|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: iščem ideje
16.11.2010 7:08:55   
Nefretiti
Še nekaj sem se spomnila: iz das mase lahko izdelamo hiško in jo s temperami pobarvamo v stilu palćkov in oblikujemo tako, da lahko vanjo damo svečko, na strehi pa v dimnik kapljico eteričnega olja. Seveda moramo hiško nekajkrat polakirat. Pred hiško pa takole stojalo s perilom in majhni čeveljci pred hiško.....palčkova dežela. Uh....spet bom valjala fimo in das.......user posted image

_____________________________

(\_(\
(=' :')
(,('')('')

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: iščem ideje
22.11.2010 0:05:22   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Midva z malim sva lansko leto delala magnetke. Sva vlivala gips v modelčke in potem barvala in na zadnjo stran lepila nalepke. Modelčke sva imela pa take z novoletnim motivom. In so jih bili vsi zelo zelo veseli user posted image . Tudi odrasli, ne samo otroci user posted image Tako da, ja, to je super ideja.
Scorpiogirl, eno vprašanje - jaz sem tudi letos mislila iz das mase naredit okvirje in potem slike dat notri in mi tale tvoj post zelo prav pride user posted image Zanima me namreč, kaj si naredila s slikami? So natisnjene na foto papirju ali na navadnem? Pa kako si potem jih samo vstavila v okvir in počakala, da se posuši ali si jih še kaj premazala ali kaj podobnega? Bi rada to čimprej naredila, ker vprašanje, če bom za praznike sploh doma (beri: če ne bom v porodnišnici), da jih bo lahko drugače mali sam podaril.


uf, sem šele zdaj videla, upam, da bo še dovolj časa user posted image
Okvirje sem naredila posebej in počakala, da so se posušili. Slike sem natisnila na foto papir (so lepše, pa še malo trši papir je), potem sem pa narezala še karton in ga preko slike nalepila na okvir. Slike so lepo prišle, tistega kartona zadaj se pa tako ali tako ne vidi, ko so okvirji obešeni. Pa še prostor je za novoletno voščilo (ni bilo treba delat čestitk user posted image )
Aja, preden so se okvirji posušili, sem dodala še laks (pri prvih nekaj okvirjih sem to pozabila, pa je bilo potem kar smotano dodajat laks).

Nefretiti, super ideje user posted image user posted image user posted image jaz se bom letos sicer lotila česa lažjega (tudi bi res rada malega mal vključila), ker moram ene 20 daril narest, pa mi bo ob našemu 5-mesečniku zmanjkalo časa, no, pa tavelik me tudi kaj rabi user posted image

sem pa tudi jaz mislila, da bi bilo fino zbrati čimveč idej tukaj user posted image



_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?