je narejena transakcija user posted image

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 20:02:01   
valek
Hvala "antoninap"  za podatke...user posted image

Zasi ćestitke za uspešne izvide....ko boš imela kaj časa se lahk kaj dobima na ptuju na kak čvek...lahk tud pr meni ...ali pa v mestu

juhuhhu se morm malo pohvalit-sem tako vesela ,imamo previjalno mizico+banico Brevi Atlantis v svetlo rumeni barvi.....tako lepa jeuser posted image user posted image
sma jo postavila v kopalnico,nama idealno paše...jutri poslikam in dodam v albumuser posted image


(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 20:49:56   
hayabusa
IZVIRNO SPOROČILO: DIANE
http://www.lip-poljcane.si/spletna-trgovina/previjalne-komode/lana.php
A je vam lepa tale prevajalna??

Punce so rekle da se da pri Recinku dobit stvari iz paketa ceneje oz. po tej ceni, če se ne motim je ta komoda iz paketa ki ti pripada za otroka

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha
Ima katera kaksno informacijo ce se lahko v nosecnosti pije melisa? k fino pomirja, in posledicno pomirja tudi moj pritisk :))

jo priporočajo proti "jutranjim" slabostim tak da lahko;)

IZVIRNO SPOROČILO: Mišyka
Če ma še katera kakšen nasvet kako se rešiti problemov s hemeroidi, bom zelo vesela. Namerč tole sedenje mi niti pod razno ne paše. Pa v službi ravno ne bi mogla bit na šlaufu, pa še stranke hodijo notr. Bi me kdo prov zlo čudn gledal.

MED! Namaži, pomaga!
šlauf - da ne pozabim, je full fajn za tiste ki bodo šivane, je bojda balzam po porodu na njem sedet ;)
IZVIRNO SPOROČILO: maurica
še eno previjalno podlogo pa bom imela v kopalnici na pralnem stroju, da bo za po kopanju

Sem imela lani enako mnenje, ampak potem nisem komplicirala, dam na stroj eno prepognjeno veliko brisačo in je čist zadost ;)

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha
Sicer pa mas neke vanabi previjalne ki se pritrdijo na steno in se potem dol odpirajo http://www.arhivo.com/uploads/baby1.jpg

Ikea jo ma, kovinsko ( http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80141708) sicer je nimam jaz ampak sem jo sprobala in moram rečt da je bolj stabilna in zanesljiva kot sem si mislila

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7
Še nekaj me zanima, a čez betonske stene pa trope nese tale angelcare varuška?

Nese! Mi smo v hiši (stara zidana z dvojno opeko) in nese cca 100m vse okrog hiše pa še do sosedov (edino v njihovi kleti se je malo zalomilo user posted image )- preverjeno! sem kosila in šla k sosedom na kavo ko je tamala spala pa sem jo zmeraj slišala.

IZVIRNO SPOROČILO: valek
juhuhhu se morm malo pohvalit-sem tako vesela ,imamo previjalno mizico+banico Brevi Atlantis v svetlo rumeni barvi.....tako lepa je sma jo postavila v kopalnico,nama idealno paše...jutri poslikam in dodam v album


The best user posted image


No moja gospodična pa je bla dans celo uro v vrtcu potem pa so me klicali da ima vročino (verjetno so krivi zobje), pa že prejšnji teden je bila samo 2 dni ker je imela drisko. Dobro da sem doma ker ne vem kako bi nama drugače s služo to zneslo.
Jutri zjutraj imam pa pregled, kako je fajn ko imaš eno tako srako doma kot jo imam jaz, da ti čas krajša, mi od pregleda do pregleda hitro mineuser posted image


(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Februarke 2011
25.10.2010 20:56:17   
Anonimen
DIANE jaz mam te bolecine ze od vsega zacetka. Dobesedno isto si opisala. Sem pa opazila, ce hodim je potem ok, ce pa prevec sedim je pa bolecina hujsa. Baje je to zaradi serjenja, jaz sem moji g rekla pa mi je malo cudno gledala, da ji ni se nobena opisala te bolecine in zato ne smem telovaditi, ker se boji razclenitve al nevem kaj. Nisem cisto razumela jo. Tud nehala sem ji jamrat, ker pac dolocene reci ne ve odgovora in potem cisto zakomplicira oz. rece da je normalno, ceprav ni. Tako, da ponavadi od sestre vec zvem. Uja pa na faksu mamo trde stole, pa recmo mi mamo predavanja od 8 do 19h pa tud dle, vmes se za na wc nimam, in mi po 4 urah, ko vstanem tako boli mi je se huje komaj grem do stranisca.

meta21 no sporoci. Da bova skupaj cvekali ;) Da se kako spozna v zivo iz foruma. Jaz upam, da bova res dobila potrdilo.

(odgovor članu valek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?