|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 III.del
13.1.2011 23:36:48   
aktak
OK sedaj lahko uradno rečemo, da niste normalne, me ni bilo par ur tukaj gor in ste naklofale cel kup stvari user posted image user posted image user posted image user posted image sem komaj prebrala vse in itak si nisem pol stvari zapomnilauser posted image
Vseeno pridne čveke sedaj vas zapuščam, grem provat odspat več kot dve uri skupaj, kar mi še ni uspelo ta tedenuser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarke 2011 III.del
13.1.2011 23:39:31   
little*miss

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

IZVIRNO SPOROČILO: little*miss

Zakaj pa ne hotel? Saj večino dneva bomo tak zunaj, zvečer in popoldan bomo samo spali noter. No, še kolebama med apartmajem in hotelom, ampak v prikolico definitivno več ne user posted image ..ni to za nas user posted image



Mi mamo svojo prikolico in noben ne leži rad na plaži tako, da je to kot nalašč za nas. Gremo malo počofotat v morje in nazaj pred prikolico-eni v pesek ali bazenčič, drugi na pivo in kakšne karte. Zjutraj in zvečer pa bicikel in gas.


Če vam tako paše, je itak super user posted image Midva pa imava rajši plažo, pa vedno bomo drugam na morje hodili, sma se odločila da nebomo vsako leto isto, ker ni zanimivo (vsaj nama) user posted image Tako da čez dan plaža, ogled mesta. Kako pa bo uspevalo z dvema otrokoma pa še nevem user posted image Mislim, da se tamala nebo pritoževala, ker je letos čofotala v vodi, ki je imela 20 stopnij.user posted image Jaz prsta nisem dala noter, onadva pa sta se kopala vsak dan. Mogla sem jih tirat iz te mrzle vode user posted image

< Sporočilo je popravil little*miss -- 13.1.2011 23:41:03 >


_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarke 2011 III.del
13.1.2011 23:42:19   
little*miss
Pardon, lani je čofotala user posted image

aktak vso srečo s spanjem..na žalost vem kako je user posted image

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarke 2011 III.del
13.1.2011 23:53:56   
maurica
meta; suzy je stavla na enak vrsti red kot ti user posted image

jaz grem probat zaspat, pa da vidimo, če bo ratalo ...

pa ful me neki v trebuhu boli user posted image

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarke 2011 III.del
13.1.2011 23:55:42   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: little*miss

Če vam tako paše, je itak super user posted image Midva pa imava rajši plažo, pa vedno bomo drugam na morje hodili, sma se odločila da nebomo vsako leto isto, ker ni zanimivo (vsaj nama) user posted image Tako da čez dan plaža, ogled mesta. Kako pa bo uspevalo z dvema otrokoma pa še nevem user posted image Mislim, da se tamala nebo pritoževala, ker je letos čofotala v vodi, ki je imela 20 stopnij.user posted image Jaz prsta nisem dala noter, onadva pa sta se kopala vsak dan. Mogla sem jih tirat iz te mrzle vode user posted image


Saj mi mamo prikolico doma in jo vsako leto nekam drugam odvlečemo. Lani smo bili v Biogradu in vem, kako je bla mrzla vodauser posted image . Glede zmrznjenosti je pa pri nas kontra-jaz grem v vsako vodo, moj rabi pa pol ure da se spravi v 27 stopinjuser posted image

_____________________________



(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarke 2011 III.del
13.1.2011 23:57:34   
meta21
BTW, a katera pozna kamp Park Umag (ex. Ladin gaj, če se ne motim). Baje je ful prenovljen pa me zanima, kako je zarad otrok. Predvsem me zanima plaža (vstop v morje) in sanitarije.

_____________________________



(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarke 2011 III.del
13.1.2011 23:59:10   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: maurica

meta; suzy je stavla na enak vrsti red kot ti user posted image



Najprej sploh nisem dojela, zakaj mi to pišeš. Šele zdaj vidim, da mam vprašaje v podpisu. Sem očitno narobe kopirala. Zdaj bo pa prav!

