|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 16:19:58   
blaža
dan.

Eno vprašanje bi mela. Kaj ve kdo kake so kej cene na Pagu, v kakšnem apartmaju za 4 osebe? Pa da je morje blizu, da ni treba daleč pešačit. Še najraje v kaki vasi, ne v Novaljah.

Mam za rezervirat za to poletje, pa me zanima vsaj okvirno kake so kej cene.

Hvala.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 16:53:55   
mini86
midva hodiva k enemu in istemu že 5 let včasih tudi 2x po 14 dni na poletje in ne zamenjam za nič na svetu..

http://www.travel-tourist.com/obj2298_si.htm


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 17:03:40   
blaža
mini, kolko pa plačaste na dan?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 17:09:11   
mini86
ker smo redni gostje mamo cenejše..in sicer..v predsezoni 25€ v sezoni pa 35€..je pa čisto pri morju in v vasi kustiči

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 17:09:42   
mini86
splača se ti pogledat mal za cene kle-se pravi v kustičih al pa v metajni

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 17:12:25   
blaža
sprašujem zato, ker smo bili sedaj že 2x pri enih v kustičih in so sedaj dvignili ceno, pa me je zanimalo kake cene so kje naokoli. Ker na netu so pa podatki oz reklame za Kustiče in različne apartmaje, so pa cene nekje v sezoni od 65-78e nekaj takega na dan.

naši majo pa zdej 55e.

Uau to maste pa pol ful poceni, ker za tako ceno pa jaz nikjer nisem nič v Kustičih vidla.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 17:18:10   
mini86
kje točno pa ste bili v kustičih..pa ne rečt pri družini kustič k tm so vsi kustičiuser posted image user posted image

verjetno je tud pr našem malo draži če greš v velik apartma..mi smo v veliki garsonjeri-ena FUL velika soba, kuhinja in kopalnica..se pa pozna ker smo redni



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 17:21:44   
blaža
Ja se pišejo Kustić user posted image . Kod Dobrice.user posted image . sej so ful ful fajn ljudje. Mislim, da bomo šli kar k njim, me je pa vseeno zanimalo kake so kje cene, ker oni so meli, predlani 40 na dan , ki smo bili junija, ker naš še ni bil šolar. Sedaj je pa šolar in gremo julija in je pa cena 55e, je 15e več na dan user posted image . No ma to je blo predlani. Lani nismo šli, ki smo urejali doma in ni zneslo, letos pa obvezno gremo.

aja pa še to, mi imamo eno spalnico, eno predsobo, kopalnico in pa kuhinjo z jedilnnico, tv, kavčem. In imajo tudi pralni stroj, da si kar tam brisače in majčke perem, ne nosim domov celih vreč umazane robe. Nardim 2 stroja pa je user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 10.1.2011 17:23:22 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 17:24:15   
mini86
kje pa točno..na keri strani kustičev..če stojiš pred pekarno in ji kažeš hrbet..kam greš..levo al desno..

no naj ti povem da se je lansko leto odprla ena mini gostilnca k ma tako božanske kalamare..mmm..kr zdej mam un okus pa vso mehkobo v ustihuser posted image user posted image no nasploh majo hrano odlično..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 17:35:41   
blaža
user posted image user posted image user posted image user posted image

Jeaaa za kalamareee. No mi gremo od pekarne na levo dol. In čisto na koncu dol je prva hiša z leve.

Mmm pekarnica une štručke, slaniki,..user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 17:36:42   
mini86
aja k mi gremo pa desno..pol smo pa glih na drugem koncu..k mi mamo dve hiše do une ulčice gor za v trgovino

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 17:43:29   
blaža
Naš apartma je pa čisto ob morju, se gre pa malo v hrib za v pekarno.

