|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrčki 2007
16.11.2010 14:57:08   
lana38
Saj če imaš kasko, bi zavarovalnica to morala pokriti.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Decembrčki 2007
16.11.2010 15:16:32   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Saj če imaš kasko, bi zavarovalnica to morala pokriti.
LP


Je kaksko pa še kombinacija parkirišče. In zavarovalnica je že dala svoj žegen.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Decembrčki 2007
17.11.2010 0:10:26   
soncek.djukelica
živjo,

jaz sem tudi bolj slabe volje! že dva dni se lajham po Dermatološki kliniki in nič ne uredim! sam pošiljajp me od enega do drugega! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Decembrčki 2007
17.11.2010 10:01:06   
lana38
s.d. ,kaj pa je narobe s teboj ali z malima dvema?
Naš Tim je pa že 3 dni pošteno prehlajen. Tudi malo vročine ima vsak dan. Kašlja, da je groza. Me je kar strah, kaj bo iz tega.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Decembrčki 2007
17.11.2010 16:33:55   
t*e*j*k*a
hej hoj

Kako ste kaj? Mi smo super. Jan od prvega septembra hodi v vrtec in je ful navdušen ko zjutraj gremo, sam vikendi mu niso všeč, ko more bit domauser posted image .
Dvojčka sta tudi ok, Nik ima trenutno vročino(sumimo zobke, ker ni nič prehlajen al pa kaj), Neje pa zobi ne vržejo s tira, ona se sam smeji, pa ni važno kaj jeuser posted image

V glavnem uživamo. Sem se mal oglasla, da me ne bote odpisale.

SD a ste že poslikali voziček??


Čao

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Decembrčki 2007
18.11.2010 7:08:46   
lana38
t*e*j*k*a, lepo, da si se oglasila.user posted image
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Decembrčki 2007
18.11.2010 23:17:36   
soncek.djukelica
IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

SD a ste že poslikali voziček??



nisem, pa tudi nevem kdaj bomo šli kaj na morje, da bi to storila! zato raje poglej še za kakšnega!

IZVIRNO SPOROČILO: lana38

s.d. ,kaj pa je narobe s teboj ali z malima dvema?



otroka imata bradavice, ki so jih dobile od virusa! jutri grem ponovno tja poskusit srečo ali pa se kregat!user posted image

drugače pa se vsi veselimo in sem v polnih pripravah za njun rojstni dan! user posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Decembrčki 2007
19.11.2010 7:02:34   
lana38
s.d. bradavice pa so kar zoprna zadeva.user posted image
Tim še vedno kašlja. Upam, da bo čez vikend bolje. Drugače grem v ponedeljek do P. Saj vem, da lahko tudi 3 tedne kašlja, samo malo pa bi moralo iti na bolje.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: Decembrčki 2007
19.11.2010 19:46:19   
t*e*j*k*a



IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica

IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

SD a ste že poslikali voziček??

 

nisem, pa tudi nevem kdaj bomo šli kaj na morje, da bi to storila! zato raje poglej še za kakšnega!






No sej se nam še ne mudi tok, bomo verjetno čez zimo imeli tega, ker po snegu ne bomo nikamor pršli z malimi kolesiuser posted image
Lana38 naš Jan tud skoz neki kašla, pa je mal bolš oz par dni nč ne kašlja, pa pol spet.

LP


(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: Decembrčki 2007
30.11.2010 11:49:49   
lana38
s.d., čestitke tvojima dvema za 3. RD!user posted image user posted image user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Decembrčki 2007
5.12.2010 15:40:07   
botrca
Hej, hej,

da vas malo pozdravim..pri nas ni kaj posebej novega...Jan je imel operacijo na sečilih in dobro se je izteklo user posted image user posted image user posted image . Drugače smo zdravi, v vrtec še ne gre bo pa verjetno zopet začel v sredo. In glih takrat ima r.d. Počasi se pripravljamo na r.d. (ati in sin), pa na božička, ki pride v vrtec...

Zima nam je pošteno zagodla, tako da še samo čistimo sneg in se kepamo. Mogoče bomo naslednji teden šli na Pohorje se sankat.

