|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 20:39:07   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ne dlakocepit. Tako je in pika. user posted image  To bi bil potem popoln svet. Ni tega v tem življenju. Čeprav se strinjam, ampak ostajam pri Coltovi trditvi. Zihr je trditev. Colt?

Seveda je trditev. Na temeljih zdrave kmečke pameti. Čeprav le ta izginja...

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 20:39:33   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
No problem v ''''outfitu'''' ki ga nosijo mulčki v OŠ in SŠ. Problem je v ''''inputu'''', katerega jim starši/mediji/okolica vcepljajo v možgane že od malih nog.

To je treba zelo poudarit.

Sicer se strinjam, ampak to bi prišlo v poštev samo, če bi VSI starši pazili na ta input - ker vpliv vrstnikov v šoli prej ali slej postane glede takih zadev pomembnejši kot vpliv staršev, ker če ne otroka zafrkavajo, izločijo in ne vem kaj še vse ... Žal ...


V mojih časih OŠ še ni bilo toliko razlikovanja zaradi znamk. So bile pa druge stvari, zaradi katerih so eni dokazovali svojo večvrednost, drugi pa se počutili še bolj manjvredni. Recimo, popularno je bilo razlikovanje med mestnimi in vaškimi otroki. Eno tako nepojmljivo, ampak žal resnično zbadanje je šlo na račun sošolke, ki je imela probleme z mehurjem. Drug, še hujši primer je šel na račun punce, ki je morala doma gospodinjiti, ker ji je umrla mama. Zbadanje je bilo na račun narečij, na račun boljše/slabše uspešnosti v šoli, kje so bili zaposleni starši... Ali pa ker je eden prvi v razredu dobil uši. Obe omenjeni punci se nista dali spovocirat, ker sta imeli doma in v nekaterih sošolcih suport, občutek, da sta vredni. Zbadanje je bilo, zelo kruto zbadanje, a ni padlo na plodna tla - ker sta imeli občutek vrednosti kot človeka, dve individualni osebi. Uniforme teh razlik ne bi prikrile. To lahko samo omilimo mi vsi kot družba, kot starši, sodelavci, z zgledom, privzgajanjem občutka vrednosti, ne manjvrednsoti in ne večvrednosti, da te nobeden nima pravice zbadat, niti ti nimaš nobenemu pravico to počet.


Draga Ankica, res lepo, vendar si ostala zadaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 20:43:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Točno to. Uniforme ne bi rešile nič, razlike bi še vedno bile, edino otroci bi bili enako oblečeni. Kar pa spet ubija kreativnost user posted image Jaz bi v uniformi umrla, ni to zame. Se pa strinjam da je potrebno v šole uvesti en normalen dress code, no, kolikor jaz vem ga nekatere šole že imajo.


Mhm. Malo bi bilo dobro zajezit.



No, tako, ja.
Skrajnosti, ena ali druga, so izjemno redko na dolgi rok OK. Popolna razpuščenost ali pa točno določena uniformiranost. Saj v končni fazi je oboje isto, le da se izraža na različen način. Tudi če mladina sledi določenim blagovnim znamkam, ki so in, so to uniforme, neformalne sicer, pa vendar - vsi v eni in edini priznani znamki kot kul (al kateri izraz je sedaj popularen) pa naj bo to hello kitty ali desegual al karkoli že.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 20:44:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
No problem v ''''outfitu'''' ki ga nosijo mulčki v OŠ in SŠ. Problem je v ''''inputu'''', katerega jim starši/mediji/okolica vcepljajo v možgane že od malih nog.

To je treba zelo poudarit.

Sicer se strinjam, ampak to bi prišlo v poštev samo, če bi VSI starši pazili na ta input - ker vpliv vrstnikov v šoli prej ali slej postane glede takih zadev pomembnejši kot vpliv staršev, ker če ne otroka zafrkavajo, izločijo in ne vem kaj še vse ... Žal ...


V mojih časih OŠ še ni bilo toliko razlikovanja zaradi znamk. So bile pa druge stvari, zaradi katerih so eni dokazovali svojo večvrednost, drugi pa se počutili še bolj manjvredni. Recimo, popularno je bilo razlikovanje med mestnimi in vaškimi otroki. Eno tako nepojmljivo, ampak žal resnično zbadanje je šlo na račun sošolke, ki je imela probleme z mehurjem. Drug, še hujši primer je šel na račun punce, ki je morala doma gospodinjiti, ker ji je umrla mama. Zbadanje je bilo na račun narečij, na račun boljše/slabše uspešnosti v šoli, kje so bili zaposleni starši... Ali pa ker je eden prvi v razredu dobil uši. Obe omenjeni punci se nista dali spovocirat, ker sta imeli doma in v nekaterih sošolcih suport, občutek, da sta vredni. Zbadanje je bilo, zelo kruto zbadanje, a ni padlo na plodna tla - ker sta imeli občutek vrednosti kot človeka, dve individualni osebi. Uniforme teh razlik ne bi prikrile. To lahko samo omilimo mi vsi kot družba, kot starši, sodelavci, z zgledom, privzgajanjem občutka vrednosti, ne manjvrednsoti in ne večvrednosti, da te nobeden nima pravice zbadat, niti ti nimaš nobenemu pravico to počet.


