|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:19:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Likewise.


No, poskusi argumetirat, ne samo na pamet govorit - če seveda zmoreš.

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:20:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Moje razmišljanje sega v čase, ko so otroci imeli spoštovanje. Do staršev, do učiteljev, do starejših, do sočloveka.


A zdaj ga pa nimajo user posted image .



Ti jaz odgovorim ali si boš sama?


Ne vem, kakor želiš. Kakor znaš.

Sebi sem že - že zdavnaj.

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:24:13   
Bizibee
Nesmiselno se je ukvarjati s teboj, ker si, predvidevam, večni skeptik, ki bo dvomil o še tako dobrem predlogu. Odgovarja ti v svoji coni udobja in od tam bevskaš na vse kar pride mimo. Ti kar.

Moja opažanja so plod večletnega spremljanja otrok in prepričana sem, da bi se dalo otrokom prizanesti veliko psihičnega gorja s tem, ko bi izključili potrošniško os.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:26:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Nesmiselno se je ukvarjati s teboj, ker si, predvidevam, večni skeptik, ki bo dvomil o še tako dobrem predlogu. Odgovarja ti v svoji coni udobja in od tam bevskaš na vse kar pride mimo. Ti kar.

Moja opažanja so plod večletnega spremljanja otrok in prepričana sem, da bi se dalo otrokom prizanesti veliko psihičnega gorja s tem, ko bi izključili potrošniško os.


Pa kaj ti je user posted image ? Slučajno predvidevaš po sebi user posted image ?

Pojma nimam, kaj je bolje user posted image  - ampak, ti kar zadrži svoje velecenjeno znanje zase. Se ne bom čutila prikrajšano user posted image .



< Sporočilo je popravil milijonarka -- 22.11.2010 21:28:40 >

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:34:39   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti. Enakost je nekaj, kar naj bi bili mi, kot družba.


Hm, nihče ni proti enakosti, ampak sedaj si pa ti ostala malo zadaj. Enakosti ni in je nikoli več ne bo, bila je (vsaj navidezna) v času tovariša Tita, sedaj so pa drugi časi. In ja,  jaz bi tudi bila najbolj vesela, če bi se ves denar na svetu pravično razdelil, pa bi lahko vsi normalno živeli, vsak bi si vzel iz skupne blagajne kolikor potrebuje,  ampak žal temu ni tako. In nikoli ne bo. Tudi če bodo otroci uniformirani se bo sosedov mulc pripeljal v šolo z bemflo, naša pa s fičkom. On bo imel na nogah najnovejše Nikice za 200e, naša pa čevlje od Kitajcev za 10e. A razumeš? Uniforme ne rešijo čisto nič.

Uvedba uniform ni edini ključ za uspeh.


Je zadnji na lestvici.



Moje razmišljanje sega v čase, ko so otroci imeli spoštovanje. Do staršev, do učiteljev, do starejših, do sočloveka.

Otrok ni upal uporabljati kletvic pred starši, ni ignoriral navodil in je ŽIVEL otroštvo.

To ni nazadnjaško in vsekakor JE uporabno, če si družba tega ponovno želi.


V čase tovariša Tita user posted image user posted image No, malo heca...user posted image

Ampak ne razumem, najprej pišeš da moramo biti enaki, pa ne vem kaj, ko ti odgovorim da enakosti ni pa ti napišeše nekaj o spoštovanju staršev, učiteljev? Hm, a mi lahko malo pojasniš, plis...

Sicer pa, moji otroci živijo otroštvo, a tvoji ga ne?

Pa če bodo uvedli uniforme jih bodo pač nosili, big deal...Ampak da gre to na referendum (BTW- že dolgo ni bilo nobenega user posted image ) bi pa obkrožila da sem proti.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:41:35   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti. Enakost je nekaj, kar naj bi bili mi, kot družba.


Hm, nihče ni proti enakosti, ampak sedaj si pa ti ostala malo zadaj. Enakosti ni in je nikoli več ne bo, bila je (vsaj navidezna) v času tovariša Tita, sedaj so pa drugi časi. In ja,  jaz bi tudi bila najbolj vesela, če bi se ves denar na svetu pravično razdelil, pa bi lahko vsi normalno živeli, vsak bi si vzel iz skupne blagajne kolikor potrebuje,  ampak žal temu ni tako. In nikoli ne bo. Tudi če bodo otroci uniformirani se bo sosedov mulc pripeljal v šolo z bemflo, naša pa s fičkom. On bo imel na nogah najnovejše Nikice za 200e, naša pa čevlje od Kitajcev za 10e. A razumeš? Uniforme ne rešijo čisto nič.