< Sporočilo je popravil meta21 -- 14.1.2011 0:00:37 >


_____________________________



(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 0:04:31   
meta21
Še to napišem pol pa jaz tudi grem ... Sem prej v drogeriji eno prodajalko tam spraševala nekaj okrog odstranjevanja maskare in mi je rekla (citiram): Me, ta mlajše punceuser posted image , uporabljamo baby robčke
Sem se v vsako izložbo do doma pogledala. Saj res, da jih mam 30 ona pa morda 20 (2 gor dol) ampak, še pred kratkim se mi je zgodilo, da sem mogla osebno pokazat, da sem lahko cigarete kupila. Mislim, da bo kmalu po porodu napočil čas zame, ker tako se pa ne bomo šliuser posted image

_____________________________



(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 0:06:21   
little*miss
No, če pa vedno drugam vlečete pa je tak ok. Moj je rekel, da so vsako leto hodili na isto lokacijo, pa mu ni bilo več zanimivo čez čas. user posted image

Joj, grem se jaz brcnit v posteljo in upat, da bom zaspala. user posted image Bi bilo fajn, da bi imela nekoga, da bi me vsaki dan po glavi s kamnom vdaril user posted image Naravne uspavalne tablete user posted image

Lepo noč vam želim, tistim ki ste še budne.

_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 0:46:01   
Nina33
Čer!

IZVIRNO SPOROČILO: hayabusa
Aja pa v mojo torbo za vsak slučaj roma še šlaufek za plavanje v primeru da bodo šivi boleli - prvič ga nisem rabla

Super, de si me spomnila - meni ga je dragi letel kupit po porodu - mam Nemota user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33
Pa hotla sem vprašat: a si to ti Meta al sem bla jaz vmes že kej gor ?

A zarad cvirnov


Tut to, sam odgovorila si glih kt bi jaz user posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: meta21
A se ne bomo po vseh porodih preselile na forum DOJENČEK? Pa lepo prosim, če bi imele normalen naslov, npr. Februarčki in ne kaj v stilu Februarski krofki ali jagode

Februarske šeme bi blo vsaj mal resnično user posted image , če bi se seveda na mame misnlo user posted image . Drgač se pa strinjam: user posted image user posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: aktak
Vseeno pridne čveke sedaj vas zapuščam, grem provat odspat več kot dve uri skupaj, kar mi še ni uspelo ta teden

Sočustvujem iz dna srca - a greva met svoj klub? Pa se mi zdi, de bo kmal se kr neki članic še javilo user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Še to napišem pol pa jaz tudi grem ... Sem prej v drogeriji eno prodajalko tam spraševala nekaj okrog odstranjevanja maskare in mi je rekla (citiram): Me, ta mlajše punce , uporabljamo baby robčke
Sem se v vsako izložbo do doma pogledala. Saj res, da jih mam 30 ona pa morda 20 (2 gor dol) ampak, še pred kratkim se mi je zgodilo, da sem mogla osebno pokazat, da sem lahko cigarete kupila. Mislim, da bo kmalu po porodu napočil čas zame, ker tako se pa ne bomo šli

user posted image user posted image user posted image Tut ta bolšim se (začne) dogajat - mene bol zmot, de se (zaradi user posted image , EMŠO nima nč pr tem) ne spomnim kuj kakšne fajne za nazaj user posted image . Sicer pa - očitno si še zmeri punca, ona je samo "ta mlajša" user posted image .
Morje oziroma dopust: jaz bi šla po dveh letih (oziroma zdej bo že tri user posted image ) spet s šotorom kampirat, ampak s tako malim ne vem če bom upala user posted image No, sej mogoče bo pa spal ponoči user posted image , ostajam optimist. Mi smo v prvo šli na dopust, ko je bil mali star cca. 11 mesecev (je pa res, de je oktobrček user posted image ), v leseno hišico v Trenti - bilo super!!! Letos spomladi (no, prot konc maja user posted image ) smo šli pa v vikedico (ne našo, na žalost) na Pag trije (nazaj pa zgleda štirje, kao user posted image , tko de naš ni "made in Slovenia" user posted image ). Ampak jaz "svoj" šotor pogrešam... Sva pa hodila leta (res leta, ene 7,8 let zapored, 2x letno user posted image ) v en in isti kamp - sva probala zamenjat in sva poiskala drugega, zdržala dva , tri dni in se popokala v "najin" kamp - ko sva zvečer sedela na "svojem" pomolčku ( kamp je (bil, na žalost, se mi zdi, de ga ne bi več spoznala, že pred leti so ga začeli neki "lepšat") bolj mičkene sorte, res mičkene ), mi user posted image , ki je prej naviral za druh kamp ko user posted image , reče: "No, zdej sva pa končno na morju." In od takrat nisva niti pomislila, de bi šla km drugam user posted image . No, kot sem že napisala, zdej je verjetno že fancy-šmensi kamp ratal in je konc veselja, prej je bil pa tak...freestyle.
Ladin gaj sva samo pred več kot petimi leti pregledala, kakšen je zdej pa pojma nimam, a na netu ni nič?
Bom entrala - mal pozno sicer, je že ceu roman spet, ampak... za četrti del vse user posted image .