Draga Ankica, res lepo, vendar si ostala zadaj.


s čim?

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 20:46:28   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
No problem v ''''outfitu'''' ki ga nosijo mulčki v OŠ in SŠ. Problem je v ''''inputu'''', katerega jim starši/mediji/okolica vcepljajo v možgane že od malih nog.

To je treba zelo poudarit.

Sicer se strinjam, ampak to bi prišlo v poštev samo, če bi VSI starši pazili na ta input - ker vpliv vrstnikov v šoli prej ali slej postane glede takih zadev pomembnejši kot vpliv staršev, ker če ne otroka zafrkavajo, izločijo in ne vem kaj še vse ... Žal ...


V mojih časih OŠ še ni bilo toliko razlikovanja zaradi znamk. So bile pa druge stvari, zaradi katerih so eni dokazovali svojo večvrednost, drugi pa se počutili še bolj manjvredni. Recimo, popularno je bilo razlikovanje med mestnimi in vaškimi otroki. Eno tako nepojmljivo, ampak žal resnično zbadanje je šlo na račun sošolke, ki je imela probleme z mehurjem. Drug, še hujši primer je šel na račun punce, ki je morala doma gospodinjiti, ker ji je umrla mama. Zbadanje je bilo na račun narečij, na račun boljše/slabše uspešnosti v šoli, kje so bili zaposleni starši... Ali pa ker je eden prvi v razredu dobil uši. Obe omenjeni punci se nista dali spovocirat, ker sta imeli doma in v nekaterih sošolcih suport, občutek, da sta vredni. Zbadanje je bilo, zelo kruto zbadanje, a ni padlo na plodna tla - ker sta imeli občutek vrednosti kot človeka, dve individualni osebi. Uniforme teh razlik ne bi prikrile. To lahko samo omilimo mi vsi kot družba, kot starši, sodelavci, z zgledom, privzgajanjem občutka vrednosti, ne manjvrednsoti in ne večvrednosti, da te nobeden nima pravice zbadat, niti ti nimaš nobenemu pravico to počet.


Draga Ankica, res lepo, vendar si ostala zadaj.


s čim?


"V mojih časih..." Mislim, da ni potrebno nadaljevati?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 20:48:11   
Anonimen
V mojih časih OŠ še ni bilo toliko razlikovanja zaradi znamk.


Jaz pa mislim, da je ravno tako bilo. Človeška narava se ne spreminja tako hitro, sploh pa ne v koraku s spremembno ekonomskih razmer. Človek želi biti lep (in najlepši) in svoj in želi se ločiti od drugih.

Nismo imeli toliko znamk (čeprav se je Adidas ločil od Borova), smo pa imeli sorodnike v Nemčiji in Avstriji, ter starše, ki so (ali ne) hodili na Ponte Roso po italijanske cunje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 20:50:40   
Anonimen
Bizibee, ni ti treba manipulirat z besedami in vsebino, če hočeš konstruktivno debato, ali ti gre le za dokazovanje tvojega edino pravega vidika stvari.

Menda pa si tako pametna, da razumeš vsebino.

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 22.11.2010 20:51:20 >

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 20:56:03   
mateyka
jaz sem za kvalitetne internate po 12 letu, ne samo za uniforme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:04:00   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

V mojih časih OŠ še ni bilo toliko razlikovanja zaradi znamk.


Jaz pa mislim, da je ravno tako bilo. Človeška narava se ne spreminja tako hitro, sploh pa ne v koraku s spremembno ekonomskih razmer. Človek želi biti lep (in najlepši) in svoj in želi se ločiti od drugih.

Nismo imeli toliko znamk (čeprav se je Adidas ločil od Borova), smo pa imeli sorodnike v Nemčiji in Avstriji, ter starše, ki so (ali ne) hodili na Ponte Roso po italijanske cunje.