Uvedba uniform ni edini ključ za uspeh.


Je zadnji na lestvici.



Moje razmišljanje sega v čase, ko so otroci imeli spoštovanje. Do staršev, do učiteljev, do starejših, do sočloveka.

Otrok ni upal uporabljati kletvic pred starši, ni ignoriral navodil in je ŽIVEL otroštvo.

To ni nazadnjaško in vsekakor JE uporabno, če si družba tega ponovno želi.


V čase tovariša Tita user posted image user posted image No, malo heca...user posted image

Ampak ne razumem, najprej pišeš da moramo biti enaki, pa ne vem kaj, ko ti odgovorim da enakosti ni pa ti napišeše nekaj o spoštovanju staršev, učiteljev? Hm, a mi lahko malo pojasniš, plis...

Sicer pa, moji otroci živijo otroštvo, a tvoji ga ne?

Pa če bodo uvedli uniforme jih bodo pač nosili, big deal...Ampak da gre to na referendum (BTW- že dolgo ni bilo nobenega user posted image ) bi pa obkrožila da sem proti.



Vidiš, zaradi takšnih in drugačnih "smehov" gre družba tja kamor gre.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:43:06   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Colt
No problem v ''outfitu'' ki ga nosijo mulčki v OŠ in SŠ. Problem je v ''inputu'', katerega jim starši/mediji/okolica vcepljajo v možgane že od malih nog.

To je treba zelo poudarit.

Sicer se strinjam, ampak to bi prišlo v poštev samo, če bi VSI starši pazili na ta input - ker vpliv vrstnikov v šoli prej ali slej postane glede takih zadev pomembnejši kot vpliv staršev, ker če ne otroka zafrkavajo, izločijo in ne vem kaj še vse ... Žal ...
Ne dlakocepit. Tako je in pika. user posted image  To bi bil potem popoln svet. Ni tega v tem življenju. Čeprav se strinjam, ampak ostajam pri Coltovi trditvi. Zihr je trditev. Colt?


Vsi starši ne bodo nikdar gledali enako na te zadeve. Če sami sebe cenijo bolj, kadar so v fensi šmensi oblačili, ali če imajo jahto in bmw ali če so slavni, karkoli pač...kar jih dela v njihovih mislih pomembnejše od drugih ljudi, potem ne morejo drugega kot to prenesti na svoje otroke - mislim gore kompleksov. Kako lahko potem pričakujemo, da bodo ravnali kako drugače kot jim veli lastna (zakompleksana) glava? To je utopija pričakovat. To je del njihovega imidža, nekaj, s čimer se istovetijo. Če to zgubijo, bi se jim sesul svet. Ne bi mogli izstopat, ne bi mogli čutit, kako so bolj pomembni od nekoga drugega. Če k temu dodamo medije, ki živijo od industrije, pa morajo to industrijo podpirat tudi tako, da jih na vseh koncih in krajih propagirajo, ter ustvarjajo iluzijo nečesa pomembnega, manj pomembnega, lepega, nelepega....smo pa še bolj globoko tam, kjer sonce ne sije.

Pa še to - zaradi oblek še nisem videla, da bi koga izločili, pa delam z otroki. Mogoče kak posameznik izloči drugega posameznika, na širši, vseobči ravni se pa to ne dogaja - bolj živi to v duši nekaterih najstnikov, namreč strah, da bi jih izločili, če ne bi bili oblečeni kot zahteva vodja interne skupine. Vendar - tega strahu ne bodo nikdar presegli, če se bodo vedli ukalupljeno, pa oblekli, kar se kao (vsaj v njihovih glavah je taka misel) zahteva. Tako produciramo samo zakompleksane ljudi, ki sami sebe ne marajo, pa v končni fazi niti ne znajo ločit, kaj v lajfu je pomembno in kaj ne.

Aja, stavit grem, da bi bila Slovenija na nogah, če bi v resnici kaj takega kdo zahteval ali uvedel. Preveč je to živo v glavah posameznikov, namreč da je imidž pomemben, pa da je razlikovanj ljudi (mislim tisto po pomembnosti in bogastvu) zdravo in fajn.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:46:16   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti. Enakost je nekaj, kar naj bi bili mi, kot družba.