Lepo mi bodite, pa se oglasim še kaj.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Decembrčki 2007
6.12.2010 6:55:31   
lana38
Mi2 s Timom sva bila pa včeraj pri Miklavžu v cerkvi. Pa ga ni bilo čisto nič strah. Še po darilo je šel sam. Me je prav presenetil, ker se drugače še pujsov boji. Zunaj pa je prava zimska idila, snega vse polno. Včeraj doplodan smo se kar valjali v snegu jaz, Blaž in Tim.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Decembrčki 2007
15.12.2010 10:09:38   
soncek.djukelica
živjo,

končno sem našla nekaj časa, da spet pridem pogledat na RR, pa vidim, da sploh nisem kaj dosti zamudila! Bradavice smo porihtali, dobila sem recept, če bi se njima še kaj pojavilo, ker je menda 6 tednov kerenca na virus, potem je pa mlajša spet fasala bronholitis, čez nočuser posted image , sem ji preštela čez 40 izdihov v minuti in na veliko srečo nisve mogle iti v bolnico, je pa dobila kisik in ventolin kar pri pediatru, drugi dan pa na srečo le še ventolin!user posted image Mi je pediater povedal,da se je pojavil en hud virus, ki se lepo usede globoko v pljuča in kar lepo vztraja v njih! no, sedaj sta zdravi, in razgrajaški!user posted image

Rojstni dan smo lepo praznovali, ker je bilo malo pred Miklavžom smo še na kupe čokolad dobili user posted image !

Obravili smo že sistematski pregled pri 3 letih, prav smešno mi je bilo, ko jima je pritisk merila, ki je normalen 100/50 user posted image , ker imata tako drobceni rokici! Pa oči so jima tudi pregledali in vidita dobro, sem se mogla kar matrat, ko sta gledali le z eno učko, ampak sta videli res tudi čisto majhne stvari! Še psiholog ju čaka januarja in tudi pri pregled pri zobozdravniku!

Meni ste zdi, da bo drugo leto spet veliko user posted image , ker kar skozi videvam user posted image ! še dobro,da smo pri nas zaključili!user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: Decembrčki 2007
15.12.2010 18:47:46   
lana38
s.d., nikoli ne reci nikoli. Kaj pa presenečenja in čudeži, ti pa praviš, da ste zaključili.user posted image
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Decembrčki 2007
15.12.2010 19:04:57   
lorch
Hi Hi!
Kar dajte se malo presenetit! Mi bomo čez dober mesec spet varvali, pa sploh ne bi bilo slabo, če bi se mi pridružila še kaka naša decembrka user posted image
Drugače pa sem prejšnji teden nastopila bolniško, ker mi trebuh spet zeloooo otrdeva tako, kot pri Tjaši, in kar 1.dan je naša princeska začela tako močno kašljati, da sem jo obdržala en teden doma, potem pa sem jo nameravala v pon. peljat v vrtec, ker se zdaj res ogromno dogaja vsak dan, v veselem mesecu. Pa so nas presenetile kozeuser posted image . Zdaj je pa lepo zaključila z vrtcem za letos, vse najlepše kar se zdaj tam dogaja ji bo oz. nekaj je že , ušlo mimo.
Sem pa fino pečena doma in niti v nabavo za darila, niti za kako malenkost za novega člana, ki je na poti ne morem. Bom pa vsaj mal prišparala, ko ne bom okol letala pa bencin in denar zapravljalauser posted image
Je pa naša tudi lepo preživela rd, potem je bil že miklavž, zdaj pa sploh ne ve kaj bi si zaželela od božička, sicer ji pa itak ni čist jasno zakaj naenkrat toooliko daril, če je pa že hodil en tist stric z darili, pa še rd je imela. Sicer pri nas Miklavž ne nosi nekih jakih daril, mogoče kake nogavičke,rokavičke, perilo, kaj takega, pa seveda nekaj sadja in sladkarij, ampak za rd je dobila nekaj igrač in je itak vsega dovolj.
Zdaj greva pa piškote dokončat, ker nama je drugače dolgčas in se zamotiva z izdelovanjem čestitk, piškotov in podobno.
Uživajte in vse naj, naj vsem, ki ste že praznovali rd, pa seveda tudi tistim, ki še bote!

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Decembrčki 2007
16.12.2010 6:54:36   
lana38
Jaz tudi ne pretiravam z darili. Tim je od Miklaža dobil DVD risanko Nodi in copate, pa slakarije. Za RD bo dobil Lego avtobus, tisti, ki so jih imeli v Sparu na nalepke. Od Božička traktor mali, ne tisti za gonit. Od Dedka Mraza pa spet DVD Gasilski avto Florjan. Več stavri, ampak nič predrago in nobenega pretiravanja.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Decembrčki 2007
16.12.2010 8:31:49   
soncek.djukelica
jutro,

lorch, a ti pa zadnje tedne sopihaš! zdrži še malo in pol bo februarja ponovno veselica!user posted image
jaz pa najraje praznujem Miklavža in se držim tega,da tudi on prinese darilo! Sem še iz tiste generacije, ki nismo imeli Božička in smatram,da je ta praznik bolj tako,da se družina druži, da se boljše poje in da preživimo čas skupaj, zato tudi Božiček ne bo nosil daril!
Za rojstni dan sta dobili uhane, skozi sta jih pri meni opazovali in se igrali in sedaj jih imata!user posted image Smo šli že luknjice narediti, trenutno imata medicinske in kaže,da se jima ne bo vnelo uho!user posted image Miklavzek jima je prinesel mandarine, cokoladnega Miklavza, parklja ter avtobus od Lego, iz spara, drugi pa sestavljanko!
drugace pa dedek Mraz bi lahko jima kaj prinesel, tako da razmisljam o vzglavniku Dormeo, cakam na bozicnico, user posted image ali morda kaksni knjigo!