Kje je pa ta oštarijica s kalamari odprta?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 18:52:45   
kajajaka
mi smo bili letos v posezoni v Povljani na Pgu, čisto blizu morja in še bazen imajo (septembra je bilo to pomembno, ker je bilo morje že mrzlo)
LETOVALI SMO PREKO AGENCIJE oDISEJ IN CENA JE BILA SMEŠNO NIZKA (160€ ZA CEL TEDEN NA AAP ZA 5 OSEB)
sorry čerke...

poglej na net. Apartmaji se imenujejo vile Jurac

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 19:11:57   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Naš apartma je pa čisto ob morju, se gre pa malo v hrib za v pekarno.

Kje je pa ta oštarijica s kalamari odprta?


verjetno veš kje je edini lokal v kustičih, ane..predvidevam da blizu vas..no im par hiš naprej je ta gostilnica..ne moreš zgrešit:)
prijazni domačini, zmerno nizke cene in pa odličen prostor-pogled na morje...


aaaaaaaaaaaaaaaa čist ste me zdražle s tem morjemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 19:40:40   
blaža
uauuu, mega, pa to je prav zraven nas. Upam, da ni drago, da ne bomo bankrotirali.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 19:42:19   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

mi smo bili letos v posezoni v Povljani na Pgu, čisto blizu morja in še bazen imajo (septembra je bilo to pomembno, ker je bilo morje že mrzlo)
LETOVALI SMO PREKO AGENCIJE oDISEJ IN CENA JE BILA SMEŠNO NIZKA (160€ ZA CEL TEDEN NA AAP ZA 5 OSEB)
sorry čerke...

poglej na net. Apartmaji se imenujejo vile Jurac


Ja posezone znajo bit res poceni, ampak jaz mam rada, da fajn kuri sonček, da se lahko martinčkam. zna pa bit , če potrefiš tudi september zelo topel in v sezoni mraz, kot smo mi enkrat nabasali in smo bli v vetrovkah in puloverjih.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 21:49:31   
end1
blaža maš moj ZS, hvala v naprej!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 21:54:18   
Precious
kajajaka  mogoče veš kakšna je plaža? Je bilo septembra veliko ljudi tam?

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
10.1.2011 21:54:24   
Dadi
No evo....vi o Kustićih..user posted image  Mi smo bili zdaj že dve leti v Kustićih, v apartmajski hiši, ki je tam daleč najvišjauser posted image . Smo pa dali 40€ na dan za enosobni apartma. Samo morje pa ni ravno ne vem kako čisto no. Letos nas je 5 tako da še ne vem kam se bomo spravili.

O kalamarih pa tudi jaz vse dobro..mnjaski user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
8.2.2011 20:52:26   
Ekaz
Kajajaka; lahko kaj več poveš o teh apartmajih. Videt so lušni. Samo mi deluje, da je hiša na nekem bregu. Koliko je do plaže, kakšna je plaža? Imamo namreč majhno punčko in zaradi tega veliko prtljage in veliko letanja....

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pag - poletje 2011 - cene
13.2.2011 15:08:35   
karamela
Mi tudi že nekaj let letujemo v Povljani in ti lahko povem svoje mnenje o teh apratmajih. Apartmajčki so luštni, mi smo tudi bili že kar nekaj let nazaj v pritličnem tudi z malim  dobro leto in pol starim otročkom. Sedaj je tam tudi zunanji bazen. Ja apartma je na bregu in ni čisto ob morju. Do plaže, Dubrovnik  ki je primerna za male otročke (plaža kamenčki, nizka voda, notri mivka) po pomjem mnenju se boste morali voziti z avtom, tako, kot mi. Res pa je da vožnje par minut, cca dobrih 500-600 metrov. Ampak, rokavčki, lopatke, voziček, plenice... pa vmes še spanje otroka, napihljiv tjulenj, čolnček mali ... peš no way. Plaža poleti v strogi sezoni je dokaj polna. Zadnje par dni avgusta in septempra pa ne. Na plaži imaš tudi en del, kjer je senca borovci. Če te ša kaj zanima, samo vprašaj.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?