Hm, nihče ni proti enakosti, ampak sedaj si pa ti ostala malo zadaj. Enakosti ni in je nikoli več ne bo, bila je (vsaj navidezna) v času tovariša Tita, sedaj so pa drugi časi. In ja,  jaz bi tudi bila najbolj vesela, če bi se ves denar na svetu pravično razdelil, pa bi lahko vsi normalno živeli, vsak bi si vzel iz skupne blagajne kolikor potrebuje,  ampak žal temu ni tako. In nikoli ne bo. Tudi če bodo otroci uniformirani se bo sosedov mulc pripeljal v šolo z bemflo, naša pa s fičkom. On bo imel na nogah najnovejše Nikice za 200e, naša pa čevlje od Kitajcev za 10e. A razumeš? Uniforme ne rešijo čisto nič.

Uvedba uniform ni edini ključ za uspeh.


Je zadnji na lestvici.



Moje razmišljanje sega v čase, ko so otroci imeli spoštovanje. Do staršev, do učiteljev, do starejših, do sočloveka.

Otrok ni upal uporabljati kletvic pred starši, ni ignoriral navodil in je ŽIVEL otroštvo.

To ni nazadnjaško in vsekakor JE uporabno, če si družba tega ponovno želi.


V čase tovariša Tita user posted image user posted image No, malo heca...user posted image

Ampak ne razumem, najprej pišeš da moramo biti enaki, pa ne vem kaj, ko ti odgovorim da enakosti ni pa ti napišeše nekaj o spoštovanju staršev, učiteljev? Hm, a mi lahko malo pojasniš, plis...

Sicer pa, moji otroci živijo otroštvo, a tvoji ga ne?

Pa če bodo uvedli uniforme jih bodo pač nosili, big deal...Ampak da gre to na referendum (BTW- že dolgo ni bilo nobenega user posted image ) bi pa obkrožila da sem proti.



Vidiš, zaradi takšnih in drugačnih "smehov" gre družba tja kamor gre.




Ja, itak, in to da bodo otroci v uniformi bo pa našo družbo rešilo vseh teh tegob. A si mogoče razmišljlala o tem, da se prepovejo marketinške agencije, tv reklame, šoping centri?

In še vedno čakam pojasnilo na tisto kar mi je bilo nejasno??? Ampak izgleda da se bom načakala, pa se grem raje stisnit k sojim potrošniško naravnanim otrokom.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 21:59:50   
Bizibee
Oprosti, tvojih vprašanj nisem jemala resno.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 22:08:25   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Meni je pa še kako relevanten... Ker to bi bila oblačila, ki jih mulc ne bi mogel obleči za nikamor drugam... Torej bi poleg šolske uniforme moral imeti še dodaten komplet vseh cunj za prosti čas...
Kavbojke so kavbojke, na riti za doma in za ven. Prav tako tenis copati in mikica...

Pa vendar še vedno rabi otrok največ oblačil ravno za v šolo, potem imaš pač še nekaj trenirkic za doma in pa nekaj lepših oblačil "za kam iti", vendar je teh potem zagotovo vse skupaj bistveno manj, če ima otrok za v šolo uniformo.

Aja, ne vem no... Pri nas vsak dan kam gremo (če ne drugam pa na igrišče ali na kolo). Pa ga po vrtcu ne preoblačimo. Tako bi ga pa. Torej ne samo, da bi morala kupit dvojne cunje, še prala bi dvojno.

btw - vidim, da sem ostala "malo" zadaj user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 22.11.2010 22:16:41 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
22.11.2010 22:16:59   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
Meni je pa še kako relevanten... Ker to bi bila oblačila, ki jih mulc ne bi mogel obleči za nikamor drugam... Torej bi poleg šolske uniforme moral imeti še dodaten komplet vseh cunj za prosti čas...
Kavbojke so kavbojke, na riti za doma in za ven. Prav tako tenis copati in mikica...

Pa vendar še vedno rabi otrok največ oblačil ravno za v šolo, potem imaš pač še nekaj trenirkic za doma in pa nekaj lepših oblačil "za kam iti", vendar je teh potem zagotovo vse skupaj bistveno manj, če ima otrok za v šolo uniformo.

Aja, ne vem no... Pri nas vsak dan kam gremo (če ne drugam pa na igrišče ali na kolo). Pa ga po vrtcu ne preoblačimo. Tako bi ga pa. Torej ne samo, da bi morala kupit dvojne cunje, še prala bi dvojno.



Nihče ni omenjal vrtca (oz. uniform za vrtec).

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 6:55:48   
Sonrisa
Nisem brala vseh odgovorov, ampak moja večna želja v šoli je bila, da bi imela uniformo.user posted image

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 8:10:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ne razumem razloga zakaj sta proti vzpostavljanju enakosti. Enakost je nekaj, kar naj bi bili mi, kot družba.