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: Decembrčki 2007
17.12.2010 23:08:18   
lorch
Zadnje tedne, ja! Še približno 5 tednov. Ravno danes sem imela prvi ctg. Bo veselo že januarja, samo upam, da ne pohiti, da bi bilo že decembra, ker nimam še nič pripravljeno, poleg tega, pa ne grem rodit pred dopolnjenim 37.tednom. Sem se tako odločla in tako mora bituser posted image
Pa Tjašo moram še porihtat zdaj, ko ima te koze, pa za praznike mamo v planu še toplice in jaz kar ne morem česa preskočit, nimam časa za rojevanje prej kot drugo letouser posted image . Sam, do februarja pa rajši nebi čakala, bo januar čist vredu. Pdp je sicer 22.1., ampak tam okol 10.sem jaz čist za akcijo. Sam na 13. ne, ker mojga rd pa ne mislim delit, naj si user posted image  umisli svoj datum za rojstni dan, mojga naj kr pri miru pustiuser posted image

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Decembrčki 2007
18.12.2010 11:37:37   
soncek.djukelica
IZVIRNO SPOROČILO: lorch

pa ne grem rodit pred dopolnjenim 37.tednom. Sem se tako odločla in tako mora bituser posted image



user posted image user posted image user posted image ko bo pripravljena, boš kar mogla iti!

IZVIRNO SPOROČILO: lorch


Pa Tjašo moram še porihtat zdaj, ko ima te koze, pa za praznike mamo v planu še toplice in jaz kar ne morem česa preskočit, nimam časa za rojevanje prej kot drugo leto .


tole ti pa privoščim, da se malce razgibaš pred porodom, morda boš pol lažje rodila!

IZVIRNO SPOROČILO: lorch

Sam na 13. ne, ker mojga rd pa ne mislim delit, naj si  umisli svoj datum za rojstni dan, mojga naj kr pri miru pusti


zakaj pa ne, tole bi bilo prav luštno,da imata oba rojstni dan na isti dan! a ne bi bilo lepo darilo? poznam primere in se čisto fino obnese! user posted image

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Decembrčki 2007
20.12.2010 10:20:01   
pikica*
O, malo ste se razpisale. Mi smo prejšnji teden "oddelali " eno virozo. Zoja nam je zakuhala in to na 40C. Zdaj je na srečo že ok in je danes spet lahko šla v vrtec.

Tile decembrski strici nam naredijo kar nekaj sivih las. Vsekakor sem proti temu, da bi kar vsi nekaj prinesli, zato pri nas doma glavno darilo  nosi Dedek Mraz, Miklavž  pa je prinesel samo malenkosti (Lovrotu en motor in Zoji krilca, vsako darilo vredno cca. 5€). Dedek Mraz  bo Lovrotu prinesel en tak kao delovni kombinizon Strela McQueen (je trenutno totalno usekan nanj), Zoji pa Baby Borna.

Seveda potem vmes pade še Lovrotov rojstni dan, za katerega bo dobil kolo Strela McQueen (ki je bilo itak že v planu). In to je to. Problem pa je v tem, da bo potem še cela žlahta kupovala darila za RD in Dedka Mraza (no, tam nič ne definiramo kdo nosi - Dedek Mraz ali Božiček), ker darila odpiramo pač takrat, ko pridemo naokrog) in se bo spet nabralo na tone stvari. Ampak sem jim za letos zabičala, da morajo res kupit skromna darila, ker otrokom je itak važna vsebina, ne pa cena. Ta  vikend smo npr. praznovali Lovrotov RD pri mojih starših in je bil najbolj vesel enega avtomobila, ki je stal celih 3,5€. Vsega ostalega praktično sploh ni povohal.

lorch, RD na isti dan kot ti - zakaj pa ne? Pa 13.1. praznuje tudi moj bratec. V soboto je rodila prijateljica, ravno na RD svoje mame. Meni je to simpatično. Edino otroci si znajo včasih to malo po svoje predstavljat. Midva z možem imava npr. RD en dan narazen in naši otroci mislijo, da je to povsod tako, da imata mami in oči skupaj RD.

