|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mobilna hišica
25.1.2011 7:01:51   
bačko
Pozdravljene!
Zanima me če kdo koga pozna ki oddaja mobilno hišico na otoku Pagu v kampu Šimoni?
Hvala že v naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 7:30:39   
katjes
Adria holidays oddaja hišice v temu kampu! Evo link:

http://www.adria-holidays.net/si/mobilne_hisice/



_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 7:55:42   
bačko
IZVIRNO SPOROČILO: katjes

Adria holidays oddaja hišice v temu kampu! Evo link:

http://www.adria-holidays.net/si/mobilne_hisice/



Tukaj sem že gledala.Mene bolj zanima privat.

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 10:09:03   
suzolinka
Ne poznam nikogar. Imaš pa ceneje, če rezerviraš direkt v kampu  http://www.turno.hr/sl/kamp_strasko_cjenik_hise.html

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 10:12:52   
bačko
Hvala vsem.Sem že našla.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 10:49:24   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Hvala vsem.Sem že našla.user posted image user posted image user posted image

Še meni, prosim user posted image . Adria namreč že 5 dni ne odgovori na moj mail kar se mi zdi za tako stvar skrajno neresno!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 10:57:04   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Hvala vsem.Sem že našla.user posted image user posted image user posted image

Še meni, prosim user posted image . Adria namreč že 5 dni ne odgovori na moj mail kar se mi zdi za tako stvar skrajno neresno!



Iščeš za Šimuni ali za kje drugje?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 11:04:51   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Hvala vsem.Sem že našla.user posted image user posted image user posted image

Še meni, prosim user posted image . Adria namreč že 5 dni ne odgovori na moj mail kar se mi zdi za tako stvar skrajno neresno!



Iščeš za Šimuni ali za kje drugje?

Gledala sem šimuni. Ampak smo prilagodljivi - pomembno je, da je luštno za 4 in 1 letnika.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 11:05:11   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

Ne poznam nikogar. Imaš pa ceneje, če rezerviraš direkt v kampu  http://www.turno.hr/sl/kamp_strasko_cjenik_hise.html

Tole je Straško, ne Šimuni...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 14:23:48   
sazi


Iščeš za Šimuni ali za kje drugje?

Gledala sem šimuni. Ampak smo prilagodljivi - pomembno je, da je luštno za 4 in 1 letnika.



Mi gremo s 5 in 2 letnikoma v Straško. Rezervirali smo pri Relaxu. Edino pri njih smo dobili zagotovilo, da vnaprej vemo, katero hišico dobimo. Povsod drugje so nam rekli, da je na "bazi loterije" - kar pomeni, da rezerviraš standar hiške (torej velikost oz. za koliko ljudi je), lahko izraziš željo, kje bi jo imel, ampak ne garantirajo.
Pri Relaxu so nam poslali shemo njihovih hišk in po hiškah zasedenost. Imajo pa trenutno še 1st minute 15% popust.
Mi še nismo bili tam, jih pa poznamo kar nekaj in so bili vsi zadovoljni.

http://www.relax.si/ponudba/334/hisice_strasko-pag-hrvaska

Več o kampu in hišicah s fotkami, pa si lahko pogledaš na http://www.kampstrasko.com/

< Sporočilo je popravil sazi -- 25.1.2011 14:24:40 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 19:46:37   
yenny
A je katera bila v mobilnih hišicah kje v Istri?

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mobilna hišica
25.1.2011 21:25:14   
K_a_t_i
sazi, mogoče veš, če je tudi v Straškem peščena plaža in katere hiške so ji najbližje? Sem tudi tja poslala povpraševanje pa mi ponujajo hiške pod tenis igriščem - kolikor sem videla na eni shemi se mi pa ravno tam zdi najmanj sence. Mi lahko katera pomaga? Hvala!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mobilna hišica
26.1.2011 11:31:25   
bačko
Kati evo povezavo:
http://turisticnioglasi.si/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=4690&catid=8&Itemid=0
Če pa hočeš mi pa ZS napiši email pa ti pošljem slike kako tukaj izgleda.


< Sporočilo je popravil bačko -- 26.1.2011 11:32:15 >

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mobilna hišica
26.1.2011 11:41:06   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

sazi, mogoče veš, če je tudi v Straškem peščena plaža in katere hiške so ji najbližje? Sem tudi tja poslala povpraševanje pa mi ponujajo hiške pod tenis igriščem - kolikor sem videla na eni shemi se mi pa ravno tam zdi najmanj sence. Mi lahko katera pomaga? Hvala!