< Sporočilo je popravil Nina33 -- 14.1.2011 0:47:45 >


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu little*miss)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 0:55:55   
Nina33
Joj, ste mi lušte naredle s tem morjem - škoda, de se tega ne da tko hit zrihtat kt kremšnite user posted image .
Eko, semle sva midva hodila. (samo 1x smo bili trije, a še v dveh delih: moj in jaz 2v1).
Tole je pa najboljši link, kar sem jih našla od kampa Park Umag.
Sam res, no, keri lušti...


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 0:57:14   
Nina33
Aja, pa "najin" kamp se nama je vedno zdel prav idealen za otroke user posted image . Prav zanje, ne (samo) za delat jih al kej podobnega user posted image .

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 0:59:38   
Nina33
Eko, pa še en vic - za tretji del ste se tko potrudle, de morm zdej jaz res mal za četrtga pridat user posted image :

Včeraj sem  sedel v baru in naenkrat začutil, da moram prdniti. Ker je bila glasba zares glasna in nihče ne bi niti opazil, sem prdce uskladil z ritmom. Po nekaj pesmih sem se že počutil bolje. Zadovoljno sem do konca spil svoje pivo in naenkrat ugotovil, da vsi zijajo vame. V tistem trenutku sem se spomnil, da sem poslušal walkman.
user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 1:42:43   
Nina33
Sem vas ene par na FB poklikala - se vas/nas je pa nabralo user posted image . Tamy, a češ te "ta nove" dodat na seznamček,prosim, (lahko tut kera druga, no), saj bi jaz pa imam občutek, de bi mi prej ratal celo skupino zbrisat kt seznam popravt user posted image .
Jaz pa en komad iščem na netu, mi je tooolk dober, ga mam snetga v Mediaplayerju, ampak pod napačnm avtorjem in naslovom spravljenega in ...sem zgublena user posted image . Vem samo, de je en "lev" (verjetno, no) afriški bend iz nekdanje francoske kolonije (vmes je kašna francoska beseda, ostalo pa je v...kr enmu jeziku). Sam je res lep komad in bi rada vedela o čem poje user posted image . Težka bo, ne? Edina beseda, ki se ponavlja, je pa po stricu Googlu fijijska/havajska user posted image Poj se pa znajdi user posted image .
Kaj je, punce (Meta user posted image ), a spite clo al kaj?!

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 1:51:01   
Nina33
Še ena misel, za nas sicer (še) nepride v upoštev, ampak... user posted image :
Life is a constant battle between diet and dessert!
Eko, še desert častim user posted image :

user posted image



_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 3:10:29   
ninchi9
Dobro jutro user posted image

Mene je zgleda res zahaklala viroza. Že 3 ure sedim na wc-ju - kar teče z mene iz vseh odprtin... Vročine pa še nimam zaenkrat, imam pa take hude črevesne krče, da bi se lahko user posted image . Za piko na i pa ima mali tako telovadbo, ki mi zdajle prav nič ne paše..

Jao mene, res mi je hudo.... Čez steno pa slišim, da se en fantek tud joka, tak da smo vsi bolni.


(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 3:41:00   
maurica
Samo sporocam, da mi je odtekla voda. Zdej sem v PO P na ctg-ju

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 4:27:46   
ninchi9
Drži se maurica!!! Danes je ena posebna noč user posted image

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 7:12:45   
cukica
Dobro jutro sam,da se vam javim.Grem v Porodnišnico in vam sporočim kaj bodo rekli,...

Lep dan


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu aktak)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 7:17:36   
Akilene
Dobro jutro!

Ste pa res pridne - III. del user posted image

maurica - drži se!!! ninchi9 - res je čas viroz, sploh ni več kam za iz hiše stopit, mogoče se je pa začelo kaj drugega?


_____________________________

"Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls."