SD - Dormeo. Kupi raje enega poceni v Ikei. Midva sva pred leti kupila en vzglavnik, ki je bil drag kot žafran (v Dollarju). Še zdaj ga nobeden od naju ne mara uporabljat in se puliva za tistega iz Ikee, za katerega sva dala cca. 5€. Unega tadragega mi je pa žal stran zabrisat. Božičnico pa raje prihrani za kaj drugega (jaz na svojo še čakam - pride ta teden. Smo pa v službi že dobili darilce - mini prenosnik).


(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Decembrčki 2007
20.12.2010 14:41:56   
lana38
lorch, ti kar sanjaj, da se boš ti odločila, nemesto tvojega user posted image , kdaj pride.user posted image  Si me prav nasmejala.
Včeraj je imel Tim RD. Se mi zdi, da je tako hitro že velik fant. Kar naenkrat 3 leta.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Decembrčki 2007
20.12.2010 18:32:30   
lorch
Saj vem, da pridejo, ko se jim zdi, da je čas, samo lahko pa malo poskušam uveljavljat avtoriteto, moram vadit, ker bo itak na koncu tako, kot se dete odloči, tudi ko bo že zunaj bom še prevečkrat morala uklonit glavo, kar za tako trmasto bitje kot sem jaz, ni ravno lahkouser posted image .
Če bo user posted image  taka trmica, kot je Tjaša, bom zelo boga, ker se že zdaj hecamo, da je podedovala trmo po naju obeh, pa še svojo rezervo je nekje staknila. Pa verjemte, če je podedovala najino trmo, je kriza, ker sva dva nadpovprečno trmasta človeka našla skupno pot in se včasih prav sprašujem kako nama rata, da se ne pobijevauser posted image .
Drugače se pa že veselim toplic, čeprav ne bomo sami. Družba bo sicer pasala, spanje bo pa verjetno še zanimivo, ker bomo imeli 3 majhne otroke in mene user posted image , pa bo večerni ritual verjetno kar zanimiv, da se bomo uskladili, ker ne bomo imeli glih vsak svoje sobe, ampak bomo mi spali v dnevnem prostoru, kjer se kavči raztegnejo. Sicer pa nekaj dni bomo že zdržali, tudi če si bomo malo v napoto, glavno, da je malo spremembe okolja in malo druženja.user posted image

Zdaj sem pa dobila nalogo: barvice se slabo vidijo, jih je treba ošilit, kar seveda pomeni, da hoče madam mamo takoj zaposlit s tistim, kar je za njo pomembnouser posted image

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Decembrčki 2007
24.12.2010 11:13:54   
pikica*
Pa smo tudi mi včeraj uradno odpraznovali rojstni dan. Lovro je bil totalno navdušen. Pri nas imamo namreč ta dogovor, da si lahko vsak, ki ima RD, na ta dan izbere katerikoli balon v tisti trgovini s helijevimi baloni. Zato je Lovro že od jutra komaj čakal, da gremo po vrtcu v trgovino in si izbere svojegauser posted image .  Seveda je izbral Strelo Mcqueenuser posted image . Tako je bil navdušen, da se je kar sam vse zmenil s trgovko. Najprej je pridno čakal, da je prišel na vrsto, potem je trgovki razložil kateri balon želi in celo stopil z njo, da ji je pokazal točno tistega, ki si ga je izbral. Potem pa balona ni več izpustil izpred oči, dokler ni trgovka namontirala gor vse tiste uteži in mu ga izročila. Po CP je hodil tako ponosno, da se mi je zdelo, da je kak cm dvignjen od taluser posted image .

Potem smo šibali še v Zvezdo po tortice in domov odpirat darila. Tam pa se mu je skoraj utrgalo, ko je videl, da je dobil kolo Strela Mcqueen. Tako zavzeto je pomagal očiju, da bi ga po moje naslednjič lahko že sam sešravfaluser posted image . Od tistega trenutka dalje se je do spanja vozil s kolesom po stanovanju (na balanci pa je imel sevda namontiran še balon). Danes zjutraj pa spet iz postelje skok direktno na kolo. Lušno je gledat otroka, kako je vesel darilauser posted image . Obenem pa me kar stisne, ko vidim, kako hitro rastejo tile naši malčki.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Decembrčki 2007
26.12.2010 9:00:16   
lana38
Lepe praznike vsem skupaj. Malo z zamudo, pa nikoli ni prepozno za lepe želje.
Pred mano je cel teden dopusta in uživanja z otrokoma.
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Decembrčki 2007
1.1.2011 14:18:22   
lana38
Srečno in zdravo 2011!
LP


_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?