Poglej. V tvojih/vajinih časih, ste s starši hodili na izlete, igrali Monopoli in Črnega Petra. Je tako? Niste bili zasuti s progresivnim oglaševanjem in z vsiljivostjo nakupovalnih centrov.
Sedaj je na vsakem koraku (pa tudi če se otroci s starši peljejo na izlet s kolesom ali z avtom) jumbo plakat, ki reklamira to ali ono znamko (oblačil/obutve/mobilnih telefonov/itd).

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti. Enakost je nekaj, kar naj bi bili mi, kot družba.

Odkrito priznam, da zase porabim veliko sredstev, vendar to še ne pomeni, da si lahko moji otroci zmišljujejo
kaj bodo nosili. Na mesec imajo proračun in v okviru tega se morajo ravnati. Za priboljške je potrebno delati (doma seveda).

Pri vsem skupaj me najbolj moti nezainteresiranost otrok za šolo in izobraževanje. Vsak otrok ima neizmeren potencial, ki mu je prikrajšan zaradi tega ali onega razloga.

Uvedba uniform ni edini ključ za uspeh. Ne žalite mojega razuma ali integritete.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:04:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

V mojih časih OŠ še ni bilo toliko razlikovanja zaradi znamk.


Jaz pa mislim, da je ravno tako bilo. Človeška narava se ne spreminja tako hitro, sploh pa ne v koraku s spremembno ekonomskih razmer. Človek želi biti lep (in najlepši) in svoj in želi se ločiti od drugih.

Nismo imeli toliko znamk (čeprav se je Adidas ločil od Borova), smo pa imeli sorodnike v Nemčiji in Avstriji, ter starše, ki so (ali ne) hodili na Ponte Roso po italijanske cunje.


Seveda je bilo, a ne v takem obsegu kot danes, mogoče res ravno zaradi tega, ker ni bilo toliko znamk. So pa bila razlikovanja zaradi drugih stvari.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:04:59   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
No problem v ''''outfitu'''' ki ga nosijo mulčki v OŠ in SŠ. Problem je v ''''inputu'''', katerega jim starši/mediji/okolica vcepljajo v možgane že od malih nog.

To je treba zelo poudarit.

Sicer se strinjam, ampak to bi prišlo v poštev samo, če bi VSI starši pazili na ta input - ker vpliv vrstnikov v šoli prej ali slej postane glede takih zadev pomembnejši kot vpliv staršev, ker če ne otroka zafrkavajo, izločijo in ne vem kaj še vse ... Žal ...


V mojih časih OŠ še ni bilo toliko razlikovanja zaradi znamk. So bile pa druge stvari, zaradi katerih so eni dokazovali svojo večvrednost, drugi pa se počutili še bolj manjvredni. Recimo, popularno je bilo razlikovanje med mestnimi in vaškimi otroki. Eno tako nepojmljivo, ampak žal resnično zbadanje je šlo na račun sošolke, ki je imela probleme z mehurjem. Drug, še hujši primer je šel na račun punce, ki je morala doma gospodinjiti, ker ji je umrla mama. Zbadanje je bilo na račun narečij, na račun boljše/slabše uspešnosti v šoli, kje so bili zaposleni starši... Ali pa ker je eden prvi v razredu dobil uši. Obe omenjeni punci se nista dali spovocirat, ker sta imeli doma in v nekaterih sošolcih suport, občutek, da sta vredni. Zbadanje je bilo, zelo kruto zbadanje, a ni padlo na plodna tla - ker sta imeli občutek vrednosti kot človeka, dve individualni osebi. Uniforme teh razlik ne bi prikrile. To lahko samo omilimo mi vsi kot družba, kot starši, sodelavci, z zgledom, privzgajanjem občutka vrednosti, ne manjvrednsoti in ne večvrednosti, da te nobeden nima pravice zbadat, niti ti nimaš nobenemu pravico to počet.


Draga Ankica, res lepo, vendar si ostala zadaj.


Ah, daj no...A tam, kje pa imajo uniforme pa sploh ni tega razlikovanja in šikaniranja med otroci in mladimi user posted image Ah, ja, tam imajo tudi vrtce šole ločene na tiste za bogate in revne....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:05:16   
Anonimen
Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti.


Kje sem rekla, da sem proti?

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:06:31   
Anonimen
Seveda je bilo, a ne v takem obsegu kot danes


In obseg je danes kakšen?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:07:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Uvedba uniform ni edini ključ za uspeh. Ne žalite mojega razuma ali integritete.



Zakaj se ti pa to zdi? Imam svopje mnenje, ti imaš svojega. Lahko s eposlušava in kaj naučiva ena od druge ali pa breveze skregava in stojiva vsaka na svojem bregu.