Hm, nihče ni proti enakosti, ampak sedaj si pa ti ostala malo zadaj. Enakosti ni in je nikoli več ne bo, bila je (vsaj navidezna) v času tovariša Tita, sedaj so pa drugi časi. In ja,  jaz bi tudi bila najbolj vesela, če bi se ves denar na svetu pravično razdelil, pa bi lahko vsi normalno živeli, vsak bi si vzel iz skupne blagajne kolikor potrebuje,  ampak žal temu ni tako. In nikoli ne bo. Tudi če bodo otroci uniformirani se bo sosedov mulc pripeljal v šolo z bemflo, naša pa s fičkom. On bo imel na nogah najnovejše Nikice za 200e, naša pa čevlje od Kitajcev za 10e. A razumeš? Uniforme ne rešijo čisto nič.

Uvedba uniform ni edini ključ za uspeh.


Je zadnji na lestvici.



Moje razmišljanje sega v čase, ko so otroci imeli spoštovanje. Do staršev, do učiteljev, do starejših, do sočloveka.

Otrok ni upal uporabljati kletvic pred starši, ni ignoriral navodil in je ŽIVEL otroštvo.

To ni nazadnjaško in vsekakor JE uporabno, če si družba tega ponovno želi.



A vidiš, s tem tvojim odstavkom se povsem strinjam. In zraven ugotavljam, da takrat niso imeli uniform. Torej?

In tudi danes obstajajo tako otroci kot starši, ki še vedno spoštujejo eden drugega, ki ne uporabljajo kletvic kar tako mimogrede, ki se radi izobražujejo in širijo svoje potenciale. Obstajajo celo punce, ki se oblačijo v najnovejše modne trende, a se istočasno celo rade učijo. In fantje, ki imajo hlače na sred riti in jih fizika fascinira. Obstajajo tudi otorci, ki jih starši ne vozijo v šoping centre za sobotno zabavo, temveč raje gredo igrat nogomet na bližnje igiršče ter starši, ki otorkom dovolijo celo plezat po drevesih. In otroci ŽIVIJO otroštvo.

Zato se strinjam s Coltom, input bo treba najprej popravit, da bodo konkretne spremembe v družbi.

O enakosti: te ni in jo ne bo in prav je tako, da je svet pisan ter barvan in ne siv ter dolgočasen. Lahko pa je svet enakopraven. Samo tu smo pa spet pri tistem inputu, sprejemanju sebe in družbe ter posameznikov, razlik kot nekaj lepega in pozitivnega, kar nas bogati in ne kot sredstvo dokazovanja lastne vrednosti.

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 8:57:04   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
V mojih časih OŠ še ni bilo toliko razlikovanja zaradi znamk.

Jaz pa mislim, da je ravno tako bilo. Nismo imeli toliko znamk (čeprav se je Adidas ločil od Borova), smo pa imeli sorodnike v Nemčiji in Avstriji, ter starše, ki so (ali ne) hodili na Ponte Roso po italijanske cunje.

S temle se pa strinjam. Moja mama je bila skorajda edina mama v razredu (OŠ časi), ki je non-stop hodila v Italijo (predvsem Trst z okolico) in mi, posledično, tudi non-stop prinašala italijanske stvari. Moj nalivnik na prvi pogled ni bil nič kaj dosti drugačen od nalivnikov sošolk in sošolcev, ampak ogledat' so si ga morali pa prav vsi - ker je bil italijanski. Ostali so imeli nalivnike iz Emone.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 9:35:54   
Freya88
Nisem brala vse za nazaj, ker je enostavno prevec... sem pa absolutno PROTI!
Sem imela sosolko, ko si je sama sivala obleke... ma ni melo veze noben nike, adidas, miss sixty or whatever! Bila je in!:)

Kaj pa sportna vzgoja? Tudi posebne uniforme za sportno vzgojo? Pa cevlji? Pa frizura? Nakit? Torbe? Zvezki? Mobitel (kar bi sicer jaz prepovedala, ampak zdej ni no)?

Brezveze, skoda denarja in sekiranja...! Poleg tega pa, a ni svoboda oblacenja nekaj takega kot je svoboda govora?

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 9:46:53   
sazi

Jaz pa mislim, da je ravno tako bilo. Nismo imeli toliko znamk (čeprav se je Adidas ločil od Borova), smo pa imeli sorodnike v Nemčiji in Avstriji, ter starše, ki so (ali ne) hodili na Ponte Roso po italijanske cunje.