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 8:16:39   
aktak
Maurica držim pesti
Čukica, saj zdaj ko je tvoj doma ni več taka panika user posted image , sporoči kaj bo v P
Nina jaz sem tudi z užitkom kampirala dokler nisem srečala mojega. Njega pa ne spraviš v kamp niti pod točko razno, samo apartma ali hotel. Kam se bomo odpravili letos pa se še nisva nič pogovarjala. Saj imava še čas user posted image
Kar pa se najinega kluba nespečnic tiče ni problema sem takoj za. Sinoči sem šla spat, zaspala sorazmerno hitro, se zbudila takoj po dveh, bila zbujena na treh in potem po slabih dveh urcah spanja ponovno budnica in ko sem ravno sladko zaspala je mojemu zvonila ura in konec. Tako da sem takoj po sedmih vstala in sedaj sem tukaj

(odgovor članu Akilene)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 8:29:18   
sara1986
user posted image user posted image maurica, gremo user posted image user posted image  ti boš naslednja user posted image
 
cukica, drži seuser posted image

(odgovor članu aktak)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 8:29:23   
HoneybeeMaja
Bravo čvekice za III.del!!! user posted image user posted image user posted image

maurica držimo pesti,upam,da ni bilo to zaradi kremšnitnih stav! user posted image Prvi enojček februarček na poti,jupi!!!user posted image

Sicer so se pa sestre v porodnišnici,ko sem bila v sredo tam zafrkavale,da če preživim še polno luno 3 v 1,da sem lčahko brez skrbi.In čisto iz radovednosti sem seveda pogledala,kdaj nas čaka polna luna... user posted image no 19.1.,me prav zanima,koliko nas bo podleglo njenim čarom. user posted image


_____________________________

Sometimes when you hope for a miracle,you get two...

(odgovor članu aktak)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 8:48:54   
little*miss

IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

Eko, pa še en vic - za tretji del ste se tko potrudle, de morm zdej jaz res mal za četrtga pridat user posted image :

Včeraj sem  sedel v baru in naenkrat začutil, da moram prdniti. Ker je bila glasba zares glasna in nihče ne bi niti opazil, sem prdce uskladil z ritmom. Po nekaj pesmih sem se že počutil bolje. Zadovoljno sem do konca spil svoje pivo in naenkrat ugotovil, da vsi zijajo vame. V tistem trenutku sem se spomnil, da sem poslušal walkman.
user posted image user posted image user posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image dobra user posted image

Maurica dihaj dihaj.. Srečno user posted image user posted image Dobro ste stavle punce user posted image

Cukica, tudi tebi vso srečo danes user posted image

trsica, vikend paket all inclusive velja? user posted image Upam, da te spustijo domov user posted image

Moja noč zadovoljiva. Ob pol 2 CELO zaspala. Nemorem verjet..Sem lepo spala celo noč, ob 6 pa sem se pretegnila, pa me je krč v obeh nogah zgrabil user posted image Sem hitro noge zravnala, pa je desna takoj bila ok, v levi pa kar ni in ni hotel spustit. Ene dve minuti me je bolelo, tak da sem se prav drla au au user posted image No, potem pa mi je moj rekel vstani se..je že ekspert v tem user posted image Pa je pomagalo user posted image No, zdaj me mišica boli tak, da stopit nemorem prav user posted image ..Sem zaspala nazaj, pa se je ob 7.14 mala zbudila, sma se zrihtale in šle v vrtec. Pa sem šla v trgovino po sveži kruh in pojedla moj standard zajtrk - kruh, margarina, marmelada + čaj user posted image To bi bilo to od zadnjega posta pa do zdaj user posted image user posted image


_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarke 2011 III.del
14.1.2011 8:49:52   
hayabusa
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33
Super, de si me spomnila - meni ga je dragi letel kupit po porodu - mam Nemota .

ccccccccccc Nemota, jaz mam rozastega s princeskami user posted image user posted image user posted image user posted image ker je bla lani (tako kot letos) sezona že mimo in druga ni blo

IZVIRNO SPOROČILO: maurica

Samo sporocam, da mi je odtekla voda. Zdej sem v PO P na ctg-ju


O madona user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zdaj pa bo akcija!

IZVIRNO SPOROČILO: HoneybeeMaja
Sicer so se pa sestre v porodnišnici,ko sem bila v sredo tam zafrkavale,da če preživim še polno luno 3 v 1,da sem lčahko brez skrbi.In čisto iz radovednosti sem seveda pogledala,kdaj nas čaka polna luna... no 19.1.,me prav zanima,koliko nas bo podleglo njenim čarom.

Upam lahko, verjamem pa več nič. Sem prvič bla že preko roka pa tud ta luna ni hasnila, tako da nič ne verjamem. Sem pa takrat v porodnišnici vprašala in so babicce rekle da imajo ob polni luni kak porod več kot pa običajno

< Sporočilo je popravil hayabusa -- 14.1.2011 8:52:02 >

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?