Bom jutri nadaljevala, grem spat user posted image .

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:07:42   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti.


Kje sem rekla, da sem proti?


V vsem svojem kontraindiciranju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:07:55   
Anonimen
Ah, ja, tam imajo tudi vrtce šole ločene na tiste za bogate in revne....


"Tam" je razlikovanje tako močno, da se ga ne opazi. Vidimo drevesa, a ne vidimo gozda.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:11:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti.


Kje sem rekla, da sem proti?


V vsem svojem kontraindiciranju.


Uauu, zelo argumentirana ugotovitev, bravo, ni kaj.

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:12:37   
skuštrana
Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti. Enakost je nekaj, kar naj bi bili mi, kot družba.


Hm, nihče ni proti enakosti, ampak sedaj si pa ti ostala malo zadaj. Enakosti ni in je nikoli več ne bo, bila je (vsaj navidezna) v času tovariša Tita, sedaj so pa drugi časi. In ja,  jaz bi tudi bila najbolj vesela, če bi se ves denar na svetu pravično razdelil, pa bi lahko vsi normalno živeli, vsak bi si vzel iz skupne blagajne kolikor potrebuje,  ampak žal temu ni tako. In nikoli ne bo. Tudi če bodo otroci uniformirani se bo sosedov mulc pripeljal v šolo z bemflo, naša pa s fičkom. On bo imel na nogah najnovejše Nikice za 200e, naša pa čevlje od Kitajcev za 10e. A razumeš? Uniforme ne rešijo čisto nič.

Uvedba uniform ni edini ključ za uspeh.


Je zadnji na lestvici.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:12:50   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti.


Kje sem rekla, da sem proti?


V vsem svojem kontraindiciranju.


Uauu, zelo argumentirana ugotovitev, bravo, ni kaj.


Politika pač.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:13:56   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ah, ja, tam imajo tudi vrtce šole ločene na tiste za bogate in revne....


"Tam" je razlikovanje tako močno, da se ga ne opazi. Vidimo drevesa, a ne vidimo gozda.


Imajo identične uniforme z drugačnim grbom user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:14:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti.


Kje sem rekla, da sem proti?


V vsem svojem kontraindiciranju.


Uauu, zelo argumentirana ugotovitev, bravo, ni kaj.


Politika pač.


Ko zmanjka argumentov, se greš politiko. Ali oblečeš uniformo user posted image .

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:16:27   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti. Enakost je nekaj, kar naj bi bili mi, kot družba.


Hm, nihče ni proti enakosti, ampak sedaj si pa ti ostala malo zadaj. Enakosti ni in je nikoli več ne bo, bila je (vsaj navidezna) v času tovariša Tita, sedaj so pa drugi časi. In ja,  jaz bi tudi bila najbolj vesela, če bi se ves denar na svetu pravično razdelil, pa bi lahko vsi normalno živeli, vsak bi si vzel iz skupne blagajne kolikor potrebuje,  ampak žal temu ni tako. In nikoli ne bo. Tudi če bodo otroci uniformirani se bo sosedov mulc pripeljal v šolo z bemflo, naša pa s fičkom. On bo imel na nogah najnovejše Nikice za 200e, naša pa čevlje od Kitajcev za 10e. A razumeš? Uniforme ne rešijo čisto nič.

Uvedba uniform ni edini ključ za uspeh.


Je zadnji na lestvici.



Moje razmišljanje sega v čase, ko so otroci imeli spoštovanje. Do staršev, do učiteljev, do starejših, do sočloveka.

Otrok ni upal uporabljati kletvic pred starši, ni ignoriral navodil in je ŽIVEL otroštvo.

To ni nazadnjaško in vsekakor JE uporabno, če si družba tega ponovno želi.

< Sporočilo je popravil Bizibee -- 22.11.2010 21:17:10 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:17:58   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti.


Kje sem rekla, da sem proti?


V vsem svojem kontraindiciranju.


Uauu, zelo argumentirana ugotovitev, bravo, ni kaj.


Politika pač.


Ko zmanjka argumentov, se greš politiko. Ali oblečeš uniformo user posted image .


Likewise.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:18:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Moje razmišljanje sega v čase, ko so otroci imeli spoštovanje. Do staršev, do učiteljev, do starejših, do sočloveka.


A zdaj ga pa nimajo user posted image .

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:18:59   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Moje razmišljanje sega v čase, ko so otroci imeli spoštovanje. Do staršev, do učiteljev, do starejših, do sočloveka.


A zdaj ga pa nimajo user posted image .



Ti jaz odgovorim ali si boš sama?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?