Tako živo se spomnim scene, ko mi je prijateljica iz šole pokazala svoje nove čevlje (pa me res niso zanimali - še danes me ne briga, kaj kdo obuje) in na moj neinteres prav zakričala - poglej moje nove Martenske - pa sem ji pokazala svoje in rekla - glej, jaz imam pa Cicibanke, pa ravno tako pridem peš do šole.
Še danes ne dam prav veliko na firme, gledam pa na kvaliteto in ta je pogosto tudi v neznanih znamkah.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 9:56:57   
alda
Sazi kaj kvasiš user posted image Martinske so ZAKON bile in bodo!!
Mij se je še ženil v njih user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 11:48:52   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Sazi kaj kvasiš user posted image Martinske so ZAKON bile in bodo!!
Mij se je še ženil v njih user posted image user posted image


Jaz se sicer možila nisem v njih, sem jih pa z veseljem obula na maturantskem plesu ;-))


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 12:37:48   
karmy
jaz se tudi strinjam z uvedbo solske uniforme.

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 12:45:41   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Sazi kaj kvasiš user posted image Martinske so ZAKON bile in bodo!!
Mij se je še ženil v njih user posted image user posted image


Jah, saj osebno nimam nič proti Martinskam in drugim znamkam. Imam pa proti, da se to izpostavlja kot nekaj "nad". Oz. nimam proti - briga me - le razumem ne tega.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 12:56:14   
zmajaz
No, ko berem tole:
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
In tudi danes obstajajo tako otroci kot starši, ki še vedno spoštujejo eden drugega, ki ne uporabljajo kletvic kar tako mimogrede, ki se radi izobražujejo in širijo svoje potenciale. Obstajajo celo punce, ki se oblačijo v najnovejše modne trende, a se istočasno celo rade učijo. In fantje, ki imajo hlače na sred riti in jih fizika fascinira. Obstajajo tudi otorci, ki jih starši ne vozijo v šoping centre za sobotno zabavo, temveč raje gredo igrat nogomet na bližnje igiršče ter starši, ki otorkom dovolijo celo plezat po drevesih. In otroci ŽIVIJO otroštvo.

Zato se strinjam s Coltom, input bo treba najprej popravit, da bodo konkretne spremembe v družbi.

O enakosti: te ni in jo ne bo in prav je tako, da je svet pisan ter barvan in ne siv ter dolgočasen. Lahko pa je svet enakopraven. Samo tu smo pa spet pri tistem inputu, sprejemanju sebe in družbe ter posameznikov, razlik kot nekaj lepega in pozitivnega, kar nas bogati in ne kot sredstvo dokazovanja lastne vrednosti.


in tole:

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Kaj pa sportna vzgoja? Tudi posebne uniforme za sportno vzgojo? Pa cevlji? Pa frizura? Nakit? Torbe? Zvezki? Mobitel (kar bi sicer jaz prepovedala, ampak zdej ni no)?

Brezveze, skoda denarja in sekiranja...! Poleg tega pa, a ni svoboda oblacenja nekaj takega kot je svoboda govora?


in morda še katero drugo mnenje ... počasi tudi jaz postajam proti uniformam. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 19:40:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Moja opažanja so plod večletnega spremljanja otrok in prepričana sem, da bi se dalo otrokom prizanesti veliko psihičnega gorja s tem, ko bi izključili potrošniško os.


Glede na način "argumentacije", naj še dolgo ostane zgolj pri spremljanju.

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 19:44:45   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Moja opažanja so plod večletnega spremljanja otrok in prepričana sem, da bi se dalo otrokom prizanesti veliko psihičnega gorja s tem, ko bi izključili potrošniško os.


Glede na način "argumentacije", naj še dolgo ostane zgolj pri spremljanju.


Lušten user posted image  

Verjetno bo res ostalo le pri dizertaciji. Ljudstvo, opažam, še zdaleč ni pripravljeno na red.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
23.11.2010 19:45:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

Moja opažanja so plod večletnega spremljanja otrok in prepričana sem, da bi se dalo otrokom prizanesti veliko psihičnega gorja s tem, ko bi izključili potrošniško os.


Glede na način "argumentacije", naj še dolgo ostane zgolj pri spremljanju.


Lušten user posted image  

Verjetno bo res ostalo le pri dizertaciji. Ljudstvo, opažam, še zdaleč ni pripravljeno na red.


A ti bi ga rada naredila?

(odgovor članu Bizibee)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ponovno uvesti uniforme v šole
24.11.2010 8:40:44   
alda
OD kdaj pa uniforma pomeni red?
sam naše čakalnice v ambulantah poglej pa user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?