Kolikor vem, je mivka samo v vodi, na plaži pa so kamenčki.
Pri teniških igriščih si sicer res skoraj čisto ob vodi. ampak je res manj sence. Mi smo rezervirali bolj severno - ob otroškem igrišču.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mobilna hišica
29.1.2011 23:58:37   
tejamanca
oj mi smo bili lansko leto 2x v straškem....SUPER dopust...še nikoli se nismo imeli tako fajn- čist blizu plaža. Prvič smo šli od 6.6.-12.6 super vreme, hiška št. 30 zraven tenis igrišč in odbojkarskega igrišča, senca, prva vrsta do plaže res samo 5 m....super lokacija.... imeli smo full vroče...drugič smo šli 28.8.-4.9 slabo vreme, hladno, dež, imeli hiško št. 38 cena 68 eur zopet čisto prva vrsta ob morju super..terasa z lesenim nadstreškom, lesena vrtna garnitura, lepo urejen vrt preh hiško.od morja 5 m, malo manj je sicer sence kot pri št. 30 ampak mi smo bli malo na plaži malo v hiški...imam 2 otroka  4 in 2 leta; tiste hiške ki pa so bolj v centru kampa so pa kar oddaljene od plaže, je pa res da je potem tam nekoliko več sence,letos ne gremo v Straško ker je čist predrago; sedaj sem rezervirala hiško v Šimunih 18-25.6 za 57 eur...sam je fora, ker mi nočejo povedati ali je to 5m od morja ali 100 m; ampak bomo vseeno šli,ker se mi zdi ta kamp full lep skor lepši kot Straško...na plaži je zelo droben pesek in mivka, v Straškem tam pri tenis igriščih so kamenčko; leži v zaveterju ima dve uvali; je med borovci; Straško ima ena čudna drevesa visoka...tko da meni sta kampa full lepa in je res krasen dopust sam pa ne dam 100 eur ali pa več za en dan,...ali ima še kdo izkušnje  s tema dvema kampoma?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mobilna hišica
30.1.2011 0:01:06   
tejamanca
jest poznam eno firmo Plan-net d.o.o. ki ima v Straškem dve mobilni hišici ampak sta kar oddaljeni od plaže cca 100 m; ne vem ali je to samo za njihove zaposlene ali tudi zunanje uporabnike?


(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mobilna hišica
31.1.2011 12:02:51   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Kati evo povezavo:
http://turisticnioglasi.si/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=4690&catid=8&Itemid=0
Če pa hočeš mi pa ZS napiši email pa ti pošljem slike kako tukaj izgleda.


Bačko, hvala! So žal imeli želeni termin že zasedeno. Sem pa našla še ene druge. Letos smo "obsojeni" na dopust v sezoni, ker gre mali 1.9. prvič v vrtec user posted image (no, če ga bomo dobili). In da dol padeš - v januarju za avgust Šimuni mobilne hiške POVSOD razprodane (aja, mogoče je še kakšna za 6 frej, ampak že une za 4 so čisti rop!)!!!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mobilna hišica
1.2.2011 8:14:44   
bačko
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Kati evo povezavo:
http://turisticnioglasi.si/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=4690&catid=8&Itemid=0
Če pa hočeš mi pa ZS napiši email pa ti pošljem slike kako tukaj izgleda.


Bačko, hvala! So žal imeli želeni termin že zasedeno. Sem pa našla še ene druge. Letos smo "obsojeni" na dopust v sezoni, ker gre mali 1.9. prvič v vrtec user posted image (no, če ga bomo dobili). In da dol padeš - v januarju za avgust Šimuni mobilne hiške POVSOD razprodane (aja, mogoče je še kakšna za 6 frej, ampak že une za 4 so čisti rop!)!!!


Še dobro da gremo izven sezone.A mi lahko pošlješ tvojo povazavo da si jo shranim za naslednje leto?Pa upam da boste dobili vrtec.Mi smo lansko leto vseeno šli septembra čeprav je druga hčerka z 1.9 hoditi v vrtec.Sva pač šli kasneje.Sva se uvajali šele 14.9 in je bilo veliko lažje ker so bili vsi ostali že navajani vrtca.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mobilna hišica
1.2.2011 9:47:57   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Kati evo povezavo:
http://turisticnioglasi.si/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=4690&catid=8&Itemid=0
Če pa hočeš mi pa ZS napiši email pa ti pošljem slike kako tukaj izgleda.


Bačko, hvala! So žal imeli želeni termin že zasedeno. Sem pa našla še ene druge. Letos smo "obsojeni" na dopust v sezoni, ker gre mali 1.9. prvič v vrtec user posted image (no, če ga bomo dobili). In da dol padeš - v januarju za avgust Šimuni mobilne hiške POVSOD razprodane (aja, mogoče je še kakšna za 6 frej, ampak že une za 4 so čisti rop!)!!!


Še dobro da gremo izven sezone.A mi lahko pošlješ tvojo povazavo da si jo shranim za naslednje leto?Pa upam da boste dobili vrtec.Mi smo lansko leto vseeno šli septembra čeprav je druga hčerka z 1.9 hoditi v vrtec.Sva pač šli kasneje.Sva se uvajali šele 14.9 in je bilo veliko lažje ker so bili vsi ostali že navajani vrtca.


Ja, to glede uvajanja je res. Ampak bomo imeli oba mulca ves avgust doma (tako bomo prihranili 600€) in posledično bo takrat tudi padel dopust. Moramo malo kvačkati, zaradi varstva (se mi maja izteče porodniška pa ne dobimo vrtca).


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mobilna hišica
27.2.2011 16:28:34   
N _ B
Mi gremo preko avstrijske agencije.
Oni tudi na Pagu, v kampu Straško

http://camping.gebetsroither.com/campingplaetze/kroatien/insel-pag/camping-strasko/


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?